Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2275 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 114  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Promocje Ryanaira
#1501 PostWysłany: 15 Maj 2014 15:44 

Rejestracja: 15 Maj 2014
Posty: 1
Cześć! Mam pytanko do doświadczonych ;) Przymierzam się do kupna biletów z Krakowa do Cagliari na początku września. Ceny są w tej chwili na wydaje mi się dość wysokim poziomie i mam nadzieję że trochę spadną (600-800zł w 2 strony). Ale z drugiej strony to popularny wakacyjny kierunek... myślicie że jest jeszcze szansa na obniżkę, czy kupować i nie ryzykować wzrostu cen?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: Promocje Ryanaira
#1502 PostWysłany: 15 Maj 2014 15:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Czekaj do około połowy lipca.. Wrzesień to taki fajny powakacyjny okres gdzie ceny są o wiele przyjemniejsze, tak jak np. po długim weekendzie majowym.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanaira
#1503 PostWysłany: 15 Maj 2014 16:01 

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 218
niebieski
Cj111 napisał(a):
Cześć! Mam pytanko do doświadczonych ;) Przymierzam się do kupna biletów z Krakowa do Cagliari na początku września. Ceny są w tej chwili na wydaje mi się dość wysokim poziomie i mam nadzieję że trochę spadną (600-800zł w 2 strony). Ale z drugiej strony to popularny wakacyjny kierunek... myślicie że jest jeszcze szansa na obniżkę, czy kupować i nie ryzykować wzrostu cen?


Trochę OT :)
Przechodząc do odpowiedzi to jeśli nie przeszkadza Ci wylot z Berlina to na przełomie sierpnia i września lot do Cagliari kosztuje obecnie ok. 350 zł/os RT.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanaira
#1504 PostWysłany: 17 Maj 2014 00:30 

Rejestracja: 11 Mar 2013
Posty: 24
Ulubione pytanie - Czy będzie taniej ?

A chodzi o Modlin - Madryt. Połączenie nowe, startuje w październiku. Jak na razie znalazłem interesujący termin za 316zł... ceny dochodzą do 219zł OW... Jest szansa że bliżej pierwszych startów będzie taniej jak na niektóre trasy wakacyjne?

Pozdro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanaira
#1505 PostWysłany: 17 Maj 2014 10:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
Pelsonn napisał(a):
Ulubione pytanie - Czy będzie taniej ?

A chodzi o Modlin - Madryt. Połączenie nowe, startuje w październiku. Jak na razie znalazłem interesujący termin za 316zł... ceny dochodzą do 219zł OW... Jest szansa że bliżej pierwszych startów będzie taniej jak na niektóre trasy wakacyjne?

Pozdro

moim zdaniem jest spora szansa to na podstawie lat ubiegłych,
ten rok jest jednak jakiś droższy :/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanaira
#1506 PostWysłany: 17 Maj 2014 10:11 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
A jak można wyszukać te połączenia Modlin-Madryt? Mnie wyszukiwarka nic nie pokazuje na październik. :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanaira
#1507 PostWysłany: 17 Maj 2014 10:16 

Misiatek napisał(a):
A jak można wyszukać te połączenia Modlin-Madryt? Mnie wyszukiwarka nic nie pokazuje na październik. :(


- są na stronie ryanair dostępne na loty od 26 października
- jest alternatywa w postaci lotów norwegian z Warszawy Chopin, tak więc ceny powinny być atrakcyjne, choć należy pamiętać, iż loty bezpośrednie do/z Madrytu nigdy nie były tanie
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanaira
#1508 PostWysłany: 22 Maj 2014 14:05 

Rejestracja: 19 Kwi 2012
Posty: 117
Okres wakacyjny jest zawsze toczy się swoimi prawami.... To tak dla mniej doświadczonych :) i mniej cierpliwych.
Wczoraj bilety na sierpień Piza - Gdańsk ok. 58 - 68 Euro. A dzisiaj kupiłem po 27 euro :)
Czyli wyjazd w Berlin - Cagliari - Piza - Gdańsk dla czterech osób udało się zamknąć kwota ok. 1300 zł :) :lol:

pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanaira
#1509 PostWysłany: 22 Lip 2014 16:27 

Rejestracja: 04 Sty 2014
Posty: 3
Witam. Kiedy najlepiej kupić bilety do Paryża na wiosne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanaira
#1510 PostWysłany: 23 Lip 2014 09:29 

Rejestracja: 25 Lip 2013
Posty: 59
lebros napisał(a):
Okres wakacyjny jest zawsze toczy się swoimi prawami.... To tak dla mniej doświadczonych :) i mniej cierpliwych.
Wczoraj bilety na sierpień Piza - Gdańsk ok. 58 - 68 Euro. A dzisiaj kupiłem po 27 euro :)
Czyli wyjazd w Berlin - Cagliari - Piza - Gdańsk dla czterech osób udało się zamknąć kwota ok. 1300 zł :) :lol:

pozdrawiam :)

