Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 81 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 05 Paź 2015 13:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
@cekace - dzieki za informacje! Bez Ciebie bysmy o tym nie wiedzieli.
Od dzis wprowadzimy zapis do regulaminu zeby uzytkownicy obowiazkowo podawali czasy dojazdow ze Świnoujcia, Olsztyna, Przemyśla i Jeleniej Góry. A autor tej wrzutki dostanie bana za nazwanie jej jednodniówką!

By zylo nam sie lepiej!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#22 PostWysłany: 05 Paź 2015 13:28 

KyokoMai napisał(a):
obiadzik nad słoneczną plażą potrafi zdziałać więcej niż antydepresanty! :D



myślę, że w tego typu wrzutach można by coś takiego rozważyć, podobnie jak w tekście wyżej, że nikt nie jest w stanie tego zagwarantować, bo przez te kilkanaście godzin może w styczniu na Cyprze lać i wiać
A na poważnie kto chce niech leci, czemu nie
Góra
 PM off  
      
#23 PostWysłany: 05 Paź 2015 13:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
@gorny77 - to byl zart...

Moze mi nie wypada, ale po prostu wkurza mnie takie czepialstwo.
Ktos znalazl ciekawe polaczenie lotow (oczywiscie nie dla wszystkich, ale dla wielu osob tak) a juz musza pojawiac sie takie nic nie wnoszace komentarze.
Na forum w wiekszosci mamy doroslych uzytkownikow i kazdy widzi skad jest wylot i dokad powrot oraz w jakich godzinach.
Komus przypsuje to kupi, komus innemu nie to tez ok, ale po co sie czepiac.
To samo pogody... Wychodzisz z zalozenia ze nie warto bo moze bedzie padac? W takim wypadku w kazdej wrzutce od dzis piszmy 'Uwaga - lepiej nie kupowac bo moze padac', bo przeciez nawet w lipcu w Europie zdarzaja sie kilkudniowe ulewy... :/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 05 Paź 2015 13:46 

mi też chodzi o to, by na fali hurra optymizmu, "że pewne słońce i plaża na kilkanaście godzin" też ktoś pod wpływem impulsu nie kupił, a dopiero potem zastanowił się że kilkanaście godzin na Cyprze to również "kilkanaście godzin otoczki", a i z pogodą zimą również na Cyprze może być róźnie
Ale konsensus jest jak również myślę oczywisty, zapewne wszyscy są dorośli i decydują jak i gdzie się bawi, jedzie czy wypoczywa
Góra
 PM off  
      
#25 PostWysłany: 05 Paź 2015 13:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1761
srebrny
szymonpoznan1 napisał(a):
Od dzis wprowadzimy zapis do regulaminu zeby uzytkownicy obowiazkowo podawali czasy dojazdow ze Świnoujcia, Olsztyna, Przemyśla i Jeleniej Góry. A autor tej wrzutki dostanie bana za nazwanie jej jednodniówką!


Akurat w tym przypadku musisz dojechać chcąc nie chcąc, no chyba że mieszkasz w dwóch miastach ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 05 Paź 2015 13:50 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Bardzo dziwne podejście co niektórych.
Jednodniówki są bardzo popularne u nas na forum i cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem.
Dlaczego przy tej jest inaczej ?
Jak trafisz na ulewy to będziesz miał pecha, lecąc do Norwegii na jeden dzień też możesz nie trafić na piękną pogodę a jednak nikt przy tym kierunku nie wybrzydza tak jak tutaj.
Sam w TRF trafiłem na taką pogodę, że przesiedziałem cały dzień na lotnisku, bo nie było sensu z niego wychodzić.
Ale jak nadarzy się okazja to pewnie nie raz jeszcze z takiej skorzystam.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 05 Paź 2015 14:06 

