Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2565 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 129  Następna
Autor Wiadomość
#481 PostWysłany: 01 Sie 2015 12:28 

Rejestracja: 01 Wrz 2011
Posty: 62
Ja zawsze wykupuje polise na tyle dni ile jade. Smieszne pieniądze a można wiele zaoszczedzic. Nie wykupiłam tylko jeden raz, na 5 dni w Bulgarii i slono mnie to kosztowalo. Za rozcięcie pęcherza na stopie i podanie zastrzyku bo była infekcja musiałam zaplacic 80 euro. Mialam karte NFZ ale coz.. nie zwrócili mi pieniędzy gdyż bułgarskie nfz stwierdzilo iż to co miałam robione nie podlega zwróceniu.
Raz zrobiłam ten blad i teraz za kazdym razem się ubezpieczam. Za glupote się placi, powiem szczerze.
Tylko tak sobie pomyslalam, ze może warto byłoby raz na rok kupic jakies ubezpieczenie bo może udaloby się trochę zaoszczedzic, ale widze ze chyba nie.. :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#482 PostWysłany: 03 Sie 2015 13:22 

Rejestracja: 09 Wrz 2014
Posty: 12
Polecam planetę młodych. Cena śmieszna, warunki rewelacyjne plus sporty ekstremalne w cenie. Sprawdziliśmy w Indonezji - w dziurze na końcu świata biegunka przez 5 dni i zero poprawy. Zadzwoniliśmy, w ciągu godziny mieliśmy wyznaczoną wizytę u lekarza w prywatnej placówce na wiosce (tylko taką udało się ubezpieczycielowi odnaleźć, bo szpital na drugim końcu wyspy). U lekarza tylko parę papierków do wypełnienia, resztę załatwiał lekarz nawet jak podjął decyzję o "hospitalizacji"- prywatny pokój przy czyimś domu trudno nazwać szpitalem. Za dwa dni policzyli sobie kilkaset dolarów, co przy Indonezyjskich cenach było wręcz wyłudzeniem ze strony lekarza, ale wszystko przeszło bezgotówkowo i bez problemów ze strony ubezpieczenia.
Jak dla mnie to dla osób poniżej 39 roku życia najlepsza opcja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#483 PostWysłany: 03 Sie 2015 14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1109
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
Teraz mają ofertę również dla starszych osób od 39 do 59 lat (Planeta Młodych PLUS), cena jest trochę wyższa, ale nadal niezła jak za całoroczne ubezpieczenie.
http://www.planetamlodych.com.pl/?page_id=8494
z.

-- 03 Sie 2015 14:19 --

... i warto dodać, że od 1 lipca 2015r. zmienił się ubezpieczyciel w Planecie Młodych na TU Gothaer S.A. (Wcześniej TU Europa S.A.).
Także prawdopodobnie wszystkie (nie wiem jak z tymi najświeższymi) opinie dotyczą starszych wersji PM a nie aktualnej.
z.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#484 PostWysłany: 04 Sie 2015 11:30 

Rejestracja: 02 Gru 2012
Posty: 201
Cześć,

Najkorzystniej wychodzi mi ubezpieczenie mBanku dostarczane przez AXA a następnie Gothaer i mam pytanie ktoś was korzystał z którejś z tych firm? O mBanku krążą same tragiczne opinie ale to jeszcze z czasów likwidacji szkód przez Europ Assistance.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#485 PostWysłany: 09 Sie 2015 18:20 

Rejestracja: 28 Maj 2015
Posty: 57
Korzystał może ktoś poza opisanym wyżej przypadkiem z ubezpieczenia Planety Młodych? Faktycznie działa bez problemów? Jeżeli zapłaci się na miejscu za lekarza/szpital to zwracają całą kasę? Czy kombinują?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#486 PostWysłany: 12 Sie 2015 09:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Aktualnie dostepny kod : wakacje obniza skladke o 15% na http://www.allianzdirect.pl

Załączniki:
all.JPG
all.JPG [ 23.92 KiB | Obejrzany 5135 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#487 PostWysłany: 12 Sie 2015 10:51 

Rejestracja: 26 Cze 2014
Posty: 191
Loty: 90
Kilometry: 169 440
Szukałem ubezpieczenia na następny wyjazd, wybór padł na AXA TRAVEL - www.axatravel.pl - żeby zbić trochę kosztów znalazłem kod rabatowy więc się nim podzielę :-)

„BUS2015″ - zniżka 10% od całej kwoty ubezpieczenia :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#488 PostWysłany: 13 Sie 2015 10:32 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Mam mało postów, ale mam nadzieję, że nie uznacie tego postu jako reklamę. Szukałem ubezpieczenia na listopadowy wyjazd do Indii - 2 osoby, 17 dni. Zależało mi na ubezpieczeniu bagażu i jego opóźnienia bo mam krótką przesiadkę i jest ryzyko, że coś zabłądzi. Najpierw sprawdziłem Allianz (bo tam mam OC samochodu) ale te ich pakiety są jakieś dziwne, albo nie ma kosztów leczenia, albo nie ma bagażu, a jak jest jedno i drugie to wyszło 500zł. Później ogarnąłem, że jak się ubezpieczy na cały świat, a nie tylko Indie to jest taniej (ktoś wie dlaczego tak?), ale nadal mi coś nie pasowało. Później sprawdziłem Axa, było trochę taniej, ale poszukałem w google jakiejś porównywarki ubezpieczeń podróżnych. Trafiłem na wakacyjnapolisa (jeżeli nie powinienem podawać nazwy, to mogę usunąć). Wpisałem co mnie interesuje i oferty były jakby korzystniejsze. Moją uwagę zwróciły dwie oferty Allianz których nie mogłem znaleźć na ich stronie. Wolę kupować bez pośredników, więc wróciłem na ich stronę ale nic nie ugrałem, w końcu zauważyłem, że to co znalazła porównywatka to jest allianz global assistance, więc wszedłem i na tę stronę, znalazłem, że w Polsce to się nazywa Mondial i zacząłem na ich stronie układać to ubezpieczenie, ale tam też wychodziło cały czas drożej (porownywarka ubezpieczenie complex travel znalazła za 105zł/osobę). Wróciłem więc na stronę porównywarki i kupiłem (sprawdzając wcześniej OWU, czy rzeczywiście jest tak jak było w tabelkach) przez "pośrednika". Więc jeśli ktoś szuka ubezpieczenia, to imo tę stronę też warto odwiedzić
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#489 PostWysłany: 27 Sie 2015 08:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
CPQ napisał(a):
Szukałem ubezpieczenia na następny wyjazd, wybór padł na AXA TRAVEL - http://www.axatravel.pl - żeby zbić trochę kosztów znalazłem kod rabatowy więc się nim podzielę :-)

