Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Sty 2016 12:34 

Rejestracja: 06 Paź 2012
Posty: 375
Za darmo status Silver przez 4 miesiące


Home › Miles/Points › Topbonus Silver kostenlos für 4 Monate
21
Jan
Topbonus Silver kostenlos für 4 Monate
Air Berlin Priority Check-in

Schon seit Jahren bietet Air Berlin für ihr Vielfliegerprogramm Topbonus einen Status Match an. Früher erhielt man den Status für vier Monate auf Probe und konnte dann eine bestimmte Anzahl an Meilen erfliegen. Mittlerweile erhält man den Status über den Match direkt für volle 12 Monate.

Ihr habt keinen Status für einen Match? Dann könnt ihr euch den Silver Status (Oneworld Ruby) für immerhin vier Monate kostenlos und unverbindlich sichern!

Damit kann man am Flughafen den Priority Check-in und den Fast Track durch die Sicherheitskontrollen nutzen und anschließend im Exklusiven Wartebereich (Glaskasten mit einem Getränkeautomat und Zeitschriften an 8 Flughäfen in Deutschland und Österreich) Platz nehmen. Außerdem erhaltet ihr einen Meilenbonus von 20%, kostenlose Sitzplatzreservierung und mehr Freigepäck.

Silver oder Gold für volle 12 Monate

Sammelt ihr innerhalb der vier Monate 8.500 Statusmeilen oder 8 Segmente, gibt es den Silver Status für volle 12 Monate. Mit 17.000 Statusmeilen oder 20 Segmenten gibt es sogar den Gold Status, der noch deutlich mehr Vorteile bringt. Es zählen bei den Segmenten nur Flüge mit Air Berlin oder Niki. Statusmeilen kann man bei allen Oneworld-Fluggesellschaften sammeln.

Normalerweise benötigt man für den Silver Status 25.000 Statusmeilen oder 24 Segmente und 50.000 Statusmeilen bzw. 60 Segmente für den Gold Status!

Laut den Bedingungen zählen nur Flüge, die nach der Registrierung zu dieser Aktion gebucht werden.
Beantragen

Um den Silver Status für vier Monate kostenlos zu erhalten, müsst ihr in diese PDF eure Topbonus-Mitgliedsnummer eintragen und es an service@topbonus.de senden.

Alternativ kann man den Status auch für volle 12 Monate zum Preis von 500€ kaufen: Topbonus Silver kaufen

Allerdings ist diese Aktion bestimmt nicht für die breite Öffentlichkeit bestimmt gewesen. In den Bedingungen finden sich aber keine Einschränkungen:

Bedingungen: Vertragspartner ist die topbonus. Ltd. Die Aktion richtet sich ausschließlich an Teilnehmer, die ihren Wohnsitz in Deutschland, Österreich, der Schweiz oder einem anderen Land haben, in dem das topbonus Programm angeboten wird. Um teilnehmen zu können, ist die Registrierung für diese Aktion über dieses Formular erforderlich. Die Teilnahme ist selbstverständlich kostenlos. Der viermonatige Zeitraum der Qualifizierung beginnt am Registrierungstag (d. h.
_________________
http://banner.flightdiary.net/szczepan
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
6 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
#2 PostWysłany: 23 Sty 2016 18:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
Gdzie znalazłeś tą ofertę? Z tego co widzę blogi przepisują to jeden od drugiego jak pelikany, a potwierdzenia na stronie AB nie zauważyłem. Jedyne co znalazłem to:
http://www.atlantik-network.com/fileadm ... ercard.pdf

Tyle że to wyglada jak oferta skierowana do określonych firm, a nie przypadkowych ludzi z neta...
Góra
 Profil Relacje PM off
slotherin lubi ten post.
slotherin uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 27 Sty 2016 10:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lis 2012
Posty: 1366
Loty: 247
Kilometry: 401 466
srebrny
Wysłałem na service@topbonus.de formularz zamieszczony w poście powyżej.

Przed chwilą dostałem maila: "We are proud to offer a silver status for next 4 months." A w profilu topbonus mam: "Your current topbonus status: Silver valid thru 31/05/16"

Jest też opcja na przedłużenie (lub upgrade) statusu na kolejny rok, jeśli w ciągu tych 4 miesięcy zgromadzę:
Silver Card: 8,500 status miles or 8 airberlin & NIKI flights within 4 months
Gold Card: 17,000 Status Miles or 20 airberlin & NIKI flights within 4 months

Przyda się, bo akurat mam loty Air Berlin w lutym i w maju :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Sty 2016 12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
George23 napisał(a):
Die Aktion richtet sich ausschließlich an Teilnehmer, die ihren Wohnsitz in Deutschland, Österreich, der Schweiz oder einem anderen Land haben, in dem das topbonus Programm angeboten wird.

zastanawiam się nad powyższym warunkiem, czy Polska może być potraktowana jak ten inny kraj?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 27 Sty 2016 13:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lis 2012
Posty: 1366
Loty: 247
Kilometry: 401 466
srebrny
@Aron też się nad tym zastanawiałem, ale widocznie tak właśnie jest. Wpisywałem w tym formularzu, że jestem z Polski i nie było problemów z przyznaniem mi statusu.

