Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 172 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#61 PostWysłany: 28 Kwi 2015 13:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
na allegro pojawiły się w cenie nominalnej 300 ;)

pewnie Kaziu G sprzedaje , kiedyś przynajmniej były kombinacje typu koperta+bilet gratis a teraz na legalu ciśna
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#62 PostWysłany: 28 Kwi 2015 14:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2941
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Ciekawe tylko co z danymi na biletach, czy na "neutrale" też będą dane sprawdzane. W każdym razie z Legii lista zamknięta, poszła do PZPNu, wstępnie od czwartku odbiory.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#63 PostWysłany: 28 Kwi 2015 17:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1330
Loty: 134
Kilometry: 166 628
niebieski
Ogólnie jak ktoś się wybiera na PP do Warszawy jak ja to może też zobaczyć puchar UEFA na żywo, gdyż:

Puchar dla zwycięzcy Ligi Europy będzie trzykrotnie wystawiany publicznie, by kibice z Polski mogli go obejrzeć. Drugiego maja znajdzie się w Parku Fontann, dziewiątego maja w Pałacu Kultury i Nauki, dwudziestego trzeciego maja na festiwalu Saskiej Kępy.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#64 PostWysłany: 29 Kwi 2015 20:38 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
Asystent Kibica od związku: https://www.pzpn.pl/public/system/files/articles/3247/994-Asystent_Kibica_FPP_2015_v.04.pdf
Poza tym:
SKLW organizuje przemarsz ulicami Warszawy na Stadion Narodowy, a w FanStore trwa przedsprzedaż okazjonalnej koszulki przygotowanej specjalnie na finał PP, którą można zamawiać przez internet wyłącznie z odbiorem osobistym.

Załączniki:
IMG_2as.jpg
IMG_2as.jpg [ 52.33 KiB | Obejrzany 1932 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#65 PostWysłany: 30 Kwi 2015 14:06 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
macio106 napisał(a):
Ogólnie jak ktoś się wybiera na PP do Warszawy jak ja to może też zobaczyć puchar UEFA na żywo, gdyż:

Puchar dla zwycięzcy Ligi Europy będzie trzykrotnie wystawiany publicznie, by kibice z Polski mogli go obejrzeć. Drugiego maja znajdzie się w Parku Fontann, dziewiątego maja w Pałacu Kultury i Nauki, dwudziestego trzeciego maja na festiwalu Saskiej Kępy.


Rozpoczęcie o 12.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#66 PostWysłany: 03 Maj 2015 18:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1330
Loty: 134
Kilometry: 166 628
niebieski
Emocje po meczu już opadły, to podsumuje minione wydarzenie. Czyli Finał Pucharu Polski 2014/2015. Na mecz poleciałem Ryanairem poranny rejs GDN-WMI. Niestety lot opóźniony o 30 minut. Kapitan poinformował nas o tym fakcie gdy wszyscy siedzieli już w samolocie, na szczęście ludzi malutko gdzieś około 30% samolotu, więc nie było problemów.

Image

Niestety wylądowaliśmy o 7:58 a Modlin busa mieliśmy o 8, więc musieliśmy pojechać następnym. W warszawie o godzinie 9 kompletne pustki ludzi na ulicy bardzo mało, po krótkim spacerku do Złotych Tarasów i napełnieniu brzucha, wybrałem się na Stare miasto.

Image
Image

Następnie do parku fontann, gdzie był puchar Ligi Europy i jest o to i on, czekanie 45min. W kolejce się opłaciło mam upragnione zdjęcie z pucharem!

Image

Następnie spacerkiem już w okolice stadionu, gdzie akurat przyjeżdżali kibice Lecha na mecz, oj było niebiesko!

Image

Ponowne uzupełnienie głodnego brzucha przewidując wysokie ceny na stadionie (nie myliłem się zestaw zapiekanka + cola 18 zł!) i spędzonym czasie z kibicami Legii wszedłem na stadion. Tak oto o 14 byłem już na Narodowym. Niedługo potem przybyli najpierw piłkarze Lecha a potem Legii, nie obyło się bez wyzwisk od kibiców ;). Czekanie umiliły kiss-cam’y i hity disco polo puszczane na stadionie i o dziwo przyjęły się bardzo dobrze! Potem już tylko dobry mecz i jeszcze lepsze oprawy.

