Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: roomertravel
#61 PostWysłany: 08 Gru 2014 16:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2012
Posty: 280
Loty: 112
Kilometry: 142 458
niebieski
MUC2014 napisał(a):
nie zgodzę się z Tobą nie odpisują na e-maile w ciągu 24 h. czekam 4-ty dzień a mam potwierdzenie odczytania przez nich , mojej koleżance pobrali kasę w poniedziałek - REZERWACJA " W TRAKCIE PROCESU " zadzwoniła w środę do nich co się dzieje obiecywali że wyjaśnią sprawę do końca dnia , jest poniedziałek i nie mam odpowiedzi , a koleżanka ma blokadę kasy od 6 dni i nie zna do tej pory statusu rezerwacji , nie ma potwierdzenia .... widmo , ile można dzwonić w jednej sprawie albo jest rezerwacja albo nie ma a nie jakieś nieprofesjonalne pochody,wysyła się anulacje zwraca kasę i po temacie . Jest tyle sygnałów że portal jest " dziwny " a nadal polecany jest w łańcuszku z czego połowa osób nie wie że zmieniono wszystkim warunki kodu podwyższając kwotę minimalną z 50 USD na 100 USD... do innych komentujących : ja piszę o swoich doświadczeniach a nie oceniam innych i mam prawo wyrażać swoje opinie na temat tego portalu , od lat są różne łańcuszki ale tego typu firmy nie było nigdy - porównujecie ten portal do travelpony to chyba pomyłka , w travelpony nigdy nie było jakiegoś czekania na potwierdzenie do 24 h. który i tak nie jest przestrzegany , po pobraniu danych w ciągu 2-3 sekund pojawiało się potwierdzenie rezerwacji bez jakiegoś dzwonienia / oddzwaniania , czekania dniami na potwierdzenie


Mi odpowiedzieli po paru godzinach, że przepraszają, a kasa powinna sama wrócić. Jeżeli po 6 dniach jest wciąż tylko blokada, to nie spodziewałbym się, że coś z tego będzie. Pewnie w tym tygodniu twojej znajomej kasa się odblokuje. Mi wróciła po 7 dniach (w mBanku i T-Mobile UB), a na chargeback kiedyś czekałem 3 miesiące :D
_________________
Image
http://www.blizejdalej.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w 4* hotelu (z wyżywieniem) w Dubaju z Poznania za 3329 PLN Tydzień w 4* hotelu (z wyżywieniem) w Dubaju z Poznania za 3329 PLN
First minute: loty w sezonie do Bangkoku i Chiang Mai z Warszawy od 2806 PLN. Dużo terminów First minute: loty w sezonie do Bangkoku i Chiang Mai z Warszawy od 2806 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: roomertravel
#62 PostWysłany: 08 Gru 2014 17:55 

Rejestracja: 05 Lis 2014
Posty: 102
Loty: 19
Kilometry: 23 746
Czyli polecasz na razie do nich napisać prosząc o zwrot pieniędzy? Czy czekać nie podejmując żadnych kroków?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: roomertravel
#63 PostWysłany: 08 Gru 2014 22:09 

Rejestracja: 04 Lut 2010
Posty: 157
Korzystałem już 2 razy z noclegu przez ten serwis. Wszystko bez problemu rezerwacja opłacona. Bez najmniejszych problemów! Przy robieniu rezerwacji dzwonili tylko żeby potwierdzić tożsamość, bo założyliśmy z dziewczyną konta z tego samego IP. Ale po weryfikacji telefonicznej potwierdzili rezerwację.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: roomertravel
#64 PostWysłany: 08 Gru 2014 23:28 

Rejestracja: 09 Maj 2010
Posty: 14
Ja na podstawie jednej zrealizowanej rezerwacji stwierdzam, że jestem zadowolna z ich działalności.
Rezerwowałam hotel w Abu Dhabi dzień przed planowanym przyjazdem i wszystko odbyło się bez zarzutów, w hotelu
mieli moją rezerwację itp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odp: roomertravel
#65 PostWysłany: 08 Gru 2014 23:48 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
Koociaczeek napisał(a):
Czyli polecasz na razie do nich napisać prosząc o zwrot pieniędzy? Czy czekać nie podejmując żadnych kroków?

