Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 15 Lut 2014 06:30 

Rejestracja: 03 Lis 2011
Posty: 63
Chyba na całym świecie znane jako KFC, tutaj nieco inaczej …

Załącznik:
pfk.JPG
pfk.JPG [ 25.69 KiB | Obejrzany 10208 razy ]


Dla mnie bezapelacyjnie Bazylika Notre –Dame zajmuje pierwsze miejsce w rankingu. Główny ołtarz jak i Kaplica Najświętszego Sakramentu robią piorunujące wrażenie. Wieczorami organizowane są pokazy „And then there was light” – muzyka i światła. Niestety nie było mi dane w nich uczestniczyć.

Załącznik:
sc5.JPG
sc5.JPG [ 59.01 KiB | Obejrzany 10208 razy ]

Załącznik:
sc4.JPG
sc4.JPG [ 42.4 KiB | Obejrzany 10208 razy ]

Załącznik:
sc3.JPG
sc3.JPG [ 35.13 KiB | Obejrzany 10208 razy ]

Załącznik:
sc1.JPG
sc1.JPG [ 21.84 KiB | Obejrzany 10208 razy ]

Załącznik:
sc.JPG
sc.JPG [ 55.62 KiB | Obejrzany 10208 razy ]

Załącznik:
sk.JPG
sk.JPG [ 53.98 KiB | Obejrzany 10208 razy ]


Dwa dni, to o wiele za mało na zwiedzenie Montrealu, cieszę się jednak, że w ogóle się udało.

Załącznik:
ulica.JPG
ulica.JPG [ 36.85 KiB | Obejrzany 10208 razy ]

Załącznik:
gosc.JPG
gosc.JPG [ 52.83 KiB | Obejrzany 10208 razy ]


Ktoś wspomniał o walentynkach (szkoda, że w takim kontekście.. ) U nas święto nie jest tak hucznie obchodzone. Tutaj natomiast każdego znajomego obdarowuje się małym upominkiem, a wszystkim znajomym życzy udanych walentynek. Bardzo pozytywnie, aż się odżywa w tej szarej pogodzie.

Załącznik:
walntyny.JPG
walntyny.JPG [ 52.81 KiB | Obejrzany 10208 razy ]


Biorąc pod uwagę ludzi w Kanadzie, są oni dużo bardziej serdeczni, uprzejmi i na luzie, niż to bywa u nas.
Jutro zobaczę swój pierwszy mecz hokeja na żywo. Jedna z osób, którą miałam okazję poznać na „Welcome party” wybiera się wraz z synem na dwudniowe zawody juniorów. Wybieram się i ja :) !
Wszystkim życzę udanego dnia i proszę o pohamowania się w niektórych osądach. Mam nadzieję, że emocje nieco opadły.



-------------------------------------------------------------------------------------------

@ billabong : racja wrzucenie tej fotki było bezsensowne, po prostu chciałam nieco zobrazować, jednak przyznaję się do błędu.
@jacakatowice : własne frustracje, wulgaryzm, infantylność małolaty, złodziejstwo? Jest jeszcze coś o co możesz mnie oskarżać nie znając mnie ? Chciałam Ci tylko powiedzieć, że sprawiłeś mi przykrość. Moim zdaniem nie powinno się obrażać, ludzi, szczególnie jak się ich nie zna. Oczywiście każdy ma swoje racje, a ja szanuję wolność słowa, jednak do póty, dopóki nie obrażasz mnie bezpodstawnie. Przyznam szczerze, że napływały mi łzy do oczu czytając Twoje komentarze. Szkoda, że realizując swoje marzenia, zostałam tak potraktowana. Przykro mi, że moje pomysły na życie, nie pokrywają się z Twoimi, jednak nie musisz mnie z tego powodu krytykować i poniżać. Czasami ludzie są bardziej wrażliwi niż Ty i warto o tym pamiętać, aby ich nie krzywdzić. Zgadza się szukałam biletu do Kanady. Otóż tak się składa, że zwiedziłam jej część już kiedyś (miałam też okazję zobaczyć nieco Azji, Afryki jak już zapewne wiesz, większość Europy, pracowałam w 5 różnych krajach na różnych kontynetach - obojętnie gdzie bym nie wylosowala, to byloby to blisko miejsca w którym maiłam okazję być, a bilety do Kanady trafić tanio, jest cięzko - potrzebowałam pomocy - nie jestem wszechwiedząca...), jak dla mnie to fascynujący i jeden z największych, wartych obejrzenia krajów – na pewno nie można mu zarzucić jednorodności. Co do króla diamentów, zapraszam do przeczytania relacji, rozwieje ona Twoją wątpliwość. Ja naprawdę nie chcę być w stosunku do Ciebie niemiła, z reguły lubię ludzi, a z Tobą jest mi bardzo ciężko :(
@Washington : relacje o Afryce uzupełniłam, więc można się z niej dowiedzieć o wiele więcej ;) Co do układania planów, to po poprzedniej relacji, powinieneś wiedzieć, że mój plan to brak planu. Przyjmuje to co los przyniesie, bo taka widocznie ma być moja droga.
@drop : otóż przed wyborem miejsca obróciłam mapę kilka razy, tak się składa, że odróżniam biegun północny od południowego, zatem celowanie byłoby bez sensu bez wykonania tego pierwszego kroku. Samotny biznesmen jeśli insynuujesz, że jestem kobieta lekkich obyczajów, to możesz podać sobie rękę z jacakatowice, chyba lubicie obrażać ludzi. Szkoda …
@kozi: jeśli losowałabym jeszcze raz, to taki sposób wybrania miejsca, któro chce się zobaczyć, w ogóle nie miał by sensu. Mogłam po prostu kupić bilet w jakieś ciekawsze, popularniejsze miejsce, jednak tego nie zrobiłam no cóż …
@refiko : Pracuję sezonowo, w wakacje, jako animator dziecięcy w hotelach, co pozwala mi zaoszczędzić pieniądze na cały rok (noclegi, wyżywienie, zwiedzenie w danym kraju jest za darmo – swoją drogą polecam tego typu pracę !) teraz jestem na studiach II stopnia z zaliczonym, I semestrem – oto czym się zajmuję.