Mam ostatnio szczęście do Air Berlin - voucher za odwołany lot, "promocja" na loty do USA, a teraz status za darmo :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Aron lubi ten post.
Aron uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 27 Sty 2016 13:36 

Rejestracja: 11 Lis 2014
Posty: 353
niebieski
Aron napisał(a):
George23 napisał(a):
Die Aktion richtet sich ausschließlich an Teilnehmer, die ihren Wohnsitz in Deutschland, Österreich, der Schweiz oder einem anderen Land haben, in dem das topbonus Programm angeboten wird.

zastanawiam się nad powyższym warunkiem, czy Polska może być potraktowana jak ten inny kraj?


Tłumaczenie dla niewładających jezykiem będzie szło tak:
Akcja jest skierowana wyłącznie do uczestników będących rezydentem Niemiec, Austrii, Szwajcarii bądź też innego kraju w którym oferowany jest program Topbonus.

Airberlin oficjalnie oferuje Topbonus w Polsce, wiec tu żadnego problemu nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 27 Sty 2016 13:40 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Czy jest jakaś możliwość zrobienia z tego sensownego SM? :D
Góra
 Profil Relacje PM off
gruby_inversia lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 27 Sty 2016 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lis 2012
Posty: 1366
Loty: 247
Kilometry: 401 466
srebrny
@michzak znalazłem tylko SM do Sixt http://partner.sixt.de/airberlin/topbon ... tages/?L=1
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 27 Sty 2016 20:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 370
Loty: 194
Kilometry: 459 857
niebieski
kevin napisał(a):
Wysłałem na service@topbonus.de formularz zamieszczony w poście powyżej.

Przed chwilą dostałem maila: "We are proud to offer a silver status for next 4 months." A w profilu topbonus mam: "Your current topbonus status: Silver valid thru 31/05/16"

Jest też opcja na przedłużenie (lub upgrade) statusu na kolejny rok, jeśli w ciągu tych 4 miesięcy zgromadzę:
Silver Card: 8,500 status miles or 8 airberlin & NIKI flights within 4 months
Gold Card: 17,000 Status Miles or 20 airberlin & NIKI flights within 4 months

Przyda się, bo akurat mam loty Air Berlin w lutym i w maju :)


Mam pytanie-co wpisałeś w polu: Firma/Organisation?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 27 Sty 2016 20:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lis 2012
Posty: 1366
Loty: 247
Kilometry: 401 466
srebrny
Wpisałem moją (jednoosobową) firmę ;) Ale liczę, że można po prostu zostawić puste.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 28 Sty 2016 13:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2012
Posty: 682
Loty: 124
Kilometry: 207 564
niebieski
Widzicie jakiś termin do którego można wysyłać zgłoszenia?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 29 Sty 2016 15:47 

Rejestracja: 06 Paź 2012
Posty: 375
Nie

Wysłane z mojego V2 przy użyciu Tapatalka
_________________
http://banner.flightdiary.net/szczepan
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 01 Lut 2016 18:22 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
Thank you for your e-mail.

The 4 month silver status trial is for corporate customers only, who received an e-mail regarding this promotion. If you received such an e-mail, please open the link that directs you to the form. If you did not receive such an e-mail you are not entitled to take part in this promotion.

If you have any further questions, please do not hesitate to contact us.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 01 Lut 2016 19:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lis 2012
Posty: 1366
Loty: 247
Kilometry: 401 466
srebrny
To znaczy, że miałem dużo szczęścia ;) Już sama nazwa tego pliku formularza sugerowała, że to dla jakichś klientów firmowych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 01 Lut 2016 19:19 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 487
Loty: 12
Kilometry: 12 344
niebieski
mi dziś naskrobali maila i u mnie ok

Ihre Silver Card (gültig ab sofort bis 30.06.2016) wird in den nächsten 14 Tagen per Post zugestellt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 03 Lut 2016 18:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 370
Loty: 194
Kilometry: 459 857
niebieski
Mi też przyznali. Do końca czerwca :)
Mam pytanie-wstęp do saloników jest tylko przy podróżach airberlin czy też innymi liniami?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 03 Lut 2016 19:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1671
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Wg strony wstęp tylko z ważnym biletem AirBerlin.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 03 Lut 2016 19:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
zwracam nieśmiało uwagę, że "exclusive waiting areas" dostępne z kartą Silver to nie to samo, co saloniki. Ot, nieco odosobnione poczekalnie ze skromną ofertą napojów i gazetami. Oczywiście, zawsze to lepsze, niż zwykła poczekalnia, ale do saloników w ścisłym tego słowa znaczeniu, miejscom tym daleko...

A przy okazji, dostał już ktoś przesyłkę z kartą? Lecimy 14.02 i mam nadzieję, że się wyrobią do tej pory (a w zasadzie do 12.02, bo później jest weekend...).

Pozdrawiam, Bartek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 05 Lut 2016 13:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
26.01 wysłałem formularz, dzisiaj otrzymałem maila o przyznaniu srebrnego statusu.

Czerwona karta szła do mnie od rejestracji coś ok 16 dni .
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 11 Lut 2016 17:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 777
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Czy otrzymał ktoś fizycznie nowe karty ze statusem "Silver"?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group