Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Paź 2011 16:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Kwi 2010
Posty: 89
Kilka dni temu miałem okazję nocować na tym lotnisku. Nie mogłem być w strefie tranzytowej (gdzie są fotele do spania i prysznice), ale i tak nocleg pierwsza klasa. Polecam Treminal 3. Na podłogach wykładziny, w tle słychać wodę lejącą się z wodospadu obok i muzyka z głośników sprzyjająca drzemce. Nikt nie chodził i nie przeszkadzał, a przede wszystkim nie jeździli maszynami do czyszczenia podłogi (STN). Bezpłatne wifi, sky-train które łączą wszystkie trzy terminale. Jak można dać lotnisku 10/10 punktów to taka jest moja ocena.
Jedyny minus jest taki, że trzeba trochę więcej zapłacić żeby tam dolecieć.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Washington, 10 Kwi 2014 22:58, edytowano w sumie 1 raz
porządki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 10 Paź 2011 17:15 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Jedno z najbardziej wypasionych lotnisk. Za niewielką opłatą można skorzystać z ... basenu, a za jeszcze mniejszą - prysznica.
Tani dojazd do miasta.
No i palarnie - ogrody na świeżym powietrzu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Maj 2012 23:39 

Rejestracja: 07 Sty 2012
Posty: 71
Czy mając wylot następnego dnia z Budget Terminala wpuszczą mnie do strefy tranzytowej Terminala 3?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Mar 2013 12:50 

Rejestracja: 01 Sty 2013
Posty: 10
Witam,

Wylot z Singapuru mam o 1 w nocy, o ile wczesniej mozna wejsc do strefy tranzytowej? Nie oplaca mi sie brac noclegu tego wieczoru. Dzieki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 27 Mar 2013 13:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Kwi 2011
Posty: 2172
srebrny
Pewnie nie bedzie problemu. Relaks na tym lotnisku jest lepszy niz w niejednym domu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 27 Mar 2013 13:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
m3lm4k napisał(a):
Pewnie nie bedzie problemu. Relaks na tym lotnisku jest lepszy niz w niejednym domu ;)

Jezeli wylatuje low costem to juz nie taki wypas, dla tego typu lini jest osobny terminal niestety odbiegajacy od tego "normalnego".
Inna sprawa, ze moze przeczekac na zwylym terminalu a potem przedostac sie do lowcostowego.
Jetstar ponoc wydaje karty pokladowe na 2 h przed odlotem i wtedy mozna wejsc dopiero do strefy tranzytowej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 27 Mar 2013 13:26 

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 329
Gio napisał(a):
Wylot z Singapuru mam o 1 w nocy, o ile wczesniej mozna wejsc do strefy tranzytowej?
W zależności od linii lotniczej. Szczegóły tutaj: http://www.changiairport.com/passenger- ... y-check-in
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 27 Mar 2013 14:52 

Rejestracja: 01 Sty 2013
Posty: 10
Lecimy Emirates :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 21 Kwi 2013 23:09 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 10
Polecam nocleg w części "wystawowej" - tam gdzie jest licznik, ile jest obecnie pasażerów na lotnisku (chyba na 1. pietrze). Jest tam wykładzina i wygodne krzesła, a niedaleko łazienka. Pomimo tego, że jest to w strefie ogólnodostępnej, nikt tam się nie kręci i jest dość spokojnie:)
_________________
Nasz blog: http://marta-milosz.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 09 Cze 2013 05:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lis 2012
Posty: 137
A ja polecam nocleg w sali zabaw dla dzieci.
Miękkie materace, wygodnie. Można się wygodnie przespać w "domku" ;)
W nocy dzieci nie ma obsługa nie przeszkadza.

Image
_________________
Podróż przez Azję Płd.-Wsch. http://filipinyy.blogspot.com/
Film z Izraela 2014: http://youtu.be/Tu18KwWPZYE
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 01 Lip 2013 21:24 

Rejestracja: 30 Cze 2013
Posty: 7
yarwar napisał(a):
A ja polecam nocleg w sali zabaw dla dzieci.
Miękkie materace, wygodnie. Można się wygodnie przespać w "domku" ;)
W nocy dzieci nie ma obsługa nie przeszkadza.

