Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 28 Sty 2015 18:12 

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 88
Loty: 274
Kilometry: 806 939
Ja byłem w Botafogo, doskonała lokalizacja i bezpiecznie. Polecam.
PS. Zostało mi trochę reali, mogę odstąpić.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez imovane, 29 Sty 2015 00:15, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#22 PostWysłany: 28 Sty 2015 23:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2013
Posty: 113
Loty: 74
Kilometry: 301 095
Aras333 napisał(a):
A co powiecie o Flamengo? Mam tam wstępnie zarezerwowany hotel? Tuż przy lini brzegowej.


Flamengo - dobry wybór.
Mieszkałam niedaleko stacji metra, bardzo fajnie wspominam.
_________________
www.caipiroska.pl - Portal o Brazylii
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 28 Sty 2015 23:50 

Rejestracja: 30 Sty 2013
Posty: 377
Loty: 46
Kilometry: 169 080
niebieski
To w takim razie cieszę się. Chociaż trochę do Copy daleko, ale i tak nie zamierzamy co dziennie na plaży siedzieć. Dzięki za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 28 Sty 2015 23:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2013
Posty: 113
Loty: 74
Kilometry: 301 095
Aras333 napisał(a):
To w takim razie cieszę się. Chociaż trochę do Copy daleko, ale i tak nie zamierzamy co dziennie na plaży siedzieć. Dzięki za odpowiedź.


Masz kilka autobusów na plażę oraz metro. Ze stacji Flamengo możesz dojechać do stacji Gal. Osório (Ipanema).
Jeśli o mnie chodzi, to wolę Ipanemę niż turystyczną Copacabanę :)
_________________
www.caipiroska.pl - Portal o Brazylii
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 29 Sty 2015 00:08 

Rejestracja: 30 Sty 2013
Posty: 377
Loty: 46
Kilometry: 169 080
niebieski
Nie tylko Ty masz takie zdanie. Pewnie tak jest. Będę, ocenię;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 29 Sty 2015 13:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2014
Posty: 5
Wczoraj wróciłem, więc jeszcze na gorąco polecam Ipanemę.
Korzyści:
General Osorio - stacja metra
plaża moim zdaniem ładniejsza niż Copacabana
dzielnica bezpieczna, dużo sklepów, restauracji
łatwy dojazd z/na lotnisko
dużo autobusów do innych części miasta
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 02 Lut 2015 21:10 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6142
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Ja nocowałem we Flamengo przy głównej drodze. W okolicy sporo sklepów, barów. Na plażę mieliśmy około 10 minut (musieliśmy dojść do przejścia podziemnego).

Plaża czysta i prawie pusta. Woda czystsza niż na COPIE.

Do plaży Botafago strasznie zaniedbana, dużo śmieci na plaży i w wodzie.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 02 Lut 2015 21:17 

Rejestracja: 30 Gru 2013
Posty: 110
Poniewaz bylem w Rio w maju,zachod slonca cos kolo 17.Dlatego polecam Copacabane, tam mozna sobie spokojnie po ciemku spacerowac.Po prostu wracalismy po calym dniu zwiedzania na wieczorny spacerek i do lozka...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 05 Lut 2015 00:01 

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2
Hej,

wybieramy się z żoną do Brazylii i od 16 do 19 lutego będziemy w Rio. Mamy zarezerwowany pokój 4-osobowy w hostelu bo z racji karnawału nie było już innych wolnych :) Cena to $90 dziennie za cały pokój. Dzieląc tę kwotę na pół uzyskujemy najtańszą ofertę w mieście :)

Dlatego - jeśli ktoś wybiera się w tym terminie i szuka noclegu, ewentualnie kompanii do zwiedzania - zapraszamy! :)

Ewelina i Bartek

email: eia@autograf.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 13 Lut 2015 12:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 17
Ja wanie jestem w Rio, mieszkam u dzielnicy Barra da Tijuca. Jakies 5min baaaaardzo wolnym spacerkiem od plazy.
Plaza jest super! Malo ludzi, czysta, piasek tak jasny, źe az ciezko sie na niego patrzy. Jest mega gorco tym bardziej dziwi mnie, ze nie ma ludzi :-)

Nocleg wynajmowalam przez airbnb. Bardzo polecam! Jak ktosby chcial namiary to prosze o PW. Mam problemy z internetem..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 13 Lut 2015 12:24 

Rejestracja: 26 Lis 2013
Posty: 85
Loty: 72
Kilometry: 108 698
W poniedzialek wrocilem z Brazylii.

Mieszkanie wynajalem na Copacabanie. Czulem sie bardzo bezpiecznie. Polecam Bar Rosa - bawilem sie z nimi na ulicy!
Ipanema piekniejsza, ale tak zatloczona, ze mialem problem ze znalezieniem miejsca na recznik. Na Copacabanie z kolei bardzo malo ludzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 13 Lut 2015 18:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2013
Posty: 113
Loty: 74
Kilometry: 301 095
layla_lbn napisał(a):
Ja wanie jestem w Rio, mieszkam u dzielnicy Barra da Tijuca. (...) Jest mega gorco tym bardziej dziwi mnie, ze nie ma ludzi :-)


To ja Ci powiem dlaczego nie ma ludzi - bo Barra jest daleko od centrum turystycznego miasta :)
Mapa niżej.

