Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 116 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 25 Kwi 2015 11:26 

Rejestracja: 28 Mar 2014
Posty: 191
Loty: 22
Kilometry: 63 900
Ktoś pytał o model aparatu, ale nie padła chyba odpowiedź, więc pozwolę sobie ją udzielić - to faktycznie Olympus E-M5.
Relacja bardzo fajnie napisana, przepiękne widoki. Jedyne co mnie razi, to słowo "nas" pisane notorycznie z wielkiej litery. Wiem, jestem czepialski, ale to wyjątkowo dziwny błąd. Poza tym, szacun ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#82 PostWysłany: 25 Kwi 2015 11:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 631
Świetna relacja, a chyba jej najlepszym odzwierciedleniem jest to, że właśnie stałem się posiadaczem biletów na Seszele (na początek listopada) :)
Góra
 Profil Relacje PM off
chaleanthite lubi ten post.
 
      
#83 PostWysłany: 26 Kwi 2015 22:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 522
niebieski
Nie będę oryginalny, ale również muszę pochwalić autorkę relacji. Super robota!
Osoba, która planuje podróż na Seszele na tacy ma podane wszystkie porady praktyczne, wszystkie miejsca warte odwiedzenia (no prawie) no i te zdjęcia, które utwierdzają w tym, że dokonało się właściwego wyboru ;)

Ja jestem przed wyprawą i dla porównania wkleję swój kosztorys.

Termin: 13-27 maja 2015, lot bookowany w październiku 2014r.
Liczba osób: 4
Łączny koszt (przeloty + noclegi): 13528 PLN / 4os = 3382 PLN/os
Doloty: WMI-CRL-BRU-DUB oraz BVA-WRO-WAW (FR W6 LO z 1 rejestrowanym) = 232 PLN/os (w tym transfer CRL-BRU)

Załącznik:
Screenshot_1.png
Screenshot_1.png [ 16.93 KiB | Obejrzany 14974 razy ]


Śniadania będziemy mieć tylko przy 3 noclegach.

Noclegów dokonałem w następujących miejscach:

Albizia Lodge Green Estate
Oceane Self Catering
Villa Kass
Villa Cocotier Guest House
Reef Holiday Apartments
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#84 PostWysłany: 27 Kwi 2015 05:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
badmoon-a wiesz, ze sprawdzalam tekst tyle razy i tego "Nas" nie wylapalam..? ;) Moze dlatego, ze swego czasu pisalam mnostwo listow do ukochanego, w ktorych "my" i "nas" pisalam zawsze z wielkiej litery (z wielu powodow)-i tak mi juz najwidoczniej zostalo...;) Dzieki, ze zwrociles na to uwage! Milo mi, ze relacja i zdjecia przypadly Ci do gustu :) Pozdrawiam!

Meduzy-to fantastycznie, ze masz bilety! :D Jesli moja relacja pchnela Cie do ich zakupu to naprawde szalenie mi to schlebia-dziekuje! :) No i juz teraz zycze udanych, rajskich wakacji :D

almukantarant-dziekuje slicznie, widze, ze Twoje wakacje sa tuz tuz, wiec zycze super udanego wypoczynku! :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 24 Maj 2015 10:31 

Rejestracja: 19 Kwi 2015
Posty: 9
Loty: 14
Kilometry: 27 008
Super relacja :) Chcielibyśmy wybrać się z Narzeczoną na Seszele w podróż poślubną, a Twoja relacja jest bardzo dobrym źródłem informacji i motywacji :)
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off
chaleanthite lubi ten post.
chaleanthite uważa post za pomocny.
 
      
#86 PostWysłany: 24 Maj 2015 19:13 

Rejestracja: 09 Cze 2013
Posty: 68
Ktos planuje wyjazd na Seszele we wrześniu lub na przełomie października i listopada? Chętnie bym sie dołączył :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 25 Maj 2015 09:31 

Rejestracja: 19 Kwi 2015
Posty: 9
Loty: 14
Kilometry: 27 008
Rzuć okiem tutaj:
https://www.flipo.pl/pl/calendars/list/664
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 25 Maj 2015 13:24 

Rejestracja: 09 Cze 2013
Posty: 68
No własnie o tej promocji mówię :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 03 Cze 2015 18:40 

Rejestracja: 22 Maj 2014
Posty: 5
Niestety już się skończyła promocja.
Ktoś poratuje gdzie jeszcze, albo kiedy można znaleźć tak dobre ceny? Żona się nakręciła na Seszele i teraz mi suszy głowę :/ Jak myślicie, będą jeszcze jakieś promocje na ten kierunek na październik, tak żeby się udało kupić do 2000/os RT?

