Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
bilet-kupiony-przez-kiwi-com-a-karta-pokladowa-ryanair,225,160647

Mobilne karty pokładowe są akceptowane na większości lotnisk w sieci połączeń firmy Ryanair, jednak nie na wszystkich. Mobilne karty pokładowe nie są przyjmowane na następujących lotniskach:

Agadir
As-Sawira
Fez
Nador
Wadżda
Marrakesz
Rabat
Tanger
Kefalinia
Wolos
.....
Pasażerowie podróżujący z tych lotnisk muszą przeprowadzić odprawę online i wydrukować papierową kartę pokładową dla swojego lotu.

https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne ... okladowych


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2990 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 150  Następna
Autor Wiadomość
#621 PostWysłany: 22 Lis 2015 14:50 

Rejestracja: 16 Maj 2011
Posty: 123
Witam,

Jak czesto zmienia sie cena za bagaz na ten sam lot? Czy cena zmienia sie tylko jesli zmieni sie cena biletu czy rowniez moze ulec zmianie nawet jesli nie zmienia sie cena biletu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#622 PostWysłany: 22 Lis 2015 14:57 

ceny bagażu zmieniają się tylko w przypadku:
- zakupu od razu podczas rezerwacji biletów lotniczych lub potem już do zakupionych biletów
- zakup w sezonie letnim lub nie
Wystarczy na google lub tu zapytać " Ryanair cena bagażu", po chwili wyskoczy link do właściwej podstrony Ryanair
Góra
 PM off  
      
#623 PostWysłany: 22 Lis 2015 14:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Cena biletu nie ma znaczenia, OIDP wazne jest czy kupujesz bagaz w trakcie zakupu biletu czy tez pozniej oraz pora roku, na ich stronie w tabelce maja podane, ktore okresy sa drozsze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#624 PostWysłany: 22 Lis 2015 15:19 

Rejestracja: 16 Maj 2011
Posty: 123
Panowie, mam taka sytuacje ze obserwuje ceny na dany lot (z przesiadka) i cena za bagaz codziennie jest inna... Cena bagazu jest tez inna na rozne loty na jeden mam 71 zł za 15 kg na inny 90 zł. Wczesniej tez mialem ze cena byla nizsza jesli wybralem na jedna osobe 15+20 niz jak bym wzial na 2 osoby po jednym bagazu o takiej samej masie.

Kilka dni temu byla inna cena na lot oraz cena bagazu byla chyba 60 zł. W inny dzien cena bagazu byla 80 zł. Teraz mam 90 zl za bagaz 15 kg na jednym rejsie na kolejnym (3godz czekania na lotnisku) mam cene za bagaz 71 zł.

Ogólnie codziennie a nawet kilka razy dziennie mam inna cene. Myslalem ze cena bagazu jest stala a zmienia sie tylko cena za bilet. A tutaj mimo ze cena za bilet spadla to za bagaz podskoczyla i jest ogolnie drozej niz przed spadkiem ceny za bilet (musze miec bagaz rejestrowany).

Doprecyzuje, ze nie kupilem jeszcze biletow tylko na razie sprawdzam ceny i co chce kupic bo cena mi odpowiada - niestety przy kliknieciu dodaj bagaz cena za bagaz ulega zmianie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#625 PostWysłany: 22 Lis 2015 15:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
@Nolimit mozesz podac przykladowy lot ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#626 PostWysłany: 22 Lis 2015 15:30 

"Opłaty za bagaż nadawany"
https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne ... ocy/oplaty

Nie spotkałem się z zmianami cen bagażu, no chyba, że np. wylatujesz w sezonie, a wracasz po.
Proponuję rezerwować przez starą stronę, będziesz mógł loty poza Pl sposobem na myk kupić w zł (a i jak koniecznie musisz lecieć z bagażem nadawanym to kupuj od razu z biletami)
http://legacy.ryanair.com/
Góra
 PM off  
      
#627 PostWysłany: 22 Lis 2015 15:40 

Rejestracja: 16 Maj 2011
Posty: 123
Np. BZG-STN bagaz 15 kg 71 zł

STN-LPA bagaz 15 kg 20 funtow

jesli biore przez stara strone ryana

cena bzg-stn - 71 zł

stn-lpa cena w zł - 95 zł na tej wlasnie starej stronie tez byly inne ceny na laczony bagaz dla jednej osoby np15+20 a inna dla 2 pasazerow (jeden 15kg drugi 20kg).

Na nowej stronie juz nie mozna wybierac tych laczonych wiec cena jest tylko 20 funtow lub 30 funtow.

