Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Kwi 2015 21:53 

Rejestracja: 13 Sty 2014
Posty: 11
Skąd
  • Philadelphia, New York, Washington DC

Dokąd
  • Warszawa, Europa

Data wylotu
  • 07.07.2015

Długość pobytu
  • bilet w jedną stronę

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Ilość pasażerów
  • 3

Sam znalazłem
  • 408EUR / osoba NORWEGIAN z NY (bez rejestrowanego), 460EUR z bagażem

Dodatkowe informacje
  • Witam

    Szukam (od dawna) lotu w jedną stronę z USA do Polski na lipiec (między 7 a 20 lipca, najlepiej pośrodku, ok. 14-tego) dla 3 osób. Tak, wiem że to szczyt sezonu. Ponieważ lot jest dla 3 osób i za wszystkie płacę ja - cena ma znaczenie.

    Wylot z Philadelphia, New York lub Washington DC (tam dojadę) lub z dowolnego innego miasta USA jeśli cena będzie bardzo atrakcyjna i pozwoli na dolot lotem krajowym. Przylot do Polski (Warszawa), ale znowu - jak będzie to miasto w Europie gdzie skąd można się dostać do kraju dzięki LLC - to oczywiście pasuje.

    Do tej pory najtańsze co mam to Norwegian z NY - 460 EUR z bagażem. W lutym była taryfa AA na loty z NY lub LAX do CPH za $320, ale wtedy nie znałem jeszcze terminu wylotu, a teraz jej nie ma - chyba że ktoś coś wie :)

    Za mile Miles&More znalazłem:
    LOT z NY do WAW za 30.000 mil + 200zł podatki (za 1 osobę) - trochę sporo mil jak na lot w jedną stronę.
    AerLingus - BOS do DUB 25.000 mil + podatki (biznes) - ekonomiczna niedostępna w żądanych terminach.

    Chyba że ktoś ma powyżej 90.000 mil Miles&More i chce się ich pozbyć w granicach 300EUR/30.000...

    Z góry dzięki za wszelkie propozycje.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 02 Kwi 2015 00:16 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3242
srebrny
Pamiętaj, że jeśli podróżujesz z polskim paszportem i wizą B1/B2 musisz mieć bilet powrotny (na wylot z USA) , bo inaczej obsługa nie ma prawa wpuscić cie na pokład samolotu.


Entry and Transit restrictions apply:
Visitors must hold return/onward tickets .

USA - Destination Visa
Visa required.
Additional information:
Visitors are required to hold proof of sufficient funds to cover their stay and documents required for their next destination.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Kwi 2015 01:01 

Rejestracja: 09 Kwi 2014
Posty: 753
Loty: 64
Kilometry: 111 587
niebieski
9 lipiec, JKF-MAN za 3 osoby płatne 885$ czyli ok 825e czyli 275e/os, w cenie:
23KG Baggage Allowance
Meal
6KG Hand Baggage

Rezerwacja poprzez stronę: https://www.thomascookairlines.com/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 02 Kwi 2015 08:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
@SPLDER, chodzi o lot w drugą stronę.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group