Co do tych pytań o KK. Nie mam jej do dziś. Nie jestem złodziejką, ani oszustką. Miałam nadzieję, przesłać komuś pieniążki i poprosić go o rezerwacje, bez mojego udziału, a następnie tylko przesłać mi numer rezerwacji. Nie wiedziałam, że to przestępstwo.
Co do pieniędzy. Jak się skończą to nie sięgnę po wasze karty kredytowe :) tego można być pewnym.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum
Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie
#42 PostWysłany: 15 Lut 2014 08:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Jej napisała, jak napisała. Powinniście, hejterzy, odszczekać to, że wątpiliście. Pisaliście, że ona w ogóle w Kanadzie nie jest. I co? Łyso? Nie to, że jestem jakimś obrońcą, ale ludzie zawsze wiedzą jak jest lepiej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 15 Lut 2014 08:50 

Rejestracja: 02 Lut 2014
Posty: 311
ama670 napisał(a):
@drop : otóż przed wyborem miejsca obróciłam mapę kilka razy, tak się składa, że odróżniam biegun północny od południowego, zatem celowanie byłoby bez sensu bez wykonania tego pierwszego kroku. Samotny biznesmen jeśli insynuujesz, że jestem kobieta lekkich obyczajów, to możesz podać sobie rękę z jacakatowice, chyba lubicie obrażać ludzi. Szkoda …


przecież to Twoje słowa:

ama670 napisał(a):
[...] wszyscy jego znajomi myslą ze jestem chora na umyśle, kiedy wspominam co nieco ... Także stałam się atrakcją turystyczną.
No ale wracając do tego CS, okazało sie, że koleś ma swoją firmę przelotowo - pocztową (dziany jest ogólnie - troche smierdzi tu mafia)
Dzisiaj niestety nie udało mi się nawet wyjść domu, bo od rana wpadali ziomki gościa.

pobłądziłam w ciemno palcem po mapie i teraz już leżę w łóżku po drugiej stronie globu.


popatrz co np. napisałaś o "kolesiu" który Cię gości...
uwaga: na dworze jest chyba dość zimno :mrgreen:

ps. jest możliwym, że to wszystko prawda, ale te fragmenty, które dodałaś aby w Twoim przekonaniu ubarwić opowieść sprawiły, że stała się ona niezwykle mało prawdopodobna
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 15 Lut 2014 09:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Robi się OT, bo z góry zakłdaliście, że siedzi w Polsce, a nie w Kanadzie. z mojej strony to ostatni post. Pozdr.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 15 Lut 2014 10:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
mecz hokeja w Kanadzie to więcej niż walentynki w Paryzu :)
daj znac kto wygral i powodzenia zycze :)


/ nie wiem co gorsze, osadzanie od razu czy brak umiejętności przyznania się do błędu ?
ja się przyznaje, zaczęłem wątpić ale teraz już tylko zazdroszczę i staje się nowym fanem relacji
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pawi lubi ten post.
 
      
#46 PostWysłany: 15 Lut 2014 10:19 

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 91
Ja również z zaciekawieniem czekam na ciąg dalszy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 21 Lut 2014 06:31 

Rejestracja: 03 Lis 2011
Posty: 63
21.02 QuiSPAMsis, NB

Nigdy nie przewidzisz, co przyniesie jutro ...

