Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Kontakt telefoniczny z Wizzair

kontakt-telefoniczny-z-wizzair,15,23835

Telefon alarmowy (skasowane loty/zmiana godzin)
22 128 49 05

Tani numer ogólny do Wizzair:
32 213 29 16

wizzair-zakup-biletow-odprawa,225,46492

Zwrot pieniędzy na konto / kartę / wizzair / zwrot za bilet
viewtopic.php?f=15&t=20384&p=1320536#p1320278

Doładowanie konta
pytania-doladowania-konta-itd,181,24060

Przepisanie bagażu rejestrowanego na drugą osobę w rezerwacji- możliwe -> dzwoń do callcenter


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5110 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 256  Następna
Autor Wiadomość
#621 PostWysłany: 01 Kwi 2014 14:56 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 473
Loty: 248
Kilometry: 395 056
niebieski
WaldekK napisał(a):
Niech bilet w WizzAir kosztuje OM + CP, gdzie OM - opłata manipulacyjna (30zł), a CP to cena przelotu ;). Wizzair odwołuje lot i wybieram opcję zwrotu na konto Wizz. Ile wynosi zwrot w takim przypadku?
1) 120%( OM + CP)
2) OM + 120%CP
3) 120%CP
Mógłbym przysiąc, dziś infolinii Pani sugerowała zwrot na konto bankowe, bo tak dostanę całość wpłaconej kasy, a jak no konto Wizz to tylko 120% CP. Przesłyszałem się?


Opcja numer 2 wg. mnie ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#622 PostWysłany: 17 Kwi 2014 12:08 

Rejestracja: 02 Sty 2014
Posty: 65
Mam ważne pytanie: lecimy w trzy osoby do Eindhoven, dokupiłem duży bagaż podręczny dla jednej z osób. Niestety okazało się, że ta osoba nie może lecieć. Czy jest możliwość zmiany osoby, na którą będzie duży podręczny? czy jest to możliwe przez net czy lepiej dzwonić?

Ps. czy jest możliwość odzyskania pieniędzy za bilet w przypadku, kiedy osoba nie poleci ze względu na ciężką chorobę osoby najbliższej (umierająca mama)??

Proszę o poradę, lot już w sobotę:(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#623 PostWysłany: 17 Kwi 2014 12:18 

warzywo440 napisał(a):
Mam ważne pytanie: lecimy w trzy osoby do Eindhoven, dokupiłem duży bagaż podręczny dla jednej z osób. Niestety okazało się, że ta osoba nie może lecieć. Czy jest możliwość zmiany osoby, na którą będzie duży podręczny? czy jest to możliwe przez net czy lepiej dzwonić?

Ps. czy jest możliwość odzyskania pieniędzy za bilet w przypadku, kiedy osoba nie poleci ze względu na ciężką chorobę osoby najbliższej (umierająca mama)??

Proszę o poradę, lot już w sobotę:(


Pilnie pisz na n/w formularz w linku
http://wizzair.com/pl-PL/Claims
wybierając "zmiana rezerwacji z powodu choroby"

opisz tak jak na forum co się wydarzyło, że będziesz w stanie dosłać np. faxem dokumentację o leczeniu szpitalnym matki kolegi, co proponujesz i czekaj na odpowiedź powinni odpowiedzieć do jutra
(ja i osoba, której to na pw doradziłem napisaliśmy i generalnie są bardzo pomocni i przystają na zmiany)
Góra
 PM off
warzywo440 lubi ten post.
 
      
#624 PostWysłany: 17 Kwi 2014 12:23 

Rejestracja: 02 Sty 2014
Posty: 65
Dziękuję bardzo za odpowiedź, zaraz do nich napiszę.
Cytuj:
Mam ważne pytanie: lecimy w trzy osoby do Eindhoven, dokupiłem duży bagaż podręczny dla jednej z osób. Niestety okazało się, że ta osoba nie może lecieć. Czy jest możliwość zmiany osoby, na którą będzie duży podręczny? czy jest to możliwe przez net czy lepiej dzwonić?

Możesz poradzić co z bagażem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#625 PostWysłany: 17 Kwi 2014 12:25 

umieść to pytanie w zapytaniu na formularzu, osoba z wizzair może zrobić wszystko z rezerwacją o ile będzie zgoda z ich strony na zmianę
Góra
 PM off
warzywo440 lubi ten post.
 
