Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
"Płatności należy dokonać w ciągu 1 dnia roboczego po dokonaniu rezerwacji. W przeciwnym razie rezerwacja zostanie anulowana. Jeśli w ciągu 5 dni od dokonania przelewu bankowego nie otrzymasz potwierdzenia rezerwacji, skontaktuj się z telecentrum Wizz Air by sprawdzić, czy otrzymaliśmy Twoją płatność."
https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... ew-bankowy


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 513 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 19 Lip 2013 09:50 

Rejestracja: 19 Lip 2013
Posty: 1
Hej mam pytanie .

Czy będąc w Anglii i kupując bilet z Anglii do Polski muszę zapłacić w funtach ? Czy mogę zapłacić z mojego banku w Polsce ?

Mam do wyboru dwie możliwości albo karta kredytowa mam tylko debit mastercard albo przelew bankowy.
Rozumiem że debit mastercard to nie karta kredytowa i muszę zrobić tylko przelew. Tylko, że dane do przelewu jakie mi się wyświetlają to dane na konto UK



Będę wdzięczny za odpowiedź
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN
Porto na 5 dni za 1349 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + hotel Porto na 5 dni za 1349 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + hotel
#182 PostWysłany: 19 Lip 2013 09:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Tym mastercardem powinno się udać zapłacić.
A jak wolisz przelew to przecież da się wybrać żeby podało konto Wizzaira w Polsce - poda Ci potem ile złotówek trzeba przelać.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#183 PostWysłany: 22 Lip 2013 10:34 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
Mam pytanie, potrzebuję kupić bilet powrotny wizzair z Gruzji do Polski. Cena jaka się wyświetla (za powrót) przy rezerwacji RT : PL - GEO - PL to 154 PLN, ale rezerwując tylko powrót mam cenę w EUR czyli 39,99 eur - lub przeliczone na PLN wg. ich kursu co daje 179 pln.


Dodatkowo widzę teraz że rezerwacje których cena wyświetla się w PLN (czyli te gdy wylot jest z Polski) można przeliczyć na EUR i jest to kurs 4,00 PLN/EUR a te które zaczynają się poza Polską wyświetlane w EUR można przeliczyć na PLN po zupełnie innym kursie ok~ 4,48 PLN/EUR :-(

Czy da się te bilety jakoś kupić za 154 PLN ? Przy dwóch biletach jakie potrzebuję to już 50 pln różnicy. Może ktoś ma jakiś patent?

Z góry dziękuję.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez cichyy, 22 Lip 2013 10:41, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#184 PostWysłany: 22 Lip 2013 10:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Nie ma jak niestety.

Możesz wybrać przeliczanie przez kurs banku, powinno wyjść trochę lepiej.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#185 PostWysłany: 22 Lip 2013 10:36 

cichyy napisał(a):
Mam pytanie, potrzebuję kupić bilet powrotny wizzair z Gruzji do Polski. Cena jaka się wyświetla (za powrót) przy rezerwacji RT : PL - GEO - PL to 154 PLN, ale rezerwując tylko powrót mam cenę w EUR czyli 39,99 eur - lub przeliczone na PLN wg. ich kursu co daje 179 pln.

Czy da się te bilety jakoś kupić za 154 PLN ? Przy dwóch biletach jakie potrzebuję to już 50 pln różnicy. Może ktoś ma jakiś patent?
Z góry dziękuję.


to nie ryan i się nie da, jeśli nie kupujesz RT z wylotem z Polski
Góra
 PM off  
      
#186 PostWysłany: 22 Lip 2013 10:42 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
Dzięki, cóż i tak warto było kupić wcześniej bilet OW i teraz dokupić powrót.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#187 PostWysłany: 09 Gru 2013 12:27 

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 2
Witam serdecznie,

W sobotę zarezerwowalem sobie lot w systemie rezerwacji wizzair i wybralem platnosc przelewem bankowym, chcialem od razu dokonac przelewu, ale niestety okazalo sie ze na koncie brakuje calosci kwoty...Dopiero dzis konto zostalo uzupelnione i moge juz dokonac przelewu, ale z tego co widzialem w regulaminie mam na to 24h wiec czas zostal przekroczony. Niemniej jednak rezerwacja jest caly czas utrzymywana i gdzies wyczytalem ze bedzie utrzymana przez 5 dni az pieniadze splyna na podane przez nich w mailu konto. Nie wiem czy moge jeszcze dokonac przelewu bez obawy anulacji rezerwacji i utraty pieniedzy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#188 PostWysłany: 09 Gru 2013 13:02 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2245
Pewnie, wysyłaj, nie przepadnie. Najpierw sprawdź jednak, czy przypadkiem nie potaniał bilet, bo może bardziej się będzie opłacać kupić nowy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#189 PostWysłany: 09 Gru 2013 13:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 300
Loty: 89
Kilometry: 152 724
niebieski
Nie będzie najmniejszego problemu. Raz udało mi się po 6 dniach zrobić przelew i dzień lub dwa później zmienił się status rezerwacji na opłacony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#190 PostWysłany: 09 Gru 2013 14:51 