Załączniki:
Clipboard02.jpg
Clipboard02.jpg [ 84.82 KiB | Obejrzany 14216 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 03 Cze 2015 18:50 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Wypełnij formularz w podforum "Szukam taniego lotu", wpisując szczegóły i cenę znalezionego przez Ciebie połączenia, a może ktoś znajdzie dla Ciebie coś tańszego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 03 Cze 2015 21:03 

Rejestracja: 01 Maj 2015
Posty: 71
chaleanthite a może jakieś podsumowanie w kontekście innych podróży które odbyłaś?
Pisałaś że byłaś też na Maledwiwach - jak to się ma do Seszeli biorąc pod uwagę stosunek jakość/cena, gdzie ostatecznie lepiej i gdzie można osiągnąć stan nirwany? (bo jak mniemam, tego większość poszukuje w takich długodystansowych podróżach).
tutaj za 2 tygodnie wyszło Wam 10 000 zł, a tam? (I może dobrze byłoby uściślić, gdzie tam byłaś - na Maafushi+wycieczki czy bezpośrednio jakiś resort z biurem?)

ja nigdy nie byłem w tropikach i ciekawi mnie jak też wypada taka egzotyczna podróż w porównaniu do popularnych europejskich kierunków, takich jak choćby Greckie wyspy za które też za 2 tygodnie trzeba zapłacić sporo, jak nie więcej (np. Cyklady) - czy jest ogromna różnica w szoroko pojętym zachwycie do miejsca i otoczenia? Najlepiej gdyby wyjaśnił mi to ktoś, kto był tu i tu.
Góra
 Profil Relacje PM off
chaleanthite lubi ten post.
 
      
#92 PostWysłany: 08 Cze 2015 23:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
Kurcze, myslalam, ze watek umarl smiercia naturalna, a tu prosze-dyskusja nadal sie toczy ;)

GuldenDraag-po pierwsze ciezko mi porownac Malediwy i Seszele pod wzgledem finansowym, poniewaz na Malediwach raptem 6 dni bylismy (za co do dzis sobie pluje w brode, bo czuje niedosyt...). Moge jednak powiedziec, ze Malediwy bardzo zdrozaly w przeciagu ostatnich lat, bylam na Maafushi w 2013 roku, przyjaciolka byla we wrzesniu zeszlego roku i jak powiedziala mi ile teraz kosztuja np. wycieczki na ryby czy sandbank to sie za glowe zlapalam...Widac, ze sie cenia skurczybyki ;) My bylismy na Maafushi-wszystko na wlasna reke-zaliczylismy sandbank, wieczorny polow ryb, snorkelling i dzien w resorcie (nie pamietam jakim...).

Jesli chodzi o porownanie kosztorysow...To wszystko zalezy od tego, jakiego wypoczynku i standardu szukasz...
Jesli nie jestes fanem tygodniowego nicnierobienia na tej samej plazy/wyspie to taniej wyjda Seszele. Na Malediwach jest o tyle gorzej, ze wysepki sa malutkie i zeby zapewnic sobie rozrywke musisz kupic jedna z wycieczek fakultatywnych, bo nic innego nie ma tam praktycznie do roboty. Kazda malediwska wysepke obejdziesz w jeden dzien, najwieksza wyspa Seszeli (Mahe) starczy Ci przynajmniej na tydzien zwiedzania (rozne plaze w roznych zakatkach, trasy trekkingowe, punkty widokowe). Ponadto na Seszelach mozesz zywic sie na wlasna reke, co na Malediwach jest utrudnione-brak zaplecza self-cateringowego (chyba, ze cos sie zmienilo od 2013).

Mozesz oczywiscie wziac sobie wyzywienie typu sniadania, half-board albo all, wtedy i tu i tam ceny podskocza niezle w gore (tak naprawde nie oplaca sie brac lepszej opcji niz nocleg ze sniadaniami-przynajmniej na Seszelach-poniewaz kazda inna opcja wyzywienia sprawia, ze zadaja kosmicznych cen, o wiele wiekszych niz to wyzywienie jest warte!).

Na Malediwy moim zdaniem jest sie taniej dostac, w zeszlym roku i bodajze na poczatku tego byly calkiem fajne promo z Aeroflotu. Na Seszele taniej niz 450e z Europy nie widzialam (co nie znaczy, ze nie ma ;)).

