Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 28 Wrz 2015 18:07 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
No więc wracałam przez Budapeszt do Polski i znów nie widziałam uchodźców, tylko jednego bezdomnego śpiącego w parku, ale to chyba był o ironio autochton.
A co do bezpieczeństwa w Budapeszcie. Samolot z Dubaju wylądował po północy, więc już nie mieliśmy szansy załapać się na sławetny autobus E200 do miasta. Jechaliśmy więc 2 autobusami nocnymi z przesiadką w szczerym polu (w nocy wszystkie wilki są straszne). Spotkaliśmy tylko 3 podchmielonych panów, co szczerze mówić wprawiło nas w dobry nastrój po wizycie w bezalkoholowym Dubaju. Czuliśmy się bezpiecznie.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#42 PostWysłany: 28 Wrz 2015 19:05 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
Możecie być pewni nic złego Wam nie grozi w Budapeszcie ze strony uchodźców , byłem 2 tygodnie temu , policji na metrze na każdej ze stacji jest pełno więc można wyjść nawet w środku nocy i turyście raczej nic nie zrobią . Niektóre opinie są przerażające i sami siebie nakręcamy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 15 Paź 2015 18:40 

Rejestracja: 23 Maj 2015
Posty: 15
Za miesiąc jadę do Budapesztu z koleżanką. Zamierzam zatrzymać się w hotelu niedaleko dworca keleti. Czy ktoś wie jak wygląda obecnie sytuacja? Zastanawiam się czy nie lepiej znaleźć inny hotel = w innej okolicy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 15 Paź 2015 18:46 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Wróciłem z Budapesztu tydzień temu, jeśli chodzi o uchodźców nie widziałem ani jednego. Dworzec posprzątany w miejscu, w którym koczowali, także z ich strony nie ma sie czego obawiać, bo ich poprostu nie spotkasz.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 15 Paź 2015 20:43 

Rejestracja: 17 Sty 2014
Posty: 136
Loty: 57
Kilometry: 146 600
z Budapesztu wrócilam na poczatku pazdziernika i takze potwierdzam. jest mega bezpiecznie. nawet w okolicach dworca Keleti.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 30 Lis 2015 15:21 

Rejestracja: 24 Lis 2014
Posty: 25
Loty: 31
Kilometry: 62 892
Mam pytanie - planuję jechać w okoliacach nowego roku do Budapesztu pociągiem. Interesuje mnie czy pociąg który jedzie w jedną i drugą stronę z Warszawy nocny jest bezpieczny ? Szczególnie interesuje mnie sprawa z emigrantami, czy jeżdżą tym pociągiem. Jakbym jechał sam, to bym się nie pytał jednak będę miał kilka osób z sobą młodszych dlatego muszę sie o to dopytać. Tak samo interesuje mnie słynny już w mediach dworzec Keleti, jeszcze są tam emigranci w ogromnych ilościach ? Prosiłbym o rozsądne, aktualne i w miarę obiektywne opinie, jak ma coś być polityczne poprawne, to nasi bracia itd albo inaczej - paniczne opinie co to się nie będzie działo ( jakie słyszę przed 99 % moimi wyjazdami, najcześciej od osób które w ogóle tam nie były) - od osób które tam były lub są obecnie. Dziękuję za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 30 Lis 2015 15:27 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Pociąg sądzę nie jest zbyt popularnym sposobem na tym forum, ale moim zdaniem nie ma się co obawiać - bardziej oblegane były pociągi Budapeszt - Wiedeń/Monachium/Berlin itp, a nie Warszawa-Budapeszt (póki co u nas uchodźców nie ma zbyt wielu ani duża ilość nie próbowała się do nas dostać :P )

A co do samego Budapesztu, ja byłem 2 tygodnie temu, więc możliwe, że za późno jak dla Ciebie, ale ja żadnej obecności imigrantów nie odczuwałem, nawet zapomniałem o tym temacie jeżdżąc po mieście
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 30 Lis 2015 15:33 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Będę w Budapeszcie tę czwartek, niedzielę i niedzielę 27/12, to mogę opisać czy coś było nie tak.

Co do bezpieczeństwa, emigrantów z/do Polski, to na 100% spotkasz w pociągu, jako ze sporo z nich pracują tu i tu. Uchodźców to raczej nie. Możesz śmiało jechać pociągiem albo autobusem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 02 Kwi 2016 20:04 

Rejestracja: 02 Kwi 2016
Posty: 1
Cześć :)
Chciałam zapytać o obecną sytuację z uchodźcami w Budapeszcie. Czy są obecni w mieście, a dokładniej przy przystanku Kelenfold? Jadę za 2 tygodnie z koleżanką, a będziemy wracać z tego przystanku do Polski późnym wieczorem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 02 Kwi 2016 20:11 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6251
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Taka sama ilość uchodźców co na Centralnej w Warszawie :)
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 02 Kwi 2016 20:12 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Nie ma. Są tylko bezdomni
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group