Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 25 Lis 2015 12:29 

Kara napisał(a):
I czy chciałbyś, żeby każdy użytkownik odreagowywał tu swoje lęki/ frustracje/ itp (nie mam nikogo na myśli pisząc te słowa)?

Skoro nikt Ci nie przychodzi do głowy to problem jest de facto pozorny :)
A czy Ty byś chciała, żeby tolerancja działała tylko w jedną stronę? Swoją drogą, nawiązałaś wczoraj do Erazma z Rotterdamu, ja za to przytoczę Arystotelesa, który stwierdził "Tolerancja i apatia to ostatnie cnoty umierającego społeczeństwa". Do tematu: czy chciałabyś żeby działała w jedną stronę? Skoro w gazecie mogę przeczytać coś takiego:
"zastanówmy się ile na nowej propozycji XXX skorzysta przeciętny Kowalski", to czemu napisanie w poście lub relacji czegoś w sensie "przeciętny Mambo gra w koszykówkę lepiej od białego" budzi Twój sprzeciw?


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 25 Lis 2015 12:33, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
Wakacyjne loty (z bagażem) do Uzbekistanu z Warszawy od 1731 PLN. Sporo terminów Wakacyjne loty (z bagażem) do Uzbekistanu z Warszawy od 1731 PLN. Sporo terminów
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
#22 PostWysłany: 25 Lis 2015 12:30 

@Kara, jeśli zirytował Cię styl tamtej relacji to można zwyczajnie jej nie czytać, nie ma przymusu.
Mało tego, możesz sobie autora dodać do wrogów i jego postów na przyszłość nie będziesz widzieć.

Mnie też nie podobał się styl rzeczonej relacji z objazdówki ale widocznie jesteśmy w mniejszości, bywa i chyba nie ma się co zbytnio nad tym rozwodzić ;) .
Góra
 PM off  
      
#23 PostWysłany: 25 Lis 2015 12:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
@mashacra papieru toaletowego również. A jaki teraz jest wybór i różnica w jakości. ;-) Na poważnie: jeżeli prawo czegoś zabrania, to chyba nie jest w niczyim interesie prowokowanie pojawiania się takich treści.

@Don_Bartoss często cytujesz Wilde'a, więc ja zaproponuję zmianę na Twaina. A "czarnoskóry" to nie jest chyba trudne słowo.

@singielka_1976 zmiany się same nie staną. Jak widzę coś złego, to reaguję. Tym bardziej, że nasz młody kolega okazał się podatny na manipulację ku uciesze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 25 Lis 2015 12:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Aż mnie dziw bierze jak łatwo dajecie się manipulować.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 25 Lis 2015 12:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
@namteH czytając każdą kolejną większą manipulację słowną w w odpowiedzi od @Kara daję sobie spokój :lol: ona mnie nie przekona, ja jej też nie wyciągnę z okopu, niech tam sobie siedzi :mrgreen:
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 25 Lis 2015 13:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4164
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Kochani.. idą Święta Bożego Narodzenia..
Popatrzcie na kolege/kolezanke z forum jak na człowieka a nie jak dzikie zwierze.. mój szef w poprzedniej firmie uspokajal pracowników z roznych dzialow skaczących sobie do gardel "Ucałujcie się bracia i siostry" ale może to być za duzo
Ja jednak rzuce to:
Nie sprzeczaj się z człowiekiem gadatliwym i nie dorzucaj drew do jego ognia. (Syr 8,3)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 25 Lis 2015 13:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@mashacra
No właśnie chodzi o to żeby spróbować zakopać przeciwnika w okopie, zasypać podobnymi poglądami a wtedy albo sam wyjdzie (to już przerabialiśmy :mrgreen:) ale będzie udawał martwego.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
mashacra uważa post za pomocny.
 
      
#28 PostWysłany: 25 Lis 2015 13:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
"Najlepszą obroną jest atak", protekcjonalny dowcipasek i argumentum ad personam zamiast konkretów.
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#29 PostWysłany: 25 Lis 2015 13:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@Kara
Nazywaj rzeczy po imieniu: prowincjonalny bardziej mi pasuje (pradziadek był sołtysem).
Tylko nie wiem czy jako człowiek ze słomą w butach będę mógł się w Twoich tematach wypowiadać, nie wiem czym godnym.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 25 Lis 2015 13:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
Nazwałam. Wszyscy jesteśmy ze wsi - chyba gdzieś w Etiopii, o ile dobrze pamiętam. Ale to chyba nie stoi nam na przeszkodzie, żeby szanować prawo i siebie nawzajem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 25 Lis 2015 13:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Chyba jako jeden z nielicznych cieszę się z powrotu @Kary i tego jak dajecie się wciągać w dyskusje

Niczego się nie nauczyliście :lol:
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#32 PostWysłany: 25 Lis 2015 13:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Kara napisał(a):
... Ale to chyba nie stoi nam na przeszkodzie, żeby szanować prawo...?

