Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 419 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 14 Lut 2014 21:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1648
srebrny
zakino napisał(a):
Mam pytanie.Jeżeli kupię dziś bilet na pociąg w promocji to do kiedy mogę ewentualnie oddać jak coś ?


5.Wymiana i zwrot biletów.

1) bilety według oferty można zwrócić przed rozpoczęciem terminu ważności za pośrednictwem systemu IPR po potrąceniu 15% odstępnego,

2) po rozpoczęciu terminu ważności zwrotu za całkowicie niewykorzystany bilet można dochodzić w drodze pisemnej reklamacji skierowanej do Biura Rozliczeń i Kontroli Dochodów, 10-410 Olsztyn, ul. Lubelska 46
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
#142 PostWysłany: 21 Lut 2014 13:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Przeglądnąłem cały tematu i kawałek internetu i nie widzę nigdzie listy pociągów objętych promocją. Istnieje gdzieś takowa czy trzeba po prostu wyszukiwać połączenia i na tej zasadzie patrzyć?

I drugie pytanie techniczne. Jeśli jakiś pociąg wyrusza dnia X o 22:00 i dociera na miejscy dnia Y=X+1 o godzinie 6 rano to kiedy pojawią się bilety? 30dni przed X czy Y. I czy jak X to na całej trasie czy np. jak będę chciał wsiaść na stracji na której zatrzyma się dnia Y o 1:00 to wtedy kiedy się pojawi bilet?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 21 Lut 2014 14:01 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 577
Loty: 70
Kilometry: 83 301
kiew napisał(a):
Przeglądnąłem cały tematu i kawałek internetu i nie widzę nigdzie listy pociągów objętych promocją. Istnieje gdzieś takowa czy trzeba po prostu wyszukiwać połączenia i na tej zasadzie patrzyć?

I drugie pytanie techniczne. Jeśli jakiś pociąg wyrusza dnia X o 22:00 i dociera na miejscy dnia Y=X+1 o godzinie 6 rano to kiedy pojawią się bilety? 30dni przed X czy Y. I czy jak X to na całej trasie czy np. jak będę chciał wsiaść na stracji na której zatrzyma się dnia Y o 1:00 to wtedy kiedy się pojawi bilet?



Promocją objęte są pociągi InterREGIO (lista nie istnieje).

Bilety powinny być dostępne 30 dni przed Y na całej trasie :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
kiew lubi ten post.
 
      
#144 PostWysłany: 21 Lut 2014 14:16 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 202
Lista InterRegio poniekąd istnieje na mapce połączeń na stronie Przewozów Regionalnych oraz w 'vademecum'
http://przewozyregionalne.pl/interregio

Poniekąd lista jest także tu: http://obserwacje.net63.net/Spis.php
ale to strona nie związana z przewoźnikiem (Za to zawiera archiwum z lat poprzednich).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 25 Lut 2014 11:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 949
Loty: 178
Kilometry: 311 128
srebrny
zakino napisał(a):
Mam pytanie.Jeżeli kupię dziś bilet na pociąg w promocji to do kiedy mogę ewentualnie oddać jak coś ?


Hej! Ja tez kiedys zwracalem taki bilet i potracili kilka procet na zwrot, ale po 2 dniach pieniadze byly juz z powrotem na koncie bankowym. Wszystko mozna zrobic online na stronie biletyregionalne.pl w swoim koncie.
_________________
Image
Travellista's Diary
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 25 Lut 2014 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1648
srebrny
kiew napisał(a):
I drugie pytanie techniczne. Jeśli jakiś pociąg wyrusza dnia X o 22:00 i dociera na miejscy dnia Y=X+1 o godzinie 6 rano to kiedy pojawią się bilety? 30dni przed X czy Y. I czy jak X to na całej trasie czy np. jak będę chciał wsiaść na stracji na której zatrzyma się dnia Y o 1:00 to wtedy kiedy się pojawi bilet?


