Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Lis 2015 19:37 

Rejestracja: 03 Lis 2015
Posty: 3
Travel Republic. UK. Korzystal ktoś z Polski?
Cytat z maila od Travelrepublic

Unfortunately all our rates are for UK passport holders only. I have cancelled your booking free of charge and refunded €1.00 to you and sent a cancellation receipt to your email address. I am sorry for any inconvenience caused.Kind Regards,

Troche dziwna odpowiedż bo strona działa też z Irlandii.
Wyjasnilo sie - to hotel odrzucil rezerwacje
Thank you for your Customer Support Request.

The hotel refused to accept this booking as you are Polish citizens and they only accept British nationals booked through Travel Republic.


Ostatnio edytowany przez wladek5 03 Lis 2015 20:07, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 03 Lis 2015 19:47 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2047
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Ja korzystałem kilka razy. Wszytko ok, jak w opisie , bez niemiłych niespodzianek.
Góra
 Profil Relacje PM off
wladek5 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 03 Lis 2015 19:49 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1022
niebieski
Korzystałam w 2012, na Malcie. Wszystko ok. Cena za apartament ok. 10€/noc-ale to było dawno :)
Góra
 Profil Relacje PM off
wladek5 uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 03 Lis 2015 20:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
Korzystałem w maju. Wszystko Ok.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
wladek5 uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 03 Lis 2015 20:21 

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 222
niebieski
Korzystałem travelrepublic.es kilkukrotnie -ceny były trochę niższe niż na wersji angielskiej i irlandzkiej . Transfery robiłem na wersji irlandzkiej bo na hiszpańskiej nie ma tej zakładki. Wszystko bezproblemowo
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wladek5 uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 03 Lis 2015 20:44 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
Ja rezerwowałem na wersji UK busa na lotnisko na Malcie, ponad tydzień temu. Rezerwacja opłacona polską kartą, polski adres itd. Zero problemów. Całego minibusa na 6 osób mieliśmy dla siebie, bo nikt inny z nami nie jechał. :D
Góra
 Profil Relacje PM off
wladek5 uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 03 Lis 2015 20:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
Korzystałem w październiku 2014 roku (noclegi na Formenterze) wszystko bez problemów :)
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wladek5 uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 03 Lis 2015 21:35 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 842
niebieski
Korzystałem wielokrotnie. Tylko raz przed samym wyjazdem zadzwonili, że nie są w stanie dać mi hotelu, który zarezerwowałem i zaproponowali inny. Zgodziłem się bo nie miałem czasu na poszukiwania, zwłaszcza, że cena była mega niska. Potem żałowałem - inna miejscowość, słabsze zakwaterowanie. Pisałem reklamacje, które 2 razy odrzucili. Generalnie dość długa historia. Podsumowując - tylko raz sparzony nadal polecam ten serwis. Mają dobre okazje na hotele z wyżywieniem.
Góra
 Profil Relacje PM off
wladek5 uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 03 Lis 2015 21:39 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3561
złoty
Pośrednik godny polecenia, ale generalnie droższy niż alpharooms. Warto sprawdzać cenę hotelu na różnych wersjach językowych gdyż cena w USD może być nawet kilkaset złotych niższa przy dłuższym pobycie.
Góra
 Profil Relacje PM off
wladek5 uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 03 Lis 2015 21:54 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 416
srebrny
Koniec września hotel Reina del Mar majorka rezerwowany w czerwcu.Dzwoniłem do hotelu czy będzie trzecie łóżko dla dziecka i dowiedziałem się,że hotel w remoncie /zgłosić sie recepcji i skierują do innego/ Byli zdziwieni,że serwis nie poinformował. obudzili się dwa dni przed pobytem i zaproponowali inny hotel , wysłali voucher. Po przybyciu do hotelu nic o rezerwacji nie .wiedzieli i kazali zapłacić 86 euro.Złożyłem bagaże w pokoju i poszedłem do pierwotnego hotelu,gdzie skierowali mnie do sąsiedniego hotelu.Wróciłem do poprzedniego po bagaże,ale pieniędzy nie odzyskałem.Dzwoniłem i pisałem do Travel/jest taka opcje z ich strony-jestem za granicą i potrzebuje pomocy/Póżniej /wieczorem były trzy telefony od nich/ Przepraszali i kazali po powrocie napisac do nich -dołączyć pokwitowanie za te 86 euro i inne koszty. Wysłalem i do dzisiaj cisza.
Góra
 Profil Relacje PM off
wladek5 uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 04 Lis 2015 10:48 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 421
niebieski
Korzystałam dziesiątki razy. Jeszcze nigdy nie zawiodłam się. Dla mnie najtańsza jest wersja hiszpańska.

