Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Lut 2015 17:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2011
Posty: 523
Loty: 125
Kilometry: 137 396
niebieski
Saturday Night Live starring Jimmy Fallon

Udało się komuś zdobyć bilety?
W jaki sposób, jak wrażenia? ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#2 PostWysłany: 18 Lut 2015 22:57 

Rejestracja: 14 Paź 2012
Posty: 32
Hah, ja z dziewczyną próbowaliśmy zdobyć wejściówki (darmowe, rejestracja przez neta), ale gdy tylko pojawily się terminy nam odpowiadające do dosłownie po sekundzie zniknęły :D Ja nie wiem jak to trzeba zrobić żeby tam wejść, chyba po prostu cały czas siedzieć na stornie SNL i nie mieć z góry upatrzonych terminów ;)
Ale szkoda, bo z chęcią bym sobie obejrzał na żywo Fallona.
_________________
Fotografia Architektury
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
filipk90 lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 04 Maj 2015 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2011
Posty: 523
Loty: 125
Kilometry: 137 396
niebieski
Udało się dziś zdobyć 2 bilety na The Tonight Show starring Jimmy Fallon na 09.06 - jak to zrobiłem?

Bilety są rozdawane (bo są darmowe) ok. 30 dni przed rozpoczęciem kolejnego miesiąca nagrań. Informacji kiedy będzie miało to miejsce znajdziecie najszybciej na twitterze. Później trzeba po prostu dopilnować terminów, odświeżyć stronę o podanej godzinie i... mieć furę szczęścia ;)
Dziś o 11:30ET rozdawano bilety na czerwiec, także lipcowych można spodziewać się na początku czerwca.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Silva lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 06 Maj 2015 18:43 

Rejestracja: 11 Sty 2015
Posty: 17
Loty: 24
Kilometry: 46 496
Gratulacje! Sama będę polowała na bilety w sierpniu na wrzesień. Napisz proszę po nagraniu jak było. Bardzo lubię Fallona, a jestem ciekawa jak to wygląda od kulis.

Kumpela była w LA na nagraniach The Big Bang Theory i 2 Broke Girls - super przeżycie, ale program TV to trochę co innego.

Na kiedy masz bilety? Życzę jakiś fajnych gości i może jakiegoś lip sync battle lub mokrej wojny ;)

P.S. Dobrze liczę, że 11:30 ET to u nas 17:30?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 06 Maj 2015 19:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2014
Posty: 460
srebrny
Jak się wkręciła na te seriale?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Maj 2015 21:07 

Rejestracja: 11 Sty 2015
Posty: 17
Loty: 24
Kilometry: 46 496
Tego typu sitcomy są kręcone w obecności publiczności, która składa się właśnie z fanów/widzów serialu, a nie z opłaconych statystów.

Jeśli ktoś się wybiera w lato, a chciałby zaliczyć taką przygodę to musi strzelać bardziej drugą połowę sierpnia, kiedy zaczynają się zdjęcia do nowego sezonu.

Polecam stronę tvtickets.com, jeśli chodzi o bilety, trzeba mega polować, też są za friko. To było 2 lata temu i nie chce tu jakichś herezji szerzyć, ale jestem pewna, że tylko pewna pula jest wrzucana na stronę, bo ona stała od rana w kolejce pod studio nie mając pewności czy wejdzie, ale się udało! Jednakże nigdy nie wiesz czy uda ci się zobaczyć na żywo w akcji Sheldona, Penny czy Leonarda, bo mogą akurat nie kręcić scen z ich udziałem. Jej się udało uzyskać kilka autografów :) Z tego co pamiętam również, to milej wspomina nagranie 2 Broke Girls (aż się zdziwiłam). Oczywiście na nagraniach są "zabawiacze" publiczności, farciarze dostają gadżety. Zdjęć nie wolno robić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 06 Maj 2015 23:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2011
Posty: 523
Loty: 125
Kilometry: 137 396
niebieski
Silva napisał(a):
Gratulacje! Sama będę polowała na bilety w sierpniu na wrzesień. Napisz proszę po nagraniu jak było. Bardzo lubię Fallona, a jestem ciekawa jak to wygląda od kulis.

Kumpela była w LA na nagraniach The Big Bang Theory i 2 Broke Girls - super przeżycie, ale program TV to trochę co innego.

Na kiedy masz bilety? Życzę jakiś fajnych gości i może jakiegoś lip sync battle lub mokrej wojny ;)

P.S. Dobrze liczę, że 11:30 ET to u nas 17:30?

