Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Paź 2014 13:27 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
Szukam domku z kilkoma pokojami, chętnie z kominkiem, najlepiej gdzieś na uboczu.

Najlepiej niedaleko Krakowa lub w stronę Beskidów, Tatr.
Chciałbym pojechać ze znajomymi na parę dni w takie zaciszne miejsce zimą.

Możecie coś polecić?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 28 Paź 2014 13:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Kacwin koło Niedzicy: http://www.eholiday.pl/noclegi-dy9641.html
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 28 Paź 2014 14:27 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
Dziękuję :-)

Może jeszcze ktoś coś?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 29 Paź 2014 16:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 862
srebrny
Piwniczna Hanuszów. p. Józef Nowak, numer mogę dać na prv, jeśli Cie to interesuje.

Domek wolnostojący, właściciele opuszczają go na czas pobytu, cena bodajże 30zł od osoby (do dopytania) 3 sypialnie na piętrze dwie łazienki salon połączony z kuchnią. Świetne miejsce. Jadę tam na sylwestra.
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 29 Paź 2014 16:52 

Rejestracja: 14 Wrz 2014
Posty: 44
To ja się podłącze:
Szukam domku na sylwestra - ze 3 noce - w okolicach Zakopanego (może być Białka tatrzańska, Bukowina, Kościelisko etc.). Domek dla 10-16 osób. Każde info (namiary, strony gdzie szukać) mile widziane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 30 Paź 2014 10:10 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
to w okolicach Zakopanego i dla tylu osób mogę polecić rewelacyjną miejscówkę:

http://www.koscieliska.com

- gospodarz dość specyficzny, jak mówi kocha góry ale nie jest góralem, miejsce bardzo kameralne, świetnie zlokalizowane przy samej Dolinie Kościeliskiej. Oryginalny 60 letni dom góralski o świetnym klimacie.

UWAGA!
Przed przyjazdem skonsultuj się z rodziną lub farmaceutą, gdyż w całym domu nie ma telewizji ani internetu, a nie każdy to wytrzyma. Przeciwwskazania: uzależnienie od szumu informacyjnego, zespół napięcia przedtelewizyjnego lub nadwrażliwość na czyste powietrze i piękne widoki.


:-D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 31 Paź 2014 19:54 

Rejestracja: 12 Sty 2012
Posty: 83
Loty: 42
Kilometry: 75 324
manutdfanboy napisał(a):
To ja się podłącze:
Szukam domku na sylwestra - ze 3 noce - w okolicach Zakopanego (może być Białka tatrzańska, Bukowina, Kościelisko etc.). Domek dla 10-16 osób. Każde info (namiary, strony gdzie szukać) mile widziane.


Nie licz, że znajdziesz coś na 3 noce. W okresie Sylwestrowym większość ma min. 5-7 noclegów. Nie wspominając, że ceny idą 300% w górę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 05 Lis 2014 09:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 862
srebrny
Polecam schroniska ;) w tyle osób może być fajną impreza.
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group