Dokładnie, trochę spokojniej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: roomertravel
#66 PostWysłany: 14 Gru 2014 00:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 682
Loty: 2
Kilometry: 14 922
korpus napisał(a):
Ja tydzień temu sprzedałem na portalu rezerwację, z której nie mogłem skorzystać i teraz czekam na wypłatę na Paypal. Zgodnie z informacją od supportu wypłaty mają miejsce 10 dni po dacie wymeldowania się gościa z hotelu, więc jeszcze kilka dni mi zostało, żeby sprawdzić, czy portal to ściema, czy nie :)

Dokładnie po 10 dniach, tak jak napisali w mailu z supportu przyszła kasa na Paypal. Z 25$ dostałem 20$, bez żadnej informacji, że reszta to prowizja, opłaty serwisowe, czy co tam jeszcze. No chyba, że jest to w regulaminie, którego nie czytałem i dlatego już nic więcej nie pisali.
_________________
Dlaczego polski maluch (126p) jeździ po ulicach Kuby? Jak zostać papieżem? Jak wielbłąd może żyć bez wody? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w filmach WłóczyMiSie na YouTube
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: roomertravel
#67 PostWysłany: 19 Gru 2014 11:14 

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 21
Ja póki co mam jedną, małą (25$ czeka dalej na koncie :P) rezerwację. Oferta potwierdzona w jakieś pół godziny, nocleg za miesiąc. Co do tych telefonów - dawno nic w USA nie zamawiałem, ale z tego co pamiętam sprzed kilku lat, tam to raczej dość powszechna praktyka - ich system kartowy jest po prostu taki bardziej "analogowy", dlatego jakoś specjalnie mnie telefon z Ameryki nie zdziwił :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: roomertravel
#68 PostWysłany: 19 Gru 2014 16:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1418
niebieski
Postanowiłem dla próby odsprzedać niepotrzebną rezerwację.
Ustanowiłem cenę 18USD, wysłałem mailem voucher, za godzinę potwierdzono przyjęcie oferty.
I pojawiła się w serwisie do kupienia za... 34 USD, tylko o 5 USD drożej, niż na Expedii.
Trochę bez sensu, bo kto to miałby kupić, skoro u konkurencji taniej?
Tym bardziej, że Roomer sam pokazuje te ceny konkurencji.
Myślałem, że te 18 USD będzie ceną dla kupującego a ja otrzymam np 13 czy jakoś tak, po odliczeniu prowizji.
Przyznaję, że nie chciało mi się czytać regulaminu za te parę zł, może tak to ma być i powinienem wystawić za dużo mniej, by sprzedać.

Edit: oferta jednak jest za 18 USD do wzięcia, ale nie ma jej na liście przy wyszukiwaniu Warszawy, tylko przy szukaniu "Warsaw".
Czyli dla Roomera Warsaw i Warszawa to zupełnie inne miejsce, hahaha. Dziwaczne trochę.

Za to bardzo mi się podoba, że można w każdej chwili edytować cenę a także wycofać ofertę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: roomertravel
#69 PostWysłany: 23 Gru 2014 11:28 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
Te 25 $ jest w postaci jednorazowego kodu tak? Czy miał ktoś jakieś przykre niespodzianki związane z tym portalem? Bo ogólnie poza narzekaniami,że odzwaniają potwierdzić rezerwacje to portal w porzadku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: roomertravel
#70 PostWysłany: 23 Gru 2014 11:36 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1800
niebieski
jobi napisał(a):
Postanowiłem dla próby odsprzedać niepotrzebną rezerwację.
Ustanowiłem cenę 18USD, wysłałem mailem voucher, za godzinę potwierdzono przyjęcie oferty.
I pojawiła się w serwisie do kupienia za... 34 USD, tylko o 5 USD drożej, niż na Expedii.
Trochę bez sensu, bo kto to miałby kupić, skoro u konkurencji taniej?
Tym bardziej, że Roomer sam pokazuje te ceny konkurencji.
Myślałem, że te 18 USD będzie ceną dla kupującego a ja otrzymam np 13 czy jakoś tak, po odliczeniu prowizji.
Przyznaję, że nie chciało mi się czytać regulaminu za te parę zł, może tak to ma być i powinienem wystawić za dużo mniej, by sprzedać.