Zdam relację! Dzięki, choć nawet nieważne kto będzie, co będzie... myślę że wystarczające przeżycie to po prostu brać w tym udział :)
Bilety mamy na 9. czerwca (wtorek).
Zgadza się, 11:30ET to u nas 17:30. Przyszykuj najlepiej komputer jak i telefon, zawsze to zwiększysz sobie szanse. I naprawdę kliknij równo o 17:30:00, bo liczą tu się dosłownie sekundy ;) Mi akurat weszło na Chromie - o ile może to mieć jakieś znaczenie. Po prostu spośród różnych przeglądarek najszybciej go otworzyłem, na reszcie zaraz wyskoczyło że już brak biletów.
Powodzenia!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Silva uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 07 Maj 2015 07:54 

Rejestracja: 11 Sty 2015
Posty: 17
Loty: 24
Kilometry: 46 496
Dzięki za radę! Chyba będę miała deja vu. Z opisu proces rezerwacji wygląda jak powtórka z procesu zapisu na zajęcia na studiach przez USOSa :P Kto przeżył ten wie. Wyścig szczurów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 05 Sie 2015 14:17 

Rejestracja: 20 Maj 2013
Posty: 100
Czesc, bylem na nagraniu The Tonight Show Starring Jimmy Fallon na poczatku maja 2015.
Na bilety polowalem od marca.
Termin kiedy pojawi sie nowa pula biletow podawany jest na Twiterze Jimmiego.
Rezerwacja graniczy chyba z cudem, probowalem na dwa komputery i komorke - bez szans.

Bedac w Rockefeller Center widzialem osoby wpuszczane na nagrania i zapytalem o mozliwosc wejscia - poinformowano mnie, ze kazdego dnia rozdawane sa bilety "stand-by ticket" od godziny 9tej ale kolejka jest juz od 6tej - pomyslalem :"Kto normalny przychodzi tak rano ??" - po czym przez caly dzien chodzilo mi to po glowie bo chcialem zobaczyc jak powstaje takie amerykanskie SHOW.

Poniewaz bylem dostosowany jeszcze do czasu PL zmotywowalem sie i jako ten "nienormalny" przyszedlem rano bo bilet. O 6tej rano bylem 7 w kolejce.
O godzinie 9tej przyszly panie rozdajace bilety. Biletow bylo kilkadziesiat, ale uwaga, nie wchodza na nagranie wszyscy. Nalezy raz jeszcze przyjsc do NBC o godzinie 15tej, zapisac sie po czym obsluga sprawdza ile maja wolnych miejsc na publicznosci i wpuszcza osoby zgodnie z poranna kolejnoscia (kazdy bilet ma swoj numer). Z tego co sie dowiedzialem zazwyczaj wchodzi pierwsze 12-20 osob, chyba, ze ma sie wiecej szczescia.

Samo nagranie dosc ciekawe, program jest nagrywany i puszczany w USA tego samego dnia, a nagranie jest realizowane tak, jakby program byl na zywo, tzn jesli wiedza, ze blok reklamowy trwa 3 minuty 25 sekund to dokladnie tyle czasu jest na zmiane kamer, rekwizytow itp. Nie ma zadnych ciec w trakcie rozmow.
Jest kladziony bardzo ale to bardzo duzy nacisk aby nie robic absolutnie zdnym zdjec, jesli ktos wyciagnie komorke od razu wychodzi ze studia. Nie zaleznie czy wyciagniemy komorke przed, po , w trakcie trzeba sie liczyc, ze to koniec nagrania dla nas - informacja ta jest powtarzana wiokrotnie.
Publicznosc pilnowana jest przez ok (uwaga nie wymyslam) 7-10 osob.

Jesli masz ze soba jakis wiekszy plecak, aparat itp mozesz za darmo zostawic go w sklepie NBC na dole.

Moja sugestia, jezeli jestescie zdecydowani na nagranie i jestescie w NYC kilka dni, idzcie do sklepu NBC i zapytajcie o liste gosci na tydzien - bez problemu powinni wam ja pokazac i wybierzecie sobie dzien w ktorym pojawiaja sie znane dla nas gwiazdy. Sugestia druga, to mysle, ze jesli naprawde zalezy ci na zobaczeniu show warto wstac rano i od 6tej (a nawet chwile wczesniej) stac w kolejce bo bilet stand-by.

Troche sie rozpisalem, jak ktos ma pytania, chetnie pomoge.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Silva lubi ten post.
lubietenstan uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 23 Sie 2015 19:46 

Rejestracja: 11 Sty 2015
Posty: 17
Loty: 24
Kilometry: 46 496
Dodam tylko, że od tego miesiąca zasady rezerwacji biletów wstępu zostały zmienione. Obecnie nowa firma/strona obsługuje całą akcję.
Miejsca rozchodzą się "od tak", autentycznie po 2 minutach nie ma miejsc na cały miesiąc. Można wybrać albo wstęp na próbę monologu Fallona lub nagranie całego programu. Sukces rezerwacji nie gwarantuje wstępu na nagranie. Najpierw trzeba się dostać na waitlist (obecnie jestem), jeśli to się udało, to 50% sukcesu. Bodajże najpóźniej 2 tyg przed dniem nagrania dostaje się maila z prośbą o potwierdzenie udziału (czekam). Jest na to jakieś tam okienko czasowe, jeśli się tego nie zrobi, wejście przepada. Mam nadzieję, że mi się uda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group