Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Nie wiemy kiedy będzie pula nowych biletów. Posty z pytaniem o nową pulę biletów będą kasowane


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 277  Następna
Autor Wiadomość
#2241 PostWysłany: 02 Paź 2014 11:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2014
Posty: 61
Loty: 2
Kilometry: 2 056
Ja skromnie w tej puli kupiłam bilety na Warszawę i Gdańsk :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
#2242 PostWysłany: 02 Paź 2014 12:10 

Rejestracja: 29 Paź 2012
Posty: 52
Loty: 31
Kilometry: 47 622
Przy okazji zauważyłem że na trasie KTW-WRO ceny do góry, tylko pierwszy bilet za 1 zł, kolejne już po 10 zł
Góra
 Profil Relacje PM off
Tulsa lubi ten post.
 
      
#2243 PostWysłany: 02 Paź 2014 15:23 

Rejestracja: 02 Paź 2014
Posty: 1
scomin napisał(a):
ania-p napisał(a):
Czy jest jakaś wyszukiwarka tych terminów, łatwiejsza niż sprawdzanie terminów dzień po dniu ???
http://www.bus-polski.pl/


Strona całkiem niezła, jednak grudniowych kursów PolskiegoBusa jeszcze nie ma....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2244 PostWysłany: 02 Paź 2014 15:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 992
Loty: 29
Kilometry: 37 728
niebieski
Jak ludzie robią Ddos'a, to nie ma się czemu dziwić :)
_________________
Pytania o Gdańsk/trójmiasto? Śmiało, spróbuję pomóc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2245 PostWysłany: 03 Paź 2014 20:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2014
Posty: 61
Loty: 2
Kilometry: 2 056
PeKa napisał(a):
A jak to jest ze znikaniem biletów z systemu? Czy w momencie wrzucenia biletu za 1zł do koszyka go już "nie ma" czy dopiero po opłaceniu? I z drugiej strony czy jest jakiś określony czas "gwarancji" ze bilet z koszyka nie podrożeje zanim zapłace?


Właśnie, wie ktoś coś o tym?


Myślałam, że jeszcze wykorzystam wrzutkę nowej puli biletów i kupię bilety do domu na święta, jednak doczytałam się, że PB nie przewozi zwierząt, więc zostaje mi czekanie na bilety PKP ;/ szkoda :cry:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2246 PostWysłany: 03 Paź 2014 22:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lip 2013
Posty: 200
Loty: 14
Kilometry: 11 288
niebieski
inwencja napisał(a):
PeKa napisał(a):
A jak to jest ze znikaniem biletów z systemu? Czy w momencie wrzucenia biletu za 1zł do koszyka go już "nie ma" czy dopiero po opłaceniu? I z drugiej strony czy jest jakiś określony czas "gwarancji" ze bilet z koszyka nie podrożeje zanim zapłace?


Właśnie, wie ktoś coś o tym?


W momencie, w którym wrzucisz bilet do koszyka automatycznie znika on z systemu, tj. jeśli wrzucisz bilet za złotówkę, następna osoba będzie musiała kupić bilet za 8 złotych.
Możesz trzymać bilet w koszyku nawet przez kilkanaście godzin, ale w tym czasie strona PB musi być cały czas odświeżana, aby bilet w nominalnej cenie się w nim utrzymał. Po pewnym czasie braku aktywności na stronie, koszyk zostaje czyszczony i Twój potencjalny bilet za złotówkę znów trafia do puli. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
inwencja uważa post za pomocny.
 
      
#2247 PostWysłany: 03 Paź 2014 22:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2014
Posty: 61
Loty: 2
Kilometry: 2 056
adam006 napisał(a):
inwencja napisał(a):
PeKa napisał(a):
A jak to jest ze znikaniem biletów z systemu? Czy w momencie wrzucenia biletu za 1zł do koszyka go już "nie ma" czy dopiero po opłaceniu? I z drugiej strony czy jest jakiś określony czas "gwarancji" ze bilet z koszyka nie podrożeje zanim zapłace?


Właśnie, wie ktoś coś o tym?


