Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 05 Mar 2015 23:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
taki wpis BusinessClass mi się przypomniał :)

viewtopic.php?p=241146#p241146
Cytuj:
Jak robię rezerwacje to dodaję sobie Dr. przed nazwiskiem, lepiej koło mnie skaczą
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
#22 PostWysłany: 06 Mar 2015 00:13 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 208
niebieski
Mam tytuł dr n. med. i nigdy nie miałem z tego tytułu żadnych korzyści, chociaż wpisuję tytuł, jeśli jest taka opcja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 06 Mar 2015 00:18 

Rejestracja: 09 Maj 2014
Posty: 242
Zbanowany
Aby was pogodzic w sprawie naukowy/zawodowy :

http://pl.wikipedia.org/wiki/Tytu%C5%82_naukowy

widze ze paru by chcialo nagiac rzeczywistosc ;)

@yarciak: jak bedziesz cos zalatwial w niemczech u rownorzednych tytulem to nie potraktuja Cie z buta jak reszte motlochu tylko troche lepiej, lub na lotnisku jak bedzie jakis problem to pracownik 'postara' sie przylozyc do swojej roboty bo troche respektu bedzie mial ze mozesz sie odwdzieczyc bo kase na adwokatow masz jesli cos nie tak bedzie z Twoim lotem, a zwykly obywatel moze mu naskoczyc bo ledwie kase na lot uzbieral.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 06 Mar 2015 00:34 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5134
srebrny
qras napisał(a):
Nawet w Czechach bardzo często przedstawia się tytułem bakałarza (licencjata) + nazwisko. Tam też studiuje znaaacznie mniej osób. Inženýr (mgr inż.) już robi całkiem niezłe wrażenie w Republice.


hehehe dobre, jak to dobrze brzmi doktor michcioj :-)

a tak na powaznie to w irlandii robilo troche wrazenia polski magister tj. masters degree :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group