Jakie podejście? że na forum jako to na forum oprócz argumentów na +, w kilku postach ktoś napisał o - i że wcale nie musi być tak słonecznie, jak to przedstawiono?
Też byłem na niejednej jednodniówce, tego co tu przedstawiono klasyczną jednodniówką nazwać nie można i nie mówię, że zimą i może być różnie, ale jak już wcześniej napisałem, komu pasuje, z mojej strony "udanego i słonecznego pobytu kilkugodzinnego na Cyprze"
Góra
 PM off
cekace lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 05 Paź 2015 14:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1761
srebrny
pieerx napisał(a):
Bardzo dziwne podejście co niektórych.
Jednodniówki są bardzo popularne u nas na forum i cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem.
Dlaczego przy tej jest inaczej ?
Jak trafisz na ulewy to będziesz miał pecha, lecąc do Norwegii na jeden dzień też możesz nie trafić na piękną pogodę a jednak nikt przy tym kierunku nie wybrzydza tak jak tutaj.
Sam w TRF trafiłem na taką pogodę, że przesiedziałem cały dzień na lotnisku, bo nie było sensu z niego wychodzić.
Ale jak nadarzy się okazja to pewnie nie raz jeszcze z takiej skorzystam.


Jednodnówki są fajne niezależnie od pogody, tylko tutaj albo trzeba się dostać na wylot o 6 rano z Okęcia lub wrócić po północy z Katowic. I to dla mnie jest większym problemem niż pogoda na miejscu, bo tej to nigdy nie bedziesz pewien.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 05 Paź 2015 14:24 

cekace napisał(a):
szymonpoznan1 napisał(a):
Od dzis wprowadzimy zapis do regulaminu zeby uzytkownicy obowiazkowo podawali czasy dojazdow ze Świnoujcia, Olsztyna, Przemyśla i Jeleniej Góry. A autor tej wrzutki dostanie bana za nazwanie jej jednodniówką!


Akurat w tym przypadku musisz dojechać chcąc nie chcąc, no chyba że mieszkasz w dwóch miastach ;)

Ale można sobie np zrobić przy okazji wycieczkę do Warszawy. :D
Jak dla mnie to wrzutka b.dobra. Zgadzam się z @szymonem. Po co tu narzekać i "miauczeć" bezsensownie.
A za pogodę nikt nie zagwarantuje. Zle to świadczy o niektórych "podróżnikach" , że jak żar się nie leje z nieba , to nie wiedzą co z sobą zrobić i brak pomysłów na inne spędzenie czasu , niż plaża.
Mi by wręcz było szkoda tego ledwo jednego dnia na taką bezczynność.
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#30 PostWysłany: 05 Paź 2015 14:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1761
srebrny
Anonymous napisał(a):
cekace napisał(a):
szymonpoznan1 napisał(a):
Od dzis wprowadzimy zapis do regulaminu zeby uzytkownicy obowiazkowo podawali czasy dojazdow ze Świnoujcia, Olsztyna, Przemyśla i Jeleniej Góry. A autor tej wrzutki dostanie bana za nazwanie jej jednodniówką!


Akurat w tym przypadku musisz dojechać chcąc nie chcąc, no chyba że mieszkasz w dwóch miastach ;)

Ale można sobie np zrobić przy okazji wycieczkę do Warszawy. :D
Jak dla mnie to wrzutka b.dobra. Zgadzam się z @szymonem. Po co tu narzekać i "miauczeć" bezsensownie.
A za pogodę nikt nie zagwarantuje. Zle to świadczy o niektórych "podróżnikach" , że jak żar się nie leje z nieba , to nie wiedzą co z sobą zrobić i brak pomysłów na inne spędzenie czasu , niż plaża.
Mi by wręcz było szkoda tego ledwo jednego dnia na taką bezczynność.


@jacakatowice
Jakiś dobry pomysł na dojazd/dolot z Katowic do Wawy na wylot o 6 z Okęcia?

-- 05 Paź 2015 14:30 --

pieerx napisał(a):
Bardzo dziwne podejście co niektórych.
Jednodniówki są bardzo popularne u nas na forum i cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem.
Dlaczego przy tej jest inaczej ?
Jak trafisz na ulewy to będziesz miał pecha, lecąc do Norwegii na jeden dzień też możesz nie trafić na piękną pogodę a jednak nikt przy tym kierunku nie wybrzydza tak jak tutaj.
Sam w TRF trafiłem na taką pogodę, że przesiedziałem cały dzień na lotnisku, bo nie było sensu z niego wychodzić.
Ale jak nadarzy się okazja to pewnie nie raz jeszcze z takiej skorzystam.