W momencie, w którym wrzucisz bilet do koszyka automatycznie znika on z systemu, tj. jeśli wrzucisz bilet za złotówkę, następna osoba będzie musiała kupić bilet za 8 złotych.
Możesz trzymać bilet w koszyku nawet przez kilkanaście godzin, ale w tym czasie strona PB musi być cały czas odświeżana, aby bilet w nominalnej cenie się w nim utrzymał. Po pewnym czasie braku aktywności na stronie, koszyk zostaje czyszczony i Twój potencjalny bilet za złotówkę znów trafia do puli. ;)


Super! Dziękuję za odpowiedź! :) Już wiem, że nie muszę tak ekspresowo kupować biletów i mogę się zastanowić nad nimi chwilę dłużej niż przez minutę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2248 PostWysłany: 03 Paź 2014 23:13 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
adam006 napisał(a):
inwencja napisał(a):
PeKa napisał(a):
A jak to jest ze znikaniem biletów z systemu? Czy w momencie wrzucenia biletu za 1zł do koszyka go już "nie ma" czy dopiero po opłaceniu? I z drugiej strony czy jest jakiś określony czas "gwarancji" ze bilet z koszyka nie podrożeje zanim zapłace?


Właśnie, wie ktoś coś o tym?


W momencie, w którym wrzucisz bilet do koszyka automatycznie znika on z systemu, tj. jeśli wrzucisz bilet za złotówkę, następna osoba będzie musiała kupić bilet za 8 złotych.
Możesz trzymać bilet w koszyku nawet przez kilkanaście godzin, ale w tym czasie strona PB musi być cały czas odświeżana, aby bilet w nominalnej cenie się w nim utrzymał. Po pewnym czasie braku aktywności na stronie, koszyk zostaje czyszczony i Twój potencjalny bilet za złotówkę znów trafia do puli. ;)

mi zdaje się, że bilety są trzymane przez 20 min w koszyku...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2249 PostWysłany: 03 Paź 2014 23:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lip 2013
Posty: 200
Loty: 14
Kilometry: 11 288
niebieski
michzak napisał(a):
adam006 napisał(a):
inwencja napisał(a):
PeKa napisał(a):
A jak to jest ze znikaniem biletów z systemu? Czy w momencie wrzucenia biletu za 1zł do koszyka go już "nie ma" czy dopiero po opłaceniu? I z drugiej strony czy jest jakiś określony czas "gwarancji" ze bilet z koszyka nie podrożeje zanim zapłace?


Właśnie, wie ktoś coś o tym?


W momencie, w którym wrzucisz bilet do koszyka automatycznie znika on z systemu, tj. jeśli wrzucisz bilet za złotówkę, następna osoba będzie musiała kupić bilet za 8 złotych.
Możesz trzymać bilet w koszyku nawet przez kilkanaście godzin, ale w tym czasie strona PB musi być cały czas odświeżana, aby bilet w nominalnej cenie się w nim utrzymał. Po pewnym czasie braku aktywności na stronie, koszyk zostaje czyszczony i Twój potencjalny bilet za złotówkę znów trafia do puli. ;)

mi zdaje się, że bilety są trzymane przez 20 min w koszyku...


Być może stan bezczynności wynosi 20 minut; jeśli będziesz odświeżać stronę, czyli będziesz aktywny, możesz trzymać bilet w koszyku godzinami. Wczoraj testowane, dwa bilety po 1 zł kiszone jakieś 18 godzin, następnie zakupione z sukcesem. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2250 PostWysłany: 04 Paź 2014 14:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2014
Posty: 61
Loty: 2
Kilometry: 2 056
adam006 napisał(a):
Być może stan bezczynności wynosi 20 minut; jeśli będziesz odświeżać stronę, czyli będziesz aktywny, możesz trzymać bilet w koszyku godzinami. Wczoraj testowane, dwa bilety po 1 zł kiszone jakieś 18 godzin, następnie zakupione z sukcesem. ;)


Ok, czyli metodą na sukces jest częste odświeżanie strony. Teraz tylko trzeba samemu to przetestować:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2251 PostWysłany: 05 Paź 2014 11:11 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7791
Oceniając nowe kursy - czasy przejazdu nie do końca mają dograne.
Zwłaszcza nocny odjazd z Wilna. Dworzec autobusowy zamykany jest przed północą, wyganiają ludzi z poczekalni. A autobus odjeżdża 50 po, i trzeba gdzieś przekoczować, np na dworcu kolejowym (dużo pubów zamykają o 23-24 więc to nie jest rozwiązanie ;) )
Zaś przyjazd z Warszawy ciężko powiedzieć czy się opóźnia, czy mają nakładający się rozkład z powodu nieuwzględnienia różnicy czasu - autobus powinien przyjechać 23:59 - jeśli czasu litewskiego to mój spóźnił się prawie godzinę (dojechał 00:50 czasu litewskiego), choć nie było postojów ani korków i jechał cały czas szybko. Jeśli zaś miał być o 23:59 czasu polskiego to miał być 9 min po swoim odjeździe powrotnym ;) Coś tu więc nie styka.

