Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W lotach wewnątrz UE-Schengen nie jest wymagane podanie numeru dowodu osobistego/paszportu, nie będzie on podany na karcie pokładowej.


Wykaz lotnisk, na których odprawa online jest niedostępna (odprawa na lotnisku jest bezpłatna):

Dubaj (tylko do Budapesztu)
Korfu
Moskwa
Marrakesz-Menara
Palma de Mallorca
Saragossa
Tirana (tylko do Budapesztu)
Bilbao

https://wizzair.com/pl-PL/useful_inform ... b_check-in

Tańsza infolinia: (22)1284905

Odprawa 48h przed odlotem.
https://www.fly4free.pl/wizz-air-zmieni ... d-wylotem/


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4367 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 219  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 26 Wrz 2014 08:18 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Swego czasu odwołali mi lot WRO-EIN i w związku z tym zmieniłem sobie lotnisko wylotu na KTW (czyli KTW-EIN-WRO). Dopiero teraz się zorientowałem, że lot powrotny do KTW, a nie WRO byłby o wiele korzystniejszy czasowo... myślicie, że jest szansa na taką zmianę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Porto na 5 dni za 1349 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + hotel Porto na 5 dni za 1349 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + hotel
Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN
#142 PostWysłany: 26 Wrz 2014 08:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
Według mnie nie ma żadnych szans chyba, że odwołają lub zmienią godziny lotu EIN-WRO.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 27 Wrz 2014 19:10 

Rejestracja: 08 Sie 2014
Posty: 81
Witam,
Czy w Wizzair jest podobnie jak w Ryanair, ze drukuje sie tylko karty pokładowe, żadnych biletów nie trzeba drukować?

Proszę o pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#144 PostWysłany: 27 Wrz 2014 19:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
tak

poszukaj zanim zapytasz na przykład tu masz informacji sporo: http://www.fly4free.pl/rezerwacja-bilet ... -poradnik/
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 13 Paź 2014 20:52 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
bartas8891 napisał(a):
A jak to wyglada z innymi liniami lotniczymi ?

Zazwyczaj nie robią problemów, jeśli chodzi o dorosłe osoby
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 19 Paź 2014 22:01 

Rejestracja: 17 Wrz 2012
Posty: 35
glowadotanca napisał(a):
czy mając możliwość wydrukowania kart pokładowych jestem już odprawiony?
Niby się odprawiłem, ale myli mnie napis "Odprawa na lotnisku". Dzięki za odpowiedź ;)
Image
Image

Chciałbym odświeżyć tę kwestię.
Nadeszła pora dokonania odprawy online jak zwykle. Tzn. przy zakupie wybrałem najtańszą opcję,odprawa internetowa, żadnych dodatków, no i postanowiłem pójść z duchem czasu odprawiając się przy pomocy aplikacji mobilnej wizzair'a. Ze trzy kliknięcia i wyskakuje karta pokładowa, zapisuje sobie ją w passwallet i ze zdziwieniem stwierdzam to co "glowadotanca" napisał to ja mam to samo, czyli odprawa na lotnisku :shock: . Odpaliłem komputer i mam dokładnie to samo, czyli odprawiony, kartę pokładowa sobie ściągam (drukuje). Przy drugiej osobie z tej samej rezerwacji, której jeszcze nie odprawiałem mam możliwość w kompie stacjonarnym wyboru odprawa internetowa - 0 PLN albo odprawa na lotnisku - 40 PLN czy ileś tam. Odprawiłem drugą osobę przez komputer i jest mała różnica na wydrukach kart pokładowych. Spójrzcie i poradźcie. Czy ja muszę jeszcze podejść do odprawy lotniskowej na Okęciu?

Załączniki:
Komentarz do pliku: widok rezerwacji na stronie www
wizz3a.jpg
wizz3a.jpg [ 27.11 KiB | Obejrzany 1406 razy ]
Komentarz do pliku: odprawa przez stronę www
wizz2a.jpg
wizz2a.jpg [ 29.92 KiB | Obejrzany 1406 razy ]
Komentarz do pliku: odprawa przez aplikację mobilną
wizz1a.JPG
wizz1a.JPG [ 29.89 KiB | Obejrzany 1406 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 20 Paź 2014 21:11 

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 5
Witam
Chce leciec z dzieckiem (8 miesięcy) i podobno koszty są takie:

"jeżeli cena przelotu w jedną stronę osoby dorosłej towarzyszącej dziecku będzie niższa niż 25 EUR (113 PLN), ta sama niższa kwota należna będzie za opłatę za niemowlę. Jeżeli cena przelotu w jedną stronę osoby dorosłej towarzyszącej dziecku będzie wyższa niż 25 EUR, opłata za niemowlę wynosić będzie 25 EUR"

Ale robiac rezerwacje wyskakuja koszty tylko dla osoby dorosłej. Co jest grane. Opłata za niemowle wskoczy pozniej?
A może opłate tą robimy na lotnisku? Karta pokładowa jest jedna dla matki z dzieckiem czy dla matki i dla dziecka osobno?
Czy jest możliwość zabrania wózka jesli tk to gdzie go ode mnie zabieraja a kiedy oddają?