Jednodnówki są fajne niezależnie od pogody, tylko tutaj albo trzeba się dostać na wylot o 6 rano z Okęcia lub wrócić po północy z Katowic. I to dla mnie jest większym problemem niż pogoda na miejscu, bo tej to nigdy nie bedziesz pewien.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 05 Paź 2015 14:30 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Dla ciebie ;)

Dla Krakusów to jest idealna jednodniówka. LuxExpress, i o 4 jestem na lotnisku Chopina, i potem Matuszek z Pyrzowic do Krakowa za 40 złoty, co nam daje 200 złoty na jednodniówkę w Larnace? Czy warto? Jak mam do wyboru przeznaczyć 200 zeta na kluby w Krakowie, albo przelecieć się na Cypr definitywnie wolę drugą opcję.

Co do WAW, a ile razy są fajne oferty z SXF na jednodniówki np. na Wenecje? Wtedy najlepiej mają Szczecin i Poznań, no i Krakusy/Warszawiacy muszą przejechać całą Polskę na tą jednodniówkę.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#32 PostWysłany: 05 Paź 2015 14:31 

Anonymous napisał(a):

Jak dla mnie to wrzutka b.dobra. Zgadzam się z @szymonem. Po co tu narzekać i "miauczeć" bezsensownie.


Kod:
Forum dyskusyjne – przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach


Co do transportu, własny samochód lub np. z Katowic Polski Bus o 23:45, ewentualnie weekend połączony z pobytem w Warszawie.
Powrót też tylko samochód, autobus lotniskowy, Matuszek lub wykupienie za pkt wizz transportu do Katowic lub Krakowa
Góra
 PM off  
      
#33 PostWysłany: 05 Paź 2015 14:34 

Jadę / lecę do Warszawy dzień czy dwa wcześniej. Czymkolwiek. Samolot, autobus, pociąg, własne auto. Obojętnie. Robię zwiedzanie Warszawy, bo dawno nie byłem. Wracam do KTW i jadę do domu {25 minut] . I w czym problem . Da się ? da
I super wycieczka zaliczona. :D
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#34 PostWysłany: 05 Paź 2015 14:38 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3030
srebrny
Świetna wrzuta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 05 Paź 2015 15:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Tutaj takie gadu-gadu o tym jaka to bezsensowna propozycja, a na stronie wizza od wczoraj cena lotu WAW-LCA wzrosła raz, a powrót już dwa razy :D

Czyżby jednak byli chętni na tą deszczową wycieczkę? :lol: :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#36 PostWysłany: 05 Paź 2015 15:37 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Wcale mnie to nie dziwi ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
#37 PostWysłany: 05 Paź 2015 15:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Mnie też, ale hejterzy uśpili na chwilę moją czujność i przez to nie zdążyłem sam kupić :D :D :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
#38 PostWysłany: 05 Paź 2015 15:44 

Już prawie rok temu kupiłem Larnakę z Katowic za podobne pieniądze na koniec listopada. Wcale się nie przejmuję pogodą. Zawsze jest dobra, tylko trzeba się odpowiednio ubrać, do temperatury. :D

PS. Dlatego tej jednodniówki wczoraj nie kupiłem, ale miałem "smaka".
Góra
 PM off
obibok lubi ten post.
 
      
#39 PostWysłany: 05 Paź 2015 18:28 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3030
srebrny
Dla mnie pogoda zawsze jest dobra, tylko dostosowuję do niej swoje zamiary. Jak pada, zwiedzam miasto, jak jest ciepło - pływam w morzu, a jak pada śnieg, to idę oglądać skoki narciarskie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 05 Paź 2015 18:32 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
W czasie nieciekawej pogody, dobrze sprawdza się też degustacja lokalnych %.
Czasami można nawet przeoczyć godzinę powrotu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 81 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Yandex [Bot] oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group