W tamtym tygodniu wybrałam się ze znajomymi znajomego na ligę juniorów. Oczywiście mowa o hokeju. Już przyznaję, że zakochałam się w tym sporcie i jestem zdania, że powinnismy go promowac w Polsce ! Z Saint John wyruszyliśmy do Nackawick, gdzie odbywał się turniej. Nocleg natomiast cała drużyna jak i opiekunowie i rodzice zapewnieni mieli w Woodstocku ( :D )
Podziwiając widoki po drodze doszłam do wiosku, iż nie mogę już doczekac się wiosny, bo musi tu być cudownie. Teraz niestety wszytsko przygrywa ponad metrowa warstwa śniegu.

Image

Saint John - nieco przygnębiający widok

Image

Image

Dla tych którzy w tej podróży dopatrują się konkretnych planów, waznych rzeczy do zobaczenia - odhaczam na liście największą siekierę świata - z czego slynie Nacawick
Image

Image

Image

Turniej trwał dwa dni, przyniósł niesamowicie wiele emocji! Płaczące dzieciaki, rozdane medale, upadki i gole.
Image

Image

Image

Image

Image

jak widać, dziewczyny graj,a razem z chłopakami - i dają sobie nieźle radę
Image

W hotelu znowu potwierdziło się moje spostrzeżenie na temat luzu u Kanadyjczyków. Dzieciaki latają po całym korytarzu, grają tam w hokeja (gram i ja :D ) drą się, a rodzice nic, tylko sie cieszą. W nocy do 2 gramy w pokera. Kanadyjskie piwo jest kiepskie!

Drugi dzień rozgrywek zaczyna się i kończy porażką naszej drużyny. Pogoda szaleje. Ze względu na brak mozliwości porusznia się po drogach zostajemy uwiezieni w Woodstocku na jesczze jedną noc! W nocy spada dodatkowo 40 cm ...

Image

Image

To najgorsza od paru lat zima .. mówią ludzie. Kiedy jestem w coraz gorszym humorze patrząc co dzieje się za oknem i zastanawiając się nad swoją przyszlością ( dochodzę już do wniosku, że mój pomysł z tym wyjazdem był najgłupszy pomysłem świata) zaczynam rozmawiać z Kelly. Poznałysmy się już dzień wcześniej. To babeczka ok 30 lat. Zaczyna wypytywać co i jak. Stwierdza, że nie mam równo pod sufitem i że dogadałabym się z jej bratem, który był na wolontariacie w norwegi (to dla niej szaleństwo). Pyta jakie mam plany. Kiedy ja wzruszam ramionami, Kelly pyta czy nie chcę popracowac dla niej jako opiekunka do dzieci.
Bez zastanowienia mowię - TAK! Przecież i tak nie moge sie ruszyć, aż stopnieje śnieg.

Także teraz mieszkam w QuiSPAMsis - gdzie śnieg sięga mi po szyje, a dzieciaki nie chodzą tygodnimi do szkoły, ze względu na złe warunki atmosferyczne. Od poniedziałku zaczynam robotę, póki co mam czas na oswojenie się z rodziną i domem ... Hmm.. pozyjemy zobaczymy

Zamawiam wiosnę !
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
#48 PostWysłany: 25 Lut 2014 17:52 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Ciekawe co było dalej...Bo nic się nie dzieje Ale dziewczyna miała pomysł. Zaczęły nachodzić ją wątpliwości ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 25 Lut 2014 18:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2012
Posty: 683
Loty: 125
Kilometry: 211 089
niebieski
nie zawsze jest kolorowo, ale życzę jej powodzenia, trzeba przyznać że odważną osobą to ona jest :D
(czyżby część nie przychylnych komentarzy w magiczny sposób zniknęło :D )
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 25 Lut 2014 21:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Wrz 2013
Posty: 495
Loty: 35
Kilometry: 111 384
no własnie relacja umikła... autorko co się dzieje z toba teraz?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 26 Lut 2014 12:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 181
Loty: 24
Kilometry: 39 364
Chyba rozpoczęła pracę jako opiekunka do dzieci. :)
Powodzenia i czekam na kolejne wpisy!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 26 Lut 2014 18:26 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Odezwie się dopiero jak dzieci pójdą spać... :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 17 Mar 2014 02:36 

Rejestracja: 21 Gru 2013
Posty: 13
Dobra relacja, fajny pomysł, pogratulować odwagi :)
Wszelkie negacje, doszukiwanie się kłamstwa, kompletny brak zaufania nawet do tak błahej rzeczy... Ci słynni "polaczki"... Czasami człowiek żałuje, że urodził się wśród takich "ludzi"...
Kciuki zaciśnięte i dalekich wojaży Amy !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 17 Mar 2014 08:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Wrz 2013
Posty: 495
Loty: 35
Kilometry: 111 384
relacja chyba umarła śmiercią naturalną.... o ile nie byłam przeciwniczka o tyle chyba muszę skłonić się do zdania że tak chyba musiało się to skończyć....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group