Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Kontakt telefoniczny z Wizzair

kontakt-telefoniczny-z-wizzair,15,23835

Telefon alarmowy (skasowane loty/zmiana godzin)
22 128 49 05

Tani numer ogólny do Wizzair:
32 213 29 16

wizzair-zakup-biletow-odprawa,225,46492

Zwrot pieniędzy na konto / kartę / wizzair / zwrot za bilet
viewtopic.php?f=15&t=20384&p=1320536#p1320278

Doładowanie konta
pytania-doladowania-konta-itd,181,24060

Przepisanie bagażu rejestrowanego na drugą osobę w rezerwacji- możliwe -> dzwoń do callcenter


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5111 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 256  Następna
Autor Wiadomość
#741 PostWysłany: 17 Lis 2014 17:46 

Kod:
Zmiany rezerwacji

a) Zmiana terminu i celu podróży lotu

Pasażer może dokonać zmiany daty, godziny i celu podróży lotu przez Internet, za pośrednictwem telecentrum lub w biurze podróży nie później niż na 3 godziny przed planowanym odlotem po uiszczeniu opłaty manipulacyjnej oraz ewentualnej różnicy w stosunku do ceny lotu. Jeżeli aktualna cena za przewóz, podatki i inne opłaty za nowy lot są niższe, pasażer otrzyma zwrot różnicy wyłącznie za niższe podatki.
Góra
 PM off
irie86 uważa post za pomocny.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#742 PostWysłany: 17 Lis 2014 19:05 

Rejestracja: 16 Paź 2014
Posty: 32
Dobra, nevermind.

Z winy mojej (chociaż czy w 100% mojej to jeszcze ustalam z Wizzairem w reklamacji) musiałem przebukować bilet na wcześniejszy na lotnisku w punkcie Wizzaira. Zapłaciłem za to kosmiczne pieniądze, lecz teraz szukam kogoś kto zna konkretną kwotę flight change fee via airport, której nie ma na stronie Wizzaira, ale może jest w jakiejś, a bo ja wiem, np. węgierskiej tabeli opłat gdzieś, czy też sam z doświadczenia ją zna.

Tak czy siak dzięki za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#743 PostWysłany: 18 Lis 2014 14:30 

Rejestracja: 18 Mar 2014
Posty: 103
Loty: 18
Kilometry: 25 110
Anonymous napisał(a):
- co do zmian w siatce lotów, to według mnie wizzair jest jedną z nielicznych linii lcc bardzo często i to poważnie zmieniających swoją siatkę lotów, z likwidacją połączeń i drastycznie zmieniających godziny odlotu np. trasy do/z Tel Avivu itp.
- spróbuj praktycznie skopiować treść w/w pisma z wklejeniem nr rezerwacji i wysłać z prywatnego adresu e-mail na:

customerrelations.pl@wizzair.com

dodaj coś dodatkowo, że drastyczna i diametralne zmiana nastąpiła tylko z ich winy, jest to kolejna zmiana daty lotu wizzair, która powoduje potrzebę zmiany planów wyjazdu, rezygnacji z wyjazdu itp.
Raczej nie zmienią obu lotów, ale ci konsultanci mają dużo większe uprawnienia i a nuż się uda.