Cały ten wywód nie ma sensu, ponieważ nie ma żadnego interRegio, ani interRegio Bus jeżdżącego w nocy. Nie wiem nawet czy jest chociaż jeden pociąg/bus łamiący dobę, czyli przyjeżdżający do miejsca docelowego dzień później.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 04 Mar 2014 20:57 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 20
Loty: 76
Kilometry: 127 218
No i po taniej przejażdżce. Dziś otrzymałem maila od InterRegio:

Szanowni Państwo, przekazujemy komunikat od Przewozów Regionalnych:

Chcąc utrzymać odpowiedni standard (dostatecznie duża liczba miejsc
siedzących) w pociągach cieszących się największym zainteresowaniem
wśród naszych pasażerów, ze względu na brak dostatecznej liczby
sprawnych wagonów, zostaliśmy zmuszeni zoptymalizować wykorzystanie
taboru obsługującego relacje dalekobieżne i średniego zasięgu. Po
analizie aktualnych możliwości technicznych podjęliśmy niełatwą decyzję
o wstrzymaniu kursowania pociągów:
- IR „Starosta" relacji Warszawa Wsch. (12:00) – Poznań Gł. (15:29) –
Zielona Góra (17:20),
- IR „Starosta" relacji Poznań Gł. (13:22) – Warszawa Wsch. (17:00),
- IR „Merkury" relacji Poznań Gł. (13:35) – Szczecin Gł. (16:11),
- IR „Merkury" relacji Szczecin Gł. (16:34) – Poznań Gł. (19:17),
- IR „Rusałka" relacji Zielona Góra (20:33) – Poznań Gł. (22:11).

11 kwietnia weekendowy pociąg IR „Rusałka" relacji Zielona Góra (20:40)
– Poznań Gł. (22:25) powróci do rozkładu jazdy. W zamian za IR
„Starosta", który będzie kursował do 8 marca, od 11 kwietnia na trasę
wyruszy nowy pociąg „Rusałka" relacji Poznań Gł. (14:30) – Zielona Góra
(16:22).

Podróżnym, którzy nabyli w przedsprzedaży bilety na przejazd lub przewóz
rzeczy tymi pociągami 9 marca i później, zwrot należności za całkowicie
lub częściowo niewykorzystane bilety jednorazowe dokonywany jest bez
potrącania odstępnego. Prosimy o przesłanie wniosku o zwrot pieniędzy za
bilet (pełnej opłaty - bez potrącania odstępnego) na adres:
"Przewozy Regionalne" sp. z o.o.
Biuro Rozliczeń i Kontroli Dochodów w Olsztynie 10-410, ul. Lubelska 46,
e-mail: reklamacje@p-r.com.pl,
fax: (089) 677 56 11.
We wniosku prosimy wskazać pełne dane konta, na które mają zostać
przelane pieniądze oraz bilet w postaci pliku .pdf pobranego z
Internetowego Systemu Sprzedaży IPR.

Proszę pamiętać, że bilety wydane wg oferty: podstawowej, z REGIOkartą,
TY i raz dwa trzy czy Połączenie w dobrej cenie nie są ściśle związane z
konkretnym pociągiem (w odróżnieniu od biletów wg oferty Super Bilet),
zatem można je wykorzystać na przejazd alternatywnym połączeniem
Przewozów Regionalnych w ramach terminu ważności biletu.

Przepraszamy za powstałe niedogodności.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 05 Mar 2014 10:37 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 202
Superbilety mają się pojawić na dwie pary połączeń Łódź - Warszawa
http://www.rynek-kolejowy.pl/51160/pr_s ... szawa.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 13 Mar 2014 15:23 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Na jaki czas do przodu można kupić bilet przez stronę PR? Bo próbowałem na lipiec i nie da rady (pewnie to związane z ewentualnymi zmianami rozkładu)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 13 Mar 2014 15:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
H778 napisał(a):
Na jaki czas do przodu można kupić bilet przez stronę PR? Bo próbowałem na lipiec i nie da rady (pewnie to związane z ewentualnymi zmianami rozkładu)?

