Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 19 Sie 2014 09:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2012
Posty: 137
Loty: 44
Kilometry: 113 359
Olencjaaa napisał(a):
mi też na stronie china southern brakuje dwóch ostatnich odcinków natomiast na stronie KLM są wszystkie odcinki :roll:


mam to samo - dzwoniłem do airtickets i mówią, że wszystko jest ok.. Natomiast wygląda na to, że zrobić check-in i wybrać miejsca, to będzie można dopiero w czasie przesiadki w Amsterdamie.

Gdzie i kiedy lecisz? My WAW-BKK BKK-TXL 2-23.11
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 19 Sie 2014 12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lip 2012
Posty: 200
Loty: 133
Kilometry: 444 664
niebieski
Pawe napisał(a):
Olencjaaa napisał(a):
mi też na stronie china southern brakuje dwóch ostatnich odcinków natomiast na stronie KLM są wszystkie odcinki :roll:


mam to samo - dzwoniłem do airtickets i mówią, że wszystko jest ok.. Natomiast wygląda na to, że zrobić check-in i wybrać miejsca, to będzie można dopiero w czasie przesiadki w Amsterdamie.

Gdzie i kiedy lecisz? My WAW-BKK BKK-TXL 2-23.11


to wygląda, że wszystko jest ok i nie ma co się stresować :)
ja lecę dopiero w marcu ale przeczytałam ten wątek i zaczęłam panikować :oops:
WAW-MNL MNL-TXL 18.03-6.04
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 20 Sie 2014 20:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2014
Posty: 99
Loty: 84
Kilometry: 171 198
Hej,

Ja mam dokładnie to samo - na stronie tylko 4 pierwsze odcinki ale ... jak kliknę na przycisk print itinerary to mam wszystkie 6, jednak rozdzielone na dwie części: 4 loty i 2 loty.
Co do rezerwacji miejsca - pisałam do nich w sprawie hotelu w Kanton i przy okazji zapytałam się o rezerwację miejsc (że nie mogę tego zrobić na ich stronie). Zapytali się tylko jakie chce miejsca i takie mam zarezerwowane na wszystkie loty wykonywane przez China Southern (zarezerwowane siedzenia są widoczne na stronie KLM i Check my trip)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 21 Sie 2014 09:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2012
Posty: 137
Loty: 44
Kilometry: 113 359
Mixsa napisał(a):
Co do rezerwacji miejsca - pisałam do nich w sprawie hotelu w Kanton i przy okazji zapytałam się o rezerwację miejsc (że nie mogę tego zrobić na ich stronie). Zapytali się tylko jakie chce miejsca i takie mam zarezerwowane na wszystkie loty wykonywane przez China Southern (zarezerwowane siedzenia są widoczne na stronie KLM i Check my trip)


Mailowo wybrałeś miejsca? Czy dzwoniłeś tam? Na maila chińskiego, głównego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 21 Sie 2014 10:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2014
Posty: 99
Loty: 84
Kilometry: 171 198
Pawe napisał(a):
Mixsa napisał(a):
Co do rezerwacji miejsca - pisałam do nich w sprawie hotelu w Kanton i przy okazji zapytałam się o rezerwację miejsc (że nie mogę tego zrobić na ich stronie). Zapytali się tylko jakie chce miejsca i takie mam zarezerwowane na wszystkie loty wykonywane przez China Southern (zarezerwowane siedzenia są widoczne na stronie KLM i Check my trip)


Mailowo wybrałeś miejsca? Czy dzwoniłeś tam? Na maila chińskiego, głównego?


Wszystko załatwiałam mailowo:
W sprawie hotelu pisałam na adres chiński ale w sprawie miejsc to przekierowali mnie do NL: reservation@csair.nl
Miejsca zarezerwowane również na loty powrotne, oczywiście oprócz tych które są wykonywane przez KLM.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 07 Sie 2015 14:20 

Rejestracja: 31 Lip 2015
Posty: 10
Chciałabym na nowo uruchomić wątek, gdyż zarezerwowalam bilet na budgetair.com (pl) otrzymalam e-ticket, ale za cholere nie moge zalogowac sie i sprawdzic lotów i rezerwacji, stosuje sie do poniższych instrukcji i nadal nie wychodzi (784XXXXXXX Nazwisko/Imie), poza tym czytając poniższe posty zastanawiam sie, czy zmienilo sie coś od czasu 2014 roku, czy mozna zarezerwowac miejsca wczesniej, aby na tej trasie Amsterdam-Kanton miec chociaz z wspoltowarzyszem miejsca obok siebie. Please! prosze o pomoc! CZy ktos moze pomoc? Na ile dni przed wylotem moge sprawdzic status. moze w tym caly szkopul ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 07 Sie 2015 15:33 

