Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Gorąca prośba, aby dokładniejsze opisy saloników lotniskowych - w szczególności takie ze zdjęciami - zamieszczać w dedykowanym do tego wątku tzn. Opisz swój pobyt w saloniku:
opisz-swoj-pobyt-w-saloniku,15,117643

Pytania/ informacje związane z kartą Priority Pass prosimy umieszczać tutaj: priority-pass-pytania-informacje,15,41799
Pytania/ informacje związane z kartą Dragonpass: dragonpass-pytania-informacje,15,102463
Pytania/ informacje związane z ofertą wstępu do saloników w usłudze Vacaydelay: vacaydelay-saloniki-lotniskowe-za-29-rok,15,172986


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4253 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 213  Następna
Autor Wiadomość
#381 PostWysłany: 30 Lis 2015 18:45 

Rejestracja: 13 Maj 2015
Posty: 17
Zamierzam wykupić wejście na miejscu jeżeli jest możliwe
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
#382 PostWysłany: 30 Lis 2015 18:51 

Rejestracja: 30 Maj 2013
Posty: 431
Loty: 644
Kilometry: 1 419 433
niebieski
To salonik Turkish Airlines odpada.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#383 PostWysłany: 30 Lis 2015 18:55 

Rejestracja: 13 Maj 2015
Posty: 17
Gdzies chyba widziałem informacje ze pasażer Turkish Airlines(economy class) może wykupić wejście do saloniku. Ale czy to prawda ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#384 PostWysłany: 30 Lis 2015 20:36 

Rejestracja: 30 Maj 2013
Posty: 431
Loty: 644
Kilometry: 1 419 433
niebieski
Posiadacz karty Elite lub Elite Plus moze wykupic za 50 TL lub 4000 mil wejscie dla saloniku dla kogoś.
Ze strony TA:
Elite card holders will from now on able to accommodate their fellow travelers with the same amenities against 50 TL(tax included) or in exchange for 4.000 miles
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
gonzo0307 uważa post za pomocny.
 
      
#385 PostWysłany: 30 Lis 2015 21:15 

Rejestracja: 13 Maj 2015
Posty: 17
Czyli krotko mowiac osoba która nie posiada ich karty oraz mil, która pierwszy raz leci ich linia lotnicza nie może tam wejść wcale ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#386 PostWysłany: 30 Lis 2015 21:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Raczej niestety nie wejdziesz. W sumie to nawet logiczne, bo jakby dalo sie wejsc za powiedzmy stówkę to byloby tam 10x wiecej ludzi, bo w tym wypadku oplacaloby sie zaplacic :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
gonzo0307 uważa post za pomocny.
 
      
#387 PostWysłany: 07 Gru 2015 13:18 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
AirportClub Lounge, TXL, Terminal A
-salonik raczej ciasnawy, nie było jednak problemu ze znalezienie miejsca,
-na ciepło z jedzenia nic, tylko przekąski,
-kilka butelek wysokoprocentowych jest, także znieczulacze są przed lotem,
Łazienki to ja tam nie widziałem

Załącznik:
AIC.jpg
AIC.jpg [ 120.65 KiB | Obejrzany 3991 razy ]


Lufthansa Business Lounge, TXL, Terminal A
Dwa saloniki Lufy obok siebie jeden dla srebrnych drugi dla złotych. Ten zdecydowanie większy, dużo wolnych miejsc, pełno komfortowych foteli.
-z posiłków na ciepło były dwie zupy,
-poza tym na ciepło jeszcze hot dogi, wystarczająco dużo przekąsek, kanapek słodyczy
-dość dobry wybór alkoholi wysokoprocentowych (whiskey 4 rodzaje, gin, jägermeister , campari, wódka, oraz wina, prosecco i piwa) w małego barmana można się było pobawić
-trochę soków i napoi bezalkoholowych
Całkiem przyjemny i przestronny salonik.