Malediwy maja tez zupelnie inny "klimat"-to malutkie, plaskie wysepki koralowe usiane na oceanie indyjskim niczym piegi :) Zas Seszele sa granitowe, wysokie-maja zupelnie inna rzezbe terenu, urozmaicona linie brzegowa...Obydwa miejsca urzekaja, ale kazde na swoj sposob.

Na Malediwach bylam jedynie na Maafushi+ dzien w jakims resorcie (najtanszym ;)), wiec nie moge sie wypowiedziec jak jest na innych wysepkach...Wiem tylko tyle, ze Maafushi choc mi sie podobalo jest o wiele bardziej glosne i tloczne od ktorejkolwiek z wysp Seszeli, ktore odwiedzilam. W ogole mentalnosc ludzi jest inna-na Malediwach sa muzulmanie i oni czesto sie jawia nam jako osoby nachalne (zapytasz sie o wycieczke, to juz Ci ja beda chcieli wcisnac-przynajmniej ja mialam takie doczucie)-plus trzeba uszanowac ich kulture i nie chodzic zbytnio rozneglizowanym na niektorych wyspach/niejscach (nie dotyczy oczywiscie kurortow), na Seszelach sa katolicy i przez to jest wiekszy luz-mozesz lazic w bikini po ulicy w srodku miasta i nikt nawet na Ciebie nie spojrzy. ;) Za to zeby znalezc wycieczke fakultatywna musisz albo udac sie do jednego z biur,albo popytac w swoim hotelu/noclegowni (czesto maja oferty w atrakcyjnych cenach!), raczej nikt Cie nie bedzie sam zaczepial. Ludzie sa tam bardziej ufni i zyczliwi, nie nastawieni, ze z turysty mozna zdzierac (nie dotyczy resortow-tam Cie do suchej nitki obedra ;)). Lokalsi sami sie zatrzymywali i pytali, czy nas gdzies nie podwiezc-i oczywiscie nie chcieli za to ani grosza :)

Plaze na Seszelach sa nieraz bardzo rozlegle (szerokie zatoki) i czesto puste, naprawde mozesz sie poczuc jak Robinson Cruzoe, ktory wlasnie dotarl na bezludna wyspe (z wyjatkiem plaz przy resortach) ;) Na Malediwach bylo bardziej tloczno (na Maafushi i w resorcie), na sandbank przyplywaly co jakis czas statki, przez co trzeba sie bylo dzielic wysepka przez godzinke lub dwie, ale nie bylo to jakos szczegolnie uciazliwe...No po prostu Malediwy chyba bardziej komercyjne sa, chociaz slyszalam o wysepkach, na ktorych jest wciaz bardzo spokojnie.

Jesli mialabym podsumowac swoje podsumowanie, to mysle, ze o ile nie bedzie ogromnej roznicy w cenie biletow na Seszele lub Malediwy, to Seszele wyjda taniej. No i sa bardziej urozmaicone (te zbocza porosniete palmami...mmm :)), a plaze i woda tak samo ladne. Co nie zmienia faktu, ze Malediwy sa rownie niepowtarzalne...No ciezko mi to porownac..!

Jesli chodzi o porownanie do np. Grecji (w ktorej nie bylam, ale byla dobra kolezanka i widzialam zdjecia) to jak dla mnie nie ma porownania-zupelnie inny klimat, inna roslinnosc, inne plaze...Oczywiscie nie mowie, ze Grecja jest gorsza-to zalezy od tego, czego szukasz i jakie widoki Ci sie podobaja :).

Uff...Jesli jeszcze masz jakies pytanka to wal smialo ;)


macko.osw-dziekuje bardzo za tak mile slowa, ciesze sie, ze relacja sie spodobala i podsunela pomysl na wyprawe ! :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
piwcuk lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#93 PostWysłany: 10 Cze 2015 14:49 

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 0
Przyjemnie się czyta Twoją relację - zdjęcia przecudoooowne!
Góra
 Profil Relacje PM off
chaleanthite lubi ten post.
 
      
#94 PostWysłany: 12 Cze 2015 17:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
margarites-pieknie Ci dziekuje za mile slowa, ciesze sie, ze zdjeciai relacja sie podobaja! Pozdrawiam :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 13 Cze 2015 22:09 

Rejestracja: 28 Mar 2014
Posty: 191
Loty: 22
Kilometry: 63 900
Obejrzałem jeszcze raz Twoje zdjęcia na normalnym monitorze z matrycą IPS, bo wcześniej tylko na komórce. Muszę się zgodzić z jednym z przedmówców, że są ZDECYDOWANIE zbyt mocno przekolorowane. Na wielu widać, że osiągają maksymalną wartość nasycenia i to naprawdę razi. Uważam, że podbijanie kolorów to nic złego, w końcu chcemy oddać obraz tak, jak go zapamiętaliśmy, a nie jak to widziała matryca naszego aparatu. Jednak żeby to zrobić bez psucia zdjęcia, to powinno się tym zajmować na jakimś chociaż fabrycznie skalibrowanym monitorze. Podejrzewam, że fotki obrabiałaś na lapku z matrycą TN, a to się po prostu nie nadaje nawet do amatorskiej obróbki.