Rejestracja: 31 Lip 2015
Posty: 10
superzocha napisał(a):
Chciałabym na nowo uruchomić wątek, gdyż zarezerwowalam bilet na budgetair.com (pl) otrzymalam e-ticket, ale za cholere nie moge zalogowac sie i sprawdzic lotów i rezerwacji, stosuje sie do poniższych instrukcji i nadal nie wychodzi (784XXXXXXX Nazwisko/Imie), poza tym czytając poniższe posty zastanawiam sie, czy zmienilo sie coś od czasu 2014 roku, czy mozna zarezerwowac miejsca wczesniej, aby na tej trasie Amsterdam-Kanton miec chociaz z wspoltowarzyszem miejsca obok siebie. Please! prosze o pomoc! CZy ktos moze pomoc? Na ile dni przed wylotem moge sprawdzic status. moze w tym caly szkopul ?



udalo mi sie zalogowac na strone KLM, ktory obsluguje czesc lotu i tam wszystko ładnie i pieknie opisane, to tak dla przyszłych osób majacych łaczony lot KLM+China Southern,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 07 Sie 2015 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2012
Posty: 137
Loty: 44
Kilometry: 113 359
superzocha napisał(a):
Chciałabym na nowo uruchomić wątek, gdyż zarezerwowalam bilet na budgetair.com (pl) otrzymalam e-ticket, ale za cholere nie moge zalogowac sie i sprawdzic lotów i rezerwacji, stosuje sie do poniższych instrukcji i nadal nie wychodzi (784XXXXXXX Nazwisko/Imie), poza tym czytając poniższe posty zastanawiam sie, czy zmienilo sie coś od czasu 2014 roku, czy mozna zarezerwowac miejsca wczesniej, aby na tej trasie Amsterdam-Kanton miec chociaz z wspoltowarzyszem miejsca obok siebie. Please! prosze o pomoc! CZy ktos moze pomoc? Na ile dni przed wylotem moge sprawdzic status. moze w tym caly szkopul ?


Lecieliśmy w ubiegłym roku z China Southern. Rezerwacja się wyświetlała na KLM, na ChinaSouthern też po zastosowaniu wcześniej opisanego tricku: numer bez 2 ostatnich cyfr, Nazwisko/Imię.

Jeśli chodzi o rezerwację miejsc, to ja napisałem na adres <reservation@csair.nl> z preferencją od okna/od przejścia. Dosyć szybko ktoś odpisał z numerami miejsc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 09 Paź 2016 20:00 

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 1
Witam.
Zarezerwowałam przelot z Warszawy przez Amsterdam do Manilii na styczeń 2017. Bilety kupowałam przez Tripsta. Po wielkich męczarniach udało mi się jedyny raz zalogować na tej chińskiej stronie i też nie pokazały mi się wszystkie etapy podróży. Kiedy chciałam zarezerwować miejsca w samolocie - wywaliło mnie i znowu nie da się zalogować!!! Kombinuję z tym nr biletu, cofam o 2...o 3 cyferki i nic!!! Zaczynam coraz bardziej martwić się czy uda mi się tam dolecieć :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 11 Paź 2016 12:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2012
Posty: 137
Loty: 44
Kilometry: 113 359
nie ma się czym przejmować, może jeszcze nie ma w systemie Twojego biletu po prostu, albo coś źle wpisujesz.

Spróbuj napisać maila po angielsku na adres reservation@csair.nl - to europejska centrala China Southern. Pamiętam, że nam błyskawicznie odpisali (można w mailu też podać preferencje miejsc, w odpowiedzi przesłali nam numery miejsc).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 22 Paź 2018 12:27 

Rejestracja: 03 Cze 2011
Posty: 4
Podczas rezerwowania biletów bezposrednio na stronie China Southern pojawia mi się taki error:

Failed!
[100818]: Order failed
Please try again or book new flights.

Po wpisaniu danych pasażerów (etap 3 z 5) jak klikam "Next".
Czy ktoś się z tym wcześniej spotkał?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group