Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 424 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 20 Maj 2015 00:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 853
Loty: 251
Kilometry: 475 688
niebieski
Ze swojej strony mogę Ci polecić https://www.booking.com/hotel/es/aguamar.pl.html
Spędziliśmy w nim w grudniu - 5 dni. Wychodziło, jak dobrze pamiętam około 70 zł za noc.
Kuchnia dobrze wyposażona. Widok na basen. Codziennie apartament był sprzątany.
Jedyny minus - brak darmowego WIFI, ale na Teneryfie nie jedzie się, żeby siedzieć na internecie... :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
#202 PostWysłany: 04 Paź 2015 21:10 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Poszukuje noclegu w połowie lutego dla dwojga dorosłych i 9 letniego chłopca. Nie interesują nas nocne imprezy, raczej spokój i piękne krajobrazy, będziemy mieli samochód więc wszedzie będziemy mogli dojechać. Rozważamy hotel Los Dragos del Sur ze śniadaniami i obiadokolacjami - czy ktoś ma doświadczenie czy warto u nich wykupować śniadania i obiadokolacje? Ewentualnie rozważam coś z airbnb - jeśli ktoś może polecić coś sprawdzonego to będę wdzięczny. Jak wygląda pogoda w Los Gigantes w połowie Lutego???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#203 PostWysłany: 04 Paź 2015 21:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
w lutym nie byłem, ale w grudniu nie padało za dnia nigdy (4 dni byłem) chmurki były.
Patrz Tabelka na swój luty.
Załącznik:
pogoda.png
pogoda.png [ 62.81 KiB | Obejrzany 2197 razy ]


jeśli chodzi o samą teneryfę, polecam rejs "polowanie na wieloryby" gdzie będziesz mógł popływać, zobaczyć z tej lepszej strony Los Gigantes no i delfiny/wieloryby. (fajna atrakcja na pewno dla 9latka)
Wulkan oczywiście zobaczyć (wyjechać)
Miasto "górskie" Masca
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez sobo, 04 Paź 2015 21:42, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#204 PostWysłany: 04 Paź 2015 21:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
Pogoda na Teneryfie bywa zimą zmienna, na północy na pewno jest bardziej wilgotno i deszczowo, niż na południu. Jeżeli macie auto, to ułóżcie sobie plan zwiedzania w bloki jednodniowe i jedźcie tam, gdzie pogoda akurat jest. Nam się ten manewr bardzo dobrze sprawdził - mieszkaliśmy na południu, gdzie pogoda była przez cały czas, a jak trafiała się pogoda na północy, to zmierzaliśmy w tamtym kierunku. Na tydzień mieliśmy dzięki temu może z godzinę deszczu w sumie :)
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#205 PostWysłany: 04 Paź 2015 22:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
byliśmy w lutym w Puerto de Santiago dwukrotnie. Raz było rewelacyjnie ciepło, wręcz gorąco, a za drugim razem ok. 16-18 st. C (w słońcu w porywach do 25). Gwarancji zatem nie ma, ale jest to statystycznie rzecz biorąc najbardziej słoneczne, ciepłe i bezwietrzne miejsce na wyspie w okresie zimowym. Niewykluczone, że będziemy tam ponownie w drugiej połowie lutego, bo czaimy się na imprezy karnawałowe w PdS. A jest tam co oglądać (a najlepiej, brać w tym udział). Do parad w Santa Cruz i w Puerto de la Cruz na pewno tamtejsza rozmiarami nie dorównuje, ale w tej kompaktowości może właśnie jej urok. W 2016 imprezy trwać będą od 17 do 22.02. Warto zaplanować pobyt na ten właśnie okres.

A co do Los Dragos del Sur, mieszkaliśmy tam w trakcie pierwszej wizyty. Jedzenie nie powalało, ale też trudno oczekiwać, by tak było, biorąc pod uwagę bardzo niską cenę noclegów w tym obiekcie. Powyższe wcale jednak nie oznacza, że było źle. Owszem, wybór nie był zbyt wielki, ale to, co dawali do bufetu było całkiem dobre i zawsze można było się najeść. Za 2 tygodnie płaciliśmy wówczas coś ok. 650 EUR za noclegi i 2 posiłki dziennie dla 2 os. dorosłych i 11-letniej córki. Gdybyście trafili na taką cenę, to uważam, że trudno będzie o lepszą ofertę.

Miłego pobytu! Bartek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#206 PostWysłany: 04 Paź 2015 22:34 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
tropikey napisał(a):

A co do Los Dragos del Sur, mieszkaliśmy tam w trakcie pierwszej wizyty. Jedzenie nie powalało, ale też trudno oczekiwać, by tak było, biorąc pod uwagę bardzo niską cenę noclegów w tym obiekcie. Powyższe wcale jednak nie oznacza, że było źle. Owszem, wybór nie był zbyt wielki, ale to, co dawali do bufetu było całkiem dobre i zawsze można było się najeść. Za 2 tygodnie płaciliśmy wówczas coś ok. 650 EUR za noclegi i 2 posiłki dziennie dla 2 os. dorosłych i 11-letniej córki. Gdybyście trafili na taką cenę, to uważam, że trudno będzie o lepszą ofertę.