Przeczytaj klika postów wcześniejszych - nawet na tej samej stronie wątku znajdziesz odpowiedź.
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 14 Kwi 2014 18:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1407
niebieski
Czy ktoś ubiegał się o zwrot za bilet ? Rzadko jeżdżę pociągami, więc jestem zielony w temacie.
Ponoć kupując bilet w kasie można go zwrócić i potrącają 10%, a jak jest z biletami on-line ? Na stronie biletryregionalne.pl można i owszem zwrócić bilet, ale tylko przed godziną odjazdu pociągu.
Ja miałem dwa niewykorzystane bilety - jeden, bo nie wsiadłem do pociągu po prostu, a drugi bo pociąg był opóźniony to zdecydowałem pojechać autobusem.
I mam takie pytania:
1. Czy mogę zareklamować bilet, którego nie wykorzystałem bo mi się nie chciało ?
2. Jak długo w praktyce czego się na zwrot ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 14 Kwi 2014 19:11 

Rejestracja: 15 Mar 2014
Posty: 555
Loty: 82
Kilometry: 203 467
niebieski
czy ta promocja jeszcze jest aktualna?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#153 PostWysłany: 14 Kwi 2014 19:19 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
H778 napisał(a):
Na jaki czas do przodu można kupić bilet przez stronę PR? Bo próbowałem na lipiec i nie da rady (pewnie to związane z ewentualnymi zmianami rozkładu)?

Można kupować z 30 dniowym wyprzedzeniem.
mega78 napisał(a):
czy ta promocja jeszcze jest aktualna?

Jest aktualna, nie zaszkodzi sprawdzić samemu: http://www.przewozyregionalne.pl/super-bilet
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 21 Kwi 2014 00:37 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Nie wiem czy kwestia była w przeszłości poruszana, może komuś się przyda: kupowałem dzisiaj bilety dla dwóch osób. Bilet na interesującą mnie datę dostępny był w taryfie za 9 zł (czyli dla studentów 4 z czymś). Jednak gdy wybrałem 2 jako liczbę pasażerów system chciał ode mnie prawie 52 zł. Kupiłem oddzielnie najpierw jeden, później drugi bilet. Oba za 4 zł z groszami ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 21 Kwi 2014 12:02 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Też to zauważyłem, że gdy wybiera się więcej niż 1 osobę, to system nie pokazuje najtańszych biletów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 21 Kwi 2014 12:07 

Rejestracja: 10 Mar 2012
Posty: 298
Loty: 73
Kilometry: 89 404
niebieski
Sudoku napisał(a):
Też to zauważyłem, że gdy wybiera się więcej niż 1 osobę, to system nie pokazuje najtańszych biletów.

W warunkach promocji jest napisane że cena promocyjna jest na 1 osobę dokładnie, więc jeśli chcemy kupić 2, 3, 4 itp. biletów to musimy ze swojego konta każdorazowo kupować oddzielnie dla tych osób. Ja tak zrobiła - kupiłam dla siebie najpierw a potem dla swojego chłopaka i przeszło.
Przy podliczaniu za 2 osoby na jednej rezerwacji też nie pokazywało promocyjnych cen. Doczytajcie w regulaminie.
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 11 Maj 2014 17:39 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 755
Loty: 91
Kilometry: 180 493
niebieski
Miałem tak samo. Myślałem, że jeśli dostępne są bilety powiedzmy jeden za 4 zł i jeden za 9 zł, to wypisze 18 zł za dwie osoby (jak W6/FR), ale wypisał ze 40 ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 14 Maj 2014 14:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
littleboy1989 napisał(a):
Czy ktoś ubiegał się o zwrot za bilet ? Rzadko jeżdżę pociągami, więc jestem zielony w temacie.
Ponoć kupując bilet w kasie można go zwrócić i potrącają 10%, a jak jest z biletami on-line ? Na stronie biletryregionalne.pl można i owszem zwrócić bilet, ale tylko przed godziną odjazdu pociągu.
Ja miałem dwa niewykorzystane bilety - jeden, bo nie wsiadłem do pociągu po prostu, a drugi bo pociąg był opóźniony to zdecydowałem pojechać autobusem.
I mam takie pytania:
1. Czy mogę zareklamować bilet, którego nie wykorzystałem bo mi się nie chciało ?
2. Jak długo w praktyce czego się na zwrot ?


Można, w systemie rezerwacji po zalogowaniu się masz opcję "zwrot" i do tygodnia kasa przychodzi na konto. Wygodnie i szybko prawie jak nie PKP
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 14 Maj 2014 14:45 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Bo Przewozy Regionalne to nie PKP :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 14 Maj 2014 14:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
vincenz napisał(a):
Bo Przewozy Regionalne to nie PKP :lol:

Rozumiem nieścisłość użytych terminów. Jest jednak jeszcze coś takiego jak skrót myślowy. Pozdrawiam
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 419 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group