Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Gru 2014 17:38 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 24
Virgin zorganizował dobrą promocje. Jeszcze przez 48h możemy zamówić starter 10 zł z numerem + Pakiet wart 19 zł (2 GB Internetu, SMSy bez limitu + 100 minut) a za wszystko zapłacimy tylko 1 zł (płatność tylko Paypal ale można założyć szybko Paypala). I oczywiście darmowa wysyłka.

Jak zamówić starter za 1 zł?
Krok 1: Wchodzimy na stronę promocyjną - http://goo.gl/BjYpXk (reflink do strony promocyjnej) lub strona oficjalna virginmobile.pl
Krok 2: Klikamy na logo Virgin mobile w lewym górnym rogu, które przeniesie nas na stronę główną
Krok 3: Mamy już informacje o promocji Mikołajkowej, klikamy kup starter za 1 zł.
Krok 4: Wybieramy numer, podajemy dane dostawy i płacimy 1 zł.

To wszystko. W razie pytań pomogę.


Ostatnio edytowany przez boskii 05 Gru 2014 21:21, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
iwan-82 uważa post za pomocny.
 
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 05 Gru 2014 17:42 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 78
Jak wklejasz link referencyjny to uprzedź o tym.

Można normalnie wejść na stronę http://www.virginmobile.pl
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 05 Gru 2014 18:20 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 24
OK. Skopiowałem Link z Facebooka, także można z niego się rejestrować w zamian. Jak ktoś informuje o takich promocjach to nie ma dla mnie znaczenia czy to ref link czy zwykły link. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Gru 2014 20:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 188
Dzięki :)
Wiesz może jaka jest ważność tych środków ? Przez jaki czas możemy wykorzystać transfer danych ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Gru 2014 21:21 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 24
lefebure napisał(a):
Dzięki :)
Wiesz może jaka jest ważność tych środków ? Przez jaki czas możemy wykorzystać transfer danych ?


Środki (czyli 10 zł) prawdopodobnie na rok. A pakiet na 30 dni (2 gb internetu, smsy bez limitu i 100 minut).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 11 Gru 2014 22:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 188
Starter dotarł, czy pakiet z 2 GB internetu jest od razu aktywny czy trzeba go aktywować ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 21 Gru 2014 17:08 

Rejestracja: 03 Maj 2012
Posty: 280
niebieski
podbijam - nie bylo mnie w domu, dopiero teraz odebralem. Dobrze rozumuje, ze mam miesiac od momentu aktywacji (czyli, ze nie musze sie spiszyc i moge to zrobic w dowolnej chwili, np za pare miesiecy?)
_________________
Hiszpania, Portugalia - mieszkalem, wiec pomoge i odpowiem na pytania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 21 Gru 2014 17:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Wrz 2011
Posty: 1175
Zbanowany
niebieski
lefebure napisał(a):
Starter dotarł, czy pakiet z 2 GB internetu jest od razu aktywny czy trzeba go aktywować ?

trzeba go aktywować
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 21 Gru 2014 18:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4585
Loty: 639
Kilometry: 789 384
HON fly4free
Zgodnie z informacją od VM, aby móc skorzystać z darowanego pakietu należy wykonać pierwsze połączenie jeszcze w tym roku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 21 Gru 2014 19:28 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Ja wczoraj wlozylem sim do tlfonu, poczatkowo stan konta byl 5 zl (sprawdzony *111#) po chwili przyszedl sms ze mam ow pakiet min, sms, Gb i 10 zl koncie.
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 21 Gru 2014 20:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 188
Abcn napisał(a):
Ja wczoraj wlozylem sim do tlfonu, poczatkowo stan konta byl 5 zl (sprawdzony *111#) po chwili przyszedl sms ze mam ow pakiet min, sms, Gb i 10 zl koncie.

A wykonywałeś jakieś połączenie ?

Informacje na forum są sprzeczne ... trzeba czy nie trzeba aktywować pakiet #pełenluz ?
Jeśli trzeba, w jaki sposób ? dowolnym połączeniem ?
Pakiet ważny jest przez miesiąc od aktywacji ?
Czy po miesiącu niewykorzystany transfer danych przepada ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 21 Gru 2014 21:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2014
Posty: 107
@lefebure

Cytuj:
trzeba czy nie trzeba aktywować pakiet #pełenluz ?


Zgodnie z regulaminem: po dokonaniu pierwszego połączenia dodatkowe doładowanie oraz pakiet "pełen luz" zostaną aktywowane w ciągu 24h.

Cytuj:
Pakiet ważny jest przez miesiąc od aktywacji ?


30 dni

Cytuj:
Czy po miesiącu niewykorzystany transfer danych przepada ?


Tak to znaczy to jest tak zwany pakiet cykliczny, automatycznie odnawiający się co 30 dni o ile oczywiście są ku temu środki na koncie - w przypadku pakietu "Pełen luz" - 19 zł.

