Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Lut 2013 20:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2011
Posty: 446
niebieski
Ryanair dziś po cichu zaktualizował swój cennik - http://www.ryanair.com/en/terms-and-con ... ableoffees

Image

Od teraz dodanie bagażu po dokonaniu rezerwacji (za pomocą zarządzania rezerwacją przez ich stronę) będzie dodatkowo płatne 5 €/£.

Wrzućta na główną. ;-)
_________________
odi profanum vulgus et arceo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 12 Lut 2013 21:39 

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 1306
I zwiększenie opłaty EU261 do 2,50euro.
A najtańszy bilet z KRK w dwie strony 150zł. Obiecanki MOLa o biletach za 29zł na kierunki w całej Europie nie dotrzymane.
Ryanair sam zaczyna sobie pluć w twarz

Wysłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Lut 2013 21:47 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 2560
Loty: 1
Kilometry: 539
Dzięki za info. Kolejna niedobra zmiana.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 12 Lut 2013 21:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2011
Posty: 446
niebieski
Hubert napisał(a):
Dzięki za info. Kolejna niedobra zmiana.

No coś ty. Ryanair pewnie wrzuci jutro njusa, że robi to na korzyść klientów, żeby kupowali bagaż od razu i mieli "z głowy" itp., itd. Jakąś bzdurę wymyślą... :mrgreen:

A tak na serio to niedobrze. :/ Już nie będzie można rezerwować tak łatwo biletów, że "może dokupię bagaż, może nie, zobaczę jak będzie bliżej do odlotu". Trzeba się będzie bardziej zastanowić.
_________________
odi profanum vulgus et arceo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 12 Lut 2013 22:01 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 388
niebieski
na razie jeszcze da sie kupic za nizsza cene. (wlasnie dokupilem)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 13 Lut 2013 03:06 

Rejestracja: 21 Lis 2011
Posty: 174
Potwierdzam, ja tez wlasnie teraz dokupilem bagaz i bez zadnych dodatkowych oplat.
Mozliwe, ze dopiero od rana bedzie to dzialalo bo wlasnie wtedy dopiero FR zawsze aktualizuje stronke.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 13 Lut 2013 13:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2011
Posty: 446
niebieski
Cennik na polskiej stronie nadal niezaktualizowany, więc pewnie jeszcze chwilka minie zanim te opłaty wprowadzą. Być może od poniedziałku?
_________________
odi profanum vulgus et arceo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 13 Lut 2013 14:10 

Rejestracja: 21 Lis 2011
Posty: 174
Albo od piatku bo w piatek zmieniaja zawsze ceny i promocje, w kazdym badz razie czlowiek nie zna dnia ani godziny i raczej MOL zaskoczy z nienacka, to w jego stylu....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 20 Mar 2013 05:33 

Rejestracja: 21 Lis 2011
Posty: 174
czy ktos moze w ostatnich dniach dodawal osobno bagaz do rezerwacji? chodzi mi glownie o wylot z Polski.... czy juz faktycznie nalicza ta drozsza cene za bagaz? czy cena wciaz jest taka sama jak przy kupowaniu od razu??? Bo slyszalem kilka sprzecznych i roznych opinii na ten temat....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 20 Mar 2013 08:50 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 107
a nie da rady samemu sprawdzić w swojej rezerwacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 20 Mar 2013 09:37 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
romuald napisał(a):
czy ktos moze w ostatnich dniach dodawal osobno bagaz do rezerwacji? chodzi mi glownie o wylot z Polski.... czy juz faktycznie nalicza ta drozsza cene za bagaz? czy cena wciaz jest taka sama jak przy kupowaniu od razu??? Bo slyszalem kilka sprzecznych i roznych opinii na ten temat....

U mnie w locie w EUR naliczało, więc sądzę że w PLN jest podobnie. Najlepiej zaloguj się do rezerwacji i sprawdź.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 20 Mar 2013 16:19 

Rejestracja: 21 Lis 2011
Posty: 174
No tak, tylko jak mam niby to sprawdzic w zarzadzeniu rezerwacja, skoro ja wlasnie jeszcze lotu nie mam, nei bukowalem, chodzi mi o to, ze bede chcial kupic bilet, ktory nie wiem czy w 100% uda mi sie wykorzystac ze wzgledu na obowiazk izawodowe, a druga sprawa nei wiem jeszcze czy ten bagaz bedzie mi potrzebny... stad moje pytaniE.
Gdyz slyszalem tez, ze np. na loty wychodzace z Niemiec czy UK juz naliczalo dawno, a z Polski jeszcze nie naliczalo tydzien temu.
A wiec jesli ktos ma rezerwacje lotu wychodzacego z Polski i jest ona bez bagazu nadawanego to czy moglby to sprawdzic u siebie podczas zarzadzania rezerwacja, bede wdzieczny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 20 Mar 2013 16:22 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
romuald napisał(a):
A wiec jesli ktos ma rezerwacje lotu wychodzacego z Polski i jest ona bez bagazu nadawanego to czy moglby to sprawdzic u siebie podczas zarzadzania rezerwacja, bede wdzieczny.

Dolicza 95 PLN zamiast 71 PLN.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 20 Mar 2013 17:11 

Rejestracja: 21 Lis 2011
Posty: 174
ok "mucha", dziekuje bardzo :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 21 Mar 2013 23:44 

Rejestracja: 18 Mar 2013
Posty: 3
Naliczaja juz drozej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 22 Mar 2013 00:21 

Rejestracja: 04 Lut 2013
Posty: 18
Mam już rezerwację i chcę dodać bagaż, czy jest możliwość zapłaty na niego w EUR? Posiadam kartę właśnie w tej walucie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 22 Mar 2013 00:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2011
Posty: 446
niebieski
Akus napisał(a):
Mam już rezerwację i chcę dodać bagaż, czy jest możliwość zapłaty na niego w EUR? Posiadam kartę właśnie w tej walucie.

Bagaż może być dokupywany tylko w takiej walucie w jakie była robiona oryginalna rezerwacja.
_________________
odi profanum vulgus et arceo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 31 Lip 2014 12:58 

Rejestracja: 31 Lip 2014
Posty: 29
Chciałbym wznowić temat, otóż teraz w cenniku ryanair'a nie ma kolumny z cenami za wykupienie bagażu przez opcję "Zarządzaj Rezerwacją" tylko jest adnotacja z trzema gwiazdkami "*** - Wyższe ceny obowiązują, przy wybraniu opcji Zarządzaj Rezerwacją".

W związku z tym moje pytanie do Was czy orientuje się ile dokładnie są droższe te bagaże przy dokupywaniu ich w terminie późniejszym niż rezerwacja biletów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 31 Lip 2014 13:05 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
5€ więcej.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group