A na jakiej wersji można wybrac płatnośc w dolarach? (skoro są tak duże różnice cenowe?) Pytanie do Grag :-)

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 04 Lis 2015 11:15 

Rejestracja: 05 Kwi 2012
Posty: 163
Też kiedyś wielokrotnie korzystałem Malta, Hiszpania, Portugalia, Cypr, Rzym.
Nie było nigdy problemów z narodowością.
Ale niestety z dwa - trzy razy było info, że hotel niestety zanulował rezerwację, bądź cena wzrosła ?? - i wtedy na drzewo - albo zwrot pieniędzy, albo dopłata do innego hotelu - a na dwa tyg przed wyjazdem ciężko znaleźć coś w dobrej cenie.
Do tego kiepska obsługa klienta - telefonicznie ciężko się dodzwonić i coś załatwić, a na maile odpowiadają po paru dniach.
Do tego uważać na oferty z możliwością anulacji - co z tego, że hotel nie pobiera opłaty przy anulacji, skoro serwis pobiera dobre kilkanaście euro jak nie więcej.
Choć ceny i wybór dobre, zwłaszcza ofert z wyżywieniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 04 Lis 2015 12:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2014
Posty: 384
Loty: 540
Kilometry: 1 001 515
niebieski
Korzystałem wielokrotnie rezerwując pobyty na Lanzarote, Fuertaventura, Majorce i Maroko.
Używałem wersji brytyjskiej i płatności w EUR.

Wszystko zawsze przebiegało bezproblemowo i można było całkiem sporo zaoszczędzić na tych noclegach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 03 Maj 2016 23:34 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2047
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Mam taki problem .zabukowałem hotel na koniec maja poprzez Travel republik. Zapłaciłem za to depozyt jednego funta i niby wszelkie zmiany rezerwacji miały być za darmo.Teraz gdy chcę tą rezerwacje anulować , serwis wyświetla mi , że mam za to zapłacić 40 funtów.Termin płatności za hotel mam 13 maja.Pytanie do Was -Czy dla świętego spokoju mam zapłacić te 40 funtów czy po prostu zgubić kartę kredytową i wówczas Travel Republik nie będzie miał skąd poprać pieniędzy za całość rezerwacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 04 Maj 2016 00:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1416
niebieski
Prawdopodobnie czas, kiedy anulacja była darmowa, minął.
Serwis na pewno będzie próbował obciążyć Twoją kartę.
Jeśli faktycznie użyłeś kredytówki, to możliwe, że nie uda Ci się opłaty uniknąć - nawet, jeśli zastrzeżesz kartę.
Bo umowa była zawarta przed zastrzeżeniem karty, czyli jest podstawa do obciążenia.
Góra
 Profil Relacje PM off
samaki9 uważa post za pomocny.
 
      
#16 PostWysłany: 04 Maj 2016 01:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 293
Loty: 444
Kilometry: 719 366
@samaki9 również anulowałem ale 3 apartamenty w tym serwisie ze względu na nową niższą cenę i byłem przekonany, że miała być ona za darmo a wyskoczyła ekstra opłata która nie została ściągnięta z mojego konta i nie było nawet próby. Był to jedyny przypadek kiedy korzystałem z tej strony i przez to, że sporo zaoszczędziłem w porównaniu np. do popularnego booking.com mogę ją wszystkim polecić.
Góra
 Profil Relacje PM off
samaki9 uważa post za pomocny.
 
      
#17 PostWysłany: 04 Maj 2016 09:23 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2047
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Ja też z nich korzystałem parę razy , zawsze wszystko ok.Po prostu wkurza mnie jak napisane jest , że do 12 maja wszystkie zmiany rezerwacji są za darmo , a pózniej okazuje się , że zmiany może tak , ale odwołanie rezerwacji -nie. Niby pobrali ode mnie 40 funtów . Zobaczę pózniej czy już to wzięli z karty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 04 Maj 2016 13:58 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 421
niebieski
Kilkakrotnie korzystałam z tej strony.
I mogę z doświadczenia skwitować:
-jesli płaci się depozyt w wysokości 1Euro lub 1 Funta to wówczas masz jedynie bezpłatne ZMIANY w swojej rezerwacji
- jeśli płacisz depozyt w wysokości 10 Euro lub 10 Funtów to masz bezpłatnie ANULOWANIE rezerwacji do określonego terminu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 04 Maj 2016 14:19 

greg1291 napisał(a):
Pośrednik godny polecenia, ale generalnie droższy niż alpharooms. Warto sprawdzać cenę hotelu na różnych wersjach językowych gdyż cena w USD może być nawet kilkaset złotych niższa przy dłuższym pobycie.

Sprawdzałem ostatnio kilkanaście hoteli z różnymi opcjami wyżywienia na Korfu.
W każdym przypadku Travel Republik był droższy od Alpharooms.
W końcu wybrałem na Alpha za 227€/ tydzień 2+1 z HB. Na TR to samo 292€ .
Góra
 PM off  
      
#20 PostWysłany: 04 Maj 2016 18:57 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2047
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
@yaris21 , niestety w moim przypadku takiej opcji za 10 funtów nie było . Mozna było tylko zrobić depozyt za 1 funta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group