I teraz jeszcze taka uwaga co do terminu aktywacji tego startera. Ponieważ ta promocja jest ściśle powiązana z promocją "Pierwszy raz" to z regulaminu promocji "pierwszy raz" jasno wynika, iż - trwa ona do 31 grudnia. Tzn mniej więcej tyle, że chcąc otrzymać pakiet pełen luz za darmo, trzeba go aktywować przed 31.XII
Góra
 Profil Relacje PM off
lefebure uważa post za pomocny.
 
      
#13 PostWysłany: 21 Gru 2014 21:29 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Wydaje mi sie ze ja nie dzwonilem, tak na 99% *, bo po zobaczeniu ze "mam tylko 5 zl czyli za malo do najmniejszego pakietu, ? co jest grane ?" odpuscilem a potem przelozylem do innego tlfonu (gdzie mam owego sms-a i w rejestrze nie mam polaczen wczesniejszych od godziny jego otrzymania)
*Nie pamietam abym puszczal sygnal z pierwszego tlfnu.
Pakiet mam wazny do 19.01.2015 , przypuszczam ze Gb mozna przedluzyc nowym pakietem.
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 21 Gru 2014 21:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2014
Posty: 107
Abcn napisał(a):
Wydaje mi sie ze nie dzwonilem, tak na 99% *, bo po zobaczeniu ze "mam tylko 5 zl czyli za malo do najmniejszego pakietu, ? co jest grane ?" odpuscilem a potem przelozylem do innego tlfonu (gdzie mam owego sms-a i w rejestrze polaczen nie mam wczesniejszych od godziny jego orzymania)


Niewykluczone, że tak było, różnie się zdarza w przypadku tych promocji. Natomiast w regulaminie stoi tak jak stoi i dla świętego spokoju dobrze jest puścić tego sygnałka czy nawet wykonać sekundowe połączenie ;)

Abcn napisał(a):
Pakiet wazny do 19.01.2015 , przypuszczam ze Gb mozna przedluzyc nowym pakietem.


Nie można.

Możliwe jest dokupienie jednorazowego pakietu transmisji danych, którego ważność będzie taka sama jak aktywnego pakietu zitnegrowanego

Czyli przekładając na język ludzki: Możesz dokupić dodatkowy pakiet, GB się zsumują, ale ważność się nie zmieni.
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn uważa post za pomocny.
 
      
#15 PostWysłany: 13 Sty 2015 22:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Nie zakładam nowego tylko proszę o zmianę nazwy tematu na Virgin Mobile - wszystkie promocje.

I wrzucam najnowszą promocję z biletami do Cinema City

CO ZROBIĆ, ŻEBY DOSTAĆ BILET?
1. KUPIĆ PAKIET PROMOCYJNY
2. JAK TYLKO OTRZYMASZ STARTER WŁÓŻ GO DO TELEFONU I WYKONAJ PIERWSZE POŁĄCZENIE I WYŚLIJ SMS O TREŚCI „KINO” NA NUMER 799 555 222
3. W SMSIE ZWROTNYM OTRZYMASZ KOD NA DOWLONY SEANS 2D W SIECI KIN CINEMA CITY. BILET OBOWIĄZUJE DO 1.05.2015 W KAŻDYM TYGODNIU OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU.

Nie ma limitu zakupu starterów.

Więcej info i regulaminy:
https://virginmobile.pl/promocja

Załączniki:
virg.png
virg.png [ 70.17 KiB | Obejrzany 4882 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 13 Sty 2015 22:52 

Rejestracja: 03 Maj 2012
Posty: 280
niebieski
hmm... a czy zakup nowego startego (i skorzystania z tej promo) nie zostal wykluczony przez skorzystanie z promocji grudniowej (tej za 1zl)?
_________________
Hiszpania, Portugalia - mieszkalem, wiec pomoge i odpowiem na pytania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 13 Sty 2015 23:13 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4065
złoty
Rozumiem, ze jak nie zdarzylem skorzystac z zeszlej promocji,a posiadam nieaktywowany pakiet aktywacyjny, to moge skorzystac z obecnej promocji aktywujac posiadany pakiet?!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 13 Sty 2015 23:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
Chyba nie. Tez mam ten starter, ale aktywowany. Wyslalem smsa i pisze, ze sorry, ale darmowe bilety dostępne są dla Klientów, którzy kupili starter po 11 stycznia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 08 Lut 2015 14:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2014
Posty: 107
Może komuś umknęło, ale Virgin Mobile wprowadził w piątek świetny pakiet, za 29 zł miesięcznie dostaje się nielimitowane połączenia na komórki do wszystkich sieci, nielimitowane połączenia na nr stacjonarne, nielimitowane sms do wszystkich sieci [MMSy płatne osobno] oraz 2 GB neta. Dla osób wszechstronnie i dużo korzystających z telefonu chyba najciekawsza obecnie opcja na rynku. Jest to oferta na kartę a bije w zasadzie wszystkie tego typu oferty abonamentowe [bez telefonu].

PS.
Przydałby się jeden wątek zbiorczy z promocjami telekomunikacyjnymi.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 08 Lut 2015 14:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
trochę mało neta, ale warto dodać że dla przenoszących numer można mieć nolimit rozmowy, smsy i 10 GB internetu za 49 złp
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group