No i udało się. Po napisaniu maila dziś otrzymałem odpowiedź:
"Szanowny Panie,
Dziękujemy za skontaktowanie się z działem obsługi klienta Wizz Air.
W imieniu całego zespołu Wizz Air przepraszam za niedogodności związane ze zmianą daty lotu w Pana rezerwacji.
W odpowiedzi na otrzymaną wiadomość, pragnę Pana poinformować, iż zgodnie z Ogólnymi Warunkami Przewozu Wizz Air Hungary Wizz Air ma obowiązek poinformować pasażera o wprowadzonej zmianie handlowej w terminie 7 dni od dnia wylotu.
Podstawa:
15.1.1. (…) Wizz Air zawiadomi pasażera o wszelkich takich zmianach przynajmniej siedem dni przed planowaną datą odlotu podaną w planie podróży, za pomocą wiadomości e-mail przesłanej na podany w trakcie rezerwacji adres e-mail lub telefonicznie na podany przy rezerwacji numer telefonu.
Zgodnie z art. 15.6. Wizz Air nie oferuje pasażerom lotów łączonych, niemniej jednak w Pańskim przypadku dokonam wyjątkowo zmiany lotu z Rzymu do Budapesztu na 01 marca 2015 roku. W kolejnej wiadomości prześlę potwierdzenie rezerwacji.
Jeszcze raz przepraszam za powstałe niedogodności i życzę udanej podróży.
W przypadku dodatkowych pytań, proszę je kierować do mnie.
Z poważaniem. "

Dzięki za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#744 PostWysłany: 18 Lis 2014 16:51 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
Mam pytanie:

Rezerwowałem w kwietniu dla siebie i znajomych lot do Rzymu na marzec 2015.
Ponieważ zmieniła się siatka połączeń to będę bilety zamieniać na coś innego lub zwracać.
Ale jest problem - nie wiem jak sprawdzić ile te bilety kosztowały.

Na moim koncie Wizz nie ma daty dokonania rezerwacji, ani kwoty zakupu.
W podsumowaniu na dole jest coś takiego:


Podsumowanie płatności

Lot powrotny Katowice (‏KTW) → Rzym Ciampino (‏CIA) 492,80 zł
Łączna cena492,80 zł

Podsumowanie płatności

Metoda płatnościCytowana cenaPobrana cenaStatus
MasterCard XXXXXXXXXXXX6217 912,80 zł912,80 zł (potwierdzona)


Sprawdziłem wyciąg z karty - rzeczywiście zapłaciłem 912,80 za te bilety ale skąd ta kwota 492,80? Może to było coś płacone punktami ? Nie pamiętam już ile kosztowały bilety - czy pełna kwota to 912,80 (przy 7 osobach byłoby to 130,80 na osobę RT) czy może + 492,80?? Chcę wiedzieć ile mam oddać znajomym, a też się z nimi rozliczam na oko żeby samemu lecieć taniej ;-) i nie pamiętam ile płacili.

Wizz przysyła mailem jeszcze jakieś faktury które jednak są u mnie zawsze nieczytelne - są po węgiersku i mają pełno krzaczorów - nic się nie da odczytać.

W innej rezerwacji widzę, że płatność kontem wizz jest rozpisana tak:

Podsumowanie płatności

Lot powrotny Katowice (‏KTW) → Londyn Luton (‏LTN) 96,00 zł
Opłata manipulacyjna240,00 zł
Łączna cena336,00 zł

Podsumowanie płatności

Metoda płatnościCytowana cenaPobrana cenaStatus
Konto WIZZ 336,00 zł336,00 zł (potwierdzona)


Ratujcie specjaliści :-D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#745 PostWysłany: 18 Lis 2014 17:04 

Jak rezerwacja jest widoczna to po zalogowaniu na "moje rezerwacje" masz to w danych tej rezerwacji co i ile kosztowało.
Jeżeli zaś sama rezerwacja nie jest już widoczna zadzwoń na tani, w ramach abonamentu bezpłatny tel. wizzair 22 351-94-92, po podaniu nr. rezerwacji konsultantka ma podgląd również co do danych za ile bilety lotnicze kupiono
Góra
 PM off  
      
#746 PostWysłany: 19 Lis 2014 12:16 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
Niestety GORNY77 nie masz racji, na dole rezerwacji jest tylko to co wkleiłem, nie ma informacji ile kosztował bilet tam, ile z powrotem, nie ma też daty dokonania rezerwacji (to mogę ustalić po wyciągu z konta sprawdzając płatność).
Ciekawe czy na infolinii powiedzą mi coś więcej.
Zgodzę się z Tobą, że Wizz często zmienia siatkę, na ok 20 lotów Wizzem w ciągu 2 lat miałem już 5-6 razy zmianę.