W dzisiejszych czasach prawo nie jest tym czym było w czasach, gdy zaczynano je spisywać i traktować jako jeden z fundamentów społeczeństwa.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 25 Lis 2015 13:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1050
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
@Kara A może przyjmij jednak, że na forum prawo i regulamin są przestrzegane i nie potrzeba do tego Twoich interwencji. Moderatorzy działają, dla jednych zbyt ostro, dla innych zbyt łagodnie. Wyobrażam sobie, że niełatwo jest to wypośrodkować tak, aby wszyscy byli zadowoleni.
A same relacje z podróży są trochę inną formą wypowiedzi niż reszta treści na forum i niestety w nich nie unikniemy nigdy prywatnych poglądów autora. To, że mnie osobiście nie podoba się pare sformułowań tam zawartych nie oznacza, że będę żądać usunięcia relacji lub dostosowania jej do moich oczekiwań. Jeśli zawiera treści wulgarne lub obraźliwe to owszem, moderacja może interweniować i jak widać to robi. Co do relacji, która jest przyczyną całego zamieszania, to jak pewnie widziałaś zdania o niej są bardzo podzielone. I może tę ocenę pozostawmy właśnie forumowiczom, a nie narzucajmy z góry, co ma się podobać a co nie. Ty też możesz wyrazić o niej swoje zdanie i chyba już to zrobiłaś. Ale nie prowadź kolejnych ktrucjat, które prowadzą tylko do kłótni.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 25 Lis 2015 13:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 436
Loty: 196
Kilometry: 323 953
niebieski
@Kara ....czy Tobie się nudzi? czy masz w naturze burzenie się o co się da? Nie znam Cię, ale czytając Twoje wpisy takie odnoszę wrażenie.
Tak jak ktoś tu już napisał - coś Ci się nie podoba - nie czytaj, zablokuj użytkownika, cokolwiek :). Nie masz lepszych rzeczy do roboty niż naprawianie świata na f4f? Każdy człowiek jest inny i nie zmienisz niczyjego zachowania takimi wypowiedziami. Włącz luz, to ma wiele plusów, uwierz :)
Po prostu szkoda Twojego czasu, no chyba że masz go w nadmiarze, to pozazdrościć :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#35 PostWysłany: 25 Lis 2015 13:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2941
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Też jestem za tym, żeby nie odpowiadać. Jeśli jeszcze dwa, trzy takie tematy zaczynające się niewinnie od słów "kompromis" i "-byśmy", sprowadzające się do "powinno", pozostałyby absolutnie bez reakcji to się szanownej użytkowniczce znudzi. Nie będzie epicentrum uwagi, blichtru i reflektorów to nie będzie absurdalnych tematów. Pozostanie cisza lub celebryckie pożegnanie z założeniem specjalnego tematu.

Karo, przypominam Ci, że udział i "członkostwo" na forum jest całkowicie dobrowolne. Nie ma przymusu do siedzenia w tym siedlisku ludzi nietolerancyjnych, rasistów, faszystów, antysemitów, homofobów, oraz novum - zboczeńców :mrgreen:

Forum nie zmienisz. Nie damy się :)
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)


Ostatnio edytowany przez Tom K, 25 Lis 2015 13:31, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
mashacra uważa post za pomocny.
 
      
#36 PostWysłany: 25 Lis 2015 13:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
@olus nie mylmy dwóch kwestii - posiadania poglądów i ich wyrażania. I, owszem, moderacja interweniuje - czasem po wyłuszczeniu powodu raportu - lub nie, bo to do nich należy decyzja. Tylko po co celowo dorzucać im roboty? Nie prowadzę żadnej krucjaty.

@barka mogę tylko zaproponować przeczytanie wszystkich moich wpisów.

@Tom K forum to ludzie, więc teoretycznie wystarczą tylko trzy pokolenia. ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 25 Lis 2015 13:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Kara napisał(a):
..
@barka mogę tylko zaproponować przeczytanie wszystkich moich wpisów.
...

to nieludzkie!
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#38 PostWysłany: 25 Lis 2015 13:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
olus napisał(a):
@Kara A może przyjmij jednak, że na forum prawo i regulamin są przestrzegane i nie potrzeba do tego Twoich interwencji. Moderatorzy działają, dla jednych zbyt ostro, dla innych zbyt łagodnie. Wyobrażam sobie, że niełatwo jest to wypośrodkować tak, aby wszyscy byli zadowoleni.
A same relacje z podróży są trochę inną formą wypowiedzi niż reszta treści na forum i niestety w nich nie unikniemy nigdy prywatnych poglądów autora. To, że mnie osobiście nie podoba się pare sformułowań tam zawartych nie oznacza, że będę żądać usunięcia relacji lub dostosowania jej do moich oczekiwań. Jeśli zawiera treści wulgarne lub obraźliwe to owszem, moderacja może interweniować i jak widać to robi. Co do relacji, która jest przyczyną całego zamieszania, to jak pewnie widziałaś zdania o niej są bardzo podzielone. I może tę ocenę pozostawmy właśnie forumowiczom, a nie narzucajmy z góry, co ma się podobać a co nie. Ty też możesz wyrazić o niej swoje zdanie i chyba już to zrobiłaś. Ale nie prowadź kolejnych ktrucjat, które prowadzą tylko do kłótni.


Żeby było jasne, relacja została zmoderowana właśnie po raporcie Kara, może zbyt pochopnie :?
Będziemy teraz bardziej pilnować zasadności raportów Kara odnośnie łamania zasad panujących na forum, nie wyobrażam sobie aby jeden forumowicz miał robić za "sumienie" całej społeczności, a na takie "stanowisko" Kara próbuje aspirować. :evil:

Tym razem piszę to oficjalnie jako admin.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: radeom oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group