Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Rimini - Ravenna
#1 PostWysłany: 21 Maj 2014 20:34 

Rejestracja: 28 Kwi 2014
Posty: 10
Witam. W lipcu bedziemy razem z dziewczyna w Riminii, chcemy również pojechać do Mirabilandii. Podróż mamy zaplanową tak, ze z Rimini do Ravenny ( a najlepiej gdzies bliżej parku np. Lidio di Classe) musimy wyruszyc 27.07. Trenitalia proponuje nam tylko jeden pociąg i to w godzinach wieczornych. Czy ktos moze zna te okolice i może ma jakies info jak mozemy sie tam dostac inaczej? Czy jest jakas linia autobusowa która jeździ na tym odcinku? Kazde info sie przyda! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Rimini - Ravenna
#2 PostWysłany: 21 Maj 2014 20:45 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
Hę? Są pociągi co 1-2 godziny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rimini - Ravenna
#3 PostWysłany: 21 Maj 2014 20:56 

Rejestracja: 28 Kwi 2014
Posty: 10
W tym terminie trenitalia pokazuje mi tylko jeden pociąg o godzinie 21.17 ;/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rimini - Ravenna
#4 PostWysłany: 21 Maj 2014 21:09 

Rejestracja: 08 Lip 2013
Posty: 5
Rozkład jeszcze nie pokazuje bo pewnie zmienią godziny na rozkład letni. Co roku jestem w Mirabilandii i z Rimini jeździ średnio co 1,5 h RIMINI - LIDo DI CLASSE (3,70 E)

Moja sugestia, w przypadku braku bezpłatnego autobusu MIrabilandii lepiej przejść się ok. 20 min (szerokie pobocze) do ronda i jesteście. Czasem podstawiają autokary prywatne za 1,5 E w jedną stronę - ale spacer lepszy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rimini - Ravenna
#5 PostWysłany: 21 Maj 2014 21:35 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
affeq napisał(a):
W tym terminie trenitalia pokazuje mi tylko jeden pociąg o godzinie 21.17 ;/

Szukasz tylko szybkich pociągów i taki jest jeden. Pozostałe to regionalne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rimini - Ravenna
#6 PostWysłany: 21 Maj 2014 21:44 

Rejestracja: 28 Kwi 2014
Posty: 10
Dzieki! jestem spokojniejszy.
Szukam szybko ponieważ do z Boloni do Florencji ledwo załapałem sie na tani przejazd za 9 euro, w drugą strona niestety juz nie dało rady.. A pozatym pierwszy raz sam planuje taki wyjazd wiec jestem troche niespokojny :>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rimini - Ravenna
#7 PostWysłany: 21 Maj 2014 22:02 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
Na stronie trenitalii zamiast "le frecce" wybierz "tutti i treni" i znajdzie Ci wszystko, co ma koła :) A na pociągi regionalne cena jest stała, więc nie ma co się spieszyć z zakupem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rimini - Ravenna
#8 PostWysłany: 08 Cze 2014 11:18 

Rejestracja: 28 Kwi 2014
Posty: 10
A może ktoś sie orientuje czy jest możliwość przebukowania biletu trenitalia na inne nazwisko (ew. termin) ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rimini - Ravenna
#9 PostWysłany: 08 Cze 2014 11:34 

Rejestracja: 08 Lip 2013
Posty: 5
Nikt tego nie sprawdza :) Konduktor zazwyczaj czyta imię, pyta skąd jesteś, uśmiecha się i idzie w długą :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rimini - Ravenna
#10 PostWysłany: 08 Cze 2014 11:39 

Rejestracja: 28 Kwi 2014
Posty: 10
Haha :) nie wiem czy ryzykować bo bilet jest na imie Maja a bedzie jechał chłopak ;p
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rimini - Ravenna
#11 PostWysłany: 25 Lip 2014 17:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 7
Dopiero w Bolonii mnie uświadomiono, że we Włoszech bilety się kasuje, więc mam do oddania za przysłowiowy uśmiech i zwrot kosztów przesyłki bilety kolejowe na trasach:
- Bologna - Ravenna, ważny do 07.08.14
- Rimini - Bologna, ważny do 09.08.14

Oba podwójne, 2. klasa, ceny nominalne 13,80€ i 18,60€. Kontakt: filip@filipdutka.pl, zalecany odbiór osobisty w ten weekend.
_________________
http://www.filipdutka.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group