Na wielu zdjęciach masz też sporo prześwietlonych miejsc. Warto zapisywać zdjęcia w formacie RAW i wywoływać je np. w Lightroomie. Będziesz mogła wtedy uratować wiele subtelnych odcieni, które u Ciebie giną. Na większości obrazów niebo i chmury są po prostu płaskie, wyglądają jak z gopro.

Mam nadzieję, że moja konstruktywna krytyka spowoduje, że zdjęcia z Twoich następnych wyjazdów będą technicznie lepsze, bo pod względem artystycznym są super ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 16 Cze 2015 01:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
badmoon-dzieki za posta, powiem Ci, ze niedawno widzialam fotki na kompie kumpla, ktory profesjonalnie zajmuje sie fotografia i sie zalamalam...Tak naprawde w pole wyprowadzilo mnie rowniez to, ze uzywalam starego obiektywu i w dodatku z przejciowka (inne mocowanie) i na kompie meza te fotki wygladaly..no po prostu wygladaly zle, blado i mdlo, a przeciez Seszele tak nie wygladaly..! Ale wierz mi, ze przy obrobce do maksymalnej wartosci nasycenia to bylo jeszcze bardzo daleko... ;)

W lightrooma i RAWy szczerze mowiac nie chce mi sie bawic-niedosc, ze RAWy zjadaja mi masakrycznie duzo miejsca na karcie, to tak naprawde szkoda/brak mi czasu na wgryzanie sie w jakis bardziej skomplikowany program-nie mam inklinacji w tym kierunku i zawsze bardzo mnie meczy (a wrecz nudzi) poznawanie miliona roznych funkcji... Mowiaz prosciej-jestem ciemna masa w takich rzeczach, a nie mam w sumie nikogo, kto choc troche moglby mnie wprowadzic w tajniki tego programu ;) Poza tym cykam sobie fotki dla wlasnej przyjemnosci i do albumu rodzinnego ;) Chociaz chyba rzeczywiscie powinnam nad nimi troszke popracowac skoro je tu umieszczam, nie chce ludzi katowac kolorowym oczoplasem ;)

Inna sprawa, ze ogladaj zdjecia np. u znajomych zdjecia wygladaly przewaznie ok...Sporo ludzi nie zaprzata sobie glowy kalibracja monitorow czy jakimis ustawieniami, a ze sa rozne technologie i rozne monitory to chcac-nie chcac u jednego zdjecia beda bardziej mdle, a u innego bardziej nasycone-nie da sie niestety dogodzic wszystkim.

To takie moje luzne refleksje, niemniej bardzo dziekuje za Twoje uwagi-napisane po ludzku i nie podszyte zlosliwoscia czy przekasem ;) I na dodatek okraszone przemilym komplementem :D Na pewno wezme sobie to wszystko do serca, jeszcze raz dziekuje za porady!!!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 19 Cze 2015 14:25 

Rejestracja: 30 Sty 2013
Posty: 377
Loty: 46
Kilometry: 169 080
niebieski
grinder1 napisał(a):
Niestety już się skończyła promocja.
Ktoś poratuje gdzie jeszcze, albo kiedy można znaleźć tak dobre ceny? Żona się nakręciła na Seszele i teraz mi suszy głowę :/ Jak myślicie, będą jeszcze jakieś promocje na ten kierunek na październik, tak żeby się udało kupić do 2000/os RT?


Właśnie znowu ta sama promocja wskoczyła ponownie 1.579zł (Paryż-Mahe-Bruksela)
Kalendarz aktualny na Flipo.
Zastanawiam się tylko czy podróż muszę zakończyć w Brukseli czy mogę nadać bagaże do Paryża i nie będzie problemu?
Doloty mimo to raczej w okolicach 600zł na osobę więc cena jak najbardziej ok.
Tylko czy we wrześniu i październiku pogoda będzie ok?
Różnych opinii się naczytałem...
Góra
 Profil Relacje PM off
chaleanthite lubi ten post.
 
