Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 499 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna
Autor Wiadomość
#421 PostWysłany: 21 Lip 2014 15:21 

Rejestracja: 26 Cze 2014
Posty: 109
Loty: 42
Kilometry: 83 387
ansbach1 napisał(a):
Tablety otrzyma tylko 750, a kupon wykupiło już więcej wiec raczej nie ma już szans na otrzymanie tableta. Czy wszyscy, którzy spelnia warunki otrzymają tablet?


Nie wszyscy ktorzy kupili groupona otrzymaja karte (brak zdolnosci). Nie wszyscy spelnia warunki od razu, niektorzy moga wszystkich nie spelnic. Niektorym wydanie/dostawa karty sie opoznia. Szanse sa wiec calkiem duze o ile sie sprawnie zabierzesz za zalatwianie tej karty.
Poza tym citi przy poprzednich ofertach pisal o podobnym limicie, a pozniej zapewnial ludzi przez telefon ze i tak wydadza nagrode wszysktim ktorzy spelnia warunki, nawet przekraczajac podany limit.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#422 PostWysłany: 21 Lip 2014 15:27 

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 430
niebieski
ansbach1 napisał(a):
Tablety otrzyma tylko 750, a kupon wykupiło już więcej wiec raczej nie ma już szans na otrzymanie tableta. Czy wszyscy, którzy spelnia warunki otrzymają tablet?


750 otrzyma z Grupera, 1500 z Groupona. Z grupera na razie wykupiło 755 osób, więc trzeba mieć cholernego pecha, żeby się nie znaleźć wśród obdarowanych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#423 PostWysłany: 21 Lip 2014 16:29 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2333
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
darnok napisał(a):
ansbach1 napisał(a):
Tablety otrzyma tylko 750, a kupon wykupiło już więcej wiec raczej nie ma już szans na otrzymanie tableta. Czy wszyscy, którzy spelnia warunki otrzymają tablet?


Nie wszyscy ktorzy kupili groupona otrzymaja karte (brak zdolnosci). Nie wszyscy spelnia warunki od razu, niektorzy moga wszystkich nie spelnic. Niektorym wydanie/dostawa karty sie opoznia. Szanse sa wiec calkiem duze o ile sie sprawnie zabierzesz za zalatwianie tej karty.
Poza tym citi przy poprzednich ofertach pisal o podobnym limicie, a pozniej zapewnial ludzi przez telefon ze i tak wydadza nagrode wszysktim ktorzy spelnia warunki, nawet przekraczajac podany limit.


Czytałem tez komentarze, że żaden kupon nie jest potrzebny nikt na infolinie nie wymagał jego podania też tak mieliście?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#424 PostWysłany: 21 Lip 2014 18:37 

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 430
niebieski
Jeśli dobrze pamiętam, to kod z Groupona wpisujemy PRZED kontaktem przez infolinię na podanej stronie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#425 PostWysłany: 21 Lip 2014 20:13 

Rejestracja: 21 Lip 2014
Posty: 8
Może głupie pytanie dotyczące spełniania wymagań, ale czy transakcje za paliwo będą się liczyć bez problemu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#426 PostWysłany: 21 Lip 2014 20:20 

Rejestracja: 18 Lip 2014
Posty: 57
Oczywiście, że będą. Transakcja bezgotówkowa to transakcja bezgotówkowa, czy za zakup w markecie, na stacji benzynowej czy podczas upojnej nocy w klubach nocnych :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#427 PostWysłany: 21 Lip 2014 21:40 

Rejestracja: 26 Cze 2014
Posty: 109
Loty: 42
Kilometry: 83 387
sopel1987 napisał(a):
Jeśli dobrze pamiętam, to kod z Groupona wpisujemy PRZED kontaktem przez infolinię na podanej stronie.


Jak ja rejestrowalem sie w pierwszej edycji to w gruponie byl link (we wszystkich grouponach taki sam) i z niego wchodzilo sie na strone, gdzie sie podawalo swoje dane. Po tym infolinia oddzwaniala i dokanczala wypelnianie wniosku. I nigdzie nie prosili o podanie danych z groupona. Link definiowal to ze ktos uczestniczyl w grouponowej promocji z tabletem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#428 PostWysłany: 22 Lip 2014 09:26 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 32
Groupon zakupiłem 10 czerwca, niedługo potem przyjechał kurier z dokumentami do podpisu, potem długo cisza i znowu telefon z Citi, że coś nie tak policzyli i jeszcze raz przyjedzie kurier z dokumentami do podpisu. Karta przyszła jakoś tak na początku lipca, warunki spełnione 8 lipca, wczoraj przyszedł tablet :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#429 PostWysłany: 22 Lip 2014 15:52 

Rejestracja: 21 Lip 2014
Posty: 8
Mi dokumenty podobno wysłali w piątek i jak narazie kurier sie nie odzywa ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#430 PostWysłany: 22 Lip 2014 15:56 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 437
niebieski
Jak szybko do was odzdzwonili po wypełnieniu formularza?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#431 PostWysłany: 22 Lip 2014 18:48 

Rejestracja: 21 Lip 2014
Posty: 8
maciek napisał(a):
Jak szybko do was odzdzwonili po wypełnieniu formularza?


Ja wypełniałem w czwartek wieczorem, zadzwonili w piątek w ciągu dnia.

