Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 29 Lip 2015 19:45 

A ktoś między 24-4 lub w jakiś podobnych terminach wybiera się na kretę (grecja)
Góra
 PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#22 PostWysłany: 31 Lip 2015 08:35 

Rejestracja: 25 Lut 2013
Posty: 5
Witam, a może ktoś tak jak ja zmuszony był w ostatniej chwili wziąć urlop i nie ma jeszcze planów na pierwsze 2 tygodnie sierpnia (2-14)?
Kierunek podróży: najlepiej południe, albo zachód Europy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 12 Sie 2015 11:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sie 2015
Posty: 2
doominik napisał(a):
Cześć, może ktoś byłby chętny na 2tygodniowe zwiedzanie gruzji we wrześniu lub październiku?

2 tygodniowe niekoniecznie, ale planuję spędzić około tydzień w Gruzji:), właśnie w podanym przez Ciebie terminie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 12 Sie 2015 11:16 

Rejestracja: 13 Mar 2012
Posty: 54
a my szukamy chetnych osob w terminie 25.09 - 11.10. na wyjazd w kierunku Balkanow - konkretnie chcemy przejechac do Albanii (Saranda/Tirana/Szkodra), Czarnogory (Zabljak,Durmitor, Kotor) i Macedonii (jez. Ochryd/kanion Matka). Plan z grubsza jest, trzeba jeszcze ustalic dokladnie co i jak, ale to jesli ktos bylby chetny to zapraszam na prv - danku@tlen.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 13 Sie 2015 13:41 

Rejestracja: 13 Sie 2015
Posty: 2
Cześć Dziewczyny :)
Może któraś chętna na Bułgarię/ Grecję/Czarnogórę/inne (w Europie)?
Jakieś tygodniowe wczasy. Mam urlop w terminie 21.08-06.09 (mogę kilka dni przesunąć).
Wylot Poznań/Wrocław/Łódź, albo inne, zależy gdzie się znajdzie korzystna oferta (mam ograniczony budżet do 1600).
Najlepiej coś w HB.
Mam 32 lata, i jestem raczej bezproblemowa :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 13 Sie 2015 16:41 

Rejestracja: 19 Sie 2013
Posty: 17
hej
ja moge jechac , mam urlop od soboty do konca sierpnia
moze cos takiego:http://www.loter.pl/tanie-przeloty-bilety-faro-portugalia-497zl


Ostatnio edytowany przez Gaszpar, 17 Sie 2015 13:31, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 16 Sie 2015 12:46 

morelandia napisał(a):
Cześć Dziewczyny :)
Może któraś chętna na Bułgarię/ Grecję/Czarnogórę/inne (w Europie)?
Jakieś tygodniowe wczasy. Mam urlop w terminie 21.08-06.09 (mogę kilka dni przesunąć).
Wylot Poznań/Wrocław/Łódź, albo inne, zależy gdzie się znajdzie korzystna oferta (mam ograniczony budżet do 1600).
Najlepiej coś w HB.
Mam 32 lata, i jestem raczej bezproblemowa :D


Może Kreta? :P
Góra
 PM off  
      
#28 PostWysłany: 16 Sie 2015 14:50 

Rejestracja: 16 Sie 2015
Posty: 1
Cześć
Szukam chętnej przebojowej osoby koniecznie z umiejętnością rozmawiania w j. Angielskim wiek około 24 lata. Cel Wypady weekendowe chcę zwiedzić wszystkie kraje europy z początku swoim samochodem Niemcy, Czechy Słowacja, Węgry, później samolot.
Moje zainteresowania
-Psychologia
-Książki
-Hipnoza
-Elektronika
-Budownictwo
-Finanse
-Zarządzanie
Jestem z woj. Opolskiego jestem bardzo często na śląsku i w Warszawie. Tylko Weekendy w pon-piątek jestem raczej bardzo zajęty jestem współwłaścicielem firmy i ciągle brakuje mi czasu. Przed jakim kolwiek wyjazdem na pewno kawa albo dwie :) (mój jedyny nałóg) w jakimś publicznym miejscu.
Preferuję osoby z woj.Opolskiego lub okolic.
Sebastian
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 17 Sie 2015 11:01 

Rejestracja: 13 Sie 2015
Posty: 2
cross napisał(a):
morelandia napisał(a):
Cześć Dziewczyny :)
Może któraś chętna na Bułgarię/ Grecję/Czarnogórę/inne (w Europie)?
Jakieś tygodniowe wczasy. Mam urlop w terminie 21.08-06.09 (mogę kilka dni przesunąć).
Wylot Poznań/Wrocław/Łódź, albo inne, zależy gdzie się znajdzie korzystna oferta (mam ograniczony budżet do 1600).
Najlepiej coś w HB.
Mam 32 lata, i jestem raczej bezproblemowa :D


Może Kreta? :P
a0921 napisał(a):
morelandia napisał(a):
Cześć Dziewczyny :)
Może któraś chętna na Bułgarię/ Grecję/Czarnogórę/inne (w Europie)?
Jakieś tygodniowe wczasy. Mam urlop w terminie 21.08-06.09 (mogę kilka dni przesunąć).
Wylot Poznań/Wrocław/Łódź, albo inne, zależy gdzie się znajdzie korzystna oferta (mam ograniczony budżet do 1600).
Najlepiej coś w HB.
Mam 32 lata, i jestem raczej bezproblemowa :D


hej
ja moge jechac , mam urlop od soboty do konca sierpnia
moze cos takiego:http://www.loter.pl/tanie-przeloty-bilety-faro-portugalia-497zl


Hej Dziewczyny,
fajnie, że się odezwałyście :)
Ja myślałam bardziej o jakimś zorganizowanym wyjeździe typu last minute. Niestety w organizowaniu wycieczek, przelotów i hoteli jestem całkowicie zielona i nie wiem co do czego :(
Skąd jesteście? Myślę, że fajnie byłoby się spotkać przed ewentualnym wyjazdem, żeby coś uzgodnić. Ja jestem z Kalisza.Mój adres dla łatwiejszego kontaktu kjoanna0@o2.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 17 Sie 2015 16:23 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 7
leeloo napisał(a):
doominik napisał(a):
Cześć, może ktoś byłby chętny na 2tygodniowe zwiedzanie gruzji we wrześniu lub październiku?