Z góry dziekuję za odpowiedzi

Załączniki:
jj1.jpg
jj1.jpg [ 99.71 KiB | Obejrzany 1409 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 20 Paź 2014 21:34 

Rejestracja: 20 Paź 2012
Posty: 289
Loty: 85
Kilometry: 236 428
niebieski
Nie wiem jak liczą , ale masz 99e za dwa bilety. Wiec się nie przejmuj ze nie dolicza. Żadnych dodatkowych opłat na lotnisku nie będzie chyba, że będzie za duży bagaż . Wózkiem jedziesz do schodów przy samolocie.
_________________
Image
https://my.flightradar24.com/noyle


Ostatnio edytowany przez noyle, 20 Paź 2014 21:57, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 20 Paź 2014 21:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
W kolejnym kroku doliczy Ci 50 euro za niemowlaka.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Budziol1 lubi ten post.
Budziol1 uważa post za pomocny.
 
      
#150 PostWysłany: 20 Paź 2014 21:37 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 809
Zbanowany
Polecam ten artykuł:
http://www.fly4free.pl/rezerwacja-bilet ... -poradnik/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Budziol1 lubi ten post.
Budziol1 uważa post za pomocny.
 
      
#151 PostWysłany: 20 Paź 2014 22:56 

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 5
ZGADZA SIE
Kwote 50E dodano w nastepnym kroku

DZIEKI BARDZO

Że tez nie zobaczyłem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 30 Paź 2014 17:11 

Rejestracja: 30 Paź 2014
Posty: 1
Witam,

Chcialbym zapytac o zmiane daty wylotu w wizzair. Rezerwacja dokonana jest dla 3 pasazerow, chcialbym zmienic date lotu dla jednego z nich. Po przejsciu do menu edycji na stronie, zmiana automatycznie pojawia sie dla wszystkich 3 pasazerow (wraz z trzykrotna doplata roznicy w cenie biletu) ;/ Czy jest mozliwosc wprowadzenia innego terminu tylko dla jednego z nich?

Z gory dziekuje za odpowiedz :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#153 PostWysłany: 30 Paź 2014 18:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Zieeelak napisał(a):
Witam,

Chcialbym zapytac o zmiane daty wylotu w wizzair. Rezerwacja dokonana jest dla 3 pasazerow, chcialbym zmienic date lotu dla jednego z nich. Po przejsciu do menu edycji na stronie, zmiana automatycznie pojawia sie dla wszystkich 3 pasazerow (wraz z trzykrotna doplata roznicy w cenie biletu) ;/ Czy jest mozliwosc wprowadzenia innego terminu tylko dla jednego z nich?

Z gory dziekuje za odpowiedz :)


Cytując FAQ:
Cytuj:
MAM REZERWACJĘ DLA 6 PASAŻERÓW. JEDEN Z PASAŻERÓW CHCIAŁBY ODBYĆ PODRÓŻ W INNYM DNIU, ALE NIE MOGĘ ZMIENIĆ LOTU ONLINE. CO ZROBIĆ?

Z uwagi na ograniczenia techniczne nie jest możliwa częściowa zmiana lotu w przypadku rezerwacji z co najmniej 2 pasażerami. Prosimy o kontakt z naszym Telecentrum, a nasi przedstawiciele udzielą Państwu pomocy.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 01 Lis 2014 11:29 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
orientuje sie ktoś kiedy może pojawić się siatka połączeń na 2015?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 01 Lis 2014 11:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1052
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
Do października 2015 już jest
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 02 Lis 2014 08:55 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
no tak, chodzilo mi o to,że jak dany lot kończy sie na połowie wrzesnia 2015 to juz nie bedzie dadawanych np. do pazdziernika?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 02 Lis 2014 10:23 

w tym przypadku (np. loty do Burgas) to loty sezonowe i następne będą dostępne w czerwcu 2016r.
Góra
 PM off
klimas uważa post za pomocny.
 
      
#158 PostWysłany: 02 Lis 2014 12:36 

Rejestracja: 02 Lis 2014
Posty: 3
Dzień dobry!

Proszę o pomoc.

Kupiłem lot w dwie strony dla dwóch osób. Niestety okazało się że nie mogę lecieć, dlatego chciałem anulować rezerwację, niestety koszt takiego zabiegu jest zbyt wysoki. Teraz chcę bilety sprzedać, jednak mam problem. Na stronie wizzair wspominają, że opłata za zmianę nazwiska w rezerwacji pobierana jest OD PASAŻERA I LOTU W JEDNĄ STRONĘ. Czy to oznacza, że musiałbym zapłacić 186 zł x 4? (Za mnie, za współpasażera i za lot w dwie strony)? Przecież to jest czyste złodziejstwo... dodam, że taki koszt przekroczyłby kwotę, za jaką kupiłem te bilety.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 02 Lis 2014 12:41 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 809
Zbanowany
Tak - taki koszt ponosisz.

Pociesz się, że w Ryanie jest jeszcze drożej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 02 Lis 2014 12:42 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Jeżeli chcesz sprzedać 4 bilety w dwie strony to opłata za zmianę nazwiska będzie wynosiła 186 PLN za odcinek lotu. Złodziejstwo? To zabezpieczenie linii, m.in. przed odsprzedażą biletów na rynku wtórnym. Zwróć uwagę, że biznes lotniczy to trochę inna specyfika niż sprzedaż biletów na autobus...

A spróbuj w ogóle zmienić nazwisko w przypadku lotu regularnymi liniami...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4367 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 219  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Proximic [Bot] oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group