Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 419 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#261 PostWysłany: 01 Lis 2014 09:52 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 339
Kilometry: 501 360
To prawda, ludzie nie wiedzą o promocji IR. Na trasie Łódź Wawa przy zakupie biletu z miesięcznym i mniejszym wyprzedzeniem łatwiej o tani bilet w IR niż w PB. Mnie to akurat nie martwi, wolę pociagiem do centrum. A od czasu zorganizowania promocji wydałem u nich już ze 300 zł, które pewnie normalnie zostawiłbym w PB. Wszystkie pociągi jak na razie były bardzo przyzwoite a kontrolerzy wyrozumiali. Raz zamotałem się z zakupem biletu z telefonu (nie zdążyłem wydrukować) i na dodatek kupiłem dwa bilety na swoje nazwisko a nie jeden na swoje a drugi na moją towarzyszkę. Kontroler poczekał cierpliwie i słowa nie powiedział o złym nazwisku. Szkoda tylko że pociągi IR wypadają i jest ich coraz mniej. Z Łodzi jeździł jeszcze Terespol i Gdynia i już ich nie ma. Zostały tylko Łódź - Wawa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
#262 PostWysłany: 01 Lis 2014 11:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 992
Loty: 29
Kilometry: 37 728
niebieski
Swego czasu jak jeszcze było Gdynia-Łódź, to moja mama chciała kupować, w kasie bilet, na tydzień przed wyjazdem. Szybko sprawdziłem IR na necie a tam bileciki za 9 PLN :lol: . Warto dodać, że był to koniec tygodnia w sierpniu.
_________________
Pytania o Gdańsk/trójmiasto? Śmiało, spróbuję pomóc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#263 PostWysłany: 01 Lis 2014 11:48 

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 138
Zbanowany
@Macieqx, bo jest na jego mejsce Poznań - Terespol. Ale fakt, szkoda...
U mnie kontrolerzy zazwyczaj byli zastraszeni i potrafili z 10 minut stać nad kodem 3D żeby go zeskanować bo może być zaraz inspekcja (kontrola kontroli...). I tak, ja nawet ostatnio, przed tygodniem (na bilecie za 1zl kupionym na 3h przed odjazdem 8-) ) siedzac w poc. szlyszalem teksty typu (Ty, a jak ktoś ma ten bilet z internetu to jak oni to sprawdzaja; ej bo koleś przedemna przylożyl tylko telefon jej do czytnika; etc.) Ludzie 1. nie wiedza w ogóle o tej możliwości 2. boja się jej 3. nie umieja sie nia poslugiwać...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#264 PostWysłany: 19 Lis 2014 15:49 

Rejestracja: 11 Cze 2014
Posty: 19
Loty: 92
Kilometry: 224 158
Nowa pula Super Biletów od 22 listopada :D

"Ze względu na wprowadzane zmiany do rozkładu jazdy pociągów oraz nierozstrzygnięty przetarg na obsługę połączeń autobusowych, zmieni się termin rozpoczęcia przedsprzedaży Super Biletów na pociągi IR i autobusy interREGIObus.

Od soboty można kupować bilety na pociągi REGIO i interREGIO (w cenie regularnej), które będą kursowały w ramach obowiązującego od 14 grudnia nowego rozkładu jazdy. Ze względu na wprowadzane zmiany do rozkładu jazdy pociągów międzynarodowych oraz wybranych kursów interREGIO zmieni się termin rozpoczęcia przedsprzedaży biletów na te połączenia. Z powodu trwającej procedury przetargowej na obsługę połączeń interREGIObus, w sprzedaży niedostępne są też bilety na realizowane przez Przewozy Regionalne kursy autobusów.

Przedsprzedaż Super Biletów, których ceny rozpoczynają się od 1 zł, ruszy w sobotę 22 listopada br. Uruchomienie sprzedaży biletów w cenach podstawowych i Super Biletów na interREGIObusy oraz na połączenia międzynarodowe nastąpi około 5 grudnia 2014 r., po wyborze wykonawcy realizującego połączenia autobusowe i ostatecznej decyzji organizatora pociągów międzynarodowych.

Przepraszamy za utrudnienia."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#265 PostWysłany: 22 Lis 2014 01:01 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 495
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
witek165 napisał(a):
Nowa pula Super Biletów od 22 listopada :D

Przedsprzedaż Super Biletów, których ceny rozpoczynają się od 1 zł, ruszy w sobotę 22 listopada br.