Załącznik:
LS.jpg
LS.jpg [ 115.36 KiB | Obejrzany 3991 razy ]


LGM International Cip Lounge, SAW, New International Terminal
Dość ciasny, z plusów wysunięty bardziej na płytę lotniskowa niż gate-y, także start i lądowania samolotów jak na dłoni, nie było gdzie usiąść ale po jakim czasie salonik zrobił się luźniejszy.
-na ciepło była jakaś zupa,
-poza tym dużo lokalnych ciastek/ciasteczek,
-z alkoholu słabiutko: winko białe i czerwone w buteleczkach i piwo,
-kawa herbata, troszkę napoi bezalkoholowych.
Słabo, poza tylko jedno WC i jeszcze częściowo zniszczone (spłuczka).

Załącznik:
LGM.jpg
LGM.jpg [ 178.46 KiB | Obejrzany 3991 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#388 PostWysłany: 07 Gru 2015 13:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1648
srebrny
kacper451 napisał(a):
AirportClub Lounge, TXL, Terminal A

Łazienki to ja tam nie widziałem


Trzeba wychodzić na zewnątrz. Tak samo jest na SXF.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#389 PostWysłany: 11 Gru 2015 12:35 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1760
srebrny
futrzak napisał(a):
jesli chodzi o saloniki w BGY, to jeśli ktokolwiek myśli by zapłacić za wstęp tam to niech tego nie robi.

jeśli chodzi o LANDSIDE VIP LOUNGE to go warto wykorzystać tylko do fastracka, bardzo mało pomieszczenie, bez okien, kilka miejsc do siedzenia.
Drugi salonik czyli: GATE VIP LOUNGE SACBO to wcale nie lepsze pomieszczenie, fakt jest że przenajmniej naturalne światło wpada, ale jesli chodzi o napoje alkoholowe to były 4 piwa w lodówce ;D a na słodko 1 rogalik ;)
oprócz tego pepsi,i podobne napoje. Gazety tylko po włosku, brak komputera, na plus to w miare szybkie wifi.


Do poprzednich postów nt. Bergamo dodam tylko, że w saloniku LANDSIDE VIP LOUNGE można również nadać bagaż rejestrowany (w moim przypadku dotyczyło to lotu Ryanair-em więc raczej nie ma ograniczeń co do linii). W Bolonii z tego co pamiętam również - ale tam jest chyba ograniczenie tylko do lotów Alitalią.

-- 11 Gru 2015 12:51 --

Witam,

Mam pytanie czy ktoś mógłby podzielić się doświadczeniami dot. saloników dla posiadaczy PP:

1/ Londyn Heathrow - Aspire (T5)
2/ Londyn Heathrow - NO.1 (T3)
3/ Londyn Heathrow - SWISSPORT (T3)
4/ Dubaj DXB - Dubai International Business Class Lounge (T1)
5/ Dubaj DXB - Marhaba Lounge (T1)

Z góry dziękuję za wszelkie opinie:-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#390 PostWysłany: 15 Gru 2015 21:40 

Rejestracja: 22 Kwi 2014
Posty: 49
Loty: 115
Kilometry: 113 271
Był ktoś w nowym saloniku w KRK? Jak wrażenia? W porównaniu np. z Katowicami czy Preludium.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#391 PostWysłany: 15 Gru 2015 21:48 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Pisał już o nim kol. @flus tutaj:

saloniki-lotniskowe-watek-zbiorczy,227,42165?start=300#p650331

Ja mogę tylko potwierdzić, że jest bardzo słabo, jak na nowy terminal.
Asortyment właściwie pozostał podobny w stosunku do tego, co było kiedyś, pojawiła się jedynie zupa na ciepło, miejsca jest mało i szybko robi się tłoczno.
Nie ma żadnego porównania do Katowic, czy nawet (gorszego w mojej opinii) Preludium.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#392 PostWysłany: 15 Gru 2015 22:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2203
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
greg2014 napisał(a):
futrzak napisał(a):
jesli chodzi o saloniki w BGY, to jeśli ktokolwiek myśli by zapłacić za wstęp tam to niech tego nie robi.

jeśli chodzi o LANDSIDE VIP LOUNGE to go warto wykorzystać tylko do fastracka, bardzo mało pomieszczenie, bez okien, kilka miejsc do siedzenia.
Drugi salonik czyli: GATE VIP LOUNGE SACBO to wcale nie lepsze pomieszczenie, fakt jest że przenajmniej naturalne światło wpada, ale jesli chodzi o napoje alkoholowe to były 4 piwa w lodówce ;D a na słodko 1 rogalik ;)
oprócz tego pepsi,i podobne napoje. Gazety tylko po włosku, brak komputera, na plus to w miare szybkie wifi.