      
#626 PostWysłany: 17 Kwi 2014 23:56 

Rejestracja: 30 Mar 2012
Posty: 110
Witam,

mam jedno pytanie: Wizz odwołał mój lot ze względu na likwidację trasy i dostałem e-mail z trzema możliwościami do wyboru. Zwrot pieniędzy (120%) średnio mnie interesuje, ponieważ skasowanie tego połączenia rozbija mi "składaka" i wciąż zostaje z jednym, innym lotem na lodzie. Próbuję jakoś odratować sytuację i myślę o skorzystaniu z możliwości przebukowania lotu na innej trasie, jak to Wizzair ujmuje, "w razie konieczności, na innej, PODOBNEJ trasie". I właśnie tu się pojawia moje pytanie. Zanim zadzwonie do nich, chciałbym Was podpytać, co oni rozumieją pod podobną trasą? Zmiana lotniska odlotu i przylotu? Jakieś granice tolerancji w kilometrach od tych lotnisk?

Do tej pory widziałem, że komuś zaproponowali wylot z Katowic, zamiast z Wrocławia do Paryża, to się wydaje być nawet OK, nie wiecie na ile są w stanie pójść na rękę w tej kwestii?

Z góry dzięki za odp. Pozdro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#627 PostWysłany: 18 Kwi 2014 00:06 

musisz zadzwonić na tani tel. wizzair 22 351-94-92 i zaproponować jaki chcesz lot w zamian (mogą zmienić rezerwację na inny alternatywny lot odbywający się 14 dni przed lub 30 dni po dacie lotu odwołanego) mi zmienili anulowany lot z Wrocławia na Katowice, jak anulowali ten z Katowic na Warszawa Chopin wszystkie loty miały być 12.06 w końcu napisałem o anulację na co się zgodzili i kupiłem w tej samej cenie tego samego dnia loty ryanair z Krakowa w lepszych godzinach
Góra
 PM off  
      
#628 PostWysłany: 18 Kwi 2014 00:16 

Rejestracja: 30 Mar 2012
Posty: 110
Dzięki za szybką odpowiedź. Właśnie Twój przykład zapamiętałem, że wcześniej pisałeś o zmianie Wrocław na Katowice. Jeszcze się zastanawiam, jakie mam możliwości i co im ewentualnie zaproponować, bo też mnie korci, czy nie powalczyć o zmianę obu lotów (tylko jeden odwołali). Jeśli komuś się kiedyś udało wynegocjować jakąś ciekawą zmianę rezerwacji na "podobnej" trasie, to niech się pochwali, będę wiedział na co można liczyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#629 PostWysłany: 18 Kwi 2014 09:12 

Rejestracja: 08 Lut 2013
Posty: 169
Loty: 5
Kilometry: 5 119
Mam problem. Nie jestem pewien, ale wizzair zlikwidował połączenia z Lwowa do Kutaisi, przynajmniej dziś na stronie ani nie mogę znaleźć tych lotów w wyszukiwarce połączeń ani nie mogę znaleźć rezerwacji na swoim koncie Wizz. Myślicie, że to jakiś błąd, czy po prostu likwidacja połączenia...? Jeśli była to rezerwacja WizzAir Ukraine, to czy będę mógł w przypadku definitywnego odwołania lotów do Kutaisi z Lwowa zamienić je na loty z Polski do Kutaisi?
Na razie na maila nie dostałem żadnej informacji od Wizza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#630 PostWysłany: 18 Kwi 2014 09:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 251
Loty: 154
Kilometry: 207 128
niebieski
thingol napisał(a):
Nie jestem pewien, ale wizzair zlikwidował połączenia z Lwowa do Kutaisi.Myślicie, że to jakiś błąd, czy po prostu likwidacja połączenia...?

Odpowiedź znajdziesz tutaj viewtopic.php?f=18&t=45859&p=373270&hilit=lwowa#p373270
Cytuj:
Dzwoniłem na infolinię, mogę zmienić miejsce wylotu na Kijów, dostać zwrot 120% też do wykorzystania tylko na Wizzair Ukraine, albo zwrot kasy na konto- strasznie zagmatwane procedury reklamacyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#631 PostWysłany: 18 Kwi 2014 09:27 

Rejestracja: 08 Lut 2013
Posty: 169
Loty: 5
Kilometry: 5 119
Super...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#632 PostWysłany: 18 Kwi 2014 15:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 415
Kilometry: 781 557
srebrny
muguete napisał(a):
WaldekK napisał(a):
Niech bilet w WizzAir kosztuje OM + CP, gdzie OM - opłata manipulacyjna (30zł), a CP to cena przelotu ;). Wizzair odwołuje lot i wybieram opcję zwrotu na konto Wizz. Ile wynosi zwrot w takim przypadku?
1) 120%( OM + CP)
2) OM + 120%CP
3) 120%CP
Mógłbym przysiąc, dziś infolinii Pani sugerowała zwrot na konto bankowe, bo tak dostanę całość wpłaconej kasy, a jak no konto Wizz to tylko 120% CP. Przesłyszałem się?


