Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 26 Wrz 2013 10:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1983
srebrny
panowie, taki temat już był, i to nie jeden :) łączę zatem wątki.

pomysl-na-zareczyny,8,8212
oswiadczyny-pazdziernik-listopad,8,5571

A ze swojej strony raz jeszcze polecę Lago di Como!
Chyba że może zapolujesz na zorzę polarną i pod seledynowym nocnym niebem Norwegii spróbujesz? :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu
Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie
#82 PostWysłany: 26 Wrz 2013 17:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Image

A może takie coś ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 26 Wrz 2013 17:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
lukas63 napisał(a):
Image

A może takie coś ? :)

to fajnie wygląda z góry a tam na dole już niekoniecznie jest tak ładnie :)
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 26 Wrz 2013 18:08 

Rejestracja: 22 Sie 2012
Posty: 663
Loty: 78
Kilometry: 201 975
niebieski
namteH napisał(a):

to fajnie wygląda z góry a tam na dole już niekoniecznie jest tak ładnie :)


hmm Algarve? Można zostać na górze w celu oświadczyn 8-) btw mi tam na dole też się podobało ;)
_________________
moje relacje:
http://www.fly4free.pl/forum/sztuka-ame ... ,212,81860
minirelacja-z-maxiwyspy-ilha-grande,212,96928&start=0
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 04 Wrz 2015 09:48 

Rejestracja: 14 Gru 2012
Posty: 15
Jeśli chodzi o mnie, to miejscówka już jest - bazę mam w Trapani, a na miejsce oświadczyn wybrałem Favignanę (waham się jeszcze czy nie zmienić tego na San Vito lo Capo). Pora - zachód słońca, między 18 a 19, bo...o 20:10 jest ostatni powrotny wodolot z Favignany do Trapani. Sprawdziłem i zachód słońca wypada pod koniec września akurat o idealnej porze. Pierścionek też już jest. Na pewno chcę się oświadczyć na plaży, tylko są tutaj 2 warianty:

1) Noszę pierścionek przy sobie cały dzień i w odpowiednim momencie oświadczam się (opcja mniej preferowana)

albo

2) Ogarniam temat wcześniej, przygotowuję jakąś fajną mini-choreografię, jak tutaj na obrazku

Image

Zastanawiam się jednak jak zorganizować wcześniej kilka słoików ze świeczkami w środku, żeby ustawić je w kształcie serca i mieć przygotowanego szampana. Odpadają wszelkie opcje typu firmy organizujące zaręczyny/wesela, bo po sam wyjazd+pierścionek dają konkretnie po kieszeni. Myślałem, żeby napisać do jakiegoś couchsurfera w okolicy, czy nie pomógłby mi tego zorganizować (choć tym razem wyjazd oczywiście nie jest couchsurfingowy). No i potrzebowałbym jeszcze kogoś do uwiecznienia tej chwili kilkoma zdjęciami. Macie jakieś pomysły jak to w praktyce wykonać? Może ktoś z was w podobny sposób już się oświadczał? Z góry dzięki za wszystkie rady :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 07 Wrz 2015 13:05 

Rejestracja: 02 Maj 2012
Posty: 152
Loty: 87
Kilometry: 133 780
jarhead47 napisał(a):
Zastanawiam się jednak jak zorganizować wcześniej kilka słoików ze świeczkami w środku, żeby ustawić je w kształcie serca i mieć przygotowanego szampana. Odpadają wszelkie opcje typu firmy organizujące zaręczyny/wesela, bo po sam wyjazd+pierścionek dają konkretnie po kieszeni. Myślałem, żeby napisać do jakiegoś couchsurfera w okolicy, czy nie pomógłby mi tego zorganizować (choć tym razem wyjazd oczywiście nie jest couchsurfingowy). No i potrzebowałbym jeszcze kogoś do uwiecznienia tej chwili kilkoma zdjęciami. Macie jakieś pomysły jak to w praktyce wykonać? Może ktoś z was w podobny sposób już się oświadczał? Z góry dzięki za wszystkie rady :)


Mam znajomego ktory cos takiego zrobil w Grecji:) Najpierw szukal na forach osoby ktora leci w podobnym terminie, niestety sie nie udalo wiec znalazl couchsurfera w okolicy. Wyslal kilka maili, obiecal zwrocic koszty dojazdu, swiec i innych potrzebnych rzeczy. A takze wynagrodzic fatyge. Umowil sie z ta osoba dzien przed w shopping centre i niby zniknal do toalety. Dal tej osobie plan rozstawienia swiec i czesc piniedzy na zakupy. W dzien niespodzianki para spacerowala sobie po plazy o umowionej rodzinie, couch dostrzegl ich z daleka i zapalil swiece. Kolega zajal dziewczyne w tym czasie wiec nie widziala. W srodku serca byl koc owoce i wino. Couch obserwowal wszytko z daleka. Po 15 min kolega sie oswiadczyl, couch zrobil zdjecia dostal reszte za poniesione koszty w kopercie plus wino ktore kolega mial w plecaku ( dziewczyna myslala ze to oni je wypija, i poszedl do domu). W ostatni dzien wyjazdu umowili sie na kawe w trojke:)
Góra
 Profil Relacje PM off
anulkax7 lubi ten post.
 
      
#87 PostWysłany: 13 Paź 2015 16:03 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 359
niebieski
czytam wasze pomysły, szukam również samemu i mam dylemat.

