Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Paź 2014 20:10 

Rejestracja: 27 Lip 2014
Posty: 1
Wybieram się do Maroka w listopadzie i ogólna dezorientacja na stronach kolei marokańskiej i supratours mnie dobija. :(

Pytania do tych, którzy Maroko zwiedzali transportem publicznym:
Jak dostać się najłatwiej z Rabatu do Szewszawanu?
Jak dostać się z Szewszewanu do Tangeru?

Na stronie ONCF jest niby Szewszewan (z operatorem Supratours) ale nie wyszukuje żadnych połączeń.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
#2 PostWysłany: 30 Paź 2014 22:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Do Rabatu nie dojeżdzałem, ale z Tangeru jechałem do Szefszawanu. Kolej tam nie dojeżdża na pewno, ja jechałem CTM (http://www.ctm.ma), widzę kilkanaście połączeń dziennie. Jedyny problem to trafić na "dworzec" w Tangerze, jest w jakimś śmiesznym miejscu - wziąłem taksówkę za grosze, bo bym pewnie sam nie trafił
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 06 Lut 2015 18:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
W drugą stronę - Szafszawan - Tanger jest około 7-8 połączeń dziennie. Na trasie jeżdżą Nejme Chamal oraz narodowy CTM.
CTM po południu odjeżdża o 15:15 i chyba 20:00, bilet kosztuje 45 Dh.
Nejme Chamal po południu odjeżdża o 14:00, 15:15 i 18:00, bilet kosztuje 35 Dh. Porannych odjazdów nie pamiętam, ale wydaje mi się, że jedzie coś około 8 i 10 rano. Autobusy odjeżdżają z dworca (Gare Routière), współrzędne do google maps: 35.167827,-5.275252.
Bilety najlepiej zakupić przynajmniej kilka godzin wcześniej, a na pewno w sezonie.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Piatek uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 28 Mar 2019 18:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2018
Posty: 929
złoty
bonifacy napisał(a):
Jedyny problem to trafić na "dworzec" w Tangerze, jest w jakimś śmiesznym miejscu


@krasnal @bonifacy Mógłby ktoś potwierdzić/zaprzeczyć, że autobus CTM do Szewszewanu odjeżdża z tego miejsca? https://www.google.com/maps/place/CTM+T ... -5.8024068

Swoją drogą za bilet CTM zapłaciłem 38MAD, więc potaniało. Bilet należy od razu jak sie wygeneruje wydrukować, bo minęła godzina od zakupu i na maila nic nie dostałem :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Mar 2019 20:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Co prawda byłem tam siedem lat temu ale wygląda w miarę tak jak to zapamiętałem.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Piatek uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group