Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 419 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#221 PostWysłany: 25 Maj 2014 19:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 254
Zbanowany
mi tylko w środę trafiła się taka, jak z opisu powyżej. Wcześniej za każdym razem same 'zgredy': a wyświetlaczyk to ma 7 caluszków???? a dlaczego pan schował bilet, jeszcze podróż nie skończona! A to bilet nie na ten kurs (dublowany). PAN X XIŚIŃNSKI, TAAAAAK????, Proszę tak nie stać!!!
i na koniec: "Bo w każdej chwili może wpaść kontrol!"
to ostatnie może wskazywać na to że w PR to niekoniecznie konduktorzy są linijkowi, co odczuwają presję ze strony chorego 'górnego szczebla'.
A tu nie ma innej rady, jak doświadczyć PR finansowo/długotrwały strajk pracowników.
_________________
Jeśli wiesz, chcesz, pragniesz, i możesz, ale...
To to zrób. Z wdzięczności ktoś Cię przeklnie, może nawet pozwie. Napisano w Polsce, części tzw. "Europy"(czyt.cywilzacji). :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#222 PostWysłany: 25 Maj 2014 20:41 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3027
srebrny
limaK napisał(a):
W piatek to przechodzil, usmiechnal sie, zobaczyl mnie z biletem w lapce i rzekl 'no juz podstepluje'. Nawet nie czytal w co klika. Siostra naprzeciw spala, wiec jej nie budzil z usmiechem sie oddalajac. :-)

Tu uczucia mam mieszane. Z jednej strony oczywiście, przyjemnie do klienta, zresztą nie lubimy, gdy nas ktoś kontroluje, nieco nieufnie nawet. Z drugiej jednak - drażni mnie, gdy sami konduktorz sprawiają wrażenie, że kontrola nie jest kontrolą, lecz jedynie spełnieniem obowiązku podstemplowania biletów (np. na potrzeby ubezpieczenia tudzież kolejnej kontroli). Widywałem sytuacje, gdy na sakramentalne "czy ktoś się dosiadł" gapowicze drwiąco odpowiadali "nie". Podobnie drażni mnie wiejski zwyczaj mówienia "miesięczny", bez okazywania. Gdybyśmy byli społeczeństwem obywatelskim, uczciwym i zdyscyplinowanym, jak dawniej w krajach zachodnich, to może jeszcze, ale tu to jest zachęta do kombinowania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#223 PostWysłany: 25 Maj 2014 21:32 

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 663
Ja też na szczęście pozytywnie. Przez pomyłkę mieliśmy wydrukowany na 2 osoby 1 bilet. Przy kontroli udało się przekonać panią, że mamy zakupione bilety i spróbujemy połączyć się z internetem, żeby dostać się do elektronicznej wersji. Pani dała nam czas (nawet dostatecznie dużo, żeby wysiąść na najbliższej stacji ;)), wracając sprawdziła odczytując kod z wyświetlacza max. 4 cale ;) A już pojawiły się myśli, że SuperBilet za 1zł nie będzie taki super...
_________________
Relacje z podróży: http://www.sercewpodrozy.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#224 PostWysłany: 25 Maj 2014 23:12 

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 113
Czyzby zniesiono superbilety dla polaczenia Katowice-Rzeszow?? Dalej ich nie ma do kupienia....
Góra
 Profil Relacje PM off
casper.slonina lubi ten post.
 
      
#225 PostWysłany: 26 Maj 2014 09:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 254
Zbanowany
nie, tam będą jeździły już pociągi, nie autobusy.
_________________
Jeśli wiesz, chcesz, pragniesz, i możesz, ale...
To to zrób. Z wdzięczności ktoś Cię przeklnie, może nawet pozwie. Napisano w Polsce, części tzw. "Europy"(czyt.cywilzacji). :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#226 PostWysłany: 26 Maj 2014 10:23 

Rejestracja: 24 Lis 2013
Posty: 91
nie znam oferty Przewozów Regionalnych
ale z Wrocławia w kierunku Bałtyku jest możliwość wyhaczyć jakoś tanio bilet ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#227 PostWysłany: 27 Maj 2014 00:52 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Wojt@s napisał(a):
nie znam oferty Przewozów Regionalnych
ale z Wrocławia w kierunku Bałtyku jest możliwość wyhaczyć jakoś tanio bilet ?

Możesz to łatwo sprawdzić na stronie przewozów regionalnych :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#228 PostWysłany: 27 Maj 2014 13:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1403
niebieski
Witam,
19.05 zakupiłem na https://www.biletyregionalne.pl bilet na pociąg. Płaciłem kartą. Kwota 5,63. Wczoraj patrzę na konto i transakcja z 19.05 została rozliczona 22.05, pobrało 5,63. Ale ku mojemu zdziwieniu na karcie wiszą jeszcze dwie blokady. Jedna też z 19.05 i na 5,63 i też od nich, a żeby było śmiesznie to pojawiła się jeszcze jakaś blokada z 22.05 na 5,63 ale co dziwne nie jest napisane dla kogo zamrożone są te pieniądze. Ze względu na kwotę blokady też łączę ją z Biletami Regionalnymi. Bilet kupowałem jeden, nie było żadnych problemu z płatnością (typu jakiś błąd, albo przerwane połączenie).
Ktoś może miał podobnie ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#229 PostWysłany: 28 Maj 2014 09:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Ty nie wiesz o problemach z transakcja, ale mogly takie wystapic. Kiedys kupowalem jakis bilet lotniczy i system zrobil 2 blokady, chociaz u mnie transakcja przebiegla bez problemu, natomiast z racji wysokiej kwoty bank zadzwonil w celu potwierdzenia transakcji. Blokada zniknela po kilku dniach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#230 PostWysłany: 24 Cze 2014 10:50 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 202
Wydaje mi się, że nie było.

