Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Paź 2014 13:34 

Rejestracja: 10 Mar 2011
Posty: 348
Loty: 183
Kilometry: 340 201
niebieski
Skąd
  • Europa

Dokąd
  • Tajwan

Data wylotu
  • 16.01.2015

Data powrotu
  • 26.06.2015

Długość pobytu
  • 5-6 miesięcy

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Ilość pasażerów
  • 1

Sam znalazłem
  • Nic poniżej 2600 zł :/

Dodatkowe informacje
  • Witam, wybieram się na wymianę studencką na Tajwan - docelowo Taichung. Niestety na bilety dostanę tylko 1000 zł, więc próbuje znaleźć jak najtańsze. Oczywiście wiem, że będą droższe.
    Wylot 16-31 stycznia powrót od 25 czerwca do 10 lipca. Kryterium jak najtaniej. Wylot z obojętnie jakiego lotniska w europie, podróż może trwać i tydzień (nawet lepiej:)). Jakieś pomysły?
    Chętnie wyślę kartkę, przywiozę prezent jak ktoś coś bardzo dobrego znajdzie:)
_________________
http://podrozenaluzie.net/ - Birma, Kirgistan, Iran, Maroko, Tajwan, Izrael, Jordania, samolotem dookoła świata.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 21 Gru 2014 20:12 

Rejestracja: 08 Sty 2012
Posty: 2
Mam ten sam problem, tylko lotu potrzebuję około połowy lutego albo później.
Niedawno były niedrogie loty z Pragi przez Dubaj na Filipiny, więc może jakoś by się poskładało to, żeby dolecieć na Tajwan.

Poza tym, jakbyś szukał towarzysza podróży, to w kontakcie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 21 Gru 2014 20:28 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 102
Loty: 136
Kilometry: 254 109
Moja propozycja jest taka:
Aeroflotem do Japonii lub HKG i stamtąd na Tajwan.
Albo bezpośrednio z Pragi za ok. 2400.
Załącznik:
ae.jpg
ae.jpg [ 33.21 KiB | Obejrzany 270 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group