Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#341 PostWysłany: 01 Lis 2014 15:32 

Rejestracja: 10 Lut 2011
Posty: 95
Tez mialem maila o przedluzeniu platyny a dzis mam status classic mimo iz powinienem miec mimo wszystko silver :-(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
#342 PostWysłany: 05 Lis 2014 16:31 

Rejestracja: 22 Mar 2014
Posty: 29
U mnie to samo - spadek z platyny na classic. Świetna była opcja platyny, wiele wyjazdów urozmaicała. Z drugiej strony korzyść miał też Accor przez większą liczbę rezerwacji...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#343 PostWysłany: 05 Lis 2014 16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 338
Loty: 16
Kilometry: 39 898
Ja miałem status platinum jakoś do któregoś października, nawet nie pamiętam którego ale chyba był to 12, teraz z ciekawości sprawdziłem na www i przedłużono do 12.04.2015 :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#344 PostWysłany: 06 Lis 2014 02:26 

Rejestracja: 22 Mar 2014
Posty: 29
pegie84 napisał(a):
Ja miałem status platinum jakoś do któregoś października, nawet nie pamiętam którego ale chyba był to 12, teraz z ciekawości sprawdziłem na www i przedłużono do 12.04.2015 :)


I taką samą datę masz w aplikacji mobilnej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#345 PostWysłany: 06 Lis 2014 19:19 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
ja dostałem miesiąc temu że mi przedłużają na kolejny rok :D a dziś że mi zabierają - śmieszni są
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#346 PostWysłany: 07 Lis 2014 14:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Trosze zmieniając tematykę ostatnich postów.

Nie jestem (jeszcze) uczestnikiem programu, ale właśnie się objawiło że będę miał pobyt w hotelu Mercure.
Czy ktoś umie wskazać najkorzystniejszą w tym momencie formę przystąpienia do programu, tak żeby zgarnąć jakiś fajny powitalny bonus, lub może wystartować promocyjnie z wyższym niż podstawowy statusem, albo jakims fast trackiem?
Sam będę szperał przez weekend, najpóźniej w poniedziałek muszę potwierdzić rezerwację, nie jestem pewien czy w przypadku jakichś ścieżek specjalnych nie byłoby lepiej żeby rezerwacja była robiona już z wykreowanym nowym kontem.

proszę o podpowiedzi (niekoniecznie tylko w formie reflinków ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#347 PostWysłany: 07 Lis 2014 15:04 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 705
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
jeżeli Mercure w Polsce i wyrobisz się do końca roku to polecam promocję "1000 punktow od Accor", a jezeli w innym miejscu to spróbuj dopasować coś z tej listy: http://www.accorhotels.com/pl/leclub/ho ... nkty.shtml
Pod tym linkiem również szczegóły promocji, o której wspomniałem.

P.S. to w Le Club jest jakiś program poleceń ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#348 PostWysłany: 07 Lis 2014 16:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Z programem poleceń to tak ogólnie pisałem, bez wiedzy czy akurat tutaj jest to dostępne. Akurat Accor to ta siec hoteli z której praktycznie nigdy nie korzystam więc moja wiedza jest zerowa (100lat temu byłem w Ibisie w Wwie zaraz po jego otwarciu). Mercure w Belgii, znalazłem parę promocji punktowych które mogą się przydać.
W zasadzie ciągle pozostaje otwarte pytanie w jakiej formie najkorzystniej się teraz zapisać do programu, żeby od razu coś ugrać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#349 PostWysłany: 07 Lis 2014 17:16 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
W Accorze nie ma aktualnie żadnych bonusów za samo zapisanie się. Są tylko promocje dostępne dla wszystkich członków.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#350 PostWysłany: 07 Lis 2014 17:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
no to trochę pech :/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#351 PostWysłany: 07 Lis 2014 20:20 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 705
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
jeżeli spełniasz warunki promocji, o której pisałem to wg mnie oferta dobra. Uzbierasz jeszcze jeden 1000 punktów i masz voucher na 40 EUR.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#352 PostWysłany: 07 Lis 2014 20:29 

Rejestracja: 10 Maj 2011
Posty: 137
Jakoś nigdy do tej pory nie zdarzyło się, żebym nie mógł zameldować się w pierwszej dobie rezerwacji. Mam bezzwrotną, opłaconą rezerwację na 4 noce w hotelu, ale ostatecznie będę mógł się zjawić dopiero od drugiej doby. Zgłosiłem mailowo, czekam na odpowiedź, ale rozumiem, że skoro rezerwacja opłacona, to nie powinna przepaść ze względu na "no-show" w pierwszej dobie? Czy ktoś ma jakieś doświadczenie, jak to wygląda w sieci Accor?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#353 PostWysłany: 09 Lis 2014 10:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1987
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
do mnie zadzwonili z hotelu o 00.15 z pytaniem czy dojadę ;) ale to była rezerwacja na jedną noc...
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#354 PostWysłany: 10 Lis 2014 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 464
niebieski
Manuel napisał(a):
jeżeli Mercure w Polsce i wyrobisz się do końca roku to polecam promocję "1000 punktow od Accor", a jezeli w innym miejscu to spróbuj dopasować coś z tej listy: http://www.accorhotels.com/pl/leclub/ho ... nkty.shtml
Pod tym linkiem również szczegóły promocji, o której wspomniałem.

