Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 08 Sty 2015 03:59 

Rejestracja: 24 Wrz 2013
Posty: 410
niebieski
KRK-BSL-KRK pare dni temu rowniez bez problemu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break w Puli za 503 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Katowic i noclegi w centrum City break w Puli za 503 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Katowic i noclegi w centrum
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast
#22 PostWysłany: 08 Mar 2015 23:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 327
niebieski
A czy brał ktoś ze sobą statyw typu steadicam ?

Własnej roboty steadicama podejrzewam by zabrali i nie zaryzykuję bez bagażu rejestrowanego, ale taki kupiony?
Image
Filmy można robić nim bajeczne nawet z krótkich citybreaków..
_________________
Potrzebujesz plastikowe śledzie do namiotu? zapraszam na PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 09 Mar 2015 16:05 

Rejestracja: 02 Cze 2011
Posty: 186
niebieski
nigdy nie brałem podobnego sprzętu, jednak interpretacja takiego urządzenia zależy od SOLowca. Jeśli przyczepi się do Ciebie, może okazać się, że nie dopuści Cię do lotu. Jeśli lecisz Ryanairem, po prostu podejdź przed odlotem do check in i nadaj bezpłatnie bagaż podręczny do luku bagażowego i po kłopocie. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 11 Mar 2015 18:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 327
niebieski
Wstyd sie przyznac ale nie wiem, zawsze można nadać bagaż podręczny do luku bagażowego w ryanair?
_________________
Potrzebujesz plastikowe śledzie do namiotu? zapraszam na PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 09 Kwi 2015 18:25 

Rejestracja: 25 Wrz 2011
Posty: 10
I czy można to zrobić w Wizzair czy tylko w Ryanair?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 23 Maj 2015 16:30 

Rejestracja: 29 Kwi 2012
Posty: 17
Czytałem ten wątek przed wylotem i po powrocie mogę powiedzieć że zależy wiele od osoby z security. Z tego zestawu: "FotoPro CT-5A + 52Q 4w1" zabrałem statyw mini + rurkę (zwiększa się nią wysokość statywu) i tą rurkę chcieli mi zabrać - myśleli że zrobię z tego lufę do broni czy jak ? W końcu mi ją oddali ale wyrzucili kable od ładowarki do telefonu - a takie same można potem kupić na duty free. Trzy kontrole były bez problemu a na ostatnim odcinku podróży (wylot z Dubaju) się czepiali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 28 Maj 2015 10:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Maj 2015
Posty: 89
Reporter napisał(a):
A czy brał ktoś ze sobą statyw typu steadicam ?

Własnej roboty steadicama podejrzewam by zabrali i nie zaryzykuję bez bagażu rejestrowanego, ale taki kupiony?
Image
Filmy można robić nim bajeczne nawet z krótkich citybreaków..


Ja stedicama do GoPro wiozłem na trasie WRO-GRO w styczniu. Nie było żadnego problemu. Statyw miałem w bagażu podręcznym w Ryanair. Był to statyw z allegro, jakiś chiński bez widocznego producenta.
_________________
http://skokispadochronowe-pl.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off
Reporter lubi ten post.
Reporter uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group