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 2
Ok dzieki za odpowiedz! A mam jeszcze pytanie co do samego przelewu swift - czy pobierana jest za to dodatkowa oplata?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#191 PostWysłany: 17 Lut 2014 16:54 

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 151
Czy ktoś się orientuje czy nieopłacone bilety wracają do systemu z tą samą ceną?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#192 PostWysłany: 17 Lut 2014 17:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 181
Loty: 24
Kilometry: 39 364
Ami921 napisał(a):
Czy ktoś się orientuje czy nieopłacone bilety wracają do systemu z tą samą ceną?

To zależy. Jeśli kupiłeś bilet w trakcie trwania promocji -20% (jednodniówka), lub gdy Twoje konto WDC było aktywne, to logiczne, że po wygaśnięciu jednego, lub drugiego ta cena nie będzie możliwa do osiągnięcia. W innym wypadku zależy to od terminu, obłożenia oraz trasy. Może wrócić - nie musi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#193 PostWysłany: 19 Kwi 2014 13:32 

Rejestracja: 08 Lut 2013
Posty: 169
Loty: 5
Kilometry: 5 119
Dostałem od Wizzaira dane do dokonania przelewu i w związku z tym mam pytanie, co oznacza ten SWIFT code? Na który z podanych kont bankowych mam zrobić przelew? Jeśli chodzi o potrzebne dane do wykonania przelewu, to wystarczy mi tylko "Wizz Air Hungary Kft"?

Załączniki:
Bez tytułu.jpg
Bez tytułu.jpg [ 81.85 KiB | Obejrzany 6210 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#194 PostWysłany: 19 Kwi 2014 14:09 

Rejestracja: 10 Gru 2011
Posty: 119
Kod SWIFT ma znaczenie tylko przy przelewach międzynarodowych. Masz tu podane polskie numery kont w banku CITI lub PKO, choć sama wiadomość jest po angielsku (pewnie korzystałeś z angielskiej wersji strony). Wpłacasz pieniądze na dowolny z nich. W nazwie odbiorcy wystarczy tylko wpisać "Wizz Air Hungary Kft".
Góra
 Profil Relacje PM off
thingol lubi ten post.
 
      
#195 PostWysłany: 19 Kwi 2014 14:09 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
KOD SWIFT (skrót od Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication) to 8 znakowy kod (litery i cyfry), używany do transakcji międzynarodowych, dzięki któremu można zidentyfikować instytucję finansową.
W Polsce przyjęło się, że nazywamy go kodem SWIFT.

pierwszy wpisz jest do krajowych przelewów, wystarczy Wizz Air Hungary, tytuł wpisz za co płacisz chyba kod nie pamiętam dokładnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
thingol lubi ten post.
 
      
#196 PostWysłany: 20 Maj 2014 19:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 200
Loty: 124
Kilometry: 226 762
niebieski
Właśnie jestem w trakcie płatności przelewem.
Za zakup WDC (130 zł) i 2 biletów (w sumie 68 zł) w e-mailu dostałam "Kwota należna teraz: 198.00 PLN".
Tyle więc zapłaciłam :D Czyżby znieśli opłaty za płatność przelewem czy powinnam sama ją sobie doliczyć?
_________________
http://podroz-usmiechu.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#197 PostWysłany: 20 Maj 2014 19:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
znieśli już ponad rok temu - zamiast tego wszyscy płacą manipulacyjną 30zł
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#198 PostWysłany: 20 Maj 2014 19:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
od jakiegoś czasu za wszystkie rodzaje platnosci jest ta sama oplata manipulacyjna 30 PLN
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#199 PostWysłany: 20 Maj 2014 19:51 

anulkax7 napisał(a):
Właśnie jestem w trakcie płatności przelewem.
Za zakup WDC (130 zł) i 2 biletów (w sumie 68 zł) w e-mailu dostałam "Kwota należna teraz: 198.00 PLN".
Tyle więc zapłaciłam :D Czyżby znieśli opłaty za płatność przelewem czy powinnam sama ją sobie doliczyć?


płatność za przelew zależy od banku, za pomocą którego dokonujesz przelewu na wskazane konto wizzair,
Góra
 PM off  
      
#200 PostWysłany: 20 Maj 2014 19:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 200
Loty: 124
Kilometry: 226 762
niebieski
Pierwszy raz kupowałam bilety w Wizz, dlatego miałam takie głupie pytanie. Dziękuję za odpowiedzi! :)
_________________
http://podroz-usmiechu.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 513 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: flytomas oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group