Chciałbym jeszcze dopowiedzieć, że sprawdzenie ważności WDC jest możliwe nie tylko w appce ale również normalnie na stronie, po zalogowaniu w panelu PROFIL.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#747 PostWysłany: 19 Lis 2014 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
cichyy napisał(a):
Chciałbym jeszcze dopowiedzieć, że sprawdzenie ważności WDC jest możliwe nie tylko w appce ale również normalnie na stronie, po zalogowaniu w panelu PROFIL.

O to zaraz sprawdzam, bo jeśli tak to jakaś nowość, 2 tygodnie temu na pewno nie było takiej możliwości - puste pole.

EDIT: Faktycznie, jest :)
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY


Ostatnio edytowany przez Tomek Zien, 19 Lis 2014 12:26, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#748 PostWysłany: 19 Lis 2014 12:26 

Do podzielenia kosztów zakupu w związku z dokonanym zakupem i planowaną rezygnacją oraz zwrotem pieniędzy za rezerwację w/w dane są i tak wystarczające, gdyż masz jasny podział ile to zakup gotówką np. kartą kredytową, ile z kwoty zakupu to środki zgromadzone jako pkt wizz (konsultantka na pewno widzi ile, co kosztowało, zdarzało mi się usłyszeć w związku z wprowadzoną zmianą w siatce lotów, że nie za bardzo, bo "płacił Pan za bilet 4 zł bo łączna kwota to 34 zł z czego 30 zł to opłata manipulacyjna)

ps. a kto ma rację, czy też nie to rzecz umowna i względna (przy czym ja jeśli już to staram się rozwiązywać problemy u źródła, w tym wypadku na infolinii Wizzair)

Faktycznie ważność wdc jest obecnie już widoczna również na zwykłej stronie http://www.wizzair.com/pl


Ostatnio edytowany przez Anonymous 19 Lis 2014 12:50, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 PM off  
      
#749 PostWysłany: 19 Lis 2014 12:27 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
Było było.

Zawsze było, appka przecież jest względnie nowym narzędziem a jakoś to można było zawsze sprawdzić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#750 PostWysłany: 19 Lis 2014 17:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2014
Posty: 5
Możliwe, że gdzieś to tutaj było, ale mnie rzuciły się w oczy tylko wymiary bagażu podręcznego, więc moje pytanie brzmi, ile kg może mieć taki bagaż ? I jeszcze jedno, jeśli torba zamiast 42 cm, ma około 50 cm, można ją po prostu trochę zgnieść przy wkładaniu do tego tam "pojemniczka" na sprawdzanie wagi i wymiarów :) ?
_________________
Karolajna
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#751 PostWysłany: 19 Lis 2014 17:49 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 473
Loty: 248
Kilometry: 395 056
niebieski
bylo pewnie nie raz...

nie ma limitu wagi- masz byc w stanie samodzielnie umiescic swoj bagaz w schowkach 'nad glowa'.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#752 PostWysłany: 19 Lis 2014 21:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
cichyy napisał(a):
Było było.

Zawsze było, appka przecież jest względnie nowym narzędziem a jakoś to można było zawsze sprawdzić.


Nie było na 100 %, sam sprawdzałem na stronie kilka razy w różnym czasie i było tylko puste pole. Do tej pory można było sprawdzić ważność WDC tylko dzwoniąc na infolinię, później w apce, a teraz dopiero widać to na stronie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#753 PostWysłany: 19 Lis 2014 22:16 

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 173
Czy nikt tutaj nie ogarnia własnej kuwety?, a przynajmniej własnego maila- kupujesz WDC- dostajesz maila, że kupiłeś :D , I DO KIEDY JEST WAŻNE.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#754 PostWysłany: 22 Lis 2014 21:52 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
wizzair,
chce zarezerwawać dla mnie żony i dziecka bilety na jednej rezerwacji. Nie jest pewne czy żona dostanie wolne ( ja na pewno) czy jak żona zostanie w Polsce nie będzie z ta rezerwacja problemu ( najwyżej polecimy ja i syn)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#755 PostWysłany: 22 Lis 2014 21:54 

