Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Sty 2015 00:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 145
Loty: 94
Kilometry: 151 564
niebieski
Podczas 2-tygodniowej wycieczki po Japonii większość noclegów rezerwowałem w sieci Toyoko Inn i mogę szczerze polecić.

Warto wyrobić sobie ich kartę klienta: http://www.toyoko-inn.com/eng/club.html

Kartę wydają na każdej recepcji, na poczekaniu. Można to zrobić albo podczas pierwszego pobytu albo przed. Ja miałem pierwszą rezerwację dokonaną przez Internet bez rabatu, na recepcji mogłem zakupić kartę i od razu skorzystać ze zniżek:

- 20% discount on Sundays and Holidays of the lodging country.
- 5% discount on Monday to Saturday.

Pokoje w hotelach małe, jak wszędzie w Japonii, ale bardzo wygodne i funkcjonalne. Zawsze był zestaw do parzenia herbaty, kapcie, szlafrok, TV i internet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#2 PostWysłany: 30 Mar 2015 18:04 

Rejestracja: 22 Paź 2014
Posty: 49
Właśnie chcę wpaść do Tokjo na tydzień w kwietniu lub maju i zastanawiam się nad Toyoko Inn Akihabara i mam kilka pytań:

1. Czy w tych hotelach jest Wifi czy tylko net po kablu (wg strony w pokojach tylko kabel)?
2. Czy są prywatne łazienki (wg strony są)?
3. Czy w tych łazienkach jest prysznic czy tylko wanna?
4. Czy śniadanie jest darmowe (wg strony jest, co mnie zdziwiło)?
5. Czy kasa którą ci kazali zapłacić na recepcji zgadzała się z tym co jest opisane na ich stronie?
6. Co jest w tych hotelach nie tak że są tak tanie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 31 Mar 2015 13:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 145
Loty: 94
Kilometry: 151 564
niebieski
W Tokio nie spałem w hotelu z tej sieci, ale nie różnią się one od siebie za bardzo, więc odpowiem ogólnie.

1. Była możliwość podłączenia przez kabel. Co do WiFi - nie pamiętam, nie chcę wprowadzać w błąd.
2. Tak, łazienka jest w pokoju.
3. Mała wanna, jeśli dobrze pamiętam.
4. Jest, choć dość szybko się nudzi, codziennie było to samo i smakowo bez rewelacji.
5. Tak, płatności zawsze się zgadzały.
6. Ja tam byłem zadowolony: chciałem się w spokoju umyć, wyspać, mieć hotel w centrum, aby mieć siły na zwiedzanie. To standard naszego ibisa, czy campanile, tyle że dużo mniejsze pokoje, ale za to z lepszym wyposażeniem. Typowa sieciówka. Jak ktoś potrzebuje butikowych wnętrz, czy konsjerża, to weźmie coś z innej półki cenowej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Kwi 2023 13:21 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2372
platynowy
Również polecam tą sieć. W Hakodate spałem tam za 4.185 JPY. co uważam za świetną cenę jak na Japonie.
Pokoje bardzo małe ale czyste i funkcjonalne. Obsługa bardzo sprawnie komunikuje się po angielsku przez translatory które wszyscy noszą na szyi :)

W cenie śniadanie i co ciekawe w Hakodate był również obiad :D obiadu nie testowałem, ale śniadanie jak na tą cenę było spoko - owoce, różne sałatki, warzywa, zupa miso, smażona ryba, japońskie omleciki. Zaobserwowałem że goście korzystali ze śniadania bardzo skromnie, nakładając sobie mikroskopijne porcje.

Nie wszystkie hotele tej sieci pojawiają się w wyszukiwarkach internetowych. Warto więc szukać też u nich bezpośrednio na stronie (niestety wyszukiwanie hoteli jest takie sobie, nie ma mapki).

Załączniki:
toyoko.png
toyoko.png [ 268.97 KiB | Obejrzany 223 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group