Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 71 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 20 Lis 2014 16:28 

travelsmylove napisał(a):
Zastanawiam się, do kogo można by było zgłosić taką reklamację....
uważam, że zmiana oferty była niezgodna z umową. Ja należę do osób, które złożyły wniosek w banku dokładnie 13 października, czyli dzień przed wprowadzeniem zmian. Tym samym podjęłam decyzję o zawarciu umowy z bankiem w chwili, w której były stare warunki, które mi odpowiadały. Wizz zmienił te warunki kolejnego dnia, kiedy moja sprawa była w toku i czekałam na informacje o przyznaniu mi karty. W takiej sytuacji również uważam, że powinnam mieć członkostwo na starych warunkach, ponieważ to właśnie one mnie zachęciły do zawarcia umowy z bankiem.
Wydaje mi się, że to może do banku należałoby zgłosić reklamację, zarzucając im zmianę warunków umowy. Dodatkowo dodam, że pracownicy banku nie byli poinformowani o tej zmianie, ponieważ na bieżąco kontaktowałam się z osobą prowadzącą moją sprawę o przyznanie mi KK RF.



Złożenie wniosku nie jest równoznaczne z zawarciem umowy i jedyne co ci przysługuje to możliwość bezpłatnej rezygnacji (jak dla mnie 0 szans na ugranie czegokolwiek w tym przypadku)
Góra
 PM off
travelsmylove lubi ten post.
travelsmylove uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
#42 PostWysłany: 21 Lis 2014 09:02 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 309
Loty: 24
Kilometry: 30 624
Ja miałem podobną sytuację, wniosek złożyłem nawet wcześniej - jeszcze pod koniec września. Na początku października podpisałem umowę przywiezioną przez kuriera. Potem się wszystko zaczęło dziwnie przeciągać, czegoś tam brakowało; poinformowali mnie o tym dopiero po tygodniu. Przysłali kuriera, którego umówili dopiero za 4-5 dni ( z umową wcześniej przyjechał po dwóch dniach). No i w końcu mi przyznali kartę i odesłali 1 egz. umowy z wpisaną datą 16 października.
Złożyłem reklamację do Wizzair - na początku mi odpowiedzieli, że skontaktują się z bankiem i jeśli bank potwierdzi zwłokę w podpisaniu umowy to mi dadzą WDC na starych zasadach. Niestety po kilku dniach odpowiedzieli, że z bankiem się kontaktowali i podobno bank stwierdził, że przyznaniu WDC decyduje data aktywacji karty i więcej już nie chcieli ze mną gadać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 24 Lis 2014 08:27 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 925
niebieski
Ostatecznie wychodzi na to, że nie do końca rozumiem swoją sytuację z WDC. Miałem kartę Citi (mam nadal zresztą), mam teraz także z Raiffeisen. www.wizzair.com wyświetla "WDC Standard". Mogę jednak po preferencyjnych cenach kupić bilety ze zniżką dla 5 osób (proces rezerwacyjny sprawdzony do etapu płatności). Customer service po przepychankach mailowo stwierdził, że dostałem WDC za darmo i jeśli chcę wersję "Grupa" muszę zapłacić za nią pełną kwotę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 24 Lis 2014 08:37 

Rejestracja: 22 Sty 2013
Posty: 13
Wczoraj zamowilem cc z Raiffaisena i przez tel dostalem informacje ze moge rozszerzyc do WDC grupa za 90 zl. rozmowa byla nagrywana wiec zobaczymy co bedzie jak dostane karte.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 24 Lis 2014 10:24 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 265
Loty: 96
Kilometry: 101 069
niebieski
Bardzo proszę o udzielenie mi, cielakowi, odpowiedzi :)
Mam wykupione członkostwo na starych zasadach i planuję wyjazd w 5 osób.
Czy mogę zakupić bilety dla naszej grupy, korzystając z przysługującej mi zniżki dla każdego podrużującego, następnie zmienić członkostwo na nowe zasady i skorzystać z 23zł zniżki na bagaż dla KAŻDEJ z podróżujących osób? Jeśli tak, to do skorzystania z tej zniżki na bagaż potrzebuję członkostwa dla Grupy czy Standard też by zaskoczył z racji zapisu:
"PLN 23 zniżki na każdą sztukę dużego bagażu podręcznego oraz bagażu rejestrowanego zakupionego online"
??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 25 Lis 2014 08:50 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 309
Loty: 24
Kilometry: 30 624
Taki numer nie przejdzie - na stronie wizzair.com wyraźnie napisano (zwróć uwagę na ostatnie zdanie):
Kod:
Aby cieszyć się korzyściami członkostwa typu Standard lub Grupa opisanymi wyżej, możesz zmienić swoje bieżące członkostwo na członkostwo typu Standard bez dodatkowych kosztów lub możesz rozszerzyć swoje członkostwo o członkostwo typu Grupa podczas dokonywania kolejnej rezerwacji.