Kurier też już jednak dzisiaj był :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#432 PostWysłany: 22 Lip 2014 19:12 

Rejestracja: 18 Lip 2014
Posty: 57
Ktoś wczytywał się dokładniej w regulamin, czy jeśli posiadam już kartę w Citi Handlowym (partnerską z WizzAir) to jest szansa na tego typu promocję się załapać? Zresztą będę jutro w oddziale to dodatkowo o to podpytam :)

Ktoś może napisać jaki dokładnie jest to model tabletu, bo wersji w internecie widziałem sporo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#433 PostWysłany: 22 Lip 2014 19:31 

Rejestracja: 26 Cze 2014
Posty: 109
Loty: 42
Kilometry: 83 387
ListekFcB napisał(a):
Ktoś wczytywał się dokładniej w regulamin, czy jeśli posiadam już kartę w Citi Handlowym (partnerską z WizzAir) to jest szansa na tego typu promocję się załapać? Zresztą będę jutro w oddziale to dodatkowo o to podpytam :)


Nie, warunki jasno mowią ze nie można być właścicielem karty głównej od dnia 01.12.2012 do dnia otrzymania karty.
Ale można być właścicielem karty dodatkowej (bo to nie jest zabronione w regulaminie)

ListekFcB napisał(a):
Ktoś może napisać jaki dokładnie jest to model tabletu, bo wersji w internecie widziałem sporo.


Samsung Galaxy Tab3 7 Lite T110
(T110 w pelni definiuje wersje modelu)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#434 PostWysłany: 23 Lip 2014 07:30 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 561
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
Ja dostałem tablet wczoraj. Znacznie szybciej niż się tego spodziewałem... :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#435 PostWysłany: 25 Lip 2014 09:29 

Rejestracja: 13 Kwi 2014
Posty: 10
jak to jest właśnie z tą rezygnacją? Mam limit 1700 zł- wydałem określoną kwotę , dostałem tablet i uzupełniłem konto do kwoty 1700 zł - teraz chciałbym zamknąć kartę. Czy wiąże się to z jakimiś opłatami? W umowie jest coś napisane że kwota łącznie do oddania po roku to 1854 zł a co jeśli zrezygnuję teraz czyli po miesiącu? Mam kartę kredytową po raz pierwszy niech mnie ktoś uświadomi:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#436 PostWysłany: 25 Lip 2014 09:49 

Rejestracja: 26 Cze 2014
Posty: 109
Loty: 42
Kilometry: 83 387
gierek napisał(a):
jak to jest właśnie z tą rezygnacją? Mam limit 1700 zł- wydałem określoną kwotę , dostałem tablet i uzupełniłem konto do kwoty 1700 zł - teraz chciałbym zamknąć kartę. Czy wiąże się to z jakimiś opłatami? W umowie jest coś napisane że kwota łącznie do oddania po roku to 1854 zł a co jeśli zrezygnuję teraz czyli po miesiącu? Mam kartę kredytową po raz pierwszy niech mnie ktoś uświadomi:)


Jesli uzupelniles do 1700zl, czyli saldo na 0 to wszystko co musisz oddawac.
Wystarczy teraz zglosic chec rezygnacji.

Wspomniane 1854 to tzw "reprezentatywny przyklad" ktory nalozyly ktores zalecenia KNF odnosnie pokazywania na przykladzie ile moze kosztowac skorzystanie z karty/redytu przy pewnych zalozeniach. Chodzi zeby przedstawic niezorientowanemu klientowi ile to kosztuje jak skorzysta z karty i splaci/nie splaci karty. Jesli skorzystales, splaciles w terminie (albo szybciej) i masz saldo zero to cie to nie interesuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#437 PostWysłany: 28 Lip 2014 16:57 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 13
Bralem udzial w drugiej edycji, dzisiaj dowiedzialem sie ze tabletu nie dostane. Otoz okazalo sie, ze nie dostarczylem wymaganego dokumentu potwierdzajacego dochody:
"Szanowny Panie, W odpowiedzi na Pana zgłoszenie informujemy, że do wniosku nie został dostarczony wymagany przez Bank, ważny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na Wniosku dochody („Dokument dochodowy”), zgodnie z listą wymaganych przez Bank Dokumentów dochodowych dla poszczególnych form zatrudnienia klientów, która stanowi załącznik do Regulaminu Konkursu. Z poważaniem"

Mam umowe o prace i do wniosku dolaczony byl PIT-11. Jestem w trakcie wyjasniania tego z bankiem... Ciekawe czy zgubili PITa czy cos innego wymysla...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#438 PostWysłany: 28 Lip 2014 18:18 

Rejestracja: 05 Sie 2012
Posty: 167
Loty: 2
Kilometry: 664
Jeżeli to jakoś pomoże to ja dałem kurierowi kopię PIT 11 i tablet już jest u mnie. Sama pozycja dokumentu wyszła od osoby, które dzwoniła do mnie z banku.

Wysłane z mojego ZTE V970 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#439 PostWysłany: 29 Lip 2014 17:11 

Rejestracja: 21 Lip 2014
Posty: 8
Ja zaczynam tracić nadzieję na tablet :P Kurier był dokładnie tydzien temu, zaraz potem dzwonili z banku, a karta do dzisiaj nie doszła.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#440 PostWysłany: 30 Lip 2014 11:13 

Rejestracja: 23 Sty 2013
Posty: 22
Czy ktoś z tej drugiej edycji (lipcowej) dostał tablet ?
Jakoś to wszystko przedłużyło się w czasie, teoretycznie było to na gruperze ok 16/07/2014
zanim dostałem kartę itd, minęło kilka dni, w sumie dopiero w piątek wydałem pieniądze, transakcje zaksięgowano dopiero wczoraj, także nie wiem czy jest jakaś szansa na załapanie się, zadzwonić do nich ?
Jakieś sugestie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 499 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group