Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Sty 2012 10:44 

Rejestracja: 19 Sty 2012
Posty: 4
Cześć,
Czy ktoś miał doświadczenia z nocowaniem na tym lotnisku? Czy nie ma jakiś problemów?
Z góry dzięki za pomoc.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Washington, 10 Kwi 2014 20:09, edytowano w sumie 1 raz
porządki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce) Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce)
#2 PostWysłany: 21 Lut 2012 20:51 

Rejestracja: 19 Sty 2012
Posty: 4
Info po odbytej podróży: Spać można i jest całkiem wygodnie :) W hali odlotów nikt nie zaczepia, nie budzą. Jedyny minus to odprawy na loty o 4 rano! Bez małego przebudzenia się nie obędzie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 05 Lis 2012 13:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 829
Loty: 187
Kilometry: 302 324
Zbanowany
Czy ktoś wie czy lotnisko jest otwarte w nocy ? Planuje tam zrobić 1 nockę - wylot mam 6:35 a nie lubie dużo wcześniej wstawać :)

ADD

Lotnisko otwarte całą noc ;) a obok burger king'a nawet wygodne spanie :D
Załącznik:
PB150212.jpg
PB150212.jpg [ 48.18 KiB | Obejrzany 18453 razy ]
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez wntl, 07 Mar 2013 19:44, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
Bydgoszcz1990 uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 03 Wrz 2015 14:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 336
niebieski
Heja !
Powiedzcie czy obecnie da radę spędzić całą noc wewnątrz na lotnisku Teneryfa Południe [www.aena.es].

Chcielibyśmy na nim przenocować w grudniu.
_________________
LUKASZBOGUSZ.COM
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 03 Wrz 2015 15:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 546
niebieski
Da radę, skoro było można w styczniu, lotnisko otwarte całą noc.
Góra
 Profil Relacje PM off
ELBE lubi ten post.
ELBE uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 03 Wrz 2015 15:23 

domenico_xl napisał(a):
lotnisko otwarte całą noc.


część ogólna tak, ale np. kontrolę bezpieczeństwa po nocnej przerwie uruchamiają dopiero ok. 04:30 (przynajmniej tak było w styczniu 2015r.), pytanie brzmi czy nadal wieczorem i w nocy przepuszczą do strefy odlotów z biletem na jutro
Góra
 PM off
ELBE lubi ten post.
ELBE uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 04 Wrz 2015 08:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 336
niebieski
domenico_xl: Dzięki !

- - -

Anonymous napisał(a):
domenico_xl napisał(a):
lotnisko otwarte całą noc.


pytanie brzmi czy nadal wieczorem i w nocy przepuszczą do strefy odlotów z biletem na jutro


Jest taka możliwość na jakimkolwiek lotnisku ?
Pisząc o spaniu przez całą noc na lotnisku myślę o dokonaniu tego w hali w obszarze przed przejściem kontroli bezpieczeństwa.
_________________
LUKASZBOGUSZ.COM
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 25 Lip 2016 16:25 

Rejestracja: 31 Mar 2015
Posty: 40
Loty: 28
Kilometry: 32 819
wntl napisał(a):
Czy ktoś wie czy lotnisko jest otwarte w nocy ? Planuje tam zrobić 1 nockę - wylot mam 6:35 a nie lubie dużo wcześniej wstawać :)

ADD

Lotnisko otwarte całą noc ;) a obok burger king'a nawet wygodne spanie :D
Załącznik:
PB150212.jpg



Korzystaliśmy z tej miejscówki tydzień temu z narzeczoną.Spało się super wygodnie i zero innych ludzi.Jest tylko jedno ale.. bardzo na siebie uważajcie.Koło drugiej w nocy skradziono nam telefon z torebki koło głowy.Na szczęście przebudziłem się w nocy i widziałem kręcąca się koło nas kobietę.Trochę agresji,stanowczości i dzięki bogu odzyskaliśmy naszą własność.Jeżeli zauważycie grubego faceta o wyglądzie typowego hiszpana a z nim grubszą blondynkę z mocno wymalowaną twarzą (oboje koło 40 lat) to lepiej nie zasypiajcie.
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 02 Mar 2017 18:51 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1612
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
W pierwszej połowie lutego miałem okazję spać na tym lotnisku. Jest cicho i spokojnie, a ludzi na tyle mało, że każdy jakieś tam miejsce do przeczekania na poranny lot sobie znajdzie. Na początku, wraz z paroma innymi osobami zająłem fajna leżankę na antresoli nad Burger Kingiem. Niestety po godzinie 20 (była niedziela) przyszła pani sprzątaczka i piękną hiszpańszczyzną zakomunikowała, że mamy sobie pójść. Nikt się nie ruszył, więc po chwili wróciła z dwoma policjantami. Oni wytłumaczyli, że antresola na noc jest zamykana i musimy sobie znaleźć inne miejsce. Miejscówka z fotki wntl-a była też zamknięta/odgrodzona od reszty holu. Generalnie wyglądało to zniechęcająco. Poza tym ci dwaj policjanci cały czas stali przy knajpce zaraz obok Burger Kinga, więc nawet nie próbowałem wejść z powrotem na antresolę.

Koniec końców przy jednym z check-in znalazłem siedzenia bez podłokietników, więc można było w miarę wygodnie się położyć. Rano idąc do security zobaczyłem, że komuś udało się przemknąć na tę antresolę. Jak widać na załączonym obrazku, warto poczekać aż policjanci tez pójdą spać.

Załączniki:
teneryfa lotnisko.JPG
teneryfa lotnisko.JPG [ 170.25 KiB | Obejrzany 4890 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 29 Wrz 2021 00:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 868
niebieski
Ktoś ostatnio miał okazję nocować na tfs :) ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 09 Lis 2021 10:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 868
niebieski
Odpowiem sam sobie-lotnisko przyjazne do spania o tyle, że jest cicho i nikt nie przeszkadza. Ale niestety jedyne miejsce z siedzeniami bez podłokietników, które namierzyłem, to opisany wcześniej Burger King. Raz na jakiś czas komunikaty maseczkowo/covidowe. Miejscówki nad Burger Kingiem ostatecznie nie testowałem, ale około 22 nie było wokół żywej duszy, więc myślę, że na spokojnie można się prześliznąć na górę. Na dole otwierają o 8, wiec pewnie do 7 trzeba się zmyć. Sam spałem na macie przy nieczynnej windzie; na górnym podeście, który był jednym z przejść do kontroli bezpieczeństwa. Jeżeli ktoś ma własną matę i coś do przykrycia to polecam, spoko miejsce :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group