Edit: oferta jednak jest za 18 USD do wzięcia, ale nie ma jej na liście przy wyszukiwaniu Warszawy, tylko przy szukaniu "Warsaw".
Czyli dla Roomera Warsaw i Warszawa to zupełnie inne miejsce, hahaha. Dziwaczne trochę.

Za to bardzo mi się podoba, że można w każdej chwili edytować cenę a także wycofać ofertę.



Mialem tak samo, ich wyszukiwarka mocno szwankuje - nie moglem znalezc wlasnej rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: roomertravel
#71 PostWysłany: 28 Gru 2014 22:03 

Rejestracja: 06 Maj 2013
Posty: 3
Opisze w skrócie moja rezerwacje z tego profilu a wiec rezerwacja zrealizowana o godz. 01.30 w nocy dniu 27.12 troszeczkę się denerwowałem ponieważ zarezerwowałem pokój w tym samy dniu:) 27.12 w Berlinie taki spontaniczny wypad wiec do wyjazdu z domu pozostało mi 7 godzin mieszkam dość blisko Berlina 2.30 minut autkiem i przeczytałem to forum :) miałem lekkiego pietra ze nie będzie rezerwacji w hotelu itd. Ale po godzinie od rezerwacji czyli 2.30 w nocy telefon ze stanów standardowe pytania które padły w którymś z poprzednich tu wątków po 10 min. potwierdzenie na @ rezerwacji. Rano żeby nie było przed wyjazdem potwierdziłem w hotelu wszystko ok:) i w sumie bardzo udany wypad .Właśnie wróciłem i mogę napisać że moja rezerwacja przebiegła w 100% ok.Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: roomertravel
#72 PostWysłany: 28 Gru 2014 22:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1418
niebieski
Sprzedałem swoja rezerwację, dostałem maila, że mam uzupełnić sposób płatności (pomimo, że już ze 4 razy zaznaczałem Paypal).
To najwyraźniej działa, czekam na wypłatę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: roomertravel
#73 PostWysłany: 22 Sty 2015 12:02 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2172
srebrny
Znalazłem interesujący mnie hotel, ale nigdzie nie mam opcji zaznaczenia rabatu -25$, nalicza się on automatycznie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: roomertravel
#74 PostWysłany: 22 Sty 2015 12:06 

Rejestracja: 20 Lut 2013
Posty: 661
Loty: 130
Kilometry: 177 910
niebieski
Tak, nalicza się automatycznie, MWZ 50USD
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: roomertravel
#75 PostWysłany: 22 Sty 2015 12:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2942
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Jeśli jesteś zalogowany i na górze masz symbol 25USD kredytu to przy dojściu do płatności automatycznie odejmuje owe 25 dolców. Jest to wyszczególnione w spisie - pokój, podatki, kredyt.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: roomertravel
#76 PostWysłany: 22 Sty 2015 12:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
A nie czasem już teraz 100 USD?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: roomertravel
#77 PostWysłany: 22 Sty 2015 12:13 

Rejestracja: 20 Lut 2013
Posty: 661
Loty: 130
Kilometry: 177 910
niebieski
MWZ 100USD jest dla nowozarejestrowanych kont. "Stare" konta mają MWZ 50USD.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: roomertravel
#78 PostWysłany: 22 Sty 2015 12:28 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
100 USD jest raczej dla wszystkich, bez podziału na nowe-stare.
Przynajmniej jest tak u mnie na starym koncie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: roomertravel
#79 PostWysłany: 22 Sty 2015 13:00 

Rejestracja: 20 Lut 2013
Posty: 661
Loty: 130
Kilometry: 177 910
niebieski
Rzeczywiście, MWZ 100USD dla wszystkich. Pomyliłem się bo sprawdzałem hotel za 70USD ale na dwie noce (więc pękło 100USD)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: roomertravel
#80 PostWysłany: 14 Lip 2015 14:27 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 111
Tell Us About Using Roomer - Get $50! Czy ktoś ze sprzedających/kupujących otrzymał kupon za odesłanie odpowiedzi na otrzymanego maila?

Załączniki:
a5ed047b469042c4e160153f358025a1.jpg
a5ed047b469042c4e160153f358025a1.jpg [ 47.85 KiB | Obejrzany 4741 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group