Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 419 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 14 Gru 2013 23:58 

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 67
Ale z tymi zniżkami studenckimi i biletami za 0,49 zł to dowalili. PB niech się schowa. :D

limaK napisał(a):
Nie muszę tłuc się PB...

Jak to dziwnie brzmi... :)
A jeszcze niedawno pisano na forach "nie muszę się tłuc PKP" :D
_________________
Zapraszam na mojego podróżniczego bloga: http://pawellacheta.wordpress.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 15 Gru 2013 11:59 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Bilety można kupować najwcześniej na miesiąc przed podróżą?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 15 Gru 2013 12:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2013
Posty: 31
Działa wam system? U mnie gdy próbuje kliknąć zielony przycisk Kup Bilet to nic się nie dzieje. Próbowałem na dwóch przeglądarkach...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 15 Gru 2013 13:11 

Rejestracja: 09 Sie 2012
Posty: 53
ciacho_majonez napisał(a):
Bilety można kupować najwcześniej na miesiąc przed podróżą?

Tak bilety można rezerwować najwcześniej na 30 dni przed podróżą. Tutaj podaje link do regulaminu SB http://www.przewozyregionalne.pl/sites/default/files/pliki/13915/warunki-taryfowe-super-bilet-15-12-2013.pdf

System działał, choć bardzo wolno. Udało mi się kupić bilet. Teraz też przeglądam i widzę, że są jeszcze bilety za 1 PLN na 16 i 17 grudnia Poznań Główny - Warszawa Centralna. Dla potwierdzenia dodaje zrzut ekranu.

Załączniki:
Bilety interRegio.jpg
Bilety interRegio.jpg [ 164.19 KiB | Obejrzany 2185 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 15 Gru 2013 14:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 18
To chyba o bilecie mogę pomarzyć :)

Załączniki:
PPKP.jpg
PPKP.jpg [ 27.49 KiB | Obejrzany 2100 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 15 Gru 2013 14:29 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
Przez tą głupią promocję nie mogę kupić biletu na dziś ...
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 15 Gru 2013 14:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1090
Loty: 51
Kilometry: 29 292
zakino napisał(a):
Przez tą głupią promocję nie mogę kupić biletu na dziś ...


No to nie klikaj w głupią promocję. Kup bilet u konduktora, ew. w kasie przed odjazdem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 15 Gru 2013 15:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1647
srebrny
limaK napisał(a):
zakino napisał(a):
Przez tą głupią promocję nie mogę kupić biletu na dziś ...


No to nie klikaj w głupią promocję. Kup bilet u konduktora, ew. w kasie przed odjazdem.


Chyba żartujesz ...
Od 2 godzin zablokowany jest cały system rezerwacji na wszystkie pociągi. W nosie mam ich promocję, chcę tylko jak co dzień kupić bilet na pociąg osobowy. Po to jest ten system, żeby nie stać 20 minut w kolejce do kasy. Nie uśmiecha mi się też płacić 8 zł u konduktora.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 15 Gru 2013 15:09 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
koncentrator napisał(a):
limaK napisał(a):
zakino napisał(a):
Przez tą głupią promocję nie mogę kupić biletu na dziś ...


No to nie klikaj w głupią promocję. Kup bilet u konduktora, ew. w kasie przed odjazdem.


Chyba żartujesz ...
Od 2 godzin zablokowany jest cały system rezerwacji na wszystkie pociągi. W nosie mam ich promocję, chcę tylko jak co dzień kupić bilet na pociąg osobowy. Po to jest ten system, żeby nie stać 20 minut w kolejce do kasy. Nie uśmiecha mi się też płacić 8 zł u konduktora.

Już 10 zł u konduktora ;)

Dokładnie też mi się nie chce stać przed małą budką (dworzec w remoncie) jak mogę kupić w domu i przyjechać 5 min przed pociągiem..
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 15 Gru 2013 15:11 

Rejestracja: 09 Sie 2012
Posty: 53
limaK napisał(a):
Od 2 godzin zablokowany jest cały system rezerwacji na wszystkie pociągi. W nosie mam ich promocję, chcę tylko jak co dzień kupić bilet na pociąg osobowy. Po to jest ten system, żeby nie stać 20 minut w kolejce do kasy. Nie uśmiecha mi się też płacić 8 zł u konduktora.


