Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 71 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 21 Lut 2015 09:39 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 309
Loty: 24
Kilometry: 30 624
Ciekawostka. Kartę i członkostwo WDC typu standard mam od października 2014. W profilu Wizz widniała informacja, że członkostwo jest ważne do października 2015, i słusznie. Przed wczoraj kupowałem bilety i dokupiłem rozszerzenie za 90zł. I o dziwo, zaglądam do profilu, a tam informacja jak byk, że moje członkostwo w wersji Grupa jest ważne do października, ale do 2016 roku! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze
Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN
#62 PostWysłany: 21 Lut 2015 16:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Paź 2013
Posty: 39
Loty: 26
Kilometry: 45 760
"Uwaga! Zmiana lub rozszerzenie bieżącego członkostwa nie spowoduje modyfikacji daty wygaśnięcia subskrypcji WIZZ Discount Club." :D a to ciekawe, chyba Ci się przyfarciło. Moje członkostwo wygasa za 2 tygodnie i chciałem doczytać jak to wygląda, ale chyba trzeba będzie zapłacić normalnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 01 Mar 2015 16:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Mar 2011
Posty: 95
Loty: 78
Kilometry: 90 328
Dzisiaj jak testowałem kupowanie biletów na stronie Wizz dla 3 dorosłych i 1 dziecka to dla wszystkich system pokazywał ceny obniżone (439 pln zamiast 529 pln) ...
Mam WDC Standard bo mam kartę Wizz z Raiffeisena więc to chyba nie jest normalne zjawisko ?

Nie miałem też opcji dokupienia rozszerzenia WDC std do WDC grupa.
_________________
Uber
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 01 Mar 2015 21:12 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 309
Loty: 24
Kilometry: 30 624
Głowy sobie nie dam uciąć, czy jak ja kupowałem bilety to jakie widziałem ceny, ale na 100% po zaznaczeniu obu lotów, docelowego i powrotnego, pojawiła się na dole tabelka z opcją rozszerzenia do Grupy za 90zł.
A może masz Standard na jeszcze starych zasadach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 16 Mar 2015 11:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Mar 2011
Posty: 95
Loty: 78
Kilometry: 90 328
W profilu Wizz napisane jest "standard":
Image

Opcji dokupienia WDC Grupa nie mam, próbowałem właśnie testową rezerwację dla 3 dorosłych + dziecka zrobić i na żadnym etapie nie było nic takiego ...
Co ciekawe jak wybiorę 4 os. to cena lotu WAW-BCN rośnie dla wszystkich (powrotny zostaje na poziomie ceny wdc) a gdy wybiorę 3 os. to cena obydwu lotów jest ceną wdc ...
Dziwne :?:
_________________
Uber
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 16 Mar 2015 11:57 

Zderzaq napisał(a):
W profilu Wizz napisane jest "standard":



w marcu po chwilowym wyłączeniu wdc przywrócono mi wdc z takim samym terminem ważności z tytułu posiadania KK Raiffeisen Wizzair, przed chwilą sprawdziłem na próbnej rezerwacji lotów dla 4 osób do samego końca mam ceny z wdc z możliwością wykorzystania rezerwacji zgromadzonych pkt wizz
Góra
 PM off  
      
#67 PostWysłany: 16 Mar 2015 12:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Mar 2011
Posty: 95
Loty: 78
Kilometry: 90 328
Anonymous napisał(a):
w marcu po chwilowym wyłączeniu wdc przywrócono mi wdc z takim samym terminem ważności z tytułu posiadania KK Raiffeisen Wizzair, przed chwilą sprawdziłem na próbnej rezerwacji lotów dla 4 osób do samego końca mam ceny z wdc z możliwością wykorzystania rezerwacji zgromadzonych pkt wizz

Tylko pytanie czy jak kupię tak bilety to potem Wizz się nie będzie czepiał że 4 osoby lecą w WDC jest typu standard zamiast grupa ?
_________________
Uber
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 16 Mar 2015 12:14 

Jak masz potrzebę to kupuj, jak będą mieli problem w wizzair po czasie gwarantuję Ci, że składając pisemną e-mailową reklamację przywrócą ci do cen z wdc z przeprosinami w stylu

Kod:
Dziękuję za wiadomość. Ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych klientów w tym wyjątkowym przypadku została dokonana bezpłatna zmiana zgodnie z Pana prośbą


bo zmiany reguł dokonali w trakcie trwania do tego bez powiadomienia o tym fakcie. (co nie zmienia faktu, że w październiku zapewne czeka nas dopłata na teraz 90 zł jak ktoś potrzebuje wdc innego niż 1+1)
Góra
 PM off
Zderzaq lubi ten post.
Zderzaq uważa post za pomocny.
 
      
#69 PostWysłany: 16 Mar 2015 12:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Mar 2011
Posty: 95
Loty: 78
Kilometry: 90 328
I tak pewnie zrobię, 359 pln za lot WAW-BCN w lipcu to niezła cena i taniej raczej chyba nie będzie :)
_________________
Uber
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 18 Maj 2015 17:25 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 309
Loty: 24
Kilometry: 30 624
Ha - to teraz i mnie spotkała niemiła niespodzianka. Z zupełnego zaskoczenia, dzisiaj o 15.23 otrzymałem z WDC standardowego, powitalnego maila, że w związku z tym, że mam kartę to aktywowaliśmy Panu członkostwo, itd. itp. W tym miejscu dodam, że członkostwo posiadam od października ub. roku. Tknięty złym przeczuciem, loguję się do Wizzair, a tam zonk, członkostwo owszem, przedłużone do maja przyszłego roku, ale w wersji Standard, a w lutym przecież kupowałem bilety i dopłaciłem za rozszerzenie do Grupy. Żadnej nowej karty nie aktywowałem w mięczyczasie, ani żadnych innych usług. Napisałem do nich maila, pewnie po jakimś czasie to poprawią, ale właśnie miałem kupować bilety jak tylko mi "wskoczy" satysfakcjonująca mnie cena...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 20 Maj 2015 08:58 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 309
Loty: 24
Kilometry: 30 624
Na szczęście problem rozwiązany i to praktycznie tego samego dnia. Ekspresowa odpowiedź na maila wysłanego na wizz.creditcard@wizzair.com . Bez zbędnego wnikania w szczegóły dlaczego mi został wysłany taki mail, po tym jak powołałem się na numer rezerwacji gdzie dokupiłem opcję Grupa, z powrotem mi ją włączono. Dzięki temu udało mi się załapać na wczorajszą promocję "co drugi bilet gratis" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 71 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: trocha oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group