Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 02 Paź 2014 09:54 

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 241
niebieski
@ mashacra

Hehe, jak to mówią "uderz w stół...." ;)

A tak na poważnie, to my też musimy brać pod uwagę dni urlopu, tylko nie wpadłem nigdy na to, aby tym "problemem" dzielić się w komentarzach dotyczących poszczególnych ofert. Chociaż teraz "kisimy" urlop na listopadowy wypad, więc może od grudnia zacznę "biadolenie".

Przypomniała mi się jeszcze jedna propozycja, która była popularna z 1,5 roku temu na głównej:
"LOT ? zaraz zbankrutują".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#42 PostWysłany: 02 Paź 2014 10:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Ja też się z reguły nie żalę z problemami osobistymi, ale po poranku, będzie trzeba wykombinować skądś 2 wolne dni na wyjazd PB zaraz po Sylwestrze :lol:

@Pawe, ten hejt pojawia się, bo ludzie tracą cierpliwość widząc takie marudzenie, brak chęci do czytania tematów i tworzenie sztucznych problemów, i widzą to nie raz na tydzień ale najczęściej kilka razy dziennie.
Dużo nowych osób, przychodzi tu jak do Pomocy Społecznej wyciągając rękę... daj... i to nie z braku możliwości tylko lenistwa, bo przecież inni zrobią to za mnie.

Z mojej strony koniec OT.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 02 Paź 2014 10:50 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Fly4free: Znalazłem za 1000 złoty do BKK, ale nie będę lecieć Aeroflotem i przez Moskwę...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 02 Paź 2014 11:21 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
Zeus napisał(a):
Fly4free: Znalazłem za 1000 złoty do BKK, ale nie będę lecieć Aeroflotem i przez Moskwę...


A do Moskwy potrzebna jest wiza? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 02 Paź 2014 11:26 

Rejestracja: 24 Wrz 2013
Posty: 410
niebieski
Zeus napisał(a):
Fly4free: Znalazłem za 1000 złoty do BKK, ale nie będę lecieć Aeroflotem i przez Moskwę...

To akurat godne nasladowania zachowanie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#46 PostWysłany: 09 Paź 2014 22:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2013
Posty: 576
niebieski
jak sie bawimy, to kilka moich propozycji :mrgreen: kilka lajków wpadnie
....Jest art na głównej...
....wisi na głównej...
....od 22:09 na głównej...
....Taryfa już jest od tygodnia..
....Było na głównej.....
....Długo się trzyma ta cena na tym kierunku .....
....Było....
....Już chyba z 2 lata ten deal działa...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 12 Lis 2015 04:38 

gosiagosia napisał(a):
A może: szukam taniego lotu tam gdzie ciepło.


Hasło znowu aktualne.
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group