Załączniki:
Barra.png
Barra.png [ 222.92 KiB | Obejrzany 1993 razy ]
_________________
www.caipiroska.pl - Portal o Brazylii
Góra
 Profil Relacje PM off
szymonpoznan1 lubi ten post.
 
      
#33 PostWysłany: 16 Lut 2015 21:13 

Rejestracja: 15 Lut 2015
Posty: 5
My byliśmy w Rio we wrześniu. Spaliśmy w dzielnicy Botafogo i w Santa Teresa. Dzielnica Botafogo dla mnie najlepsza - czuliśmy się bezpiecznie tak w dzień, jak w nocy. Poza tym ta dzielnica jest dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta.

Z drugiej strony na Santa Teresa mieliśmy lepszy hostel... :]
_________________
Ania
https://howfarisit.wordpress.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 01 Mar 2015 12:38 

Rejestracja: 08 Lis 2014
Posty: 2
:roll: Witam, czy korzystał ktoś z Was z Couchsurfingu w RIO? Rozważam taką opcję, podobno dość popularna i tania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 05 Paź 2015 16:55 

Rejestracja: 29 Paź 2014
Posty: 171
Loty: 55
Kilometry: 83 455
Cześć,
Nie chcę zakładać nowego tematu, dlatego zapytam tutaj. Szukam noclegu na igrzyska olimpijskie na AIRBNB i znalazłem ciekawą ofertę w dzielnicy Leme. Co sądzicie? Podobno Zona Sul to patola, ale z drugiej strony airbnb pisze, że jest tam spokój.
Naczytałem się tez, że na Botafogo jest w miarę spokojnie. Co z okolicami Maracany?
Będę wdzięczny za każdą informację
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 12 Paź 2015 13:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2013
Posty: 113
Loty: 74
Kilometry: 301 095
Leme wydaje się spoko, bardziej niż okolice Maracany, moim zdaniem.
Ja bym brała :)
Botafogo też bardzo ok.
Nie wiem o co chodzi, że Zona Sul to patola - co to jest? :) Ja poza Zona Sul w ogóle bym nie rozpatrywała mieszkania.
_________________
www.caipiroska.pl - Portal o Brazylii
Góra
 Profil Relacje PM off
maczup lubi ten post.
maczup uważa post za pomocny.
 
      
#37 PostWysłany: 12 Paź 2015 13:43 

Rejestracja: 29 Paź 2014
Posty: 171
Loty: 55
Kilometry: 83 455
Nie wiem, bazuję na informacjach z netu, a tam wyczytałem, że na Zona Sul jest niebezpiecznie. Dlatego pytam bardziej doświadczonych. Wielkie dzięki za pomoc, chyba więc czas na rezerwację :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 21 Lut 2016 16:43 

Rejestracja: 30 Lis 2011
Posty: 93
maczup napisał(a):
Nie wiem, bazuję na informacjach z netu, a tam wyczytałem, że na Zona Sul jest niebezpiecznie. Dlatego pytam bardziej doświadczonych. Wielkie dzięki za pomoc, chyba więc czas na rezerwację :-)


Tobie już pewnie to nie pomoże ale może inni nie będą się mylić. Źle przeczytałeś. Zona Sul to właśnie jest ta najbezpieczniejsza strefa. Wszystko co jest na południe od Centrum czyli Ipanema Copacabana ale też Botafogo czy Flamengo (a także Barra położona kilka kilometrów na zachód od Ipanemy) są uważane za "lepszą lokalizację i generalnie są bezpieczniejsze niż Centro czy Zona Norte. Nawet fawele w Zona Sul są spokojne i spacyfikowane.
Góra
 Profil Relacje PM off
maczup lubi ten post.
maczup uważa post za pomocny.
 
      
#39 PostWysłany: 21 Lut 2016 17:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2014
Posty: 384
Loty: 536
Kilometry: 989 318
niebieski
Właśnie wróciłem z tygodniowego pobytu w RJ gdzie spaliśmy w okolicy Ipanemy i Copacabany.
Nie spotkał nas osobiście żaden niemiły incydent bez względu na poruszanie się w dzień czy nocą.
Byliśmy świadkami jednej kradzieży plecaka jednakże miejscowi ruszyli w pościg za złoczyńcą i plecak został zwrócony poszkodowanemu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 21 Lut 2016 18:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 966
Loty: 271
Kilometry: 597 231
srebrny
Polecam hostele na Botafogo, bardzo fajna dzielnica, czuliśmy się tam bardzo bezpiecznie. Mieszkaliśmy również w bloku z airbnb na Copacabanie, bardzo blisko plaży, również bezpiecznie, nawet po zmroku ;)
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wasil10 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group