Przepraszamy za utrudnienia."


Bilety dostępne od co najmniej od 23 w piątek. Ahh ta rzetelność...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#266 PostWysłany: 23 Lis 2014 17:34 

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 663
Czy w ramach zmian było usunięcie połączeń z Lublina? Po 12.12 nie wchodzi mi wyszukiwanie pociągu "Cisy", "Warta" ani "Bystrzyca", przykra niespodzianka :(
_________________
Relacje z podróży: http://www.sercewpodrozy.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#267 PostWysłany: 25 Lis 2014 01:03 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6252
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
rozklad-pkp.pl ma dziś małe problemy bo "pracują" nad nowym rozkładem. Jechałem dziś pociągiem widmo którego w rozkładzie nie ma a na torach jak najbardziej :)
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#268 PostWysłany: 26 Lis 2014 20:26 

Rejestracja: 26 Lis 2014
Posty: 52
Dzięki tym biletom mogę 7 zł zaoszczędzić przesiadając się w łodzi (trasa Warszawa-Ostrów Wlkp). Przemyślę czy mi się to opłaca, bo koleje w wielkopolsce to jest tragedia. IR przyjemnie się jedzie tylko do łodzi, potem zaczyna się problem, bo i bilety drogie i tabor słaby. Szkoda, że z te superbilety na tak mału trasach są...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#269 PostWysłany: 30 Lis 2014 18:44 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 202
Tak informacyjnie, bilety (biletyregionalne.pl) na InterRegio na pierwszy dni "nowego rozkładu" (po 15 grudnia) nadal można kupić w niezłych cenach.
InterRegio Piast Wrocław - Katowice - Warszawa na większość dni jest po 9zł (taniej niż PB!)
Tylko jedzie w godzinach typowo poza szczytem: Wrocław 9:25 Katowice 12:15 Warszawa 15:50
W okolicy świąt bilety są po 19zł
natomiast na 27.12 po 1zł (bez opłaty za rezerwację;) a dodatkowo zniżka dla studentów 51%), kolejne dni po 9zł

Przedsprzedaż max. 30 dni

-- 30 Lis 2014 17:47 --

kasiat napisał(a):
Czy w ramach zmian było usunięcie połączeń z Lublina? Po 12.12 nie wchodzi mi wyszukiwanie pociągu "Cisy", "Warta" ani "Bystrzyca", przykra niespodzianka :(


Niestety tak - znika wiele interRegio, za duże naciski na Przewozy Regionalne by cięły koszty, a nikt im nie pokrywa nawet kosztów opłat za przejazd po torach Polskich Linii Kolejowych.
Na pocieszenie - mogło być gorzej i zniknąć wszystkie w kraju....a i tak nie wiadomo czy za jakiś czas to się nie stanie. Trzeba korzystać póki można - bez tego w wielu miejscach (np. Lublin) pozostaje tylko PolskiBus..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#270 PostWysłany: 30 Lis 2014 23:48 

Rejestracja: 21 Kwi 2014
Posty: 256
Ale już drugi dzień próbuje kupić bilet na Piast Katowice - Warszawa i nie udaje mi się przejść do zakupu. Na inne połączenia wszystko działa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#271 PostWysłany: 01 Gru 2014 00:48 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1150
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
Może złe miejsce ale pomoże mi ktoś?

Kupiłem bilet na interregio przez neta w dniu dzisiejszym na 21:08 - przy zakupie nie było info o opóźnieniu. Przyjechałem na dworzec i nagle info, że pociąg opóźniony o 100 minut... To ja załamany, na szczęście okazało się, że zaraz jechał TLK, więc nim pojechałem i kupiłem kolejny bilet.

Czy jest szansa na zwrot kasy za bilet interregio?
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#272 PostWysłany: 01 Gru 2014 01:00 

Rejestracja: 17 Lis 2012
Posty: 38
Cytuj:
...
§ 7. Prawa i obowiązki Użytkownika (podróżnego)
...
8. Podróżny, który:
1) zmienia warunki przejazdu,
2) całkowicie rezygnuje z podróży,
powinien najpóźniej w dniu poprzedzającym rozpoczęcie terminu ważności tego biletu dokonać za pośrednictwem systemu IPR jego zwrotu lub wymiany, z zastrzeżeniem ust. 13. Po rozpoczęciu terminu ważności biletu, zwrotu należności za całkowicie niewykorzystany dokument można dochodzić - w drodze pisemnej reklamacji - wniesionej do "Przewozy Regionalne" sp. z o.o. Biuro Rozliczeń i Kontroli Dochodów w Olsztynie 10-410, ul. Lubelska 46, e-mail: reklamacje@p-r.com.pl, tel: (089) 677 56 22, fax: (089) 677 56 11.