Image
Image

Były gole, były kartki, był samobój. Ogólnie mecz bardzo dobry. Po meczu wiadomo koronacja i feta zwycięzców. Wielki szacunek dla kibiców Lecha że po meczu nie odpowiadali na prowokacje Legii, tylko wywiesili transparent z gratulacjami( „Bierzcie co swoje i bawcie się.”) A dla kiboli Legi skarcenie że nawet podczas ceremonii medalowej gwizdali na Lechitów. Po meczu króciutki spacer po Warszawie i powrót do Trójmiasta Pendolino.

Na koniec dwa filmiki z otwarcia PP i przywitania piłkarzy Stargardu:



_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Puchar Polski
#67 PostWysłany: 03 Maj 2015 19:20 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Pewnie, powinni sobie wzajemnie bić brawo i skandować nazwy przeciwnika. Na transparencie chyba nie dostrzegłeś drobnego szczegółu. :)

Kibicowsko, dla mnie sytuacja która wystąpiła na sektorze neutralnym to jakaś paranoja i obawiam się, że niestety polska scena coraz szybciej przyjmuje model zachodni. Brawa dla Lecha za olbrzymią ilość piro, Legia mnie w tej kwestii zawiodła, bo zapowiedzi były inne. Na minus zachowanie tych co zwykle (policji, dop. red.) na mieście, w okolicach stadionu chyba już było w miarę w porządku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#68 PostWysłany: 03 Maj 2015 20:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2941
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
O transparencie napisał już kolega wyżej. Ja dodam, że to mecz czołowych i mało przepadających za sobą drużyn, a nie mecz artyści kontra (p)osłowie:)
Atmosfera i oprawy zacne, w myśl oprawy Witaj maj 2 maj.. :) Ciekawe co na to wojewoda:)

Odnośnie sytuacji na neutralach, mówisz o tym, że razem przechadzali się Legia i Lech? Moim zdaniem to akurat in plus, że nic tam się nie wydarzyło. Uprzejmości z obu stron z właściwych miejsc nie zabrakło. A tak okazało się, że nie ma co się bać organizacji takich meczów na Narodowym, który wreszcie miał godny siebie mecz.
Oby za rok powtórka. Póki co replay w sobotę, 3km dalej na Ł3 :)
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#69 PostWysłany: 03 Maj 2015 22:32 

Rejestracja: 03 Maj 2015
Posty: 2
a jak wygladala sytuacja ze zgodnoscia danych na bilecie?
rzeczywiscie nie wpuszczali ludzi z biletami na inne dane? czy dalo rade wejsc?
bardzo ciekawa kwestia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#70 PostWysłany: 03 Maj 2015 22:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2941
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Na sektor Legii sprawdzali...przynajmniej mnie i ludzi, którzy wchodzili w tym samym czasie. Co by się wydarzyło w razie niezgodności, tego nie wiem.
Też mnie ciekawi jak było na neutralach.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#71 PostWysłany: 03 Maj 2015 23:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1330
Loty: 134
Kilometry: 166 628
niebieski
dzidek203 napisał(a):
a jak wygladala sytuacja ze zgodnoscia danych na bilecie?
rzeczywiscie nie wpuszczali ludzi z biletami na inne dane? czy dalo rade wejsc?
bardzo ciekawa kwestia


Na neutralnym/czerwonym sprawdzali dokładnie dane. Czyt. musiałeś pokazać dowód że ty to ty. ;)
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#72 PostWysłany: 03 Maj 2015 23:41 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
Z uprzejmościami tak już bywa, tym bardziej gdy Duma Wielkopolski gra z Narodową Dumą ;)
Finał godnych siebie ekip. Szkoda trochę, że oprawy Lecha nie miały wiele wspólnego z finałem PP, w przeciwieństwie do Mistrza Polski.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#73 PostWysłany: 03 Maj 2015 23:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3410
srebrny
H778 napisał(a):
Kibicowsko, dla mnie sytuacja która wystąpiła na sektorze neutralnym to jakaś paranoja i obawiam się, że niestety polska scena coraz szybciej przyjmuje model zachodni.