Na wakacje są InterRegio busy z Katowic (przez Kraków) w Bieszczady (Ustrzyki Górne)
dzienny o 11:35
nocny o 21:05

Bilety od 1zł dostępne na wiele terminów (studenci od 0,49PLN ;)

Beż SuperBiletu cena przy 4 os bez ulg ustawowych (zniżka grupowa) 48PLN od osoby.
1 bilet z ulgą studencką 30,33PLN

Można łączyć w dłuższe trasy z pociągiem ale żeby załapać się na SuperBilet trzeba wtedy kupić dwa oddzielnie.
Na oba są skomunikowania pociągiem IR np. z Warszawy, można tez dojechać z Wrocławia.
Studencki Warszawa - Ustrzyki Górne z przesiadką na autobus w Krakowie to 34,25PLN.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#231 PostWysłany: 24 Cze 2014 19:04 

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 47
Loty: 184
Kilometry: 460 876
hej, próbuje kupić bilet na interregio i w momencie wybrania "kup bilet" wyskakuje poniższy komunikat:
KOMUNIKAT STRONY ROZKŁAD-PKP.PL: SYSTEM SPRZEDAZY PRZEWOZNIKA:ERROR= -22 : MALFORMED OR BAD VALID DATE
czy ktoś wie o co chodzi ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#232 PostWysłany: 24 Cze 2014 20:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
Lukduch napisał(a):
hej, próbuje kupić bilet na interregio i w momencie wybrania "kup bilet" wyskakuje poniższy komunikat:
KOMUNIKAT STRONY ROZKŁAD-PKP.PL: SYSTEM SPRZEDAZY PRZEWOZNIKA:ERROR= -22 : MALFORMED OR BAD VALID DATE
czy ktoś wie o co chodzi ?


kupujesz na więcej niż 30 dni przed odjazdem
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#233 PostWysłany: 26 Cze 2014 09:35 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 429
niebieski
Chcę zwrócić do systemu bilety:
- trasa Szczecin - Waw na sobotę (2 szt. za 1 i 9 zł)
- trasa Waw - Szczecin na niedzielę (1 szt. za 9 zł)

Jak jest ktoś zainteresowany (bo wracają do systemu) to możemy się zgrać i zwrócę je w ustalonym momencie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#234 PostWysłany: 10 Sie 2014 08:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2068
srebrny
Zwracam bilety za 1zł i 9 zł z Katowic do Ustrzyk Górnych, wyjazd dziś po 20, i powrót z Ustrzyk 14.08.2014 wyjazd ok 9 rano, też 2 bilety (jeden za 1 zł, drugi za 9zł).
Jak ktoś chętny to PW. Zwracam najpóźniej o 9:15.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#235 PostWysłany: 11 Sie 2014 14:10 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 335
Kilometry: 498 640
Moja pierwsza podróż koleją po wprowadzeniu promocji... Jechałem IR Warta z Łowicza do Lublina w ten weekend. Bilety kupiliśmy po 9 i 19 PLN. Muszę przyznać, że pociąg zrobił na mnie dobre wrażenie (jak na polski pociąg). Przedziały przestronne, 6 osób w drugiej klasie, fotele duże, wygodne i mięciutkie, mnóstwo miejsca na nogi. Ogólnie czysto. Toaleta pozostawiała niestety do życzenia, zaś gniazdka nie działały, jednak sam komfort podróży naprawdę niezły. Dodatkowo ostatni bilet z Łowicza do Łodzi na Regio kupowaliśmy w pociągu przez tel z dostępem do internetu. Pan konduktor przyszedł i sprawdził bilet bezpośrednio z telefonu. Brawo Koleje Regionalne. Są niedociągnięcia, ale idzie dobrą drogą. We mnie na pewno zyskali klienta :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
morrex lubi ten post.
 
      
#236 PostWysłany: 20 Sie 2014 08:52 

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 663
Oddaję dziś wieczorem bilety na piątek, Lublin-Warszawa godz. 7:03.
2 os., 1 i 9 zł ;)
_________________
Relacje z podróży: http://www.sercewpodrozy.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#237 PostWysłany: 17 Wrz 2014 09:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 603
Loty: 302
Kilometry: 377 901
niebieski
Chciałam przed chwilą kupić conieco i miałam nieprzyjemną niespodziankę. :( :cry: Mam nadzieję,że bilety jednak wrócą do sprzedaży.

Załączniki:
1.jpg
1.jpg [ 12.89 KiB | Obejrzany 1311 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#238 PostWysłany: 17 Wrz 2014 13:28 

Rejestracja: 11 Cze 2011
Posty: 288
PR informują o tym na swojej stronie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#239 PostWysłany: 19 Wrz 2014 13:52 

Rejestracja: 23 Sie 2014
Posty: 264
19 września 2014 r. zostanie wznowiona przedsprzedaż biletów na przejazd pociągami interREGIO po 11 października 2014 r.

Informacja z ich strony.
Góra
 Profil Relacje PM off
Tulsa lubi ten post.
 
      
#240 PostWysłany: 01 Paź 2014 09:21 

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 5
Dziś sprawdzałam jest aktualna promocja http://przewozyregionalne.pl/super-bilet tylko niestety wyszukiwarka się zawiesza i nie mogę spr połączeń, czy rzeczywiście są promocyjne bilety.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 419 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group