Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Lis 2014 14:05 

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 4
Skąd
  • Warszawa (wchodzi w grę też Berlin)

Dokąd
  • do Bangkoku. Powrót z Kolombo (Sri Lanka) do Warszawy (lub Berlina).

Data wylotu
  • 21.01.2015

Data powrotu
  • 11.02.2015

Długość pobytu
  • 3 tygodnie

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Ilość pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • 2772 na flipo.pl (Qatar, bardzo krótke przesiadki w Qatarze)

Dodatkowe informacje
  • Generalnie podróż ma wyglądać tak: Warszawa -> Bangkok -> Hongkong -> Kuala Lumpur -> Kolombo -> Warszawa. Plan to spędzenie 1 tyg w miastach azjatyckich, następnie 2 tyg na Sri Lance.
    Tak jak jednak loty już w Azji chcę kupić w taniej ofercie linii azjatyckich, tak największym problemem jest obecnie cena lotu: Warszawa -> Bangkok, Kolombo -> Warszawa. Wyszukiwarki, jak flipo czy kayak podają mi ceny od kilku tygodni te same (ok. 2750 zł). Kupować? Da się znaleźć taniej? Czekać na promocję? Proszę o dobre rady.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 01 Lis 2014 14:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
niebieski
W Twoich datach na Flipo - Warszawa-Bangkok [...] Dubaj - Warszawa z UIA za 1700 PLN.
Air Arabia (do Sharjah, potem autobus do Dubaju) lub FlyDubai na 10.02.2015 z Colombo dość drogo bo ok. 580 (z bagażem). Łącznie jednak 2300 PLN i jeszcze Dubaj po drodze.
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Lis 2014 14:47 

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 4
dziękuję!!!
mam nadzieję, że nie zabrzmi to słabo - UIA mają jednak tak czarny PR, że wolałabym nie korzystać z ich linii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 01 Lis 2014 15:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Z Pragi wychodzi troszkę taniej, ale nie wiem czy różnica w cenie jest warta dojazdu do Pragi.

Załączniki:
prg_bkk_cmb_prg.jpeg
prg_bkk_cmb_prg.jpeg [ 152.55 KiB | Obejrzany 546 razy ]
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Lis 2014 16:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2013
Posty: 576
niebieski
A może tak: mad-kul-bkk-niemcy-w-szczycie-sezonu-1350zl,232,58615#p471469
A na sriLanke kupisz RT np. z KUL
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 04 Lis 2014 00:50 

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 4
znalazłam ten sam lot na momondo.pl dzisiaj za 2390 zł (chyba w wyniku promocji One World Qataru, ale na stronie Qataru nie chcą mi wejść te ceny, są stare).
Czekać na większą promocję? Kupować? Kuszą mnie 2h przesiadki w Doha.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group