Pełne zero problemów (o ile się odprawicie przed lotem, z tym że jak żona nie poleci nie musicie jej nawet odprawiać)
Góra
 PM off  
      
#756 PostWysłany: 22 Lis 2014 22:01 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
oni super dzieki za info!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#757 PostWysłany: 23 Lis 2014 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
sive napisał(a):
Czy nikt tutaj nie ogarnia własnej kuwety?, a przynajmniej własnego maila- kupujesz WDC- dostajesz maila, że kupiłeś :D , I DO KIEDY JEST WAŻNE.

Naprawdę bardzo odkrywcza uwaga, normalnie chyba nikt by do tego sam nie doszedł.
Szkoda tylko, że nie pomyślałeś, że nie wszyscy kupują WDC, tylko część osób dostaje je razem z kartą kredytową, a wtedy termin ważności nie jest już taki oczywisty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#758 PostWysłany: 26 Lis 2014 21:55 

Rejestracja: 02 Sie 2014
Posty: 50
Mam 2 pytania:
1. Czy jest jakaś szansa na to, że do lutego 2015 Wizz zrezygnuje z tej idiotycznej polityki małego darmowego i dużego płatnego bagażu podręcznego? Jestem zmuszony lecieć Wizzairem, którego szczerze mówiąc nie lubię, a po rewelacjach wprowadzonych przez Ryanaira (m.in. 2 sztuki bagażu podręcznego za darmo), to Wizzair już całkiem stracił w moich oczach.

2. Jak wygląda sytuacja z miejscami? Czy można je wybrać przy odprawie, czy siada się tam gdzie się chce (czyt. tam gdzie jest miejsce)? Bo podobno można wykupić za 25 PLN miejsce w rzędach 1-3, ale i tak konkretnego miejsca zarezerwować się nie da...
(25 złotych, a i tak nie wiadomo gdzie będę siedział, żenada. Nie jestem wielkim fanem Ryana, ale po ostatnich poprawkach jest 100 razy lepszy od Wizza...).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#759 PostWysłany: 26 Lis 2014 22:04 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Wybierz LOT lub Emirates :D , na pierwsze pytanie nikt Ci nie odpowie, zapytaj w siedzibie w Budapeszcie, drugie pytanie siadasz gdzie znajdziesz miejsce.
Góra
 Profil Relacje PM off
Balin lubi ten post.
 
      
#760 PostWysłany: 27 Lis 2014 00:31 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Balin napisał(a):
Mam 2 pytania:
1. Czy jest jakaś szansa na to, że do lutego 2015 Wizz zrezygnuje z tej idiotycznej polityki małego darmowego i dużego płatnego bagażu podręcznego? Jestem zmuszony lecieć Wizzairem, którego szczerze mówiąc nie lubię, a po rewelacjach wprowadzonych przez Ryanaira (m.in. 2 sztuki bagażu podręcznego za darmo), to Wizzair już całkiem stracił w moich oczach.

2. Jak wygląda sytuacja z miejscami? Czy można je wybrać przy odprawie, czy siada się tam gdzie się chce (czyt. tam gdzie jest miejsce)? Bo podobno można wykupić za 25 PLN miejsce w rzędach 1-3, ale i tak konkretnego miejsca zarezerwować się nie da...
(25 złotych, a i tak nie wiadomo gdzie będę siedział, żenada. Nie jestem wielkim fanem Ryana, ale po ostatnich poprawkach jest 100 razy lepszy od Wizza...).


Mnie się wydaje, że nie zrezygnuje. Chyba, że tak jak kiedyś rezygnowali z opłaty administracyjnej, czy tam manipulacyjnej...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5111 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 256  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group