Opcja numer 2 wg. mnie ;-)


Na pewno opcja numer dwa. Właśnie dostałam zwrot i z czystej ciekawości wyliczyłam co do eurocenta....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#633 PostWysłany: 22 Kwi 2014 21:56 

Rejestracja: 22 Kwi 2011
Posty: 61
Loty: 1
Kilometry: 7 461
Pomóżcie, bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi.
Jeśli dokupuję duży bagaż podręczny to w rezultacie na pokład mogę zabrać duży bagaż + mały bagaż czy tylko duży bagaż?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#634 PostWysłany: 22 Kwi 2014 21:58 

sejera napisał(a):
Pomóżcie, bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi.
Jeśli dokupuję duży bagaż podręczny to w rezultacie na pokład mogę zabrać duży bagaż + mały bagaż czy tylko duży bagaż?


tylko duży podręczny, tak jak myślisz działa przy wykupieniu rejestrowanego wtedy + mały podręczny
Góra
 PM off  
      
#635 PostWysłany: 20 Cze 2014 10:37 

Rejestracja: 10 Sie 2012
Posty: 129
Cześć,
Dwa pytania:
1. Ile kosztuje bagaż ze sprzętem sportowym (rowery) w Wizzair? Kiedyś to było w cenniku, teraz widzę pustą rubrykę. :/ (jest tylko cena 252zł zakup "na lotnisku")
2. Próbował ktoś zapakować dwa rowery w jedną paczkę? Wydaje mi się, że dam radę (zmieścić się w 32kg), nie wiem tylko czy nie będzie problemu na lotnisku...

Kamil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#636 PostWysłany: 20 Cze 2014 10:56 

Rejestracja: 29 Cze 2013
Posty: 136
Info z wizzair.com:
"Drzwi luku bagażowego umożliwiają przyjęcie bagażu o następujących wymiarach maksymalnych:

Szerokość: 1,499 m
Wysokość: 1,194 m
Długość: 1,715 m

Z uwagi na zdrowie i bezpieczeństwo pasażerów waga pojedynczej sztuki bagażu rejestrowanego nie może przekraczać 32 kg."

Jeśli te dwa rowery zmieszczą się w tych wymiarach - powinno przejść.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#637 PostWysłany: 27 Cze 2014 23:08 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 431
niebieski
Witajcie!
Wczoraj zakupiłem bilet Wizza i celowo wybrałem opcje zapłaty przelewem, żeby mieć trochę czasu na poszukanie noclegu (a w razie braku noclegu wycofać się). Nocleg znalazłem, przelew dla Wizza poszedł. Jednak przekroczyłem ten limit 24 godziny jaki dają na wykonanie przelewu.

Rezerwacja jeszcze wisi w systemie, nie anulowali jej. Czy mogą być problemy z tym, że spóźniłem się z wykonaniem przelewu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#638 PostWysłany: 27 Cze 2014 23:11 

myca007 napisał(a):
Witajcie!
Wczoraj zakupiłem bilet Wizza i celowo wybrałem opcje zapłaty przelewem, żeby mieć trochę czasu na poszukanie noclegu (a w razie braku noclegu wycofać się). Nocleg znalazłem, przelew dla Wizza poszedł. Jednak przekroczyłem ten limit 24 godziny jaki dają na wykonanie przelewu.

Rezerwacja jeszcze wisi w systemie, nie anulowali jej. Czy mogą być problemy z tym, że spóźniłem się z wykonaniem przelewu?


było wielokrotnie pisane, że czekają nawet 4-5 dni na przelew, a więc jak wysłałeś to zapewne w poniedziałek, góra wtorek rezerwacja zmieni się na "potwierdzona"
Góra
 PM off
myca007 lubi ten post.
 
      
#639 PostWysłany: 09 Lip 2014 16:30 

Rejestracja: 08 Lip 2014
Posty: 5
Podczas rezerwacji zamówiłem odprawę na lotnisku. Rezerwacja została potwierdzona i mam przycisk do odprawy online. Czy mogę ją wykonać bez obawy na jakieś kłopoty związane z tym, że tam zaznaczyłem co innego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#640 PostWysłany: 14 Lip 2014 23:59 

Rejestracja: 18 Gru 2011
Posty: 274
niebieski
Witam, mam małą zagadkę - kupiłem bilety na wizza Malme - Katowice, niestety wyskoczyła pilna sytuacja i muszę zmienić datę na przyszły tydzień. I tutaj gwóźdź programu - w przyszłym tygodniu zmiana godzin lotów z Malme do Katowic/Warszawy - normalnie latają w okolicach 13, w przyszłym tygodniu 7,50 i 8,10, trochę mi to popsuło plany bo na południe miałem idealny dojazd, a teraz będę pewnie w noc wcześniej wyjechać. Orientuje się ktoś co może być przyczyną takiej jednotygodniowej zmiany (od soboty wszystko wraca jak było)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5110 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 256  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group