Właśnie liczę, że będzie rządził się swoimi prawami i ze nie pozostanie na tych najwyższych cenach. Cierpliwie czekam, aż ceny wwa-majorka spadną :) 29 sierpnia zaczynam urlop, także mam nadzieję że jeszcze w najbliższych dniach (maksymalnie 2-3 tygodniach) coś się ruszy.
Póki co, nie zaobserwowałam żadnej reguły w promocjach ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanaira
#1511 PostWysłany: 28 Lip 2014 10:22 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 77
Witam forumowiczów.
Proszę o radę znawców tematu.
Szukam taniego lotu w okolicach 20.09.2014 na wyspę Kos w 3 osoby na jakieś 7 dni i powrót do KRK. Na dzień dzisiejszy bilety w Ryanairze kształtują się następująco: wylot 17.09 powrót 24.09 za 3 osoby z jednym rejestrowanym bagażem 20kg - 2324 zl, to wychodzi na osobę 775 zł.
Jak myślicie, czy te bilety jeszcze stanieją ? Nie mogę czekać na lasty 3 dni przed wylotem, bo też nie wiadomo czy się cos trafi, ale może w sierpniu będą tańsze?
Wiem że to jest niewiadoma, ale mając wasze doświadczenie może cos doradzicie ?
Dziękuję za ewentualne porady i pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanaira
#1512 PostWysłany: 28 Lip 2014 10:28 

Nie wiem bo niestety ale nikt nie wie. Generalnie w okresie 2-1,5 miesiąca przed odlotem są najniższe ceny, natomiast zdarzają się wyjątki. Może za tydzień te bilety będą tańsze ale to próba prognozowania błądzenia losowego.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanaira
#1513 PostWysłany: 28 Lip 2014 11:24 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3574
złoty
Milkad napisał(a):
Witam forumowiczów.
Proszę o radę znawców tematu.
Szukam taniego lotu w okolicach 20.09.2014 na wyspę Kos w 3 osoby na jakieś 7 dni i powrót do KRK. Na dzień dzisiejszy bilety w Ryanairze kształtują się następująco: wylot 17.09 powrót 24.09 za 3 osoby z jednym rejestrowanym bagażem 20kg - 2324 zl, to wychodzi na osobę 775 zł.
Jak myślicie, czy te bilety jeszcze stanieją ? Nie mogę czekać na lasty 3 dni przed wylotem, bo też nie wiadomo czy się cos trafi, ale może w sierpniu będą tańsze?
Wiem że to jest niewiadoma, ale mając wasze doświadczenie może cos doradzicie ?
Dziękuję za ewentualne porady i pozdrawiam.


Myślę, że za 775 złotych to spokojnie kupisz charter z TUI z bagażem rejestrowanym dla każdego. Regularnie bywają lasty za 400 zł RT. Jest Kraków, Rzeszów i Katowice, więc szanse kupienia dość duże. Sprawdź dokładnie do kiedy są operacje bo 20.09 to końcówka sezonu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanaira
#1514 PostWysłany: 28 Lip 2014 13:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Wrz 2013
Posty: 276
Loty: 889
Kilometry: 1 994 438
niebieski
Pytanie do doświadczonych podróżników ;) czy w przypadku Ryana można spodziewać się jeszcze jakiś obniżek na loty w pierwszej dekadzie września do Salonik,czy jednak brać obecne ceny, które wydają się być cokolwiek spore (716 PLN plus bagaż rejestrowany 428 PLN)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanaira
#1515 PostWysłany: 28 Lip 2014 14:11 

Rejestracja: 25 Lip 2013
Posty: 59
ja podobnie mam z Majorką, chcialabym wylecieć 29sierpnia na tydzien (z Wwy) ale czekam moze ceny spadną w koncu, poki co jest tez prawie 700zł za bilet. Licze ze moze cos jeszce wrzucą - to mój jedyny urlop i chcialabym go wykorzystac wlasnie na ten lot ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanaira
#1516 PostWysłany: 28 Lip 2014 14:33 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 925
niebieski
Przełom sierpnia / września jest za miesiąc. Szanse, że ceny będą spadać traktujcie jako iluzoryczne co najwyżej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanaira
#1517 PostWysłany: 30 Lip 2014 08:42 

Rejestracja: 25 Lip 2013
Posty: 59
ojtam, nadzieję zawsze można mieć ;)
już teraz spadły o 100zł, także nie jest źle. Chyba i tak je kupię :)

W zeszłym roku udało mi się w połowie lipca kupić bilety na Majorkę na 6września za 330zł w 2 strony, więc wszystko jest możliwe ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanaira
#1518 PostWysłany: 30 Lip 2014 09:22 

Szansa, ze spadną ceny na typowo wakacyjne kierunki na loty sierpniowo - wrześniowe jest moim zdaniem zerowa więc kupujcie co jest, bo będzie tylko drożej.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanaira
#1519 PostWysłany: 30 Lip 2014 09:54 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 44
Mam ten sam problem, czekam na jakąkolwiek zniżkę na kierunkach Kos, Gruzja, Cypr do Polski, na okolice 27 września. Daję sobie czas do połowy sierpnia, potem będę brał co jest.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanaira
#1520 PostWysłany: 30 Lip 2014 15:37 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 9
Ja bym baaardzo prosiła osoby, ktore się znają na promocjach Ryanaira zeby doradzily mi kidy kupic bilety czy przed samym lotem czy miesiac wczesniej jak to wygląda? Chcialabym dopowiedziec ze szukac najtanszych biletów na linii Katowice - Londyn. Zalezy mi zeby znalesc jakies promocje bo biedne studentki to za duzo kasy nie mają :( prosze doradzcie jak upolowac tanie bilety !
:))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2275 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 114  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: metia, Yandex [Bot] oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group