Wszystkim udziela się przedświąteczna gorąca zakupów :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 15 Gru 2013 15:16 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 494
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
Między godziną trzecią, a czwartą w nocy, system działał w stu procentach płynnie.
szcz-poz-szcz za 98 groszy nabyte :D

Jedyne co mnie martwi, to brak możliwości rezerwacji miejscówek w pociągach IR.
Zobaczymy, jak ta cała promocja odbije się na obłożeniu pociągów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 15 Gru 2013 16:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 603
Loty: 302
Kilometry: 377 901
niebieski
I tak od paru godzin. :cry:

Załączniki:
.....jpg
.....jpg [ 21.71 KiB | Obejrzany 1938 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 15 Gru 2013 16:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Czy to ma działać w taki sposób, że o północy wchodzi do sprzedaży pula biletów na jeden kolejny dzień, przykładowo 16 grudnia wskoczą bilety na 16 stycznia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 15 Gru 2013 23:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1090
Loty: 51
Kilometry: 29 292
Wystal sie ktos w kolejce i dostal sie w koncu do sklepu? :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 15 Gru 2013 23:50 

Rejestracja: 15 Gru 2013
Posty: 95
Loty: 36
Kilometry: 42 582
jeśli dobrze rozumiem, to strona nie działa jak zwykły system z kolejką, gdzie odświeża się i wpuszcza Cię, gdy dojdzie Twoja kolej, tylko trzeba ją normalnie odświeżać i próbować się wbić, tak?

btw. mam pytanie odnośnie biletów na InterRegioBUS, je też można kupić od złotówki? jeśli tak, to w tym samym systemie, co te kolejowe? próbowałem wczoraj to zrobić, ale nie mogłem znaleźć co i jak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 16 Gru 2013 00:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2011
Posty: 272
niebieski
gucio25 napisał(a):
jeśli dobrze rozumiem, to strona nie działa jak zwykły system z kolejką, gdzie odświeża się i wpuszcza Cię, gdy dojdzie Twoja kolej, tylko trzeba ją normalnie odświeżać i próbować się wbić, tak?

btw. mam pytanie odnośnie biletów na InterRegioBUS, je też można kupić od złotówki? jeśli tak, to w tym samym systemie, co te kolejowe? próbowałem wczoraj to zrobić, ale nie mogłem znaleźć co i jak.


wątpię żeby to była jakaś kolejka. Ja dziś o 7 zakupiłem kilka biletów bez problemu, teraz od czasu do czasu wrzuca mnie na stronę ale ledwie coś nacisnę i znowu do kolejki.

Na interregiobus też można dostać od złotówki.
_________________
https://czlowiek360.wordpress.com/ Blog o biegach i podróżach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 16 Gru 2013 00:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1090
Loty: 51
Kilometry: 29 292
Jestem w systemie cały czas, na kompie obok nie wpuszcza. Więc jeśli ktoś chce, to mogę coś kupić...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 16 Gru 2013 02:18 

Rejestracja: 15 Gru 2013
Posty: 95
Loty: 36
Kilometry: 42 582
Bandziorno napisał(a):
Na interregiobus też można dostać od złotówki.


faktycznie, teraz udało mi się wbić i to sprawdzić, dzięki. ale i tak jedno mi się nie zgadza.

tutaj mamy mapę połączeń interregio podobno aktualną: http://www.przewozyregionalne.pl/sites/ ... ir-irb.pdf

dlaczego np. linia nr 33 do Ustrzyk Górnych która jest na powyższej mapie, nie istnieje w tym systemie sprzedażowym? próbowałem różnych kombinacji i nigdzie nie znalazłem możliwości zakupienia na nią biletu, a wg siatki połączeń powinna istnieć. wie ktoś coś na ten temat?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 16 Gru 2013 08:55 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6183
HON fly4free
gucio25 napisał(a):
dlaczego np. linia nr 33 do Ustrzyk Górnych która jest na powyższej mapie, nie istnieje w tym systemie sprzedażowym? próbowałem różnych kombinacji i nigdzie nie znalazłem możliwości zakupienia na nią biletu, a wg siatki połączeń powinna istnieć. wie ktoś coś na ten temat?

zapewne dlatego, że wg tej mapy, jest to "planowany odcinek kursowania komunikacji interregiobus"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 16 Gru 2013 09:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
gucio25 napisał(a):
...

dlaczego np. linia nr 33 do Ustrzyk Górnych która jest na powyższej mapie, nie istnieje w tym systemie sprzedażowym? próbowałem różnych kombinacji i nigdzie nie znalazłem możliwości zakupienia na nią biletu, a wg siatki połączeń powinna istnieć. wie ktoś coś na ten temat?

W Ustrzykach Górnych nie ma kolei ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 419 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: marycha oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group