Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Wrz 2015 16:41 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
Skąd
  • Gdańsk lub Warszawa,Poznan

Dokąd
  • Teneryfa Południe

Data wylotu
  • 14.02.2016

Data powrotu
  • 28.02.2016

Długość pobytu
  • 6-8 dni

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Ilość pasażerów
  • 4

Sam znalazłem
  • Ryanair za 750-850 za osobę

Dodatkowe informacje
  • Hej. Szukam 4 biletów ( 2 dorosłe, dzieci: 14 lat i 8 lat) na lotnisko Teneryfa Południowa ( tylko to lotnisko, bo ktoś nas tam odebrać). Jestem z Gdańska, ale do Warszawy lub Poznania dojadę. Od ok tygodnia mam alert na Kayaku i cena 750-850 za os Ryanairem była do tej pory najniższa. Jak Wam podpowiada doświadczenie? Już kupować, czy warto poczekać? Powinnam mieć bilety do grudnia, by dokonać rezerwacji noclegu w konkretnych datach. Dzięki z góry za wszystkie rady i podpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 03 Wrz 2015 16:59 

Może być problem, bo to jak wiesz okres ferii zimowych w szkołach.
na teraz najtaniej masz bezpośrednie z/do Wrocławia za łącznie 2472 zł (kupowane 1 dorosły + 1 dziecko i 1 dorosły + 1 dziecko), od razu dla 4 osób na teraz za 2552 zł
śledź loty linii lcc na wyszukiwarce azair, nie zaszkodzi też śledzenie cen czarterów las minute np. na Rainbow Tours, choć to loteria
Nie wiem, czy kupować już, czy czekać, głównie ze względu na loty w okresie ferii zimowych
Góra
 PM off
asiasz uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 03 Wrz 2015 17:05 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
@asiasz
Nie wiem czy linie kalkulują w tym przypadku inaczej ze względu na okres ferii (wtedy droższe bilety musiałyby być od połowy stycznia do początku marca)?

Ja bym poczekał i próbował rozegrać to w ten sposób: lot Wizzair do Barcelony (obserwuj zarówno Gdańsk, Poznań jak i Warszawę - ostatnio Wizzair wrzucał bardzo dobre ceny na tych trasach (na przykład: http://www.fly4free.pl/tanie-loty-bilet ... za-128pln/), stamtąd przesiadka na Teneryfę (być może trzeba będzie w którąś stronę przeczekać noc w Barcelonie, ale to akurat może być dodatkowa atrakcja). Na "Kanary" najtaniej dostać się z Hiszpanii, a Barcelona jest stosunkowo dobrze skomunikowana z Polską.
Góra
 Profil Relacje PM off
asiasz uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 03 Wrz 2015 17:19 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
Dzięki bardzo.
@górny
Wiem, że to ferie , dlatego jadę :-). Doczytałam też, ze 14 lat to już dorosły bilet też. Last minute czarter nie mogę, za duże ryzyko z dziećmi. Jak nie pojedziemy, to będzie masakra w domu :-)

@ciacho_majonez
Hej. Też pomyślałam o Barcelonie po drodze... A jakie tam "wewnętrzne" linie latają na Teneryfę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 03 Wrz 2015 17:23 

asiasz napisał(a):
Doczytałam też, ze 14 lat to już dorosły bilet też. L


nie czytaj, wejdź na stronę Ryanair (są przedziały wiekowe, w tym 12-15)

asiasz napisał(a):

Hej. Też pomyślałam o Barcelonie po drodze... A jakie tam "wewnętrzne" linie latają na Teneryfę?


można, też Ryanair ale tylko ten odcinek to 250-300 zł/oso RT, a i ta data przylotu do Teneryfy tj. o czasie o 23:50 lub wylot z Barcelony o 06:20
Góra
 PM off  
      
#6 PostWysłany: 03 Wrz 2015 18:46 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
@asiasz
Jeśli dobrze trafić z datami:

Załączniki:
teneryfa.png
teneryfa.png [ 71.13 KiB | Obejrzany 1980 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 03 Wrz 2015 18:54 

Jak piliczyć dolot wizzair, koszty wdc, różnice w bagażu, godziny lotów i ceny co podajesz to jak dla mnie wychodzi słabo (ale to autor tematu decyduje)
Góra
 PM off  
      
#8 PostWysłany: 03 Wrz 2015 19:12 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Wszystko zależy co dla kogo.

Być może ktoś już ma WDC lub będize miał za darmo do KK Riaff. Jeśli spakuje się w dobry plecack (Forclaz 40L?) to miejsca też mu starczy.

Można też połączyć z dolotem do Barcelony (El Prat, Girona) Ryanairem. Dla jednych przystanek w podróży w Barcelonie będzie dodatkową atrakcją, dla innych przeszkodą. Jeszcze ktoś inny wsiądzie w bezpośredni samolot, bo tak jest wygodniej.

Najważniejsze, że autorka ma wybór i sama zdecyduje co jej się najlepiej kalkuluje :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 04 Wrz 2015 06:16 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
Dzięki Chłopaki :-)
Obaj macie rację, tylko każdy w innym zakresie. Z uwagi na fakt, że będę lecieć z dziećmi, to raczej im mniej zamieszania, tym lepiej, co przemawia za lotem bezpośrednim i w ludzkich godzinach. Nie chcę nocować z nimi na lotnisku, a nocleg w Barcelonie "zje" oszczędność na biletach. Pewnie Barcelonę zobaczą kiedy indziej, tym bardziej że z Gdańska dość często są fajne ceny. Będę pilnować Ryanaira z Warszawy i trzymać kciuki, żeby trochę jeszcze spadła cena. No chyba, że trafi się coś z tak fajną ceną, że trochę niewygody nie będzie przeszkadzać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 04 Wrz 2015 06:48 

Masz też oprócz Ryanair z Modlina również bezpośrednie loty z Warszawy Chopin do Teneryfa TFS liniami norwegian, na teraz 15-22 lub 22-29.02.2016r. za ok. 802 zł/osoba (ale tu raczej nie stanieją, choć nigdy nie wiadomo...).
Góra
 PM off  
      
#11 PostWysłany: 04 Wrz 2015 07:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
Może warto rozważyć wylot z Berlina?
17.02.2016
SXF-TFS easyjet patent genewski
25.02.2015
TFS-SXF ryanair kupowane 2 dorosłych dziecko oraz 1 dorosły
Koszt biletów za 4 osoby ok 2150 zł

Moim zdaniem bilety raczej nie stanieją
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group