Miłego pobytu! Bartek


Aktualnie cena nie osiągalna, za 7 dni 2400zł czyli około 565 Euro ( śniadania i obiadokolacje dla 2 dorosłych dziecka, pokój z widokiem na ocean) rezerwowałeś w tej cenie przez jakiegoś pośrednika czy bezpośrednio?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#207 PostWysłany: 05 Paź 2015 05:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
Kupowałem to przez któreś z niemieckich biur podróży, a ofertę znalazłem chyba na weg.de. Trzeba tam wejść w zakładkę "Hotel" i wpisać parametry podróży. Tam jednak nie zrobicie rezerwacji, bo przyjmują płatności tylko z niektórych krajów (chyba, że coś się zmieniło). Te same oferty są do kupienia Np. na holidaycheck.de (mają mniej elastyczną wyszukiwarkę). Jak chcesz, to podaj Wasze daty, to mogę sam sprawdzić...
Góra
 Profil Relacje PM off
eroberto1 uważa post za pomocny.
 
      
#208 PostWysłany: 05 Paź 2015 09:12 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 425
niebieski
Byłam w hotelu Dragos del Sur w styczniu tego roku. Jak dla mnie- super hotel, duże apertamenty - ok. 80 m2 z całkowicie wyposażona kuchnią (Mikrofalówka, lodówka, toster, naczynia itp. ) Duzy salon oraz balkon z widokiem na ocean. Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone, dużo owoców, warzyw, ciast itp. Mogę w ciemno polecić ten hotel. Rezerwowałam na stronie otel.com, sprawdź też na hotels4u. com oraz travelrepublic. de Dla nas wyszło bardzo tanio
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#209 PostWysłany: 05 Paź 2015 09:34 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
tropikey napisał(a):
Kupowałem to przez któreś z niemieckich biur podróży, a ofertę znalazłem chyba na weg.de. Trzeba tam wejść w zakładkę "Hotel" i wpisać parametry podróży. Tam jednak nie zrobicie rezerwacji, bo przyjmują płatności tylko z niektórych krajów (chyba, że coś się zmieniło). Te same oferty są do kupienia Np. na holidaycheck.de (mają mniej elastyczną wyszukiwarkę). Jak chcesz, to podaj Wasze daty, to mogę sam sprawdzić...


Przeszukałem wszystkie te strony i niestety ceny takie same jak przy rezerwacji bezpośrednio w hotelu, być może aktualnie nie ma żadnych promocji. A z jakim wyprzedzeniem rezerwowałeś? Ja lecę 17.02 i wracam 24.02 może trochę za wcześnie na rezerwację? Przy okazji jak jest z parkingiem ? Hotel posiada swój czy na ulicy miejski parking? Czy płatny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#210 PostWysłany: 05 Paź 2015 10:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
wyprzedzenie jest ok, my rezerwowaliśmy chyba jeszcze wczesniej.
Faktycznie, aż tak tanio już nie jest. Na holidaycheck.de najtańsza oferta z 2 posiłkami jest w Waszym terminie za 561 EUR za wszystkie osoby http://www.holidaycheck.de/hotel-Reiseangebote-Hotelangebot+Hotel+Los+Dragos+del+Sur-ch_ra-hid_13722.html#searchRefreshAnchor. Ważne przytym, że jest to HP Plus, czyli macie napoje do kolacji.
Trudno mi powiedzieć, czy to jest konkurencyjna oferta w stosunku do ofert bez wyżywienia. Musicie ocenić wedle własnych potrzeb i mozliwości.
Co do parkowania, to nie ma jakiegoś duzego problemu. Hotel nie ma własnego parkingu, ale jest dużo bezpłatnych miejsc przy chodnikach. W ostateczności trzeba poszukać w bocznych uliczkach. Gdybyście brali auto, warto pomyśleć o Cicar, bo zaraz obok maja swoje biuro, więc w razie jakiegoś problemu z autem mielibyście blisko (a poza tym, Cicar jest jednym z najlepszych i najtańszych biur na Teneryfie).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#211 PostWysłany: 05 Paź 2015 17:20 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
tropikey napisał(a):
wyprzedzenie jest ok, my rezerwowaliśmy chyba jeszcze wczesniej.
Faktycznie, aż tak tanio już nie jest. Na holidaycheck.de najtańsza oferta z 2 posiłkami jest w Waszym terminie za 561 EUR za wszystkie osoby http://www.holidaycheck.de/hotel-Reiseangebote-Hotelangebot+Hotel+Los+Dragos+del+Sur-ch_ra-hid_13722.html#searchRefreshAnchor. Ważne przytym, że jest to HP Plus, czyli macie napoje do kolacji.
Trudno mi powiedzieć, czy to jest konkurencyjna oferta w stosunku do ofert bez wyżywienia. Musicie ocenić wedle własnych potrzeb i mozliwości.
Co do parkowania, to nie ma jakiegoś duzego problemu. Hotel nie ma własnego parkingu, ale jest dużo bezpłatnych miejsc przy chodnikach. W ostateczności trzeba poszukać w bocznych uliczkach. Gdybyście brali auto, warto pomyśleć o Cicar, bo zaraz obok maja swoje biuro, więc w razie jakiegoś problemu z autem mielibyście blisko (a poza tym, Cicar jest jednym z najlepszych i najtańszych biur na Teneryfie).