P.S. to w Le Club jest jakiś program poleceń ?

Powinni mnie zabronić


Czy dobrze rozumiem, ze wystarczy 1 noc w Ibis Budget za 39pln zeby dostac te dodatkowe 1000pkt?

Cytuj:
Ogólne warunki sprzedaży

1. Ogólne Warunki Programu Le Club Accorhotels mają zastosowanie do oferty „Aż 1000 punktów dla Ciebie od Le Club Accorhotels!”.
2. Oferta jest ważna dla pobytu z datą przyjazdu do hotelu między 01.11.2014 a 31.12.2014, w jednym z hoteli w Polsce na Litwie lub na Łotwie, zarezerwowanego między 01.11.2014 a 30.11.2014.
3. Oferta umożliwia posiadaczom kart Le Club Accorhotels Loyalty, niezależnie od ich statusu, zdobycie 1000 punktów bonusowych za pobyt w hotelu biorącym udział w ofercie.
4. Punkty bonusowe są naliczane według przelicznika punktów dla karty Classic.
5. Aby skorzystać z oferty należy z wyprzedzeniem dokonać rezerwacji pobytu na stronie accorhotels.com lub na stronach marek hotelowych, za pośrednictwem aplikacji accorhotels.com lub poprzez Call Center. Inne kanały rezerwacji nie uprawniają do skorzystania z oferty.
6. Podczas rezerwacji należy podać numer karty lojalnościowej lub numer Członka Programu. Kartę należy przedłożyć w momencie meldowania się w recepcji po przybyciu do hotelu.
7. Punkty bonusowe Le Club Accorhotels zostaną naliczone na konto uczestnika programu w ciągu 10 dni od daty wymeldowania.
8. Dla potrzeb tej oferty pobyt rozumiany jest jako jedna (1) rezerwacja dokonana przez Członka Programu Le Club Accorhotels obejmująca jeden lub więcej pokoi. Aby uniknąć wątpliwości, rezerwacja obejmująca więcej niż jeden pokój będzie traktowana jako jeden (1) pobyt.
9. Oferta nie łączy się z innymi aktualnymi ofertami promocyjnymi i korzyściami, nie obowiązuje w przypadku pobytów grupowych.
10. Oferta zależy od dostępności miejsc w wybranym hotelu. Ogólne warunki sprzedaży mają zastosowanie do stawek publikowanych specyficznych dla danego hotelu.


* Oferta podlega określonym warunkom i zależy od dostępności miejsc. Zapoznaj się z warunkami sprzedaży poszczególnych hoteli, obowiązującymi w momencie rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#355 PostWysłany: 10 Lis 2014 11:00 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Nigdy budget nie brał w tych promo udziału.

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#356 PostWysłany: 10 Lis 2014 11:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 464
niebieski
Ale jest wyraznie powiedziane, ze "dowolny hotel" i do tego korzystajac ze strony promocji, gdzie wybiera sie przed wyszukiwaniem konkretny hotel (a nie tylko miasto np) sa do wyboru Budget'y...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#357 PostWysłany: 10 Lis 2014 11:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Za pobyt w piątek w zwykłym Ibis nie dostałem tych punktów.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#358 PostWysłany: 10 Lis 2014 11:26 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 418
Loty: 213
Kilometry: 278 320
niebieski
Ibis budget nie bierze udziału w programie lojalnościowym Accor.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#359 PostWysłany: 10 Lis 2014 11:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1418
niebieski
Wee, przegapiłem to - 29 października rezerwowałem w Mercurym a szukam 500 punktów...
A 1000 też bym przyjął bez grymasów :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#360 PostWysłany: 10 Lis 2014 23:09 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 705
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
mashacra napisał(a):
Za pobyt w piątek w zwykłym Ibis nie dostałem tych punktów.

Kiedy robiłeś rezerwację ? Ze strony Accor ją robiłeś ? Byłeś wtedy zalogowany na swoim profilu i był wpisany numer karty ?

No i najważniejsze pytanie ? Czy "zwykłe" punkty za pobyt już dostałeś ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group