Image



Mój facet chciał tu kimać, ale nie byliśmy ostatecznie przekonani, czy nas nikt nie będzie chciał wyrzucać, a szkoda jak widać. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: lotnisko Singapur
#12 PostWysłany: 27 Maj 2014 11:07 

Rejestracja: 23 Lut 2014
Posty: 149
A czy spał ktoś z Was na tym lotnisku?
Czytałam na stronie Changi, że mają miejsca do przekimania ale jak przylecimy o 00:20 z dziećmi to wolałabym nie szukać czegoś wygodnego i cichego, tylko iść w konkretnym kierunku, możecie coś polecić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: lotnisko Singapur
#13 PostWysłany: 27 Maj 2014 11:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
jajciucha napisał(a):
A czy spał ktoś z Was na tym lotnisku?
Czytałam na stronie Changi, że mają miejsca do przekimania ale jak przylecimy o 00:20 z dziećmi to wolałabym nie szukać czegoś wygodnego i cichego, tylko iść w konkretnym kierunku, możecie coś polecić?

Chcesz przekimac i rano wyjsc czy leciec dalej ? Jesli dalej to czy bedziesz mial karte pokladowa ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 31 Maj 2014 16:46 

Rejestracja: 07 Paź 2011
Posty: 182
Loty: 46
Kilometry: 97 019
I maja fotele do leżenia wśród ichniejszych roślin,cisza i spokój i nawet można tam wypocząć

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 02 Cze 2014 01:28 

Rejestracja: 07 Sty 2012
Posty: 71
Martucha87 napisał(a):
Polecam nocleg w części "wystawowej" - tam gdzie jest licznik, ile jest obecnie pasażerów na lotnisku (chyba na 1. pietrze). Jest tam wykładzina i wygodne krzesła, a niedaleko łazienka. Pomimo tego, że jest to w strefie ogólnodostępnej, nikt tam się nie kręci i jest dość spokojnie:)


Rzeczywiście dobre miejsce do relaksu. Jednak nie do spania, zasnęłam tam i o północy zostałam obudzona przez 3 wojskowo ubranych młodzian z karabinami (można wyobrażać sobie pierwsze myśli zaspanego człowieka.. ;)) i wyproszona z tej strefy, bo zamykają właśnie o tej godzinie. I jest wywieszony zakaz spania.

Jeśli chodzi o spanie w strefie ogólnodostępnej to ja spałam Terminalu 2, w hali przylotów, tuż przy wyjściu, koło McDonalda. Może są lepsze miejsca w strefie ogólnej ale ja trochę naszukałam się i te miejsce wydało mi się być ok. Dość cicho, mało ludzi się poruszało tędy (nie było to główne wyjście, tylko boczne, do jakiegoś mini terminala autobusowego), ławki.. no cóż, średnio wygodne i było też towarzystwo innych współspaczy ;) Ale pospać pospałam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 05 Cze 2014 17:31 

Rejestracja: 23 Lut 2014
Posty: 149
Ale są tam chyba strefy ciche bezpłatne do przekimania?
Jakieś leżaki czy coś.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 23 Lip 2014 20:51 

Rejestracja: 21 Sty 2014
Posty: 7
Wow, zawsze marzył mi się wyjazd do Singapuru, ale nie wiedziałam że spanie na lotnisku prezentuje się aż tak rajsko (z tego co piszecie) :D Nocleg w sali zabaw dla dzieci - ha ha to mnie nawet rozbawiło :) I tak, znajoma po wyjeździe mówiła właśnie coś o bezpłatnych strefach, ale nie znam szczegółów niestety :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 28 Sie 2014 02:46 

Rejestracja: 06 Paź 2012
Posty: 135
Na drugim terminalu, na najwyższym piętrze jest żółta wykładzina, gdzie warunki były kapitalne. Miękko, nikt nie budzi, ruch zaczyna się dopiero po siódmej nad ranem. No i co najważniejsze, nie piździ od podłogi :) Tak dobrze nie spało mi się na żadnym lotnisku, a kimałem już na ponad 10 :)
_________________
www.zalatani.com- podróż i życie na końcu świata!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group