Ale ogólnie za 3zł dało się odwiedzić piękne jesienne Wilno, więc nie narzekam ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ane.wald uważa post za pomocny.
 
      
#2252 PostWysłany: 05 Paź 2014 11:19 

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 21
Ja podejrzewam ze ta 23:59 to taki "trik", żeby cała podroż odbyła się na papierze tego samego dnia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2253 PostWysłany: 05 Paź 2014 12:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1090
Loty: 51
Kilometry: 29 292
Washington napisał(a):
Ale ogólnie za 3zł dało się odwiedzić piękne jesienne Wilno, więc nie narzekam ;)


Jak te trzy zeta ogarnales?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2254 PostWysłany: 05 Paź 2014 12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2013
Posty: 576
niebieski
limaK napisał(a):
Washington napisał(a):
Ale ogólnie za 3zł dało się odwiedzić piękne jesienne Wilno, więc nie narzekam ;)

Jak te trzy zeta ogarnales?

PB z FD ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
ane.wald lubi ten post.
 
      
#2255 PostWysłany: 05 Paź 2014 12:57 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Nie jest tak, że jak kupisz RT przy 1 zł OW to tylko raz nalicza opłatę za rezerwację? To by było 3 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2256 PostWysłany: 05 Paź 2014 13:11 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7791
dodatkowa złotówka jest od rezerwacji (czyli jednego odcinka podróży, ale niezależnie od ilości osób)
przy 1 osobie były by 4zł, ale przy większej nalicza nadal tylko 1zł za rezerwację
jeśli więc kupimy bilety dla 2 osób z najtańszej puli (akurat na Wilno wrzucali po 2 bilety za 1zł) to cały interes wyniesie nas 6zł - czyli 3zł na osobę :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
limaK lubi ten post.
 
      
#2257 PostWysłany: 05 Paź 2014 13:29 

Rejestracja: 06 Sie 2013
Posty: 12
Washington napisał(a):
dodatkowa złotówka jest od rezerwacji (czyli jednego odcinka podróży, ale niezależnie od ilości osób)
przy 1 osobie były by 4zł, ale przy większej nalicza nadal tylko 1zł za rezerwację
jeśli więc kupimy bilety dla 2 osób z najtańszej puli (akurat na Wilno wrzucali po 2 bilety za 1zł) to cały interes wyniesie nas 6zł - czyli 3zł na osobę :)


Nie wiem, czy Twój wyjazd wyglądał podobnie - w Wilnie jestem ok. 24-ej, wyjazd powrotny do Warszawy mam również tego samego dnia ok. 24-ej. Zastanawiam się, czy jest tam jakieś miejsce, w którym można przeczekać te kilka godzin? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2258 PostWysłany: 05 Paź 2014 13:39 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7791
Jak napisałem wyżej - na dworcu kolejowym (który jest tuż obok) da się przeczekać czas do odjazdu (w nocy jest już teraz zwyczajnie zimno, więc szybko odechciewa się zwiedzać o tej porze, trzeba znaleźć jakieś miejsce do przesiedzenia), ale nie jest to przyjemne miejsce, trochę kręci się bezdomnych. Lokalu żadnego nie polecę by przeczekać, bo ten który ja wybrałem okazał się być krótko otwarty i barman nas wyprosił grzecznie po 23.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2259 PostWysłany: 05 Paź 2014 14:47 

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 327
niebieski
http://www.mcd.lt/lt/find-restaurants

W szczególności McDonald Svajonė, Vilnius
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2260 PostWysłany: 05 Paź 2014 22:10 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7791
Ten który polecasz owszem, otwarty do 1, ale jest daleko od dworca. Zaś przy dworcu Mac jest zamykany o północy..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 277  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group