A jak jest z niemieckimi pośrednikami ? Nie padają ? Są jakieś gwarancje ? Obawiam sie czy sie nie zawiną i znikną z rynku. Czy to sprawdzone firmy ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#212 PostWysłany: 05 Paź 2015 19:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 336
niebieski
Heja !
Czy zna ktoś ten hotel ? Czy warunki bytowania tam są do zaakceptowania ? :D
Duplex Costa del Silencio / Teneryfa południe / Av. Jose Antonio Tavio 19, 38630 Costa Del Silencio, Hiszpania
https://www.booking.com/hotel/es/duplek ... interval=3

Zrobiłem w nim rezerwację na Booking pokoju dwuosobowego na grudzień 2015 na 7 dni [6 nocy] za 102 Euro [433 zł.]. Cena za dwie osoby.
Pokoje na zdjęciach na Booking wyglądają bardzo słabo ale cena jest bardzo dobra a na tym nam zależy.
_________________
LUKASZBOGUSZ.COM
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#213 PostWysłany: 05 Paź 2015 19:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
Cóż, korzystamy z nich (różnych) już od kilkunastu lat i póki co nie mieliśmy nawet najmniejszych problemów. Oczywiście, to wcale nie znaczy, że musi tak być już zawsze, ale moim zdaniem ryzyko jest minimalne. Trochę o niemieckich biurach było tu: http://www.fly4free.pl/forum/niemieckie-biura-podrozy,135,80382Pozdrawiam, Bartek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#214 PostWysłany: 31 Paź 2015 17:18 

Rejestracja: 31 Paź 2015
Posty: 1
Witam serdecznie, mam na imię Sylwia. Jestem nowa na forum więc z góry przepraszam za wpadki :)
W czerwcu 2016 wybieram się z mężem i 7 letnią córką na tydzień na Teneryfę. I tu mam parę pytań ale zacznę od najważniejszego...którą część wyspy wybrać? Prawdopodobnie wynajmiemy auto ale nie nastawiam się na ciągłe jeżdzenie...ani na ciągłe plażowanie....raczej w proporcjach 4- 5 dni zwiedzania i 1-2 plażowania. Czy w czerwcu/lipcu na północy wyspy może być ledwie 20 stopni? Bo jestem w stanie skusić się na Puerto de la Cruz ale obawiam się właśnie tych temperatur. Czego można się spodziewać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#215 PostWysłany: 25 Lis 2015 23:13 

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 134
Loty: 34
Kilometry: 68 143
Witam
Poszukuje apartamentu na teneryfie w marcu.

- dla 4 osób
- na 7 dni w marcu
- rejon: Costa Adeje , Los Cristianos lub Playa de la Americas
- budzet do 1500 zł
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#216 PostWysłany: 25 Lis 2015 23:17 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22488
A sam co znalazłeś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#217 PostWysłany: 25 Lis 2015 23:42 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 647
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
br1989 napisał(a):
Witam
Poszukuje apartamentu na teneryfie w marcu.

- dla 4 osób
- na 7 dni w marcu
- rejon: Costa Adeje , Los Cristianos lub Playa de la Americas
- budzet do 1500 zł


Szukaj na airbnb. Jest duży wybór jeżeli chodzi o chociażby Las Americas.
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#218 PostWysłany: 25 Lis 2015 23:54 

Rejestracja: 31 Paź 2012
Posty: 194
W tej cenie bez problemu. Booking.com, alpharooms.com, hotels
com., travel republic
com, orbiz. com, ebookers.com.

Wysłane z mojego MSP4505 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#219 PostWysłany: 29 Lis 2015 21:29 

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 134
Loty: 34
Kilometry: 68 143
Zeus napisał(a):
A sam co znalazłeś?


tak, Panie Moderatorze.
Przeszukałem większość większych pośredników hotelowych, sprawdziłem oferty na airbnb oraz forach poswieconych teneryfie.

Szukam informacji od kogoś, kto był i ma fajne, sprawdzone miejsce.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#220 PostWysłany: 05 Gru 2015 04:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Gru 2015
Posty: 7
Loty: 2
Kilometry: 5 644
Witam,

Wybieram się na 2 tygodnie na Teneryfę w okresie od 7-21 grudnia. Szukam osób chętnych do wspólnego zwiedzania!

Jestem sama, także zawsze milej i bezpieczniej byłoby w towarzystwie.

Mogę wynająć samochód lub dołożyć się komuś do paliwa!

Pozdrawiam i czekam na wiadomości! :)
Beata
betty.sadlek@gmail.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 424 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group