Kilka dni temu mialem cene za bagaz na lod bzg-stn 60 zł dzisiaj jest 71 zł tutaj roznicy kursow nie ma

Dziwne jest natomiast ze przeliczaja 20 funtow jako 95 zł (w przypadku strony starej i ceny w pln).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#628 PostWysłany: 22 Lis 2015 15:47 

przy wylocie z PL masz cenę bagażu rejestrowanego 71 zł i to bierz jako pewnik, NIE KOMBINUJ
Inna sprawa to:
- przy stosowaniu myku w Ryanair zmiana na zł i różne ceny bagażu, bo to jak dla mnie jest logiczne (narzucane przez Ryanair kursy przewalutowań np. 20 funtów brytyjskich)
-podsumowując z mojej strony, sam lecę w styczniu do/z LPA, i nawet nie pomyślałem w Ryanair o bagażu nadawanym, a lecę bezpośrednio
Góra
 PM off  
      
#629 PostWysłany: 22 Lis 2015 15:55 

Rejestracja: 16 Maj 2011
Posty: 123
Ok, jedno juz wiem - w oplatach jest napisane ze sa inne ceny za bagaz na wyspy kanaryjskie - "Wyższe ceny obowiązują, przy wybraniu opcji ‘Zarządzaj Rezerwacją’ " "Wyższe opłaty za bagaż i zmiany lotu nadawany obowiązują na wymienionych kierunkach: międzynarodowe loty na Wyspy Kanaryjskie "

Stad roznica miedzy bzg-stn i stn lpa

natomiast ciezko mi zrozumiec te sytuacje ze kurs funta wynosi 6 zł. Czyli gabaz stn-lpa kosztuje 20 funtow = 120 zł około. Mi na starej stronie daje 95 zł - czyli mniej... jakby wiecej liczyl to mogbym to zrozumiec wiadomo. Ale ze mniej liczy niz kurs na forexie?

Ja niestety potrzebuje bagaz rejestrowany chocby jeden (lece z partnerka) i nie wiadomo ile bede przebywal - napewno dluzej niz miesiac wiec musze miec jakas walizke i tak. Nie jest to wyjazd turystyczny typowo.

Pytanie jeszcze o te stara strone ryana - czy to jest pewnie ze jak zabukuje przez te strone to bedzie wszystko ok? Troche mnie dziwi ta roznica w kursie funta ze jest tanszy oraz to ze zmieniaja sie ceny przy laczonych bagazach 15+20 - raz jest taka sama cena innym razem inna od dwoch bagazy dla 2 osob 15 i 20.... Ktos jechal na tej starej stronie z bagazami i moze potwierdzic ze jest ok? Bo dziwia mnie te zmiany i juz myslalem ze ryan cos kombinuje ze stawkami za bagaz - co chwile inne...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#630 PostWysłany: 22 Lis 2015 16:03 

- jak musisz kupić bagaż nadawany to przy stosowaniu sposobu na myk w zł wychodzi ci super przelicznik np. funta to korzystaj, często tak bywa (a i bardzo niekorzystny kurs też się zdarza)
- obecnie proponuję korzystanie TYLKO starej strony do rezerwacji, odprawy itp, bo nowa jak na razie to spory bubel (moje zdanie oczywiście)
- jak rezerwacja będzie opłacona, potwierdzenie otrzymasz ze statusem "Potwierdzona" to będzie ok, zawsze też co pewien czas można sprawdzać status lotów na stronie Ryanair
http://legacy.ryanair.com/pl/zarzadzanie-rezerwacjami/
Góra
 PM off  
      
#631 PostWysłany: 22 Lis 2015 16:08 

Rejestracja: 16 Maj 2011
Posty: 123
Ok, dzieki wielkie Panowie za info. Zawsze sie troche boje jak mam zaplacic mniej niz powinienem - zwykle sa pozniej problemy i wciskanie ze system sie pomylil a ja za kilka zl roznicy mam oczywiscie problem i czekanie, wyjasnianie ;) No ale jak tutaj nie robia problemow to ok.

w stn i tak czekam ok 3 godzin na dalszy lot wiec nawet lepiej ze bagaz - czas szybciej zleci jak jest co robic zanim odbiore i ponownie odprawie zleci z godzinka.