2 tygodniowe niekoniecznie, ale planuję spędzić około tydzień w Gruzji:), właśnie w podanym przez Ciebie terminie.


a jaki termin odpowiadałby Ci? aktualnie za ok 300zł są loty 2-10 lub 12-17 październik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 17 Sie 2015 20:43 

Rejestracja: 17 Sie 2015
Posty: 1
Witam !
Szukam towarzyszki podróży na zorganizowany, dwutygodniowy wyjazd na wyspę Rodos w Grecji. Pobyt w przepięknym hotelu Filerimos Vilage. Termin wycieczki 15.09.2015 - 29.09.2015 (wylot z lotniska Chopina w Warszawie). Całkowity koszt, z opcją all inclusive dla 1 osoby wynosi 2.500 zł.
Na wycieczkę wybieram się z dwiema parami dobrych znajomych. Jestem wesoły i bezkonfliktowy, ale także odpowiedzialny. Jeżeli któraś Pani chciałaby do nas dołączyć i miło spędzić czas, to zapraszam.
Osobę zainteresowaną, najlepiej w zbliżonym wieku, proszę o kontakt na e-mail: rkowal05@wp.pl

Jerzy, l.48
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 18 Sie 2015 20:50 

Rejestracja: 17 Sie 2015
Posty: 1
doominik napisał(a):
leeloo napisał(a):
doominik napisał(a):
Cześć, może ktoś byłby chętny na 2tygodniowe zwiedzanie gruzji we wrześniu lub październiku?

2 tygodniowe niekoniecznie, ale planuję spędzić około tydzień w Gruzji:), właśnie w podanym przez Ciebie terminie.


a jaki termin odpowiadałby Ci? aktualnie za ok 300zł są loty 2-10 lub 12-17 październik


też jestem zainteresowana, termin raczej 2-10 październik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 02 Wrz 2015 03:54 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 25
A może Islandia 7-14.09? Moja towarzyszka musiała zrezygnować, zostałem sam z biletem i ekwipunkiem na małą wyprawę. Samemu nie polecę, może tutaj uda się kogoś znaleźć:)

Zmiana nazwiska w wizzair kosztuje chyba 280 za lot, choć w podanym terminie chyba niewiele drożej wyjdzie nowa rezerwacja. Dla mnie bez znaczenia, ja drugi bilet oddam za darmo;)

Mam zaklepany samochód 4x4, plan zwiedzania, mogę nawet użyczyć śpiwór i inne dodatki do przeżycia na Islandii, od tego śpiwora po liofilizowane jedzenie;). Spanie w samochodzie (zamiast tylnich siedzień jest wielki materac więc wygodnie i lepiej jak w namiocie;))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 02 Wrz 2015 08:23 

pio5 napisał(a):
Spanie w samochodzie (zamiast tylnich siedzień jest wielki materac więc wygodnie i lepiej jak w namiocie;))

Jeszcze się zdziwisz :). Lepiej weź ciepły śpiwór.
Góra
 PM off  
      
#35 PostWysłany: 02 Wrz 2015 10:42 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 25
Mam 2 na ten wyjazd, możnaby w nich spać i pod chmurką przy obecnych temperaturach na Islandii (>0) więc nie problem, oczywiście jeden mogę użyczyć bo przestał być potrzebny;-)


Ostatnio edytowany przez szymonpoznan1, 02 Wrz 2015 11:53, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 02 Wrz 2015 10:51 

@pio5, po prostu w aucie jest chłodniej niż w namiocie. Tyle tylko chciałem dodać.
Góra
 PM off  
      
#37 PostWysłany: 22 Wrz 2015 21:25 

Rejestracja: 22 Wrz 2015
Posty: 2
Hej, może ktoś wybiera się na Cypr w pierwszej połowie października? kontakt - magdusiax@poczta.fm
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 30 Paź 2015 20:43 

Rejestracja: 29 Paź 2015
Posty: 2
hej
Szukam chętnej/chętnego towarzysza na urlop w wieku ... sama mam 28 wiec jak uważasz
Termin - 2 połowa stycznia/ luty
Kierunek - dowolny aby było w miarę ciepło, Portugalia/ Azory / Wyspy Kanaryjskie...
Ilość dni - 5-14
Typ wypoczynku - zwiedzanie, objazdówka, trochę odpoczynku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 31 Paź 2015 19:25 

Rejestracja: 12 Paź 2015
Posty: 15
Ja byłbym chętny tylko lecę z UK.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 01 Lis 2015 00:46 

Rejestracja: 18 Paź 2014
Posty: 258
Loty: 4
Kilometry: 13 255
Zbanowany
Hejka

Szukam najlepiej towarzyszki :) Przyszly rok, USA (mam juz wize) lub islandia, dodatkowo wczesniej jakis krotki weekend, np. amsterdam:) Jestem otwarty. Mam 28 lat, katowice. 512434799 sms lub tel:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group