A tutaj cały regulamin:
https://www.biletyregionalne.pl/terms?cid=102083
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#273 PostWysłany: 01 Gru 2014 01:16 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1150
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
Właśnie na maila napisałem wcześniej, liczyłem, że ktoś z własnego doświadczenia coś będzie w stanie powiedzieć.
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#274 PostWysłany: 01 Gru 2014 01:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Z tego co pamiętam, da się odzyskać pieniądze, jeśli udowodnisz, że tym pociągiem nie jechałeś. Kiedyś miałem podobną sytuację i zrobiłem to tak, że konduktor na odwrocie mojego biletu napisał mi, że jechałem innym pociągiem w tym samym czasie z racji opóźnienia pierwotnie kupionego przejazdu, z pieczątką i podpisem i pieniądze za ten pierwszy odzyskałem.
Wyślij reklamacje, napisz tak jak tutaj, dołącz skan drugiego biletu. Zawsze mogą zakwestionować, bo bilet w kasie nie jest imienny i mogą powiedzieć że zdobyłeś go od kogoś innego, ale warto powalczyć.

Mój brat raz mając bilet kupiony przez Internet nie pojechał pociągiem z racji opóźnienia, pojechał za to samochodem z kimś, więc nie miał żadnego dowodu i też udało mu się odzyskać pieniądze, choć tam trwało to kilka miesięcy, a korespondencje mailową z PKP traktował jako dodatkowa rozrywka w trakcie dnia :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#275 PostWysłany: 01 Gru 2014 19:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 18
Kilometry: 26 076
chciałem wyszukać bilety z Katowic do Rzeszowa na grudzień (16 lub 17) ale niestety nie wyszukuje mi takiej możliwości...czy ktoś miał podobny problem ?
W listopadzie na tej trasie upolowałem SuperBilet i za niewielkie pieniądze odwiedziłem Podkarpacie a na grudzień jakiś psikus... :oops:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#276 PostWysłany: 01 Gru 2014 20:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Ponieważ nie ma żadnego bezpośredniego pociągu/autobusu IR/IRB przewozów regionalnych na tej trasie w tych dniach. Poza tym pula SuperBiletow na IRbus miała zostać dodana później, ale nie wiem czy planują dalej autobus na tej trasie po 13.12.2014.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#277 PostWysłany: 01 Gru 2014 22:01 

Rejestracja: 21 Kwi 2014
Posty: 256
5 grudnia wrzuca nowe bilety(i SuperBilety :)) IRB Katowice-Rzeszow od 14.12
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#278 PostWysłany: 01 Gru 2014 22:07 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
morrex napisał(a):
5 grudnia wrzuca nowe bilety(i SuperBilety :)) IRB Katowice-Rzeszow od 14.12
skąd taka informacja????


Ostatnio edytowany przez Roku, 01 Gru 2014 23:32, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off
myca007 lubi ten post.
 
      
#279 PostWysłany: 02 Gru 2014 00:08 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Może być ciężko...
http://przewozyregionalne.pl/sites/defa ... 12.014.pdf

Przetarg rozstrzygnięty dzisiaj, umowy mają zostać podpisane po 10 dniach od przekazania pisma wykonawcy, czyli najwcześniej 11.12, a przewozy mają być od 14.12. Ciekawe czy uruchomią sprzedaż 5.12 nie mając cały czas umowy na przewozy.

EDIT:
Sprawdziłem i to ta sama firma, która jeździła do tej pory, więc nie powinno być problemu, bo nie będzie żadnych zmian.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#280 PostWysłany: 02 Gru 2014 00:30 

Rejestracja: 23 Sty 2013
Posty: 688
Loty: 194
Kilometry: 167 870
niebieski
Jest może gdzieś mapa lub wykaz połączeń gdzie jest dostępny SuperBilet?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 419 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group