Gorny77- masz juz zakupione bilety na lpa jaka cena, skad?

lepiej bukowac z http://www.bookryanair.com czy http://legacy.ryanair.com

Norwegian ma dobre ceny nawyloty z pl do lpa i samolot z wifi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#632 PostWysłany: 23 Lis 2015 20:21 

Rejestracja: 23 Lis 2015
Posty: 4
Witam. Pod koniec października, kupiłem bilety w Ryanair na lot do Paryża i z powrotem na początek grudnia. Chciałbym teraz zmienić termin i miejsce podróży. Czy jest to możliwe? Czy w ogóle się opłaca?
Kiedy próbuję zmienić trasę z Paryża na Londyn i daty gdzieś w środku stycznia (bądź również na Paryż ale w styczniu) to przechodząc do zakładki z wyborem miejsca w samolocie wyrzuca mi następujący komunikat:
ERROR, Your previous seat selection could not be transferred to your new Itinerary. You must reselect ALL seats in order to complete your flight change. If you are unable to do so, please contact your local reservation centre for assistance.
Pokazuje się niezależnie od tego jakie miejsca wybiorę, a nawet jeśli nie wybiorę żadnego miejsca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#633 PostWysłany: 23 Lis 2015 20:38 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Kup nowe bilety, a te niech przepadną. Koszt zmiany rezerwacji wyjdzie Cię wyższy, niż jakbyś kupował nawet bilet 5 dni przed wylotem
Góra
 Profil Relacje PM off
gulak uważa post za pomocny.
 
      
#634 PostWysłany: 23 Lis 2015 21:47 

gulak napisał(a):
Witam. Pod koniec października, kupiłem bilety w Ryanair na lot do Paryża i z powrotem na początek grudnia. Chciałbym teraz zmienić termin i miejsce podróży. Czy jest to możliwe? Czy w ogóle się opłaca?
Kiedy próbuję zmienić trasę z Paryża na Londyn i daty gdzieś w środku stycznia (bądź również na Paryż ale w styczniu) to przechodząc do zakładki z wyborem miejsca w samolocie wyrzuca mi następujący komunikat:
ERROR, Your previous seat selection could not be transferred to your new Itinerary. You must reselect ALL seats in order to complete your flight change. If you are unable to do so, please contact your local reservation centre for assistance.
Pokazuje się niezależnie od tego jakie miejsca wybiorę, a nawet jeśli nie wybiorę żadnego miejsca.


Tak jak pisze michrzak, generalnie zapewne nie będzie Ci się to opłacało przy obecnych lotach na grudzień i styczeń z wyjątkiem świąt w Ryanair (zmiana lotu 30 euro/osoba/lot + dopłata do różnicy w cenie biletów
Problem z stroną bierze się zapewne z faktu, że korzystasz z nowej strony, spróbuj na starej - zmień lot na próbę spróbować na coś innego zmienić, samo po wybraniu wskoczy ile będzie do dopłaty
http://legacy.ryanair.com/pl/zarzadzanie-rezerwacjami/
Góra
 PM off
gulak uważa post za pomocny.
 
      
#635 PostWysłany: 23 Lis 2015 21:56 

Rejestracja: 23 Lis 2015
Posty: 4
Niestety, chyba muszę pogodzić się ze stratą pieniędzy... Na starej stronie również wyrzuca ten sam błąd.
Bardzo dziękuję za odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#636 PostWysłany: 23 Lis 2015 22:47 

Rejestracja: 26 Wrz 2015
Posty: 1084
Loty: 20
Kilometry: 15 182
gulak napisał(a):
Niestety, chyba muszę pogodzić się ze stratą pieniędzy... Na starej stronie również wyrzuca ten sam błąd.
Bardzo dziękuję za odpowiedzi.

sprobuj napisac na ich czacie, na pewno jest jakies rozwiazanie. Pisza po polsku, wiec nie powinno byc problemu.

Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka
_________________
Pytania o Warszawę? Pisz w wiadomości prywatnej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#637 PostWysłany: 23 Lis 2015 22:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Być może w związku z obecną sytuacją w Paryżu, Ryanair zmieni ci termin lotów. Skontaktuj się z nimi w tej sprawie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#638 PostWysłany: 24 Lis 2015 19:30 

Rejestracja: 06 Cze 2012
Posty: 272
Loty: 227
Kilometry: 311 648
niebieski
Ryanair prawdopodobnie ma błąd w swoim systemie rezerwacyjnym - przy zakupie biletu pojawia się 1-dniowe przesunięcie względem daty wybieranej. Powiedziałabym... dość istotny szczegół. Przykładowo przy wyborze lotu w piątek w podsumowaniu zakupu pojawiła się sobota.

Więcej pod linkiem: http://tambylstwo.blogspot.com/2015/11/ ... atnie.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#639 PostWysłany: 24 Lis 2015 20:44 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Czy ktoś może potwierdzić to co napisał poprzednik? ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#640 PostWysłany: 24 Lis 2015 21:19 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
Kupowałam bilet dzisiaj 0:35 i wszystko było w porządku :)
e: nawet sprawdziłam z ciekawości i wybiera mi lot na dany dzień ;)
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2990 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 150  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group