Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 22 Gru 2014 21:43 

Rejestracja: 13 Lis 2014
Posty: 108
A ja chetnie trafilbym na stewardese z Ryana, z ktora kilka miechow temu bylo AMA na Wypoku.
Tam sie dopiero ubawilem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 22 Gru 2014 21:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 1098
Loty: 137
Kilometry: 161 438
niebieski
Racja, też to czytałem :)

http://www.wykop.pl/link/1809142/stewardessa-ama/

A w mediach małe poruszenie :D
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,15309890,Polska_stewardesa_Ryanaira_zdradza_tajemnice_swej.html
http://natemat.pl/87987,stewardessa-z-ryanaira-i-facet-o-dwoch-penisach-czyli-ama-podbija-siec-czy-to-poczatek-dziennikarstwa-bez-dziennikarzy

Dobrze, że nie zrobili wtedy relacji live.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 13 Sty 2015 12:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1090
Loty: 51
Kilometry: 29 292
WAW-GDN, sobotni poranny LOT. Szefową pokładu była... Murzynka. Cudowna kobieta - tak pozytywna, uśmiechnięta, pomocna - nigdy nikogo takiego nie widziałem. Zagadała z pilotem, żeby pozwolił siąść za sterami. Mnóstwo uśmiechu, rozmów na każdy temat... Fantastyczny człowiek! Aż mi się łezka uroniła, że jeszcze tacy ludzie się trafiają w tym kraju... :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 10 Mar 2015 19:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3057
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
to ja również mam swój typ:

http://mashable.com/2015/03/10/flight-a ... -main-link

Tak się bawią w WestJet ;)
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 11 Mar 2015 03:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
Nigdy nie zapomne pieknej pani Aliny z Rumunii na pokladzie Qatar Airways, lot z Phuket do Kuala Lumpur. Wracalismy z miesiecznej podrozy po Azji i byl to pierwszy lot po tym, jak sie dowiedzielismy o zaginieciu Malaysia'na. Co gorsze-wracalismy do Londynu wlasnie Malaysia Airlines. Wiec moj normalny strach przed lataniem tym razem mial mega wielkie oczy (kot ze Shreka to przy mnie byl wtedy pikus ;)). Lot wieczorny, maz zasnal, a ja panika w oczach i dawaj na tyly do zalogi. Wpadam za zaslonke i mowie, ze sie strasznie boje (turbulencje lekkie byly no i brak wiadomosci, co tak naprawde sie stalo z Malasian'em-problem z maszyna? Terrorysci? (nie to, zeby teraz bylo wiadomo wiecej...)). Pani Alina tylko zawolala jakiegos Pedro, po chwili Pedro podaje kubeczek, pani Alina wyciaga butelke wina i leje do pelna. Wypijam duszkiem, gadamy o jej pracy, podrozach, potem zaczela mi rzucac statystyki na temat tego, ze latanie jest mega bezpieczne itp. Znowu zatrzeso, ja panika na maksa, a pani Alinka wciska mi cala butelke tego wina, sadza na siedzeniu i kaze pic :). I dalej nawija o statystykach :) Lot mial mega male oblozenie, wiec nie miala prawie nic do roboty, przegadalysmy wiekszosc lotu-tak sie zagadalam z nia, ze pozniej zapomnialam o strachu (chociaz alko na pewno swoj udzial w tym mial ;)). Nie wiem tez, czy znala aktualne dane, czy tylko sobie wymyslila te statystyki, jakkolwiek nie bylo fakt jest faktem- stach zostal ujarzmiony! :D Przesympatyczna kobieta, oby wiecej takich ludzi z dobrym sercem i zyczliwoscia na pokladach!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group