Oby jak najszybciej przejęty został ten model zachodni, np. niemiecki, bo oglądanie ich trybun, czy to na żywo, cz w TV, to czysta przyjemność.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#74 PostWysłany: 03 Maj 2015 23:48 

Rejestracja: 03 Maj 2015
Posty: 2
to ze sprawdzali to jeszcze niczego nie przesadza
istotne jest co w przypadku osob,ktore mialy bilet na inne dane i jakie bylo postepowanie w ich przypadku,czy dalo rade wejsc czy zadne kombinacje nie mialy szans powodzenia.

na bank byly dziesiatki jak nie setki osob z takimi biletami wiec pewnie predzej czy pozniej ktos sie podzieli swoimi doswiadczeniami
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#75 PostWysłany: 03 Maj 2015 23:52 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
@maczala1 oj sobie poradzili ;)
szczególnie to widać na tym filmiku (pierwszy lepszy z sieci):


EOT
edyta: To łap jeszcze coś, co już prędzej skojarzysz:



Ostatnio edytowany przez ane.wald, 04 Maj 2015 00:22, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#76 PostWysłany: 03 Maj 2015 23:52 

maczala1 napisał(a):
Oby jak najszybciej przejęty został ten model zachodni, np. niemiecki, bo oglądanie ich trybun, czy to na żywo, cz w TV, to czysta przyjemność.

Oby nie. Z tych ludzi biją emocje jak przy malowaniu płotu.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#77 PostWysłany: 04 Maj 2015 00:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3410
srebrny
ane.wald napisał(a):
@maczala1 oj sobie poradzili ;)
szczególnie to widać na tym filmiku (pierwszy lepszy z sieci):


EOT

To akurat niezbyt miarodajny przykład post-enerdowskiego leczenia kompleksów w jakiejś podrzędnej regional-lidze. Na poziomie bundesligi takie rzeczy się już raczej nie dzieją, za to mają pełne stadiony co tydzień, a nie jak u nas od święta.

-- 04 Maj 2015 00:06 --

Anonymous napisał(a):
maczala1 napisał(a):
Oby jak najszybciej przejęty został ten model zachodni, np. niemiecki, bo oglądanie ich trybun, czy to na żywo, cz w TV, to czysta przyjemność.

Oby nie. Z tych ludzi biją emocje jak przy malowaniu płotu.

Chyba nie byłeś na np. Sudtribune w Dortmund, jak takie rzeczy mówisz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#78 PostWysłany: 04 Maj 2015 09:56 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
macio106 napisał(a):
Na neutralnym/czerwonym sprawdzali dokładnie dane. Czyt. musiałeś pokazać dowód że ty to ty. ;)


Ale porównywali te dane z danymi wydrukowanymi na bilecie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#79 PostWysłany: 04 Maj 2015 10:02 

beskidnik napisał(a):
macio106 napisał(a):
Na neutralnym/czerwonym sprawdzali dokładnie dane. Czyt. musiałeś pokazać dowód że ty to ty. ;)


Ale porównywali te dane z danymi wydrukowanymi na bilecie?


Tak, sprawdzali dokładnie ( z tego też powodu była spora kolejka na bramce 11 sektory neutralne, ja siedziałem na C1 prawie środkowe dół)
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#80 PostWysłany: 04 Maj 2015 10:48 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Porównywali, potwierdzam i trochę czasu to zajmowało, będąc ok. półtorej godziny przed meczem przejście wszystkich kontrol zajęło ok. 8-10 minut. Choć już sprawdzanie plecaków takie, że wszystko co bym chciał wnieść, to bym wniósł. :wink:

Sytuację na neutralnym najlepiej oddaje to zdjęcie (moje, hehe):
Image

Medialnie to niewątpliwy prztyczek w nos dla wszystkich szukających sensacji (choć i tak PP został przyćmiony przez morderstwo w Knurowie), ale ja się nie w takiej atmosferze wychowałem.
Góra
 Profil Relacje PM off
macio106 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 172 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group