      
#98 PostWysłany: 19 Cze 2015 20:06 

Rejestracja: 22 Maj 2014
Posty: 5
Dzięki za informację. Już udało mi się kupić za trochę ponad 1900 dublin-addis abbeba-mahe na pokładzie m.in. dreamlinera. Myślę że też dobra opcja. Pytanie tylko jak linie lotnicze ethiopian. Mam nadzieję że będzie ok.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
chaleanthite lubi ten post.
 
      
#99 PostWysłany: 20 Cze 2015 07:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
Aras333-z pogoda to jest chyba prawdziwa loteria...Teoretycznie wrzesien i pazdziernik to pora przejsciowa-konczy sie pora sucha, a w listopadzie zaczyna deszczowa. Teoretycznie jest to o tyle dobre, ze wieje mniejszy wiatr, jest mniej wodorostow na plazy i jest cieplej...My bylismy w marcu-gdzie pora deszczowa konczy sie w lutym, a marzec i kwiecien to tez pora przejsciowa. Mielismy swietna pogode, tylko 1 dzien byl calkiem zachmurany, a ostatniego dnia spadl deszcz po poludniu. Ale juz np. w kwietniu ponoc czesto lalo i opady ciagnely sie takze przez caly maj-gdzie maj to juz jest oficjalnie "high season". A w styczniu tego roku-kiedy to wypada samiutenki srodek pory deszczowej-byly 3 tygodnie praktycznie bez deszczu (wiem, bo obserwowalam Seszele przez kamerki). Niestety z wyspami chyba tak jest, ze gdzie jest duzo wilgoci, tam pogoda mniej stabilna...

Co do lotow, to jesli bedziesz mial bilet na trasie Paryz-Mahe-Bruksela, to w drodze powrotnej nie wysla Ci bagazu do Paryza...A powrot z Brukseli nie wchodzi w rachube..?

grinder1-wszystko zalezy jaki bedziesz mial samolot z tego Ethiopiana...Czytalam opinie i byly naprawde rozne-jedni narzekali na stare samoloty i opoznienia, a inni mowili, ze lecieli super nowym wypasem i wszystko bylo ok...Ale ogolnie z tego, co czytalam na necie to wiekszosc byla zadowolona, te starsze opinie sa przewaznie gorsze, moze mieli pare jakichs starych rzechow, ktore juz wycofali...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 20 Cze 2015 19:08 

Rejestracja: 22 Maj 2014
Posty: 5
chaleanthite napisał(a):
Aras333-z pogoda to jest chyba prawdziwa loteria...Teoretycznie wrzesien i pazdziernik to pora przejsciowa-konczy sie pora sucha, a w listopadzie zaczyna deszczowa. Teoretycznie jest to o tyle dobre, ze wieje mniejszy wiatr, jest mniej wodorostow na plazy i jest cieplej...My bylismy w marcu-gdzie pora deszczowa konczy sie w lutym, a marzec i kwiecien to tez pora przejsciowa. Mielismy swietna pogode, tylko 1 dzien byl calkiem zachmurany, a ostatniego dnia spadl deszcz po poludniu. Ale juz np. w kwietniu ponoc czesto lalo i opady ciagnely sie takze przez caly maj-gdzie maj to juz jest oficjalnie "high season". A w styczniu tego roku-kiedy to wypada samiutenki srodek pory deszczowej-byly 3 tygodnie praktycznie bez deszczu (wiem, bo obserwowalam Seszele przez kamerki). Niestety z wyspami chyba tak jest, ze gdzie jest duzo wilgoci, tam pogoda mniej stabilna...

Co do lotow, to jesli bedziesz mial bilet na trasie Paryz-Mahe-Bruksela, to w drodze powrotnej nie wysla Ci bagazu do Paryza...A powrot z Brukseli nie wchodzi w rachube..?

grinder1-wszystko zalezy jaki bedziesz mial samolot z tego Ethiopiana...Czytalam opinie i byly naprawde rozne-jedni narzekali na stare samoloty i opoznienia, a inni mowili, ze lecieli super nowym wypasem i wszystko bylo ok...Ale ogolnie z tego, co czytalam na necie to wiekszosc byla zadowolona, te starsze opinie sa przewaznie gorsze, moze mieli pare jakichs starych rzechow, ktore juz wycofali...

No dreamliner stary nie będzie choćby nie wiem co. Drugi krótszy odcinek to 737-800 więc już może być różnie. Jestem dobrej myśli, że taki kierunek będzie dobrze obsluzony. Z resztą, najważniejsze żeby dolecieć.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 116 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group