Do poprzednich postów nt. Bergamo dodam tylko, że w saloniku LANDSIDE VIP LOUNGE można również nadać bagaż rejestrowany (w moim przypadku dotyczyło to lotu Ryanair-em więc raczej nie ma ograniczeń co do linii). W Bolonii z tego co pamiętam również - ale tam jest chyba ograniczenie tylko do lotów Alitalią.

-- 11 Gru 2015 12:51 --

Witam,

Mam pytanie czy ktoś mógłby podzielić się doświadczeniami dot. saloników dla posiadaczy PP:

1/ Londyn Heathrow - Aspire (T5)
2/ Londyn Heathrow - NO.1 (T3)
3/ Londyn Heathrow - SWISSPORT (T3)
4/ Dubaj DXB - Dubai International Business Class Lounge (T1)
5/ Dubaj DXB - Marhaba Lounge (T1)

Z góry dziękuję za wszelkie opinie:-)


1/ Bardzo dobry salonik, ale mało miejsca, napoje serwuje barman.
2/ Moim zdaniem najciekawszy, z dużym wyborem, ale też tłoczno. Alkohol podaje barman.
3/ Może trochę mniejszy wybór, ale mało ludzi i pełna samoobsługa.

Ostatnio miałem kilka przesiadek na LHR i po 2 wizytach w Aspire zrezygnowałem z niego, bo nie dało się usiąść w 2 osoby. Najczęściej wybierałem NO.1.
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off
greg2014 uważa post za pomocny.
 
      
#393 PostWysłany: 16 Gru 2015 10:29 

Nowy salonik w KRK jest tragiczny, podobnie zresztą jak cały ten otwierany z wielką pompą nowy terminal. Do KTW czy Preludium nie ma nawet co porównywać.
Góra
 PM off  
      
#394 PostWysłany: 16 Gru 2015 13:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
Odwiedziłem salonik w KRK w godzinach obiadowych i nie było tak tragicznie. Fakt, trochę mało miejsca. Żurek - jak chochlą od dołu pociągniesz to smaczne skarby wyłowisz a i jajko czekało obok na talerzu aby móc je utopić. Sałatka zjadliwa. Talerz wędlin i serów. Podwieszany, zielony żuber jest więc i podrynkować można :D. Nie było tragicznie moim zdaniem. Bywały gorsze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#395 PostWysłany: 16 Gru 2015 14:26 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 804
niebieski
Ale są i lepsze, nawet w Polsce.
Mój prywatny subiektywny ranking saloników na lotniskach regionalnych w Polsce jest następujący (nie liczę Warszawy i Poloneza, bo on by wygrywał)

1. KTW
2. WRO
3. GDN
4. POZ
5. RZE
6. KRK
7. LUZ
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#396 PostWysłany: 20 Gru 2015 10:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4088
HON fly4free
Na szybko przed odlotem salonik dla PP we Wiedniu. Ogólnie słabo i przeciętny standard jeżeli chodzi o wybór jedzenia ilość wolnego miejsca.Image
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#397 PostWysłany: 20 Gru 2015 12:08 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Co to za parawany??, jak na jakiejś spawalni :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#398 PostWysłany: 20 Gru 2015 23:05 

Jakoś tak bez echa na forum (chyba że się mylę), przeszło otwarcie saloniku na lotnisku w Modlinie: http://www.modlinairport.pl/otwarcie-sk ... odlin.html
Był ktoś może? Jakie opinie?
Góra
 PM off  
      
#399 PostWysłany: 20 Gru 2015 23:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10964
HON fly4free
@MacKoz
Na forum chyba nie było, ale na SG tak: http://www.fly4free.pl/modlin-salon-dla ... znesowych/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#400 PostWysłany: 20 Gru 2015 23:34 

Szkoda tylko, że żadnych kart nie honorują. :cry:
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4253 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 213  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group