Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Maj 2015 19:10 

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 430
niebieski
Podobna akcja do Dove itp.
Kupujemy produkt, za który zwracają nam kasę na konto.

https://www.hilcona-taste-forfree.pl/index.php

Trzeba będzie spróbować ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
piwcuk lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 06 Maj 2015 22:13 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Mało szczegółow w regulaminie nawet. Kwota maksymalnego zwrotu? Ile na paragon mozna

Cytuj:
Nagrody są realizowane w terminie do 4 tygodni od zarejestrowania się w Promocji.
3. Jeden numer konta bankowego może być zgłoszony do Promocji tylko raz. W przypadku ponownej rejestracji zgłoszenia z takim samym numerem konta bankowego, w Promocji bierze udział tylko to, które zostało zgłoszone jako pierwsze.
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 07 Maj 2015 04:19 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 46
Jest wszystko napisane w regulaminie, jeden produkt, a kwota taka jak na paragonie
Cytuj:
Nagrodą w Promocji jest zwrot pieniędzy za jeden zakupiony w trakcie trwania Promocji produkt
Hilcona, który posiada Kod Promocyjny. Wysokość zwrotu określa cena z paragonu
potwierdzającego zakup
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Maj 2015 08:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
A co to w ogóle są "produkcty" ?
Góra
 Profil Relacje PM off
borcak lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 07 Maj 2015 22:38 

Rejestracja: 07 Maj 2015
Posty: 103
Loty: 12
Kilometry: 15 348
ciekawe czy jakby mi znajomy ze sklepu wystawił paragon na 500zł to też mi zwrócą taką kwotę :]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 08 Maj 2015 23:03 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
Oczywiście. Za jeden produkt czyli ca 9 zł: Uczestnik Promocji rozumiany, jako członek jednego gospodarstwa domowego tj. zamieszkały pod tym samym adresem, niezależnie od posiadanego imienia i nazwiska może otrzymać maksymalnie jedną nagrodę, czyli zwrot pieniędzy za jeden zakupiony produktu Hilcona, który posiada Kod Promocyjny
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 17 Maj 2015 06:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 664
srebrny
Fajna promocja żeby spróbować czegoś, czego normalnie się nie kupuje. Na pierwszy rzut oka produkt robi b. dobre wrażenie, świeże tortellini powinno być dobre, estetyczne opakowanie. Niestety byłem trochę zawiedziony - wersja Ricotta & Spinaci jak dla mnie bez smaku. Może inne wersje są smaczniejsze.
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 20 Maj 2015 21:32 

Rejestracja: 07 Maj 2015
Posty: 103
Loty: 12
Kilometry: 15 348
ale gdzie to kupic? selgros oblepiony plakatami, ale produktow tej firmy nie spotkalem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 21 Maj 2015 06:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 664
srebrny
Są w hipermarketach Tesco, umieszczone w ladach chłodniczych obok innych makaronów, krokietów etc. Musisz zwrócić uwagę, żeby na opakowaniu była naklejka promocyjna. No i warto rozważyć czy brać Ricotta & Spinaci czy może inny rodzaj, ale to już moja subiektywna opinia.
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 22 Maj 2015 07:45 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2010
Posty: 1141
Loty: 188
Kilometry: 335 734
wOJOK napisał(a):
ale gdzie to kupic? selgros oblepiony plakatami, ale produktow tej firmy nie spotkalem.

Ja kupowałam w Carrefour
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 10 Cze 2015 09:45 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2010
Posty: 1141
Loty: 188
Kilometry: 335 734
Zwrot przyszedł na konto, ale przeciągnął się do 5 tyg.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group