Myślę o:
-Wenecji (lot do Bolonii z Warszawy i pociąg)
-Rzymie (któreś ze wzgórz, ogród)
-Paryżu (jakieś mało znane miejsce)
-Cinque Terre
-Lizbona

Z tych miejsc byłem w Paryżu, Rzymie. Jak wiadomo ułatwia to wybranie właściwego miejsca i ogólne zaplanowanie wszystkiego.
Czy macie jakieś nowe pomysły? czy któreś miejsce z mojej listy Was przekonuje bardziej ;)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 13 Paź 2015 17:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 173
Loty: 199
Kilometry: 285 031
totti napisał(a):
czytam wasze pomysły, szukam również samemu i mam dylemat.

Myślę o:
-Wenecji (lot do Bolonii z Warszawy i pociąg)
-Rzymie (któreś ze wzgórz, ogród)
-Paryżu (jakieś mało znane miejsce)
-Cinque Terre
-Lizbona

Z tych miejsc byłem w Paryżu, Rzymie. Jak wiadomo ułatwia to wybranie właściwego miejsca i ogólne zaplanowanie wszystkiego.
Czy macie jakieś nowe pomysły? czy któreś miejsce z mojej listy Was przekonuje bardziej ;)?


hmm może Lizbona a dokładnie przylądek Cabo da Roca o zachodzie słońca ;)
_________________
Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 13 Paź 2015 18:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Z Cabo da Roca to trzeba uważać bo jak byliśmy 27 września to w Lizbonie czy w Cascais było ok. 30C a na Cabo mgła, wiatr jak diabli i odczuwalnie sporo poniżej 15C.

Jedź do Budapesztu i machnij taką kolacyjkę http://legenda.hu/en/candlelit-dinner-cruise Ja tam zrobiłem rocznicę ślubu, kobieta była zachwycona. Przy innym stoliku były oświadczyny, jak najbardziej skuteczne a dziewczyna w widocznej ekstazie ;)
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 13 Paź 2015 18:40 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
Ja polecam Budapeszt.
Krotki lot, bez problemow dojazd.

Poza tym hotele z wyzszej polki w zasiegu cenowym dla wiekszosci osob.
Ponadto ja zdecydowalem sie na Budapeszt bo to byl nasz pierwszy zagraniczny wyjazd ;)

Ogolnie polecam najpierw sprawdzic czy nie ma jakichs swiat czy innych powodow do tlumu.
Ja polecialem 20.08 na 3 dni z planem oswiadczyn pierwszego wieczoru. A tu swieto narodowe i pokaz fajerwerkow.
Nie musze wspominac, ze znalezc ustronne miejsce z widokiem na Dunaj bylo ciezko. Ale sie udalo. No i potem fajerwerki byly wisienka na torcie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 15 Paź 2015 10:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Ja polecam tak czy inaczej Paryż :) Ktoś powie, że oklepany, ale wg mnie to chyba najbardziej romantyczne miasto i chyba żadna dziewczyna nie będzie narzekać na zaręczyny w Paryżu :)

Mój mąż zorganizował to pokrótce tak:
- kupił w okolicach października/listopada bilety na walentynki
- mi powiedział, żebym wzięła wolne czw-pt w pracy, bo gdzieś skoczymy na weekend na walentynki, nie mówiąc gdzie
- o tym, gdzie lecimy dowiedziałam się przy oddawaniu bagażu na lotnisku :D
- dolecieliśmy po południu, zameldowaliśmy się w hotelu i poszliśmy na spacer w stronę Sacre Coeur
- pod Sacre Coeur jest fajny widok na wieżę Eiffla i tam właśnie mój luby wyjął pierścionek (podobno nie mógł już go dłużej trzymać :D )

Paryż mi się wtedy marzył od dawna, nie zawiódł mnie co do klimatu i tej właśnie "romantycznej atmosfery".
Zawiodłam się trochę na Barcelonie (wszyscy bardzo nas namawiali, słyszeliśmy same ochy i achy - nie mówię, że jest brzydka, ale chyba kwestia nastawienia i może miałam przesadzone wyobrażenie o tym jak tam pięknie) i na Wenecji właśnie - dużo bardziej podobała mi sie Werona, też bardzo romantyczna i nie tak bardzo zatłoczona jak Wenecja (chociaż pusto nie jest, zwłaszcza pod balkonem Julii ;) ).

A co do Paryża to naprawdę bardzo polecam :) Reakcja koleżanek jak opowiadałam mniej więcej taka jak w tym filmiku :D :D
http://www.filmiki.jeja.pl/5677,heineke ... eroba.html :D
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off
lubietenstan lubi ten post.
 
      
#92 PostWysłany: 15 Paź 2015 10:23 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Ja polecam Barcelone - klimat przy Magicznych Fontannach przy Montjuic - 10/10 ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 23 Lip 2018 19:04 

Rejestracja: 07 Mar 2015
Posty: 3
Witam odświeżę trochę temat.
Zamierzam sie oświadczyć w październiku i mam dylemat czy wybrać Lizbonę czy Ateny ?
Którą miejscowość byście polecili?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 23 Lip 2018 19:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
Jeśli dylemat jest między tymi dwoma miastami, to zdecydowanie wybieraj Lizbonę. Cabo da Roca lub Cristo Rei to dobry wybór. Praktycznie za każdym razem, jak tam jestem to zachód słońca jest dla kogoś momentem oświadczynowym. Zawsze też można liczyć na owację licznych odwiedzających. Myślę, że to fajna sceneria ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 23 Lip 2018 21:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1449
Loty: 110
Kilometry: 152 968
srebrny
Również polecam Lizbonę na miejsce oświadczyn. Jeśli wolisz nieco bardziej ustronne miejsca i brak widowni to znajdziesz je np. w fajnych tropikalnych ogrodach wokół pałacu Pena w Sintrze. W samej Lizbonie też jest trochę ładnych parków np. Jardim da Estrela i ogrodów botanicznych np. Ajuda czy oferujących świetne widoki miraduro w samym mieście np. przy zamku św. Jerzego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group