Uwaga! Jeśli zmienisz swoje bieżące członkostwo na członkostwo typu Standard lub Grupa przed 14 października 2014 r., to po dokonaniu zmiany będą miały zastosowanie wyłącznie warunki i zasady członkostwa typu Standard lub Grupa (odpowiednio). Takiego żądania zmiany nie można wycofać. Taka zmiana członkostwa nie przedłuża czasu trwania Twojego członkostwa.
Zniżki na opłatę za bagaż nie dotyczą rezerwacji dokonanych przed zakupem lub rozszerzeniem członkostwa do typu Standard lub Grupa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 28 Lis 2014 15:53 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 309
Loty: 24
Kilometry: 30 624
Właśnie dostałem maila z WizzAir, że właśnie się pojawiła możliwość dla członków WDC posiadających opcję nowego WDC Standard (1+1) rozszerzenia członkostwa do wersji Grupa za dopłatę w wysokości 90zł!!!
Sprawdziłem - rzeczywiście tak jest. Będąc zalogowanym i wybierając rezerwację dla więcej niż 2 osób widzimy już ceny WDC i po wybraniu lotu (lotów) pojawia się opcja dokupienia WDC za 90zł.
Podziękowania dla Pani Aleksandry z WizzAir :) - osoba rzeczywiście zajęła się tym tematem i pomogła mi oraz wszystkim zainteresowanym rozszerzeniem WDC (za 90zł, a nie za 229zł)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 28 Lis 2014 16:43 

Rejestracja: 31 Paź 2014
Posty: 9
No to jedziem :P
Sukces, też sprawdzałem i się da rozszerzyć :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 29 Lis 2014 11:14 

Rejestracja: 28 Gru 2012
Posty: 232
Loty: 265
Kilometry: 475 844
niebieski
A ja czegos nie rozumiem, kupowalem WDC jakos w lipcu oczywiscie na starych zasadach i kupujac pare dni temu bilety dla 4 osob mialem mozliwosc rozszerzenia do WDC Grupa albo przejscia na WDC Standard. Nie wybralem nic tylko przeszedlem do platnosci i kupilem wszystko po cenach WDC bez zadnego doplacania do WDC Grupa. To jakis blad, czy po prostu dla "starych" czlonkow WDC, ktorzy normalnie zaplacili za czlonkostwo to tak dziala?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 29 Lis 2014 11:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1052
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
dokładnie tak działa - do końca ważności WDC - na starych zasadach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Digzy uważa post za pomocny.
 
      
#51 PostWysłany: 29 Lis 2014 11:40 

Rejestracja: 28 Gru 2012
Posty: 232
Loty: 265
Kilometry: 475 844
niebieski
Czyli szukaja jeleni, którzy i tak zaplaca 90zl, mimo ze nie musza :D Dzieki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 29 Lis 2014 15:39 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 309
Loty: 24
Kilometry: 30 624
Nie do końca jest tak, że nie muszą. Co by nie mówić to w przypadku dużej części osób nowe WDC Grupa jest opłacalne, nawet w przypadku konieczności dopłaty 90zł. Jeżeli z reguły podróżujesz w grupie od 3 do 6 osób oraz z bagażem dodatkowo płatnym, podręczny większy lub rejestrowany to sama zniżka w opłatach za bagaż rekompensuje konieczność dopłaty. Oczywiście jeśli ktoś podróżuje w grupie od 7 do 9 osób i/lub bez bagażu dodatków płatnego to jednak stare WDC jest lepsze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 23 Gru 2014 01:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 56
Loty: 130
Kilometry: 196 798
Sorry drodzy Państwo ale mam lekki zgrzyt... Mam karę Raiffeisen, rozszerzyłem standard do grupy za 90 PLN ale ... przy dalszych zakupach po paru tygodniach w Wizzie pokazuje mi zniżkę dalej dla dwóch osób ??!! Czy coś przeoczyłem ?? Zniżka grupa miała obowiązywać przez rok ... O co chodzi!?

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 23 Gru 2014 08:00 

Napisz w tej sprawie najlepiej z adresu e mail przypisanego do twojego konta mywizz do wizzair na ich adres e mail:
customerrelations.pl2@wizzair.com
prosząc o pomoc
Góra
 PM off  
      
#55 PostWysłany: 23 Gru 2014 08:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2014
Posty: 112
Napisałem 8 dni temu... reakcji BRAK!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 23 Gru 2014 08:38 

To się przypomnij, z tego co pamiętam to możliwość wykupienia wdc rodzinnego za 90 zł to świeża sprawa
Góra
 PM off  
      
#57 PostWysłany: 08 Sty 2015 23:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 56
Loty: 130
Kilometry: 196 798
Jakaś masakra - napisałem do nich w czasie świąt - powtórzyłem tydzień później i zero odpowiedzi!!!
Niech żyje Wizzair!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 18 Sty 2015 19:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 56
Loty: 130
Kilometry: 196 798
W piątek dostałem maila "... Informujemy, że uaktualniliśmy Pana członkostwo w Wizz Discount Club na członkostwo typu Grupa. Przepraszamy jednocześnie za niedogodności związane z brakiem automatycznej aktualizacji..."
Tak więc po prawie dwóch miesiącach wreszcie się udało.
Podziękowania za dobrą radę - trzeba walczyć :)

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 15 Lut 2015 10:03 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 375
niebieski
Witam,
A co mam zrobic w odwrotnej sytuacji?
Majac czlonkostwo z karty kredytowej RF potrzebowalem jednorazowo czlonkostwo typu Group, dorzucilem wiec 90zl i kupilem bilety, jednak chcialbym nie placic za nie za rok. Co proponujecie? Na stronie Wizzaira dopiero doczytalem, ze "Zawężenie członkostwa nie jest dostępne.", a nie chcialbym rezygnowac z karty kredytowej :/ z gory dzieki za pomoc.
_________________
http://kliperjk.geoblog.pl/podroze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 15 Lut 2015 10:08 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
Jakoś nie czuję Twojego problemu.
Kupiłeś na rok członkostwo Grupa, potem wygaśnie i znów będziesz miał zwykłe na podstawie karty kredytowej (o ile jeszcze program będzie działał). Nikt Ci z automatu pieniędzy nie pobierze za kolejny rok.
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off
kliperjk uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 71 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group