Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 17 Kwi 2014 10:50 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Kolego, a czy ja marudzę?
Pracuję, dobrze zarabiam w PL i nie narzekam. I wiem, że za kilka lat będzie jeszcze lepiej, jak nam bezrobocie spadnie do 3-4% (chyba, że Polacy wrócą masowo z emigracji, ale tego się nie spodziewam)

Natomiast bardzo często dostaję też na linkedin oferty od różnych headhunterów, gdzie czasem już z zajawki widać, że nie dostanę więcej niż mam na obecnym stanowisku, ale raz tego nie wyczułem, skusiłem na rozmowę i tak naprawdę tylko straciłem czas, bo oferowali ogólnie gorsze warunki.

Także moim zdaniem podawanie wynagrodzenia (przynajmniej minimalnego) w ofertach wielu osobom oszczędziłoby czas.
Poza tym też nie widzę powodu, dlaczego płace w ogóle nie miałyby być jawne, tak jak np. w Norwegii. Ale to temat na inną dyskusję. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
limaK lubi ten post.
 
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#22 PostWysłany: 17 Kwi 2014 11:18 

Rejestracja: 01 Lip 2012
Posty: 365
Kwestia jawności wynagrodzeń nie sprawdzi się w Polsce z racji typowej polskiej zawiści. Sąsiad się dowie, że np zarabiasz dwa razy więcej od niego to od razu będziesz sk..... Nikogo nie interesuje, że na naukę języków obcych poświęciłes parę lat i masę pieniędzy, robiłeś studia na dobrej zagranicznej uczelni a nie na polskiej szkole typu krzak :)

Co do stopy bezrobocia to musze stwierdzić że jesteś hiperoptymista. W wielu Państwach Europy Zachodniej nie udaje się uzyskać takich wskaźników makroekonomicznych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 17 Kwi 2014 12:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
mkobyszewski napisał(a):
Co do stopy bezrobocia to musze Stwierdzić że jesteś hiperoptymista.


Prognozy demograficzne dla PL widział? 10-20 lat i biorąc pod uwagę przyrost naturalny w PL oraz emigrację z PL to praca będzie szukać ludzi a nie odwrotnie. Niskoopłacana ale jednak praca. A za kolejne 10-20 lat obecny system pizgnie z hukiem z powodu niewypłacalności....
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 17 Kwi 2014 12:25 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Trzeba jeszcze brać pod uwagę potencjalny napływ, może nawet setek tysięcy imigrantów ze wschodu.W obecnej sytuacji to coraz bardziej prawdopodobne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 03 Wrz 2014 12:13 

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 138
Wystarczy popatrzeć ilu Ukraińców itp. jest JUŻ w Warszawie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 05 Wrz 2014 14:17 

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 206
Loty: 64
Kilometry: 82 713
Mamy tyle szczęścia w nieszczęściu, że ogólnie z socjalem u nas kiepsko. Także jak na razie nie grozi sytuacja, z którą borykają się inne państwa: Niemcy, Szwecja, Dania, po części UK.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group