„BUS2015″ - zniżka 10% od całej kwoty ubezpieczenia :D


Dla Waszej informacji:
AXA, w porownaniu z takim ALLIANZem, NIE obejmuje ubezpieczeniem zdarzen w krajach tranzytowych (kraje rezydencji w obu przypadkach sa wykluczone) tylko na miejscu w zadeklarowanym kraju podrozy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
greg1291 uważa post za pomocny.
 
      
#490 PostWysłany: 01 Wrz 2015 19:11 

Rejestracja: 01 Wrz 2015
Posty: 2
Ja na swój 10 dniowy wyjazd ubezpieczyłem się AIG TravelGuard -przeglądałem różne oferty ale zakres ubezpieczenia jakoś mi odpowiadał najbardziej a i cena ubezpieczenia jak dla mnie korzystna :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#491 PostWysłany: 04 Wrz 2015 13:08 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Trzeci wyjazd i kolejny raz AXA wyszła najtaniej dla trzy osobowej rodziny, zakup błyskawiczny i bezproblemowy. Na szczęście nie musiałem sprawdzać jak działa w przypadku jakiegoś zdarzenia i oby tak pozostało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#492 PostWysłany: 08 Wrz 2015 23:46 

Rejestracja: 12 Lip 2015
Posty: 7
Ubezpieczenie się na esky.pl jest odpowiednie? Są jakieś wady? Oferta to AIG TravelGuard tylko w lepszej cenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#493 PostWysłany: 09 Wrz 2015 00:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Dostalem dzis oferte 14dniowego ubezpieczenia na wszystkie kraje swiata za 120zl (KL 350ooo PLN) w Compensa.
Zaaplikowano 20% "znizke Dyrektora Oddzialu"
Oferta bdb wzgledem takiego Allianza za 129zl ze znizka ale o polowe mniejsz KL, bo 40ooo EUR

Czy ktos wie kto jest likwidatorem szkody w Compensie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#494 PostWysłany: 09 Wrz 2015 10:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
Jak komuś zależy na wybieraniu konkretnych opcji to uniqa24 ma od jakiegoś czasu nową stronę, na kórej można konfigurować do woli :)
Każdy składnik czytelnie opisany (trzeba kliknąć w znak zapytania). Na przykład koszty leczenia wybierasz sam w zakresie 50-500 tys.
https://www.uniqa24.pl/turystyka-krok-1.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#495 PostWysłany: 12 Wrz 2015 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
greg1291 napisał(a):
https://www.allianzdirect.pl/ubezpieczenia/turystyczne/kalkulator.html

https://www.axatravel.pl/travelsport/ku ... tAod3uUFrg

poszukaj w necie czy nie ma kodów rabatowych typu lato itd.

wprowadzasz w bład
"
Podane daty związane z okresem ubezpieczenia są niepoprawne: początek okresu ubezpieczenia nie może być wcześniejszy niż 7 dni od dnia następnego od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia."

@maczala1
ta uniqa daje duzo na stomatologa-500 ojro
axa-250, aviva 150, allianz 100, generalli 200, inne podobnie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#496 PostWysłany: 12 Wrz 2015 13:41 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
@becek

Nie bardzo rozumiem w jaki sposób wprowadzam w błąd??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#497 PostWysłany: 12 Wrz 2015 13:51 

Rejestracja: 10 Wrz 2015
Posty: 206
niebieski
Czy jeśli w trakcie podróży uszkodzeniu ulegnie mój bagaż w którym mam wartościowe rzeczy,(upadek bagażu, w środku laptop ) , to czy podczas procedury uzyskiwania świadczenia będzie potrzebny rachunek za zakup sprzętu ? Mam już laptopa ok 6 lat i rachunki uległy zdegradowaniu ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#498 PostWysłany: 12 Wrz 2015 14:10 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Odpowiedź masz w OWU.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#499 PostWysłany: 12 Wrz 2015 14:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
greg1291 napisał(a):
@becek

Nie bardzo rozumiem w jaki sposób wprowadzam w błąd??

gość pytał o ubezpieczenie i ze wyjeżdża za 2 dni
allianz chyba jako jedyny wymaga zakupu tydzień przed wyjazdem,zazwyczaj jest to termin 3 dniowy
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#500 PostWysłany: 12 Wrz 2015 15:13 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Sprawdzałem właśnie możliwość zakupu polisy na poniedziałek. Dochodzi do logowania bez żadnych uwag. (Kraje Europejskie).
Axa direct bez problemu nawet dzień wcześniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2565 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 129  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group